ელიტ ლიგა 2001

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

ელიტ ლიგა 2001 (2017)

სატურნირო მდგომარეობა 

   გ უ ნ დ ე ბ ი
1. ნ. დინამო 21 16 4 1 51-17 52
2. ავაზა 21 16 3 2 69-26 51
3. გაგრა 21 10 3 8 48-38 33
4. ლიახვი 21 9 1 11 29-51 28
5. 35 სკოლა 21 7 3 11 44-49 24
6. კახეთი 21 5 3 13 36-53 18
7. საბ. ბენდელა 20 7 1 12 36-48 22
8. იბერია დიდი ლილო 20 4 0 16 19-50 12

შენიშვნა: „საბ. ბენდელა” და „იბერია დ. ლილო” მოიხსნა გათამაშებიდან, დაფიქსირდება ტექნიკური შედეგი 0 – 3!


კალენდარი

I    წრე
I ტური
06.04.2017 ხუთშაბათი
1 იბერია დ.ლილო კახეთი 3 – 0 გარდაბანი
07.04.2017 პარასკევი
2 ნ. დინამო 35 სკოლა 6 – 0 შრ.რეზერ.
08.04.2017 შაბათი
3 საბ. ბენდელა ავაზა 0 – 2 ამერი
09.04.2017 კვირა
4 ლიახვი გაგრა 0 – 4 შატილი
II ტური
12.04.2017          ოთხშაბათი
5 ნ. დინამო იბერია დ.ლილო 3 – 2 შრ.რეზერ.
6 35 სკოლა გაგრა 4 – 4 მარაკანა
7 კახეთი საბ. ბენდელა 2 – 4 თელავი
13.04.2017 ხუთშაბათი
8 ავაზა ლიახვი 3 – 1 ავაზა
III ტური
21.04.2017 პარასკევი
9 ავაზა გაგრა 3 – 1 ავაზა
10 იბერია დ. ლილო 35 სკოლა 3 – 1 გარდაბანი
22.04.2017 შაბათი
11 ლიახვი კახეთი 1 – 0 შატილი
12 საბ. ბენდელა ნ. დინამო 2 – 2 ამერი
IV ტური
27.04.2017 ხუთშაბათი
13 იბერია დ.ლილო საბ. ბენდელა 0 – 1 გარდაბანი
28.04.2017 პარასკევი
14 ნ. დინამო ლიახვი 3 – 0 შრ.რეზერ.
29.04.2017 შაბათი
15 35 სკოლა ავაზა 2 – 5 მარაკანა
16 კახეთი გაგრა 5 – 2 თელავი
V ტური
05.05.2017 პარასკევი
17 ავაზა კახეთი 8 – 2 ავაზა
06.05.2017 შაბათი
18 საბ. ბენდელა 35 სკოლა 8 – 3 ამერი
07.05.2017 კვირა
19 ლიახვი იბერია დ.ლილო 0 – 3 შატილი
20 გაგრა ნ.დინამო 0 – 0 მერანი
VI ტური
11.05.2017 ხუთშაბათი
21 იბერია დ.ლილო გაგრა 3 – 2 გარდაბანი
12.05.2017 პარასკევი
22 ნ. დინამო ავაზა 5 – 1 შრ. რეზერ.
23 35 სკოლა კახეთი 1 – 1 მარაკანა
13.05.2017 შაბათი
24 საბ. ბენდელა ლიახვი 7 – 1 ამერი
VII ტური
16.05.2017 სამშაბათი
25 ავაზა იბერია დ.ლილო 3 – 0 ავაზა
26 გაგრა საბ. ბენდელა 3 – 2 მერანი
17.05.2017 ოთხშაბათი
27 ლიახვი 35 სკოლა 2 – 1 შატილი
28 კახეთი ნ. დინამო 0 – 1 თელავი
VIII ტური
19.05.2017 პარასკევი
29 ავაზა საბ. ბენდელა 4 – 3 ავაზა
20.05.2017 შაბათი
30 გაგრა ლიახვი 2 – 0 მერანი
31 კახეთი იბერია დ.ლილო 5 – 2 თელავი
21.05.2017 კვირა
32 35 სკოლა ნ. დინამო 1 – 2 მარაკანა
IX ტური
27.05.2017 შაბათი
33 გაგრა 35 სკოლა 3 – 0 მერანი
34 ლიახვი ავაზა 1 – 6 შატილი
35 საბ. ბენდელა კახეთი 4 – 1 ბენდელა
28.05.2017 კვირა
36 იბერია დ.ლილო ნ. დინამო 1 – 2 გარდაბანი
X ტური
01.06.2017 ხუთშაბათი
37 კახეთი ლიახვი 1 – 1 თელავი
02.06.2017 პარასკევი
38 ნ. დინამო საბ. ბენდელა 1 – 2 შრ. რეზერ.
39 ავაზა გაგრა 2 – 1 ავაზა
03.06.2017 შაბათი
40 35 სკოლა იბერია დ.ლილო 3 – 0 ტ.შ. მარაკანა
XI ტური
07.06.2017 ოთხშაბათი
41 ლიახვი ნ. დინამო 1 – 4 შატილი
08.06.2017 ხუთშაბათი
42 გაგრა კახეთი 4 – 1 მერანი
09.06.2017 პარასკევი
43 ავაზა 35 სკოლა 4 – 1 ავაზა
10.06.2017 შაბათი
44 საბ. ბენდელა იბერია დ.ლილო 3 – 2 ამერი
II/III    წრე
გადადებული მატჩები:
10.09.2017 კვირა
1 ავაზა იბერია დ.ლილო 3 – 0 ტ.შ. ავაზა
12.09.2017 სამშაბათი
2 35 სკოლა კახეთი 3 – 0 მარაკანა
17.09.2017 კვირა
3 ლიახვი იბერია დ.ლილო 0 – 3 ტ.შ. შატილი
XII ტური
19.09.2017 სამშაბათი
45 ნ. დინამო გაგრა 2 – 2 შრ. რეზერ.
46 35 სკოლა საბ. ბენდელა  3 – 0 ტ.შ.
47 კახეთი ავაზა 3 – 3 თელავი
21.09.2017 ხუთშაბათი
48 იბერია დ. ლილო ლიახვი 0 – 3 ტ.შ. სოფ. დ.ლილო
XIII ტური
25.09.2017 ორშაბათი
49 კახეთი 35 სკოლა 0 – 3 თელავი
50 გაგრა იბერია დ.ლილო 3 – 0 მერანი
51 ავაზა ნ. დინამო 1 – 2 ავაზა
26.09.2017 სამშაბათი
52 ლიახვი საბ. ბენდელა  3 – 0 ტ.შ.
XIV ტური
01.10.2017 კვირა
53 ნ. დინამო კახეთი 3 – 1 შრ. რეზერ.
54 იბერია დ. ლილო ავაზა 0 – 3 ტ.შ. სოფ. დ.ლილო
55 საბ. ბენდელა გაგრა  0 – 3 ტ.შ.
02.10.2017 ორშაბათი
56 35 სკოლა ლიახვი 5 – 0 მარაკანა
XV ტური
05.10.2017 ხუთშაბათი
57 ლიახვი გაგრა 2 – 0 შატილი
07.10.2017 შაბათი
58 იბერია დ.ლილო კახეთი 0 – 3 ტ.შ. ს.დ.ლილო
08.10.2017 კვირა
59 საბ. ბენდელა ავაზა  0 – 3 ტ.შ.
09.10.2017 ორშაბათი
60 ნ. დინამო 35 სკოლა 2 – 1 შრ. რეზერ.
XVI ტური
12.10.2017 ხუთშაბათი
61 ნ. დინამო იბერია დ. ლილო 3 – 0 ტ.შ. შრ. რეზერ.
62 35 სკოლა გაგრა 1 – 3 მარაკანა
63 კახეთი საბ. ბენდელა  3 – 0 ტ.შ.
13.10.2017 პარასკევი
64 ავაზა ლიახვი 5 – 0 ავაზა
XVII ტური
15.10.2017 კვირა
65 საბ. ბენდელა ნ. დინამო  0 – 3 ტ.შ.
17.10.2017 სამშაბათი
66 იბერია დ.ლილო 35 სკოლა 0 – 3 ტ.შ. ს.დ.ლილო
67 ლიახვი კახეთი 2 – 0 შატილი
68 გაგრა ავაზა 1 – 6 მერანი
XVIII ტური
24.10.2017 სამშაბათი
69 ნ. დინამო ლიახვი 4 – 1 შრ. რეზერ.
70 35 სკოლა ავაზა 2 – 2 მარაკანა
71 კახეთი გაგრა 6 – 4 თელავი
72 იბერია დ.ლილო საბ. ბენდელა     X
XIX ტური
27.10.2017 პარასკევი
73 ავაზა კახეთი 2 – 1 ავაზა
29.10.2017 კვირა
74 საბ. ბენდელა 35 სკოლა  0 – 3 ტ.შ.
75 გაგრა ნ. დინამო 0 – 1 მერანი
76 ლიახვი იბერია დ.ლილო 3 – 0 ტ.შ. შატილი
XX ტური
04.11.2017 შაბათი
77 ნ. დინამო ავაზა 0 – 0 შრ. რეზერ.
78 იბერია დ.ლილო გაგრა 0 – 3 ტ.შ. ს.დ.ლილო
05.11.2017 კვირა
79 საბ. ბენდელა ლიახვი  0 – 3 ტ.შ.
06.11.2017 ორშაბათი
80 35 სკოლა კახეთი 1 – 1 მარაკანა
XXI ტური
10.11.2017 პარასკევი
81 კახეთი ნ. დინამო 1 – 2 თელავი
82 ავაზა იბერია დ.ლილო 3 – 0 ტ.შ. ავაზა
11.11.2017 შაბათი
83 გაგრა საბ. ბენდელა  3 – 0 ტ.შ.
12.11.2017 კვირა
84 ლიახვი 35 სკოლა 4 – 3 შატილი

Leave a Reply