მერიის თასი 2006 „ა" ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა და კალენდარი

მერიის თასი 2006 „ა” ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. დინ. სკოლა-1 7 7 0 0 36-6 21
2. ლომები 7 5 0 2 30-11 15
3. იბერია-2010 7 4 1 2 17-17 13
4. ოლიმპიკი 7 4 0 3 31-15 12
5. საბ. მორკინალი 7 3 1 3 14-13 10
6. ლოკომოტივი 7 2 0 5 9-27 6
7. თ.ს. აკადემია 7 2 0 5 9-20 6
8. ოლიმპი 7 0 0 7 1-38 0

 კალენდარი

1 ტური
14.10.16 პარასკევი
1 იბერია 2010 ლომები 2 – 6 ოლიმპი
15.10.16. შაბათი
2 თსა ოლიმპი 3 – 0 თსა
3 ოლიმპიკი ლოკომოტივი 6 – 0 ოლიმპიკი
16.10.16 კვირა
4 დინ.სკოლა 1 საბ.მორკინალი 3 – 0 დინ.აკადემია
2 ტური
22.10.16. შაბათი
1 თსა ოლიმპიკი 0 – 5 თსა
2 ლოკომოტივი იბერია 2010 0 – 2 საგურამო
23.10.16 კვირა
3 ლომები დინ.სკოლა 1 1 – 3 ედელვაისი
4 საბ.მორკინალი ოლიმპი 3 – 0 ტ.შ. 175 სკოლა
3 ტური
28.10.16 პარასკევი
1 ოლიმპიკი ოლიმპი 15 – 0 ოლიმპიკი
29.10.16 შაბათი
2 იბერია 2010 თსა 4 – 0 ოლიმპი
3 დინ.სკოლა 1 ლოკომოტივი 10 – 0 დინ.აკადემია
30.10.16. კვირა
4 საბ.მორკინალი ლომები 3 – 4 175 სკოლა
4 ტური
04.11.16 პარასკევი
1 ოლიმპიკი იბერია 2010 1 – 2 ოლიმპიკი
05.11.16 შაბათი
2 ლომები ოლიმპი 8 – 1 ედელვაისი
3 ლოკომოტივი საბ.მორკინალი 1 – 4 საგურამო
4 თსა დინ.სკოლა 1 1 – 3 თსა
5 ტური
12.11.16 შაბათი
1 ლოკომოტივი ლომები 0 – 3 საგურამო
2 დინ.სკოლა 1 ოლიმპიკი 5 – 1 დინ.აკადემია
13.11.16 კვირა
3 იბერია 2010 ოლიმპი 3 – 0 ტ.შ. ოლიმპი
4 საბ.მორკინალი თსა 2 – 1 175 სკოლა
6 ტური
18.11.16 პარასკევი
1 ოლიმპიკი საბ.მორკინ. 3 – 1 ოლიმპიკი
19.11.16 შაბათი
2 ოლიმპი ლოკომოტივი 0 – 3 ტ.შ. საგურამო
20.11.16 კვირა
3 ლომები თსა 1 – 2 ედელვაის
4 იბერია 2010 დინ.სკოლა1 3 – 9 ოლიმპი
7 ტური
26.11.16. შაბათი
1 დინ.სკოლა 1 ოლიმპი 3 – 0 ტ.შ. დინ.აკად.
27.11.16. კვირა
2 საბ.მორკინალი იბერია 2010 1 – 1 175 სკოლა
3 ლომები ოლიმპიკი 7 – 0 ედელვაის
4 თსა ლოკომოტივი 2 – 5 თსა

capture

 

09.12.16. პარასკევი
1 ოლიმპიკი დინ.სკო-2 9 – 0 ოლიმპიკი
10.12.16 შაბათი
2 ლომები საბ.იოსებიძე 3 – 0 ტ.შ. ედელვაისი
3 საბ.სკოლა თსა 3 – 0 ტ.შ. ამერი
4 დინ.სკოლა-1 იბერია ლილო 3 – 0 დინამო აკად
5 იბერია 2010 ავაზა 5 – 1 ოლიმპი
6 საბ.ბენდელა ლოკომოტივი 3 – 1 იოსებიძე
7 საბურთ2006 საბ.მორკინალი 0 – 2 იოსებიძე
8 სიონი ოლიმპი 3 – 0 ტ.შ.
17.12.2016 შაბათი
1 საბ. სკოლა საბ. ბენდელა 3 – 0 ამერი
2 დინ.სკოლა 1 საბ. მორკინ. 4 – 1 დინ.აკად.
3 ლომები იბერია 2010 6 – 2 ედელვაის
4 სიონი ოლიმპიკი 2 – 3 ოლიმპიკი
1/2
21.12.2016 ოთხშაბათი
1 ლომები ოლიმპიკი 2 – 0 დინ. აკად.
2 დინ. სკოლა-1 საბ. სკოლა 3 – 1 დინ. აკად.
III ადგილისათვის
25.12.2016 კვირა
1 საბ. სკოლა ოლიმპიკი 4 – 0 ავაზა
ფინალი
2 დინ.სკოლა-1 ლომები 4 – 1 ავაზა

Leave a Reply