მერიის თასი 2008 „ა” ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა და კალენდარი

მერიის თასი 2008 „ა” ჯგუფი (2016)

მონაწილე გუნდების სია

  1. ლოკომოტივი-1 – მწვრთნელი – რუსიძე გიორგი – 599 60 30 03
  2. ავაზა – მწვრთნელი – იაშვილი თაზო – 557 08 30 71
  3. ჩემპიონი – მწვრთნელი – ჯამასპიშვილი ირაკლი – 555 58 58 04
  4. დინ. სკოლა-2 – მწვრთნელი – ლაცაბიძე გიორგი –  551 50 44 04 
  5. საბურთალო-1 – მწვრთნელი – უგულავა ილია – 599 93 40 73
  6. ნ. დინამო-2 – მწვრთნელი – ფეიქრიშვილი გოჩა – 557 61 06 46
  7. მიმინო-94 – მწვრთნელი – ტილკავაშვილი ჯონი – გორგოძე შოთა – 574 47 26 27
  8. საბურთალო-3 – მწვრთნელი – კიღურაძე ანზორი – 577 95 11 19 სტადიონი-იოსებიძე

შეგახსენებთ, რომ მერიის თასი 2008 „ა” ჯგუფი სატურნირო მდგომარეობა და ანგარიში არ ფიქსირდება!


კალენდარი

1 ტური
15.10.16 შაბათი
1 საბურთალო 1 ნ.დინამო 15*00 იოსებიძე
16.10.16. კვირა
2 ჩემპიონი დინ.სკოლა 2 12*00 ფიზკ.ინსტ
3 ლოკომოტივი ავაზა 12*30 ვერის ბაღი
4 მიმინო 94 ისვენებს
2 ტური
22.10.16. შაბათი
1 დინ.სკოლა 2 საბურთალო 1 11*00 დინ.აკადემ
2 ავაზა ჩემპიონი 14*00 ავაზა
23.10.16. კვირა
3 მიმინო 94 ლოკომოტივი 14*00 174 სკოლა
4 ნ.დინამო  2 ისვენებს
3 ტური
29.10.16. შაბათი
1 ნ.დინამო 2 დინ.სკოლა 2 14*00 ახმეტელი
30.10.16 კვირა
2 ჩემპიონი მიმინო 94 11*00 ფიზკ.ინს.
3 საბურთალო1 ავაზა 11*00 იოსებიძე
4 ლოკომოტივი ისვენებს
4 ტური
05.11.16. შაბათი
1 მიმინო 94 საბურთ -1 10*00 174 სკოლა
06.11.16. კვირა
2 ლოკომოტ-1 ჩემპიონი 16*00 ვერის ბაღი
3 ავაზა ნ.დინამო 2 12*00 ავაზა
4 დინ,სკოლა 2 საბურთალო-3 16*00 დინ. აკადემია
5 ტური
12.11.16 შაბათი
1 დინ.სკოლა 2 ავაზა 16*00 დინამო აკ.
13.11.16 კვირა
2 საბურთ-1 ლოკომოტ-1 10*00 იოსებიძე
3 ნ.დინამო 2 მიმინო 94 10*00 ახმეტელი
4 საბურთ-3 ჩემპიონი იოსებიძე
6 ტური
19.11.16. შაბათი
1 მიმინო 94 დინ.სკ-2 11*30 174 სკოლა
2 ჩემპიონი საბურთ -1 10*00 ფიზკ.ინსტ
3 ავაზა საბურთ-3 11*00 ავაზა
20.11.16. კვირა
4 ლოკომოტ-1 ნ.დინამო2 14*00 ვერის ბაღი
7 ტური
26.11.16. შაბათი
1 დინ.სკ- 2 ლოკომოტ-1 15*00 დინ.აკად.
2 ავაზა მიმინო 94 11*00 ავაზა
3 საბურთ-1 საბურთ-3 13*00 იოსებიძე
27.11.16. კვირა
4 ნ.დინამო 2 ჩემპიონი 10*00 ახმეტელი
8 ტური
03.12.16 შაბათი
1 დინ.სკ- 2 ჩემპიონი 16*00 დინ.აკად.
2 მიმინო 94 საბურთ-3 12*00 174 სკოლ
04.12.16 კვირა
3 ნ.დინამო 2 საბურთ-1 12*00 ახმეტელ
4 ავაზა ლოკომოტ-1 13*30 ავაზა
9 ტური
10.12.16 შაბათი
1 საბურთ-1 დინ.სკო-2 11*00 იოსებიძე
2 ლოკომოტ-2 მიმინო94 15*00 ვერის ბღ
11.12.16. კვირა
3 ჩემპიონი ავაზა 15*00 ფიზკ.ინს
4 საბურთ-3 ნ.დინამო2 12*00 იოსებიძე

Leave a Reply