თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

 

 

        

  თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

         Tbilisi Football Federation

16.04.2014 20:00 მეორე ლიგის XX ტურის გადადებული მატჩი

17 აპრილს გაიმართება მეორე ლიგის XX ტურის გადადებული მატჩი:

17 აპრილი,ხუთშაბათი

ბორჯომი ბორჯომი  -  აბული ახალქალაქი 16:00 სტადიონი - ჯ.ზეინკლიშვილი ქ.ბორჯომი

 

დისკვალიფიცირებული: თემურ შათირიშვილი - აბული ახალქალაქი.  

16.04.2014 19:50 მეორე ლიგის თასის გათამაშება

17 და 18 აპრილს გაიმართება რ.შენგელიას სახელობის მეორე ლიგის თასის გათამაშების 1/4 ფინალის განმეორებითი შეხვედრები:

17 აპრილი,ხუთშაბათი

ლიახვი აჩაბეთი  -  მარკ სტარსი თბილისი 14:30 სტადიონი - შატილი პირველი მატჩი 2 - 2

18 აპრილი,პარასკევი

ივერია ხაშური  -  დურუჯი ყვარელი 16:00 სტადიონი - ჯ.ზეინკლიშვილი ქ.ბორჯომი პირველი მატჩი 2 - 1

 

დისკვალიფიცირებული: კენგნე ტელა - მარკ სტარსი თბილისი.   

15.04.2014 00:30 ევროპის თასი - საქართველო კენჭისყრის შედეგები და მატჩების განრიგი

 

A ჯგუფი         ბენდელას  სტადიონი

 

I ტური    26.04

ავაზა  თბილისი  -  შუქურა  ქობულეთი 12:00             

საბურთალო  თბილისი  -  შიდა  ქართლი 13:00

II ტური   26.04

ავაზა  თბილისი  -  საბურთალო  თბილისი 15:00

შუქურა  ქობულეთი  -  შიდა  ქართლი                             16:00       

III ტური  26.04

ავაზა  თბილისი  -  შიდა  ქართლი 18:00

შუქურა  ქობულეთი  -  საბურთალო თბილისი    19:00

 

     სატურნირო  მდგომარეობა 

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

ავაზა  თბილისი   

0

0

0

0

0-0

0

2.

შუქურა  ქობულეთი

0

0

0

0

0-0

0

3.

საბურთალო  თბილისი

0

0

0

0

0-0

0

4.

შიდა  ქართლი

0

0

0

0

0-0

0

                   

B ჯგუფი         დინამოს საფეხბურთო აკადემიის  სტადიონი

 

I ტური    26.04

ნ.დინამო  თბილისი  -  ზუგდიდი  ზუგდიდი 12:00             

დინამოს აკადემია თბილისი  -  ტორპედო-2011 ქუთაისი 13:00

II ტური   26.04

ნ.დინამო თბილისი  -  დინამოს აკადემია თბილისი 15:00

ზუგდიდი ზუგდიდი  -  ტორპედო-2011 ქუთაისი 16:00                

III ტური  26.04

ნ.დინამო თბილისი  -  ტორპედო-2011 ქუთაისი 18:00

ზუგდიდი ზუგდიდი  -  დინამოს აკადემია თბილისი 19:00

 

     სატურნირო  მდგომარეობა 

   N

გ უ ნ დ ე ბ ი

1.

ნ. დინამო  თბილისი   

0

0

0

0

0-0

0

2.

ზუგდიდი  ზუგდიდი

0

0

0

0

0-0

0

3.

დინამოს  აკადემია

0

0

0

0

0-0

0

4.

ტორპედო-2011 ქუთაისი

0

0

0

0

0-0

0

                   

 

14.04.2014 23:00 ევროპის თასი - საქართველო ფინალური ეტაპის კენჭისყრა

დღეს, 23:30  საზოგადოებრივი მაუწყებლის პირდაპირ ეთერში გაიმართება  საფეხბურთო ტურნირის ევროპის თასი - საქართველო-ს  ფინალური ეტაპის კენჭისყრა.

13.04.2014 20:15 ევროპის თასი - საქართველო ფინალისტები ცნობილია

დღეს გაირკვა ის რვა მონაწილე გუნდი,რომლებიც 26 და 27 აპრილს ბერლინის საგზურისათვის იბრძოლებენ: ტორპედო-2011 ქუთაისი,ზუგდიდი ზუგდიდი,შუქურა ქობულეთი,შიდა ქართლი,თბილისის ავაზა,დინამოს აკადემია, ნორჩი დინამო  და საბურთალო.