მერიის თასი 2008 „ბ” ჯგუფი (2016)

სატურნირო მდგომარეობა და კალენდარი

მერიის თასი 2008 „ბ” ჯგუფი (2016)

მონაწილე გუნდების სია

  1. საბურთალო-2 – მწვრთნელი – უგულავა ილია – 599 93 40 73
  2. ლოკომოტივი-2 – მწვრთნელი – ღაღანიძე ირაკლი – 595 70 70 27
  3. გრანდი – მწვრთნელი – შავდია ირაკლი – 555 30 34 25
  4. ბასა – მწვრთნელი – ლობჟანიძე რევაზი – 598 99 11 04
  5. ნ. დინამო – მწვრთნელი -მდივნიშვილი მერაბი – 593 32 10 13
  6. ოლიმპიკი – მწვრთნელი – ქუმსიაშვილი გია – 599 50 95 76
  7. თ.ს. აკადემია – მწვრთნელი – ხუჭუა ილია – 598 34 76 10
  8. საბურთალო-4- მწვრთნელი – კიღურაძე ანზორი – 577 95 11 19 სტადიონი-იოსებიძე

შეგახსენებთ, რომ მერიის თასი 2008 „ბ” ჯგუფი სატურნირო მდგომარეობა და ანგარიში არ ფიქსირდება!


კალენდარი

1 ტური
14.10.16 პარასკევი
1 საბურთ-2 ოლიმპიკი 12*00 იოსებიძე
16.10.16 კვირა
2 ნ.დინამო თსა 10*00 შრ.რეზერ.
3 ლოკომოტივი2 გრანდი 15*30 ვერის ბღ
4 ბასა ისვენებს
2 ტური
22.10.16 შაბათი
1 თსა საბურთ-2 13*00 თსა
2 გრანდი ნ.დინამო 15*00 ვარკ.4მ/რ
23.10.16 კვირა
3 ბასა ლოკომოტივი2 12*00 ახმეტელი
4 ოლიმპიკი ისვენებს
3 ტური
30.10.16 კვირა
1 საბურთ-2 გრანდი 12*00 იოსებიძე
2 ოლიმპიკი თსა 14*00 ოლიმპიკი
3 ნ.დინამო ბასა 11*30 შრ.რეზერ.
4 ლოკომოტივი 2 ისვენებს
 4 ტური
06.11.16. კვირა
1 გრანდი ოლიმპიკი 15*00 ვარკ.4მ/რ
2 ბასა საბურთ-2 12*00 ახმეტელი
3 ლოკომოტ-2 ნ.დინამო 14*30 ვერის ბაღი
4 საბურთალო-4 თ.ს. აკად. 13*00 ბენდელა
5 ტური
12.11.16 შაბათი
1 თსა გრანდი 16*00 თსა
13.11.16 კვირა
2 საბურთ -2 ლოკომოტ-2 11*00 იოსებიძე
3 ოლიმპიკი ბასა 14*00 ოლიმპიკი
4 ნ.დინამო საბურთ-4 შრ.რეზერვი
6 ტური
19.11.16 შაბათი
1 ბასა თსა 13*00 ახმეტელი
2 საბურთ-4 გრანდი 15*00 იოსებიძე
20.11.16. კვირა
3 ლოკომოტ-2 ოლიმპიკი 14*00 ვერის ბაღი
4 ნ.დინამო საბურთ-2 11*30 შრ.რეზერ.
7 ტური
26.11.16. შაბათი
1 ოლიმპკი ნ.დინამო 14*00 ოლიმპიკი
2 თსა ლოკომოტ2 10*00 თსა
3 გრანდი ბასა 16*00 ვარკ.4მ/რ
4 საბურთ-2 საბურთ-4 12*00 იოსებიძე
8 ტური
03.12.16. შაბათი
1 თსა ნ.დინამო 15*00 თსა
2 ოლიმპკი საბურთ-2 15*00 ოლიმკ.
3 გრანდი ლოკომოტ2 14*00 ვარკ.4მ/რ
04.12.16. კვირა
4 ბასა საბურთ-4 13*00 ახმეტელი
9 ტური
10.12.16. შაბათი
1 საბურთ-4 ოლიმპიკი 10*00 იოსებიძ
2 საბურთ-2 თსა 12*00 იოსებიძ
11.12.16. კვირა
3 ნ.დინამო გრანდი 13*30 შრ.რეზ
4 ლოკომოტ-2 ბასა 11*00 ვერის ბღ

Leave a Reply