ელიტ ლიგა 2002

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

ელიტ ლიგა 2002 (2017)

სატურნირო მდგომარეობა 

   გ უ ნ დ ე ბ ი
1. ოლიმპიკი 20 18 1 1 68-19 55
2. საბ. ბენდელა 20 17 3 0 91-14 54
3. საბურთალო-2003 20 12 1 7 46-32 37
4. საბურთალოს სკოლა 20 11 3 6 52-23 36
5. თ.ს. აკადემია 20 11 2 7 43-31 35
6. რუსთავი 20 8 3 9 31-30 27
7. მთვარის გლობუსი 20 6 3 11 25-55 21
8. 35 სკოლა 20 6 1 13 29-68 19
9. ავაზა 20 4 3 13 17-45 15
10. ბორჯომი 20 2 3 15 16-43 9
11. დომინანტი 20 2 3 15 17-75 9

კალენდარი

I    წრე
I ტური
05.04.2017 ოთხშაბათი
1 რუსთავი ავაზა 2 – 0 რუსთავი
07.04.2017 პარასკევი
2 ოლიმპიკი თ.ს. აკადემია 5 – 3 ოლიმპიკი
08.04.2017 შაბათი
3 საბურთ.-2003 მთ. გლობუსი 5 – 1 ბენდელა
09.04.2017 კვირა
4 საბ. ბენდელა საბ. სკოლა 4 – 0 ამერი
5 დომინანტი ბორჯომი 0 – 3 მერანი
6 35 სკოლა ისვენებს.
II ტური
11.04.2017 სამშაბათი
7 ავაზა დომინანტი 1 – 0 ავაზა
12.04.2017 ოთხშაბათი
8 35 სკოლა ბორჯომი 3 – 1 მარაკანა
9 თ.ს. აკადემია საბურთ.-2003 1 – 0 თ.ს. აკად.
10 საბ. სკოლა რუსთავი 1 – 4 ამერი
13.04.2017 ხუთშაბათი
11 მთ. გლობუსი საბ. ბენდელა 0 – 5 მთ. გლობ.
12 ოლიმპიკი ისვენებს.
III ტური
19.04.2017 ოთხშაბათი
13 ოლიმპიკი 35 სკოლა 6 – 0 ოლიმპიკი
14 რუსთავი მთ. გლობუსი 2 – 0 რუსთავი
20.04.2017 ხუთშაბათი
15 ბორჯომი ავაზა 1 – 1 ბორჯომი
22.04.2017 შაბათი
16 საბ. სკოლა დომინანტი 6 – 1 ამერი
23.04.2017 კვირა
17 საბ. ბენდელა თ.ს. აკადემია 1 – 1 ბენდელა
18 საბურთ.-2003 ისვენებს.
IV ტური
26.04.2017 ოთხშაბათი
19 35 სკოლა ავაზა 0 – 2 მარაკანა
20 საბ. სკოლა ბორჯომი 1 – 0 ამერი
27.04.2017 ხუთშაბათი
21 მთ. გლობუსი დომინანტი 3 – 2 მთ. გლობ.
28.04.2017 პარასკევი
22 თ.ს. აკადემია რუსთავი 3 – 2 თ.ს. აკად.
29.04.2017 შაბათი
23 ოლიმპიკი საბურთ.-2003 2 – 1 ოლიმპიკი
24 საბ. ბენდელა ისვენებს.
V ტური
02.05.2017 სამშაბათი
25 ავაზა საბ. სკოლა 1 – 1 ავაზა
04.05.2017 ხუთშაბათი
26 ბორჯომი მთ. გლობუსი 0 – 0 ბორჯომი
06.05.2017 შაბათი
27 საბურთ.-2003 35 სკოლა 4 – 3 ბენდელა
07.05.2017 კვირა
28 საბ. ბენდელა ოლიმპიკი 5 – 2 ამერი
29 დომინანტი თ.ს. აკადემია 1 – 4 მერანი
30 რუსთავი ისვენებს.
VI ტური
10.05.2017 ოთხშაბათი
31 მთ. გლობუსი ავაზა 4 – 3 მთ. გლობ.
11.05.2017 ხუთშაბათი
32 35 სკოლა საბ. სკოლა 1 – 5 მარაკანა
12.05.2017 პარასკევი
33 თ.ს. აკადემია ბორჯომი 3 – 1 თ.ს. აკად.
13.05.2017 შაბათი
34 ოლიმპიკი რუსთავი 4 – 0 ოლიმპიკი
35 საბურთ.-2003 საბ. ბენდელა 0 – 2 ბენდელა
36 დომინანტი ისვენებს.
VII ტური
16.05.2017 სამშაბათი
37 ავაზა თ.ს. აკადემია 2 – 3 ავაზა
17.05.2017 ოთხშაბათი
38 საბ. სკოლა მთ. გლობუსი 4 – 0 ამერი
19.05.2017 პარასკევი
39 რუსთავი საბურთ.-2003 0 – 1 რუსთავი
20.05.2017 შაბათი
40 დომინანტი ოლიმპიკი 1 – 6 მერანი
21.05.2017 კვირა
41 საბ. ბენდელა 35 სკოლა 9 – 1 ბენდელა
42 ბორჯომი ისვენებს.
VIII ტური
24.05.2017 ოთხშაბათი
43 თ.ს. აკადემია საბ. სკოლა 0 – 1 თ.ს. აკად.
25.05.2017 ხუთშაბათი
44 35 სკოლა მთ. გლობუსი 2 – 1 მარაკანა
27.05.2017 შაბათი
45 ოლიმპიკი ბორჯომი 4 – 0 ოლიმპიკი
46 საბურთ.-2003 დომინანტი 5 – 1 ბენდელა
28.05.2017 კვირა
47 საბ. ბენდელა რუსთავი 5 – 1 ბენდელა
48 ავაზა ისვენებს.
IX ტური
30.05.2017 სამშაბათი
49 ავაზა ოლიმპიკი 0 – 2 ავაზა
02.06.2017 პარასკევი
50 მთ. გლობუსი თ.ს. აკადემია 2 – 1 მთ. გლობ.
51 რუსთავი 35 სკოლა 3 – 0 რუსთავი
03.06.2017 შაბათი
52 დომინანტი საბ. ბენდელა 0 – 7 მერანი
53 ბორჯომი საბურთ.-2003 0 – 1 ბორჯომი
54 საბ. სკოლა ისვენებს.
X ტური
07.06.2017 ოთხშაბათი
55 35 სკოლა თ.ს. აკადემია 1 – 4 მარაკანა
09.06.2017 პარასკევი
56 რუსთავი დომინანტი 2 – 3 რუსთავი
10.06.2017 შაბათი
57 ოლიმპიკი საბ. სკოლა 1 – 0 ოლიმპიკი
58 საბურთ.-2003 ავაზა 5 – 0 ბენდელა
11.06.2017 კვირა
59 საბ. ბენდელა ბორჯომი 3 – 0 ამერი
60 მთ. გლობუსი ისვენებს.
XI ტური
13.06.2017 სამშაბათი
61 ავაზა საბ. ბენდელა 0 – 4 ავაზა
16.06.2017 პარასკევი
62 საბ. სკოლა საბურთ.-2003 0 – 1 ამერი
63 მთ. გლობუსი ოლიმპიკი 0 – 5 მთ. გლობ.
17.06.2017 შაბათი
64 ბორჯომი რუსთავი 0 – 1 ბორჯომი
18.06.2017 კვირა
65 დომინანტი 35 სკოლა 1 – 1 მერანი
66 თ.ს. აკადემია ისვენებს.
II    წრე
გადადებული მატჩები:
12.09.2017 სამშაბათი
1 რუსთავი საბურთ.-2003 0 – 1 რუსთავი
14.09.2017 ხუთშაბათი
2 მთ. გლობუსი ავაზა 4 – 3 მთ. გლობ.
    XII ტური    
  18.09.2017 ორშაბათი
67 თ.ს. აკადემია ოლიმპიკი 1 – 2 თ.ს. აკად.
68 მთ. გლობუსი საბურთ.-2003 3 – 3 ბენდელა
69 საბ. სკოლა საბ. ბენდელა 1 – 4 ამერი
19.09.2017 სამშაბათი  
70 ავაზა რუსთავი 1 – 1 ავაზა
  20.09.2017 ოთხშაბათი
71 დომინანტი ბორჯომი 3 – 0 ტ.შ. მერანი
72 35 სკოლა ისვენებს.
XIII ტური
22.09.2017 პარასკევი
73 რუსთავი საბ. სკოლა 0 – 0 რუსთავი
23.09.2017 შაბათი
74 ბორჯომი 35 სკოლა 1 – 2 ბორჯომი
75 საბურთ.-2003 თ.ს. აკადემია 3 – 0 ბენდელა
24.09.2017 კვირა
76 დომინანტი ავაზა 0 – 1 მერანი
77 საბ. ბენდელა მთ. გლობუსი 8 – 0 ამერი
78 ოლიმპიკი ისვენებს.
XIV ტური
28.09.2017 ხუთშაბათი
79 35 სკოლა ოლიმპიკი 2 – 4 მარაკანა
80 ავაზა ბორჯომი 1 – 2 ავაზა
29.09.2017 პარასკევი
81 თ.ს. აკადემია საბ. ბენდელა 2 – 2 თ.ს. აკად.
82 მთ. გლობუსი რუსთავი 0 – 1 მთ. გლობ.
30.09.2017 შაბათი
83 დომინანტი საბ. სკოლა 1 – 6 მერანი
84 საბურთ.-2003 ისვენებს.
XV ტური
03.10.2017 სამშაბათი
85 ავაზა 35 სკოლა 2 – 1 ავაზა
04.10.2017 ოთხშაბათი
86 დომინანტი მთ. გლობუსი 0 – 0 მერანი
87 რუსთავი თ.ს. აკადემია 0 – 1 რუსთავი
05.10.2017 ხუთშაბათი
88 ბორჯომი საბ. სკოლა 1 – 1 ბორჯომი
07.10.2017 შაბათი
89 საბურთ.-2003 ოლიმპიკი 1 – 2 ბენდელა
90 საბ. ბენდელა ისვენებს.
XVI ტური
10.10.2017 სამშაბათი
91 ოლიმპიკი საბ. ბენდელა 2 – 2 ოლიმპიკი
11.10.2017 ოთხშაბათი
92 35 სკოლა საბურთ.-2003 1 – 3 მარაკანა
93 თ.ს. აკადემია დომინანტი 4 – 0 თ.ს. აკად.
94 მთ. გლობუსი ბორჯომი 2 – 1 მთ. გლობ.
95 საბ. სკოლა ავაზა 3 – 0 ამერი
96 რუსთავი ისვენებს.
XVII ტური
15.10.2017 კვირა
97 საბ. ბენდელა საბურთ.-2003 7 – 1 ამერი
16.10.2017 ორშაბათი
98 საბ. სკოლა 35 სკოლა 11 – 1 ამერი
99 რუსთავი ოლიმპიკი 1 – 2 რუსთავი
17.10.2017 სამშაბათი
100 ავაზა მთ. გლობუსი 0 – 3 ავაზა
101 ბორჯომი თ.ს. აკადემია 1 – 4 ბორჯომი
102 დომინანტი ისვენებს.
XVIII ტური
19.10.2017 ხუთშაბათი
103 35 სკოლა საბ. ბენდელა 1 – 6 მარაკანა
20.10.2017 პარასკევი
104 თ.ს. აკადემია ავაზა 3 – 0 თ.ს. აკად.
21.10.2017 შაბათი
105 ოლიმპიკი დომინანტი 9 – 0 ოლიმპიკი
106 მთ. გლობუსი საბ. სკოლა 0 – 4 მთ. გლობ.
107 საბურთ.-2003 რუსთავი 0 – 2 ბენდელა
108 ბორჯომი ისვენებს.
XIX ტური
24.10.2017 სამშაბათი
109 ბორჯომი ოლიმპიკი 1 – 2 ბორჯომი
25.10.2017 ოთხშაბათი
110 მთ. გლობუსი 35 სკოლა 3 – 4 მთ. გლობ.
111 დომინანტი საბურთ.-2003 1 – 4 მერანი
112 რუსთავი საბ. ბენდელა 2 – 4 რუსთავი
113 საბ. სკოლა თ.ს. აკადემია 4 – 2 ამერი
114 ავაზა ისვენებს.
XX ტური
28.10.2017 შაბათი
115 საბურთ.-2003 ბორჯომი 4 – 1 ბენდელა
29.10.2017 კვირა
116 საბ. ბენდელა დომინანტი 8 – 0 ამერი
30.10.2017 ორშაბათი
117 თ.ს. აკადემია მთ. გლობუსი 1 – 2 თ.ს. აკად.
31.10.2017 სამშაბათი
118 35 სკოლა რუსთავი 1 – 0 მარაკანა
119 ოლიმპიკი ავაზა 3 – 0 ოლიმპიკი
120 საბ. სკოლა ისვენებს.
XXI ტური
04.11.2017 შაბათი
121 თ.ს. აკადემია 35 სკოლა 2 – 1 თ.ს. აკად.
122 დომინანტი რუსთავი 2 – 2 მერანი
123 ბორჯომი საბ. ბენდელა 0 – 2 ბორჯომი
05.11.2017 კვირა
124 საბ. სკოლა ოლიმპიკი 0 – 1 ამერი
07.11.2017 სამშაბათი
125 ავაზა საბურთ.-2003 2 – 4 ავაზა
126 მთ. გლობუსი ისვენებს.
XXII ტური
09.11.2017 ხუთშაბათი
127 35 სკოლა დომინანტი 3 – 0 მარაკანა
10.11.2017 პარასკევი
128 რუსთავი ბორჯომი 5 – 2 რუსთავი
11.11.2017 შაბათი
129 ოლიმპიკი მთ. გლობუსი 4 – 1 ოლიმპიკი
130 საბურთ.-2003 საბ. სკოლა 0 – 3 ბენდელა
12.11.2017 კვირა
131 საბ. ბენდელა ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ამერი
132 თ.ს. აკადემია ისვენებს.

Leave a Reply