მერიის თასი 2007 „ბ” ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა და კალენდარი

მერიის თასი 2007 „ბ” ჯგუფი (2016)

მონაწილე გუნდების სია

  1. იბერია-2010 – მწვრთნელი – გიორგი ცისკაძე – 558 99 27 27
  2. ბასკი – მწვრთნელი – არჩილ კორღალიძე – 557 70 60 10 
  3. საბ. იოსებიძე-1 – მწვრთნელი – ლევან ხორხელი – 593 61 64 90
  4. დინ. სკოლა-1 – მწვრთნელი -ზურა ელიავა – 555 51 39 93
  5. ლომები მახათა – მწვრთნელი – გურამ ხარებავა – 558 00 12 11
  6. ლოკომოტივი-2 – მწვრთნელი -ამირან მინაშვილი – 577 74 21 06
  7. ავაზა – მწვრთნელი -დავით დათვაძე – 568 88 88 50
  8. ბასა-1 – მწვრთნელი – რევაზ ლობჟანიძე – 598 99 11 04
  9. საბ. იოსებიძე-3 – მწვრთნელი – ნიკა ანთია – 551 70 56 10
  10. აფხაზეთი – მწვრთნელი – ემზარ ნარმანია – 577 17 04 38
  11. საბ. სკოლა – მწვრთნელი – ზურაბ ჯიბუტი – 555 42 44 24

შეგახსენებთ, რომ მერიის თასი 2007 „ბ” ჯგუფი სატურნირო მდგომარეობა და ანგარიში არ ფიქსირდება!


კალენდარი

1 ტური
14.10.16 პარასკევი
1 იბერია 2010 ბასკი 14*00 ოლიმპი
2 საბ.იოსებ-1 დინ.სკოლა 1 11*00 იოსებიძე
15.10.16. შაბათი
3 საქ.უნივერს ლომები მახათა 11*00 საქ.უნივერს
16.10.16 კვირა
4 ლოკომოტ-2 ავაზა 14*00 ვერის ბაღი
5 ბასა 1 საბ.იოსებ-3 15*00 ახმეტელი
6 აფხაზეთი საბ.სკოლა 16*00 თბ.ზღვა
2 ტური
22.10.16 შაბათი
1 დინ.სკოლა 1 აფხაზეთი 10*00 დინ.აკად
2 საქ.უნივერს. ლოკომოტ 2 10*00 საქ.უნივერ
23.10.16 კვირა
3 ლომები მახათ ბასკი 15*00 ქ.წამებულის 55
4 საბ.სკოლა იბერია 2010 12*00 ამერი
5 საბ.იოსებ-3 საბ.იოსებ-1 13*00 იოსებიძე
6 ავაზა ბასა 1 13*00 ავაზა
3 ტური
29.10.16 შაბათი
1 ბასა 1 საქ.უნივერს 15*00 ახმეტელი
2 საბ.იოსებ-1 ავაზა 11*00 იოსებიძე
3 იბერია 2010 დინ.სკოლა 1 12*00 დინამო აკად
30.10.16 კვირა
4 ბასკი საბ.სკოლა 15*00 ქ.წამებ. 55
5 ლოკომოტ 2 ლომები მახ. 12*30 ვერის ბაღი
6 აფხაზეთი საბ.იოსებ -3 12*00 თბ.ზღვა
4 ტური
05.11.16 შაბათი
1 ლომები მახ. საბ.სკოლა 15*00 ქ.წამებ. 55
2 დინ.სკოლა 1 ბასკი 14*00 დინ,აკად
3 საბ.იოსებ-3 იბერია 2010 12*00 იოსებიძე
4 ავაზა აფხაზეთი 10*00 ავაზა
5 საქ.უნივერს საბ.იოსებიძე 14*00 საქ.უნივერს
06.11.16. კვირა
6 ბასა 1 ლოკომოტ 2 13*00 ახმეტელი
5 ტური
12.11.16 შაბათი  
1 ბასა 1 ლომები მახ. 12*00 ახმეტელი
13.11.16 კვირა
2 აფხაზეთი საქ.უნივერს 10*30 თბ.ზღვა
3 იბერია 2010 ავაზა 11*00 ოლიმპი
4 ბასკი საბ.იოსებ 3 12*00 ქ.წამებ.55
5 საბ.იოსებ -1 ლოკომოტ-2 12*00 იოსებიძე
6 საბ.სკოლა დინ.სკ-1 17*00 ამერი
6 ტური
19.11.16 შაბათი
1 ავაზა ბასკი 10*00 ავაზა
2  დინ.სკ-1 ლომები მახ 13*00 დინ. აკადემია
3 საბ.იოსებ-3 საბ.სკოლა 16*00 იოსებიძე
4 ბასა 1 საბ.იოსებ1 ახმეტელი
20.11.16. კვირა
5 საქ.უნივერს იბერია 2010 15*00 საქ.უნივერს
6 ლოკომოტ2 აფხაზეთი 12*00 ვერის ბაღი
7 ტური
26.11.16. შაბათი
1 ლომები მახ. საბ.იოსებ-1 15*00 მოსკ.პროს.
2 იბერია 2010 ბასა 1 11*00 ოლიმპი
27.11.16. კვირა
3 აფხაზეთი ლოკომოტ2 15*00 თბ.ზღვა
4 ბასკი საქ.უნივერს 15*00 ქ.წამებ. 55
5 საბ.სკოლა ავაზა 12*00 ამერი
6 საბ.იოსებ3 დინ.სკოლა1 14*00 იოსებიძე
8 ტური
03.12.16. შაბათი
1 საქ.უნივერს საბ.სკოლა 14*00 საქ.უნივერს
2 ბასა 1 ბასკი 11*00 ახმეტელი
04.12.16. კვირა
3 ავაზა დინ.სკ-1 12*00 ავაზა
4 ლომები მახ საბ.იოსებ 3 12*00 მოსკ.პროს.
5 ლოკომოტ-2 იბერია 2010 11*00 ვერის ბაღი
6 საბ.იოსებ-1 აფხაზეთი 11*00 იოსებიძე
9 ტური
10.12.16. შაბათი
1 დინ.სკოლა1 საქ.უნივერს 11*00 დინ.აკად
2 იბერია 2010 საბ.იოსებ-1 10*00 ოლიმპი
3 ბასკი ლოკომოტ-2 14*00 ვერის ბაღი
4 საბ.სკოლა ბასა 1 17*00 ამერი
11.12.16. კვირა
5 საბ.იოსებ 3 ავაზა 10*00 იოსებიძე
6 აფხაზეთი ლომები მახ. 16*00 თბ.ზღვა
10 ტური
17.12.2016 შაბათი
1 დინ.სკოლა 1 ბასა 1 16*00 დინ. აკად
2 საქ.უნივერს საბ.იოსებ-3 საქ.უნივერ
3 ლომები მახ. ავაზა 15*00 ქ.წამებ. 55
18.12.2016 კვირა
4 ლოკომოტ-2 საბ.სკოლა 14*00 ვერის ბაღი
5 საბ.იოსებ 1 ბასკი 12*00 300 არაგვ.
6 აფხაზეთი იბერია 2010 14*00 თბ.ზღვა
11 ტური
24.12.2016 შაბათი
1 ბასკი აფხაზეთი 15*00 ქ. წამებული
2 საბ.სკოლა საბ.იოსებ 1 12*00 ამერი
25.12.2016 კვირა
3 ლოკომოტ-2 დინ.სკ-1 14*00 ვერის ბაღი
4 ბასა 1 საბ.იოსებ 3 14*00 ახმეტელი
5 ავაზა საქ.უნივერს 12*00 ავაზა
6 იბერია 2010 ლომები მახ. 13*00 ოლიმპი

Leave a Reply