მერიის თასი 2006 „ბ" ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა და კალენდარი

მერიის თასი 2006 „ბ” ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. სიონი 7 7 0 0 27-3 21
2. საბ. სკოლა 7 6 0 1 24-7 18
3. საბ. ბენდელა 7 5 0 2 40-10 15
4. საბურთალო-2006 7 2 2 3 12-16 8
5. დინ. სკოლა-2 7 2 1 4 14-26 7
6. ავაზა 7 2 1 4 9-21 7
7. საბ. იოსებიძე 7 1 1 5 14-36 4
8. იბერია დიდი ლილო 7 0 1 6 6-27 1

კალენდარი

1 ტური
16.10.16 კვირა
1 დინ.სკოლა 1 საბ.ბენდელა 0 – 7 დინ.აკად
2 საბურთ2006 საბ.იოსებიძე 0 – 4 იოსებიძე
3 საბ.სკოლა სიონი 3 – 1 ამერი
4 ავაზა იბერია ლილო 2 – 0 ავაზა
2 ტური
22.10.16 შაბათი
1 სიონი საბურთ2006 4 – 0 იოსებიძე
2 დინ.სკოლა 2 საბ.სკოლა 0 – 5 დინ.აკად
23.10.16 კვირა
3 საბ.იოსებიძე ავაზა 3 – 4 იოსებიძე
4 საბ.ბენდელა იბერია ლილო 9 – 2 იოსებიძე
3 ტური
30.10.16 კვირა
1 საბ.სკოლა საბ.ბენდელა 1 – 0 ამერი
2 საბურთ2006 დინ.სკოლა2 4 – 4 იოსებიძე
3 ავაზა სიონი 0 – 3 ავაზა
4 იბერია ლილო საბ.იოსებიძე 2 – 2 დ.ლილო
4 ტური
05.11.16 შაბათი
1 საბ.ბენდელა საბ.იოსებიძე 15 – 2 იოსებიძე
2 დინ.სკოლა 2 ავაზა 3 – 2 დინ.აკად
3 საბ.სკოლა საბურთ 2006 4 – 1 ამერი
06.11.16. კვირა
4 იბერია ლილო სიონი 0 – 4 დ.ლილო
5 ტური
12.11.16 შაბათი
1 საბურთ 2006 საბ.ბენდელა 1 – 3 იოსებიძე
2 საბ.იოსებიძე სიონი 1 – 6 იოსებიძე
3 დინ.სკოლა 2 იბერია ლილო 3 – 1 დინ.აკად
  13.11.16. კვირა
4 ავაზა საბ.სკოლა 0 – 6 ავაზა
6 ტური
19.11.16. შაბათი
1 საბ.ბენდელა სიონი 0 – 3 იოსებიძე
2 საბ.იოსებიძე დინ.სკოლა 2 4 – 2 იოსებიძე
20.11.16. კვირა
3 საბ.სკოლა იბერია ლილო 4 – 1 ამერი
4 ავაზა საბურთ 2006 0 – 0 ავაზა
7 ტური
26.11.16. შაბათი
1 სიონი დინ.სკოლა 2 3 – 2 დინ.აკად.
27.11.16. კვირა
2 საბ.ბენდელა ავაზა 6 – 1 იოსებიძე
2 საბურთ2006 იბერია ლილო 3 – 0 იოსებიძე
3 საბ.იოსებიძე საბ.სკოლა 1 – 4  იოსებიძე

capture

 

09.12.16. პარასკევი
1 ოლიმპიკი დინ.სკო-2 9 – 0 ოლიმპიკი
10.12.16 შაბათი
2 ლომები საბ.იოსებიძე 3 – 0 ტ.შ. ედელვაისი
3 საბ.სკოლა თსა 3 – 0 ტ.შ. ამერი
4 დინ.სკოლა-1 იბერია ლილო 3 – 0 დინამო აკად
5 იბერია 2010 ავაზა 5 – 1 ოლიმპი
6 საბ.ბენდელა ლოკომოტივი 3 – 1 იოსებიძე
7 საბურთ2006 საბ.მორკინალი 0 – 2 იოსებიძე
8 სიონი ოლიმპი 3 – 0 ტ.შ.
17.12.2016 შაბათი
1 საბ. სკოლა საბ. ბენდელა 3 – 0 ამერი
2 დინ.სკოლა 1 საბ. მორკინ. 4 – 1 დინ.აკად.
3 ლომები იბერია 2010 6 – 2 ედელვაის
4 სიონი ოლიმპიკი 2 – 3 ოლიმპიკი
1/2
21.12.2016 ოთხშაბათი
1 ლომები ოლიმპიკი 2 – 0 დინ. აკად.
2 დინ. სკოლა-1 საბ. სკოლა 3 – 1 დინ. აკად.
III ადგილისათვის
25.12.2016 კვირა
1 საბ. სკოლა ოლიმპიკი 4 – 0 ავაზა
ფინალი
2 დინ.სკოლა-1 ლომები 4 – 1 ავაზა

Leave a Reply