მერიის თასი 2005 „ა" ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა და კალენდარი

მერიის თასი 2005 „ა” ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. დინ. სკოლა 8 7 1 0 29-10 22
2. სიონი 8 5 2 1 18-8 17
3. საბ. ბენდელა-2 8 5 1 2 23-8 16
4. ლომები მახათა 8 4 1 3 27-27 13
5. საქ. უნივერსიტეტი 8 3 2 3 14-11 11
6. ჩემპიონი 8 2      2 4 23-29 8
7. იმედი 8 2 1 5 17-28 7
8. 35 სკოლა-1 8 1 2 5 10-16 5
9. საბ. სკოლა 8 1 0 7 7-31 3

კალენდარი

1 ტური
15.10.16 შაბათი
1 დინ.სკ-1 35 სკოლა 1 3 – 1 დინ.აკად
16.10.16. კვირა
2 ლომები მახათა საქ.უნივერს 3 – 2 მოსკ.პრ.
3 საბ.სკოლა სიონი 1 – 3 ამერი
17.10.16 ორშაბათი
4 ჩემპიონი იმედი 5 – 2 ბენდელა
5 საბ.ბენდ-2 ისვენებს
2 ტური
22.10.16 შაბათი
1 საქ.უნივერს. დინ.სკ-1 1 – 2 საქ.უნივ.
2 საბ.ბენდ-2 ლომები მახათა 3 – 3 იოსებიძე
23.10.16 კვირა
3 იმედი საბ.სკოლა 3 – 0 ამერი
4 35 სკოლა 1 ჩემპიონი 3 – 3 35სკოლა
5 სიონი ისვენებს
3 ტური
28.10.16 პარასკევი
1 ჩემპიონი საქ.უნივერსტ 1 – 1 ბენდელა
29.10.16 შაბათი
2 იმედი სიონი 1 – 4 მაუდი
3 დინ.სკ-1 საბ.ბენდელ-2 2 – 1 დინ.აკად.
30.10.16 კვირა
4 საბ.სკოლა 35სკოლა 1 2 – 1 ამერი
5 ლომები მახათ ისვენებს
4 ტური
05.11.16 შაბათი
1 35 სკოლა 1 სიონი 1 – 1 35სკოლა
2 საქ.უნივერს. საბ.სკოლა 3 – 0 ტ.შ. საქ.უნივ.
3 საბ.ბენდელა ჩემპიონი 7 – 1 ბენდელა
4 დინ.სკოლა1 ლომები მახათ 4 – 2 დინ.აკად.
5 იმედი ისვენებს
5 ტური
12.11.16. შაბათი
1 იმედი 35სკოლა-1 0 – 3 35სკოლა
2 სიონი საქ.უნივერს. 2 – 0 საქ.უნივ
13.11.16 კვირა
3 საბ.სკოლა საბ.ბენდელა 0 – 3 ამერი
4 ლომები მახათა ჩემპიონი 7 – 4 მოსკ.პროსპ.
5 დინ.სკოლა1 ისვენებს
6 ტური
18.11.16. პარასკევი
1 ჩემპიონი დინ.სკოლა 2 – 6 აკადემია
19.11.16 შაბათი
2 საბ.ბენდელა სიონი 1 – 0 ბენდელა
3 საქ.უნივერ იმედი 3 – 3 საქ.უნივ.
20.11.16. კვირა
4 ლომები მახათ საბ.სკოლა 5 – 2 მოსკ.პრ.
5 35 სკოლა 1 ისვენებს
7 ტური
26.11.16. შაბათი
1 იმედი საბ.ბენდელა 1 – 6 ბენდელა
2 35 სკოლა1 საქ.უნივერს 0 – 3 35სკოლა
27.11.16. კვირა
3 საბ.სკოლა დინ.სკოლა1 2 – 7 ამერი
4 ლომები მახ. სიონი 2 – 4 მოსკ.პრ.
5 ჩემპიონი ისვენებს
8 ტური
03.12.2016 შაბათი
1 დინ.სკოლა1 სიონი 1 – 1 დინ.აკად
04.12.2016 კვირა
2 ჩემპიონი საბ.სკოლა 6 – 0 ბენდელა
3 საბ. ბენდელა 35 სკოლა-1 2 – 0 ბენდელა
4 ლომები მახ. იმედი 3 – 7 მოსკ. პრ.
5 საქ. უნივერს. ისვენებს.
9 ტური
10.12.16. შაბათი
1 იმედი დინ.სკოლა1 0 – 4 დინ.აკად
11.12.16. კვირა
2 ჩემპიონი სიონი 1 – 3 ბენდელა
3 35 სკოლა 1 ლომები მახ 1 – 2 35სკოლა
4 საქ.უნივერს საბ.ბენდელა 1 – 0 საქ.უნივ.
5 საბ.სკოლა ისვენებს
1/8
14.12.2016 ოთხშაბათი
1 დინ.სკოლა 1 საბ. სკოლა 1 – 9 დინ.აკად
2 დინ. სკოლა-2 საქ.უნივერს 1 – 1 პენ.   2 – 3 დინ.აკად
3 ავაზა იმედი 5 – 4 ავაზა
15.12.2016 ხუთშაბათი
4 სიონი 35 სკოლა-2 1 – 3 35 სკოლა
17.12.2016 შაბათი
5 საბ. ბენდელა-2 ლოკომოტივი 3 – 0             ბენდელა
6 დიდუბე 35 სკოლა 0 – 1 შატილი
7 ლომები მახათა ავლაბარი 0 – 3 ტ.შ.  მოსკ. პროსპ.
8 ლომები ჩემპიონი 3 – 0 ტ.შ.  ედელვაისი
18.12.2016 კვირა
1 ავაზა ლომები 6 – 1 ავაზა
2 საქ. უნივერ. საბ. სკოლა 1 – 2 საქ. უნივერს.
3 ავლაბარი 35 სკოლა-1 3 – 0 ტ.შ.
4 საბ. ბენდელა-2 35 სკოლა-2         2 – 1
1/2
24.12.2016 შაბათი
1 საბ. ბენდელა-2 ავლაბარი 3 – 0ტ.შ. ბენდელა
26.12.2016 ორშაბათი
2 ავაზა საბ. სკოლა 1 – 3 ამერი
III ადგილისათვის
27.12.2016 სამშაბათი
1 ავლაბარი ავაზა 3 – 2 ავაზა
ფინალი
2 საბ. ბენდ.-2 საბ. სკოლა 1-1 პენ. 5 – 3 ავაზა

3 Responses

Leave a Reply