Single Blog Title

This is a single blog caption

„მომავლის თასი-2016 ივიკო”-ს გამარჯვებული დინამოს აკადემია გახდა!

7 ივნისს დასრულდა  „მომავლის თასი ივიკო”, სადაც მონაწილეობას იღებდნენ  2004 წელს დაბადებული ჭაბუკები.

ფინალში ერთმანეთს დინამოს აკადემია და საბ. ბენდელა შეხვდნენ, სადაც დაძაბულ ორთაბრძოლაში დინამოს აკადემიის გუნდმა დაამარცხა მოწინააღმდეგე ანგარიშით 2 – 0. 

მესამე და მეოთხე ადგილი ერთმანეთში ბათუმის დინამომ და ვლადიკავკაზის იუნოსტმა გაინაწილეს.

„მომავლის თასი ივიკო”-ს მატჩებს უმასპინძლა საბურთალო-ბენდელას სტადიონმა!

                        

                        A ჯგუფი 

  1. საბურთალო 2. განთიადი კასპი 3. რუსთავი 4. ლოკომოტივი

                 I  ტური    3 ივნისი

  1. „საბურთალო” – „ლოკომოტივი”      1 – 0  
  2.  „განთიადი კასპი” – „რუსთავი”       0 – 7   

                II  ტური     4 ივნისი

  1. „საბურთალო” – „რუსთავი”              4 – 1
  2.  „განთიადი”  –  „ლოკომოტივი”        0 – 2

               III  ტური     5 ივნისი

  1. „საბურთალო ” – „განთიადი კასპი”  2 – 0
  2. „რუსთავი” – „ლოკომოტივი”             0 – 1

სატურნირო მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. საბურთალო  თბილისი 3 3 0 0 7-1 9
2. ლოკომოტივი 3 2 0 1 3-1 6
3. რუსთავის რუსთავი 3 1 0 2 8-5 3
4. განთიადი კასპი 3 0 0 3 0-11 0

                            B ჯგუფი

1. დინ. აკადემია 2. მართვე ქუთაისი 3. სამთავისი კასპი 4. საბ. ბენდელა         

                   I  ტური    3 ივნისი

  1. „დინ. აკადემია” – „საბ. ბენდელა”             4 – 0
  2.  „მართვე ქუთაისი” – „სამთავისი კასპი”   0 – 0

                II  ტური     4 ივნისი

  1. „დინ. აკადემია” – „სამთავისი კასპი”         9 – 0
  2.  „მართვე ქუთაისი”  –  „საბ. ბენდელა“      0 – 5

                III  ტური     5 ივნისი

  1. „დინ. აკადემია” – „მართვე ქუთაისი”       2 – 0
  2. „სამთავისი კასპი” – „საბ. ბენდელა“          0 – 3

სატურნირო მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. დინ. აკადემია თბილისი 3 3 0 0 15-0 9
2. საბ. ბენდელა  თბილისი 3 2 0 1 8-4 6
3. მართვე ქუთაისი 3 0 1 2 0-7 1
4. სამთავისი კასპი 3 0 1 2 0-12 1

                          C   ჯგუფი 

1. იუნოსტი ვლადიკავკაზი 2. ივიკოს მეგობრები 3. დინამო ბათუმი 4. საბ სკოლა

                   I  ტური    3 ივნისი

  1. „იუნოსტი ვლად.“ – „საბ. სკოლა“              2 – 0
  2.  „ივიკოს მეგობრები” – „დინამო ბათუმი” 0 – 8   

                  II  ტური     4 ივნისი

  1. „იუნოსტი ვლად.“ – „დინამო ბათუმი”     1 – 3
  2.  „ივიკოს მეგობრები”  –  „საბ. სკოლა“        0 – 4

                  III  ტური     5 ივნისი

  1. „იუნოსტი ვლად.“ – „ივიკოს მეგობრები“  10 – 0
  2. „დინამო ბათუმი” – „საბ. სკოლა“                 2 – 0

სატურნირო მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. დინამო ბათუმი 3 3 0 0 13-1 9
2. იუნოსტი ვლადიკავკაზი 3 2 0 1 13-3 6
3. საბ. სკოლა 3 1 0 2 4-4 3
4. ივიკოს მეგობრები 3 0 0 3 0-22 0

 

¼ ფინალი               10:00 და 11:00

A1 v B2  საბურთალო – საბ. ბენდელა  6 – 7

B1 v C3  დინ. აკადემია – საბ. სკოლა    5 – 1

C1 v A3  დინამო ბათუმი – რუსთავი    2 – 1

A2 v C2 ლოკომოტივი – იუნოსტი ვლ. 0 – 2  


½  ფინალი             14:00

 A1 v B2-ის გამარჯვებული და C1 v A3-ის გამარჯვებული  საბ. ბენდელა – დინამო ბათუმი   1 – 0

 B1 v C3-ის გამარჯვებული და A2 v C2-ის გამარჯვებული  დინ. აკადემია – იუნოსტი ვლად. 3 – 0


 7 ივნისი

3 – 4 ადგილები    დინამო ბათუმი – იუნოსტი ვლად. 1 – 0 

ფინალი                 საბ. ბენდელა – დინ. აკადემია          0 – 2

 



 

 

Leave a Reply