ღია ლიგა

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

ღია ლიგა (2017)

სატურნირო მდგომარეობა 

   გუნდები
1. „სპაერი“ თბილისი 21 19 2 0 112-18 59
2. „თბილისი“ თბილისი 21 16 2 3 128-26 50
3. „დიდუბე-2014“  თბ. 21 12 2 7 65-50 38
4. „სამაჩაბლო“ ცხინვალი 21 9 2 10 46-65 29
5. „ფარავანა“ ნინოწმინდა 21 8 1 12 50-91 25
6. „იბერია დ. ლილო“ თბ. 21 5 3 13 42-73 18
7. „შავნაბადა“ თელეთი 21 4 4 13 33-93 16
8. „ალგეთი-2“ მარნეული 21 2 2 17 21-81 8

კალენდარი

  I  წრე
I ტური
22.03.2017 ოთხშაბათი
1 დიდუბე-2014 ფარავანა 4 – 0 დუშეთი
2 იბერია დ.ლილო შავნაბადა 01.მარ თელეთი
3 ალგეთი-2 სპაერი 0 – 3 მარნეული
23.03.2017 ხუთშაბათი
4 თბილისი სამაჩაბლო 7 – 0 ავაზა
5 მარკ სტარსი-2 ისვენებს.
II ტური
29.03.2017 ოთხშაბათი
6 სამაჩაბლო ფარავანა 06.აპრ ქართლი
7 დიდუბე-2014 იბერია დ.ლილო 04.თებ დუშეთი
30.03.2017 ხუთშაბათი
8 სპაერი მარკ სტარსი-2 ბასა
9 შავნაბადა ალგეთი-2 02.თებ თელეთი
10 თბილისი ისვენებს.
III ტური
05.04.2017 ოთხშაბათი
11 მარკ სტარსი-2 შავნაბადა შრ. რეზერ.
12 იბერია დ.ლილო ფარავანა 07.თებ გარდაბანი
13 ალგეთი-2 დიდუბე-2014 01.აპრ მარნეული
06.04.2017 ხუთშაბათი
14 თბილისი სპაერი 03.მარ ავაზა
15 სამაჩაბლო ისვენებს.
IV ტური
12.04.2017 ოთხშაბათი
16 სპაერი სამაჩაბლო 05.იან ბასა
13.04.2017 ხუთშაბათი
17 შავნაბადა თბილისი 01.ივნ თელეთი
18 დიდუბე-2014 მარკ სტარსი-2 დუშეთი
19 იბერია დ.ლილო ალგეთი-2 01.თებ გარდაბანი
20 ფარავანა ისვენებს.
V ტური
20.04.2017 ხუთშაბათი
21 თბილისი დიდუბე-2014 09.მარ ავაზა
22 მარკ სტარსი-2 იბერია დ.ლილო შრ. რეზერ.
23 ალგეთი-2 ფარავანა 4 – 0 მარნეული
21.04.2017 პარასკევი
24 სამაჩაბლო შავნაბადა 7 – 0 ქართლი
25 სპაერი ისვენებს.
VI ტური
26.04.2017 ოთხშაბათი
26 ფარავანა სპაერი 0 – 4 ნინოწმინდა
27.04.2017 ხუთშაბათი
27 დიდუბე-2014 სამაჩაბლო 5 – 0 დუშეთი
28 იბერია დ.ლილო თბილისი 0 – 3 გარდაბანი
29 ალგეთი-2 მარკ სტარსი-2 მარნეული
30 შავნაბადა ისვენებს.
VII ტური
03.05.2017 ოთხშაბათი
31 მარკ სტარსი-2 ფარავანა შრ. რეზერ.
32 თბილისი ალგეთი-2 7 – 0 ავაზა
33 სამაჩაბლო იბერია დ.ლილო 02.თებ ქართლი
04.05.2017 ხუთშაბათი
34 სპაერი შავნაბადა 8 – 0 ბასა
35 დიდუბე-2014 ისვენებს.
VIII ტური
10.05.2017 ოთხშაბათი
36 ფარავანა შავნაბადა 02.თებ ნინოწმინდა
37 დიდუბე-2014 სპაერი 01.მარ დუშეთი
11.05.2017 ხუთშაბათი
38 მარკ სტარსი-2 თბილისი შატილი
39 ალგეთი-2 სამაჩაბლო 0 – 0 მარნეული
40 იბერია დ.ლილო ისვენებს.
IX ტური
17.05.2017 ოთხშაბათი
41 თბილისი ფარავანა 16 – 0 ავაზა
42 სამაჩაბლო მარკ სტარსი-2 ქართლი
18.05.2017 ხუთშაბათი
43 სპაერი იბერია დ.ლილო 5 – 0 ბასა
44 შავნაბადა დიდუბე-2014 02.თებ თელეთი
45 ალგეთი-2 ისვენებს.
X ტური
24.05.2017 ოთხშაბათი
46 ფარავანა დიდუბე-2014 02.მარ ნინოწმინდა
47 იბერია დ.ლილო შავნაბადა 0 – 0 გარდაბანი
25.05.2017 ხუთშაბათი
48 სპაერი ალგეთი-2 10.იან ბასა
49 სამაჩაბლო თბილისი იან.14 გორი,ქართ.
50 მარკ სტარსი-2 ისვენებს.
XI ტური
30.05.2017 სამშაბათი
51 ფარავანა სამაჩაბლო 04.იან ნინოწმინდა
31.05.2017 ოთხშაბათი
53 ალგეთი-2 შავნაბადა 01.თებ მარნეული
54 იბერია დ.ლილო დიდუბე-2014 0 – 0 გარდაბანი
55 თბილისი ისვენებს.
XII ტური
06.06.2017 სამშაბათი
56 ფარავანა იბერია დ.ლილო 05.აპრ ნინოწმინდა
57 დიდუბე-2014 ალგეთი-2 3 – 0 დუშეთი
58 შავნაბადა მარკ სტარსი-2 თელეთი
07.06.2017 ოთხშაბათი
59 სპაერი თბილისი 0 – 0 ბასა
60 სამაჩაბლო ისვენებს.
XIII ტური
14.06.2017 ოთხშაბათი
61 თბილისი შავნაბადა 11 – 0 ავაზა
62 სამაჩაბლო სპაერი 0 – 8 გორი,ქართლი
15.06.2017 ხუთშაბათი
63 მარკ სტარსი-2 დიდუბე-2014 შრ. რეზერ.
64 ალგეთი-2 იბერია დ.ლილო 01.მარ მარნეული
65 ფარავანა ისვენებს.
XIV ტური
22.06.2017 ხუთშაბათი
66 ფარავანა ალგეთი-2 4 – 0 ნინოწმინდა
67 იბერია დ.ლილო მარკ სტარსი-2 გარდაბანი
23.06.2017 პარასკევი
68 დიდუბე-2014 თბილისი 0 – 4 დუშეთი
69 შავნაბადა სამაჩაბლო 01.თებ თელეთი
70 სპაერი ისვენებს.
II / III     წრე
XV ტური
14.08.2017 ორშაბათი
71 თბილისი იბერია დ. ლილო 11.იან ავაზა
72 შავნაბადა სპაერი 01.ივლ თელეთი
15.08.2017 სამშაბათი
73 სამაჩაბლო დიდუბე-2014 3 – 0 ტ.შ. გორი, ქართლი
17.08.2017 ხუთშაბათი
74 სპაერი ფარავანა 09.იან ბასა
XVI ტური
21.08.2017 ორშაბათი
75 შავნაბადა ფარავანა 03.ივნ თელეთი
76 თბილისი ალგეთი-2 6 – 0 ავაზა
22.08.2017 სამშაბათი
77 სპაერი დიდუბე-2014 05.თებ ბენდელა
78 იბერია დ. ლილო სამაჩაბლო 3 – 0 ტ.შ. დ. ლილო
XVII ტური
27.08.2017 კვირა
79 ფარავანა თბილისი 01.მარ ნინოწმინდა
80 სამაჩაბლო ალგეთი-2 05.იან ერგნეთი
29.08.2017 სამშაბათი
81 იბერია დ. ლილო სპაერი 01.მაი დ. ლილო
82 დიდუბე-2014 შავნაბადა 07.მარ დუშეთი
XVIII ტური
04.09.2017 ორშაბათი
83 დიდუბე-2014 ფარავანა 07.თებ დუშეთი
84 იბერია დ. ლილო შავნაბადა 05.მარ დ. ლილო
05.09.2017 სამშაბათი
85 ალგეთი-2 სპაერი 02.აპრ მარნეული
86 თბილისი სამაჩაბლო 03.იან ავაზა
XIX ტური
11.09.2017 ორშაბათი
87 თბილისი სპაერი 02.აპრ ავაზა
88 შავნაბადა ალგეთი-2 3 – 0 თელეთი
12.09.2017 სამშაბათი
89 სამაჩაბლო ფარავანა 5 – 0 გორი, ქართლი
90 დიდუბე-2014 იბერია დ. ლილო 09.თებ დუშეთი
XX ტური
18.09.2017 ორშაბათი
91 ალგეთი-2 დიდუბე-2014 01.თებ მარნეული
92 სპაერი სამაჩაბლო 3 – 0 ბასა
19.09.2017 სამშაბათი
93 იბერია დ. ლილო ფარავანა 06.ივლ დ. ლილო
94 შავნაბადა თბილისი 03.თებ თელეთი
XXI ტური
25.09.2017 ორშაბათი
95 ფარავანა სპაერი 01.ივნ ნინოწმ.
96 სამაჩაბლო შავნაბადა 06.მარ გორი, ქარ.
26.09.2017 სამშაბათი
97 თბილისი დიდუბე-2014 05.მარ ავაზა
98 იბერია დ. ლილო ალგეთი-2 04.თებ დ. ლილო
XXII ტური
02.10.2017 ორშაბათი
99 ალგეთი-2 ფარავანა 01.მარ მარნეული
100 იბერია დ. ლილო თბილისი 0 – 3 ტ.შ. დ. ლილო
03.10.2017 სამშაბათი
101 დიდუბე-2014 სამაჩაბლო 02.იან დუშეთი
102 სპაერი შავნაბადა 12.იან ბასა
XXIII ტური
10.10.2017 სამშაბათი
103 ფარავანა შავნაბადა 3 – 0 ტ.შ. ნინოწმ.
104 დიდუბე-2014 სპაერი 01.მაი დუშეთი
105 სამაჩაბლო იბერია დ. ლილო 3 – 0 ტ.შ. გორი, ქარ.
106 თბილისი ალგეთი-2 13.თებ ავაზა
XXIV ტური
17.10.2017 სამშაბათი
107 ფარავანა თბილისი 3 – 0 ტ.შ. ნინოწმ.
108 ალგეთი-2 სამაჩაბლო 0 – 2 მარნეული
109 სპაერი იბერია დ. ლილო 3 – 0 ტ.შ. ბასა
110 შავნაბადა დიდუბე-2014 0 – 3 ტ.შ. თელეთი

 

1 Response

Leave a Reply