„მშვიდობის თასი-2017"

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

„მშვიდობის თასი-2017″

15380716_359448874420898_7096065228928676018_n

გთავაზობთ „მშვიდობის თასი-2017″ -ის კალენდარს ასაკობრივი ჯგუფების მიხედვით:


                2004 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

                I   ტური 

„აფხაზეთი” – „ოლიმპიკი”    4.02     11:00  0 – 7

„ოსეთი” – „მიმინო”               4.02     14:00  3 – 6

„საქ.უნივერს.” – „იმედი”      5.02     14:00  0 – 4

                II   ტური      

„აფხაზეთი” – „ოსეთი”          11.02   14:00  4 – 2

„ოლიმპიკი” – „იმედი”          12.02   13:00  5 – 0 ტ.შ.

„მიმინო” – „საქ.უნივერს.”     12.02   14:00  7 – 2

                 III   ტური      

საქ.უნივერს.” – „აფხაზეთი” 18.02   12:00 7 – 1

„ოსეთი” – „ოლიმპიკი”           18.02   14:00  5 – 4

„იმედი” – „მიმინო”                 19.02   14:00  0 – 0

                 IV   ტური       

აფხაზეთი”  – „იმედი”           25.02   12:00  0 – 5

„ოსეთი” – „საქ.უნივერს.”        25.02   14:00  2 – 0

„ოლიმპიკი” – „მიმინო”           26.02   12:00  0 – 5

                 V   ტური 

„მიმინო” – „აფხაზეთი”            4.03     11:00  8 – 0

„იმედი” – „ოსეთი”                    4.03     14:00  0 – 5 ტ.შ.

„საქ.უნივერს.” – „ოლიმპიკი”    5.03     11:00  2 – 5

    სატურნირო  მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „მიმინო“ 5 4 1 0 26-5 13
2. „ოსეთი“ 5 3 0 2 17-14 9
3. „ოლიმპიკი“ 5 3 0 2 21-12 9
4. „იმედი“ 5 2 1 2 9-10 7
5. „საქ.უნივერსიტეტი“ 5 1 0 4 11-19 3
6. „აფხაზეთი“ 5 1 0 4 5-29 3

               2005 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

             A  ჯგუფი

              I   ტური  

„განთიადი” – „ავაზა2005-2″   4.02     13:00  1 – 3

„ავაზა” – „თბილ.აკადემია”     5.02     12:00  3 – 0

„საქ.უნივერს.” – ისვენებს.

              II   ტური    

„საქ.უნივერს.” – „განთიადი”  11.02   12:00  6 – 1

„ავაზა2005-2″ – „ავაზა”           12.02   12:00  0 – 4

„თბილ.აკადემია” – ისვენებს.

               III   ტური     

ავაზა” – „საქ.უნივერს.”            19.02  13:00  1 – 1

„თბ.აკადემია” – „ავაზა2005-2″ 19.02   12:00  2 – 1

„განთიადი” – ისვენებს.

                IV   ტური      

საქ.უნივერს.” – „თბ.აკადემია” 26.02   11:00  2 – 2

„განთიადი” – „ავაზა”                   26.02   13:00 1 – 7

„ავაზა2005-2″ – ისვენებს.

                 V   ტური 

„თბილ.აკადემია” – „განთიადი”  5.03   12:00  7 – 4

„ავაზა2005-2″ – „საქ.უნივერს.”   5.03    13:00  2 – 4

„ავაზა” – ისვენებს.

    სატურნირო  მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „ავაზა“ 4 3 1 0 15-2 10
2. „საქ.უნივერსიტეტი“ 4 2 2 0 13-6 8
3. „თბ. აკადემია“ 4 2 1 1 11-10 7
4. „ავაზა2005-2“ 4 1 0 3 6-11 3
5. „განთიადი“ 4 0 0 4 7-23 0

                 2005 წ.წ.

 თბილისი 04.02 – 12.03

                B  ჯგუფი

                 I   ტური 

„მთ.გლობუსი” – „ბასა”   4.02     12:00  0 – 5

„რუსთავი” – „იმედი”      5.02     13:00  7 – 3

„ავაზა2005-1″ – ისვენებს.

                  II   ტური 

ბასა” – „რუსთავი”                    11.02   11:00  1 – 2

„ავაზა2005-1″ – „მთ.გლობუსი” 11.02   13:00  0 – 1

„იმედი” – ისვენებს.

                  III   ტური    

რუსთავი” – „ავაზა2005-1″  18.02   11:00  1 – 2

„იმედი” – „ბასა”                     18.02   13:00  1 – 2

„მთ.გლობუსი” – ისვენებს.

                     IV   ტური   

მთ.გლობუსი” – „რუსთავი” 25.02   13:00  1 – 0

„ავაზა2005-1″ – „იმედი”        26.02   14:00  2 – 3

„ბასა” – ისვენებს.

                     V   ტური

„ბასა” – „ავაზა2005-1″           4.03     12:00  3 – 2

„იმედი” – „მთ.გლობუსი”      4.03     13:00  1 – 5

„რუსთავი” – ისვენებს.

    სატურნირო  მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „ბასა“ 4 3 0 1 11-5 9
2. „მთ. გლობუსი“ 4 3 0 1 7-6 9
3. „რუსთავი“ 4 2 0 2 10-7 6
4. „იმედი“ 4 1      0 3 8-16 3
5. „ავაზა2005-1“ 4 1 0 3 6-8 3

                 2006 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

                A  ჯგუფი

                 I   ტური 

„ჩემპიონი-1″ – „ავაზა”                 4.02     15:00  2 – 1

„თ.ს.აკადემია-2″ – „ალგეთიXXI” 4.02     12:00  2 – 4

                 II   ტური   

„ავაზა” – „ალგეთიXXI საუკ.”      11.02   11:00  5 – 2

„ჩემპიონი-1″ – „თ.ს.აკადემია-2″ 11.02   15:00  2 – 1

                 III   ტური

თ.ს.აკადემია-2″ – „ავაზა”         18.02   11:00  1 – 4

„ალგეთიXXI” – „ჩემპიონი-1″      18.02   15:00  3 – 3

       სატურნირო  მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „ჩემპიონი-1“ 3 2 1 0 7-5 7
2. „ავაზა“ 3 2 0 1 10-5 6
3. „ალგეთიXXI საუკუნე“ 3 1 1 1 9-10 4
4. „თ.ს. აკადემია-2“ 3 0 0 3 4-10 0

               2006   1/2 ფინალი

„საქ უნივერსიტეტი” – „ავაზა”      4.03    11*00  1 – 8

„ჩემპიონი-1″ – „თ.ს. აკადემია-1″  4.03    15*00  2 – 0

                   5-6 ადგილი  

„ალგეთიXXI” – „ჩემპიონი”           5.03    15*30  0 – 4

                   7-8 ადგილი

„ჩუღურეთი” – „თ.ს. აკადემია-2″ 4.03    10*00  0 – 1


                2006 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

               B  ჯგუფი

                I   ტური 

„თ.ს.აკადემია-1″ – „ჩუღურეთი”    4.02     14:00  6 – 1

„საქ.უნივერს.” – „ჩემპიონი”           5.02     15:00  1 – 1

                II   ტური        

თ.ს.აკადემია-1″ – „საქ.უნივერს.” 11.02   14:00  0 – 1

„ჩუღურეთი” – „ჩემპიონი”              12.02   13:00  1 – 7

                 III   ტური     

საქ.უნივერს.” – „ჩუღურეთი”       18.02   10:00  2 – 1

„ჩემპიონი” – „თ.ს.აკადემია-1″        18.02   13:00  0 – 1

          სატურნირო  მდგომარეობა

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „საქ.უნივერსიტეტი“ 3 2 1 0 4-2 7
2. „თ.ს.აკადემია-1“ 3 2 0 1 7-2 6
3. „ჩემპიონი“ 3 1 1 1 8-3 4
4. „ჩუღურეთი“ 3 0 0 3 3-15 0

               2006   1/2 ფინალი

„საქ უნივერსიტეტი” – „ავაზა”      4.03    11*00  1 – 8

„ჩემპიონი-1″ – „თ.ს. აკადემია-1″  4.03    15*00   2 – 0

                 5-6 ადგილი  

„ალგეთიXXI” – „ჩემპიონი”            5.03    15*30  0 – 4

                 7-8 ადგილი

„ჩუღურეთი” – „თ.ს. აკადემია-2″ 4.03    10*00   0 – 1


                  2007 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

                 A  ჯგუფი

                  I   ტური 

„თ.ს.აკადემია” – „აფხაზეთი”   4.02     10:00 11 – 0
„ჩემპიონი” – „ალგეთიXXI        4.02     11:00  2 – 2                                                                                                                                            „ნ.დინამო-1 – ისვენებს.

                  II   ტური 

„ალგეთიXXI” – „თ.ს.აკადემია” 11.02   12:00  3 – 2

„ნ.დინამო-1″ – „ჩემპიონი”        12.02   14:00  4 – 1

„აფხაზეთი” – ისვენებს.

                    III   ტური

აფხაზეთი” – „ალგეთიXXI ს.” 18.02   14:00 0 – 5 ტ.შ.

„თ.ს.აკადემია” – „ნ.დინამო-1″ 19.02   15:00  2 – 3

„ჩემპიონი” – ისვენებს.

                    IV   ტური      

ჩემპიონი” – „თ.ს.აკადემია”    25.02   12:00  1 – 3

„ნ.დინამო-1″ – „აფხაზეთი”      26.02   14:00  9 – 1

„ალგეთიXXI საუკ.” – ისვენებს.

                    V   ტური

აფხაზეთი” – „ჩემპიონი”        5.03     11:00  0 – 17

„ალგეთიXXIს.” – „ნ.დინამო-1″ 5.03     14:00  1 – 2

„თ.ს.აკადემია” – ისვენებს.

    სატურნირო  მდგომარეობა  

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „ნ.დინამო-1“ 4 4 0 0 18-5 12
2. „ალგეთიXXI საუკუნე“ 4 2 1 1 11-6 7
3. „თ.ს. აკადემია“ 4 2 0 2 18-7 6
4. „ჩემპიონი“ 4 1 1 2 21-9 4
5. „აფხაზეთი“ 4 0 0 4 1-42 0

                 2007 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

                B  ჯგუფი

                 I   ტური 

რუსთავი” – „ნ.დინამო-2″      5.02     12:00  2 – 1

„განთიადი” – „ვიტ-ჯორჯია”  5.02     13:00  2 – 4

„ბასა” – ისვენებს.

                  II   ტური 

„ვიტ-ჯორჯია” – „რუსთავი”   11.02   13:00   0 – 2

„ბასა” – „განთიადი”                12.02   12:00   2 – 0

„ნ.დინამო-2″ – ისვენებს.

                 III   ტური 

რუსთავი” – „ბასა”                  18.02   12:00  2 – 0

„ნ.დინამო-2″ – „ვიტ-ჯორჯია” 19.02   10:00  0 – 5 ტ.შ.

„განთიადი” – ისვენებს.

                  IV   ტური      

ბასა”  – „ნ.დინამო-2″              25.02   13:00  5 – 0 ტ.შ.

„განთიადი” – „რუსთავი”         25.02   14:00  0 – 0

„ვიტ-ჯორჯია” – ისვენებს.

                   V   ტური

„ნ.დინამო-2″ – „განთიადი”     4.03     12:00  0 – 5 ტ.შ.

„ვიტ-ჯორჯია” – „ბასა”             5.03     12:00  2 – 3

რუსთავი – ისვენებს.

შენიშვნა: „ნ. დინამო-2″ მოხსნილია გათამაშებიდან და დაფიქსირდება ტექნიკური წაგება 0 – 5.

    სატურნირო  მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „რუსთავი რუსთავი“ 4 3 1 0 6-1 10
2. „ბასა“ 4 3 0 1 10-4 9
3. „ვიტ-ჯორჯია“ 4 2 0 2 11-7 6
4. „განთიადი“ 4 1 1 2 7-6 4
5. „ნ.დინამო-2“ 4 0 0 4 1-17 0

                2008 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

                A  ჯგუფი

                 I   ტური 

„ჩემპიონი-1″ – „ბასა-1″            4.02     13:00  0 – 8

„თ.ს.აკადემია-2″ – „მიმინო-2″ 5.02     10:00  5 – 3

„ნ.დინამო” – ისვენებს.

                 II   ტური

მიმინო-2″ – „ჩემპიონი-1″       12.02   11:00   0 – 6

„ნ.დინამო” – „თ.ს.აკადემია-2″ 12.02   15:00   4 – 1

„ბასა-1″ – ისვენებს.

                 III   ტური     

„ბასა-1″ – „მიმინო-2″                   19.02   13:00  8 – 0

„ჩემპიონი-1″ – „ნ.დინამო”          19.02   14:00  2 – 1

„თ.ს.აკადემია-2″ – ისვენებს.

                 IV   ტური        

თ.ს.აკადემია-2″ – „ჩემპიონი-1″  26.02   12:00 1 – 1

„ნ.დინამო” – „ბასა-1″                     26.02   15:00 0 – 1

„მიმინო-2″ – ისვენებს.

                  V   ტური

ბასა-1″ – „თ.ს.აკადემია-2″         4.03     13:00   8 – 0

„მიმინო-2″ – „ნ.დინამო”               5.03     15:00  1 – 3

„ჩემპიონი-1″ – ისვენებს.

    სატურნირო  მდგომარეობა  

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „ბასა-1“  4 4 0 0 25-0 12
2. „ჩემპიონი-1“ 4 2 1 1 9-10 7
3. „ნ.დინამო“ 4 2 0 2 8-5 6
4. „თ.ს.აკადემია-2“ 4 1 1 2 7-16 4
5. „მიმინო-2“ 4 0 0 4 4-22 0

                2008 წ.წ.

თბილისი 04.02 – 12.03

               B  ჯგუფი

                I   ტური 

„თ.ს.აკადემია-1″ – „მიმინო-1″   5.02   11:00  5 – 3 

„ბასა-2″ – „ჩემპიონი”                  5.02   14:00  1 – 2

„ლომები” – ისვენებს.

                II   ტური

ლომები” – „თ.ს.აკადემია-1″   11.02   10:00  0 – 7

„მიმინო-1″ – „ბასა-2″                 12.02   10:00  2 – 2

„ჩემპიონი” – ისვენებს.

                III   ტური    

„ჩემპიონი” – „მიმინო-1″           19.02   11:00  2 – 5

„ბასა-2″ – „ლომები”                   19.02   12:00  2 – 0

„თ.ს.აკადემია-1″ – ისვენებს.

               IV   ტური  

ლომები” – „ჩემპიონი”            26.02   11:00  2 – 7

„თ.ს.აკადემია-1″ – „ბასა-2″       26.02   13:00  6 – 1

„მიმინო-1″ – ისვენებს.

                V   ტური

„ჩემპიონი” – „თ.ს.აკადემია-1″ 4.03     14:00   3 – 3

„მიმინო-1″ – „ლომები”             5.03     13:00    2 – 0

„ბასა-2″ – ისვენებს.

    სატურნირო  მდგომარეობა 

   N გ უ ნ დ ე ბ ი
1. „თ.ს.აკადემია-1“ 4 3 1 0 21-7 10
2. „მიმინო-1“ 4 2 1 1 12-9 7
3. „ჩემპიონი“ 4 2 1 1 14-11 7
4. „ბასა-2“ 4 1 1 2 6-10 4
5. „ლომები“ 4 0 0 4 2-18 0

Leave a Reply