ელიტ ლიგა 2003

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

ელიტ ლიგა 2003 (2017)

სატურნირო მდგომარეობა 

   გ უ ნ დ ე ბ ი
1. დინ. აკადემია 24 20 2 2 117-18 62
2. ოლიმპიკი 24 18 4 2 65-23 58
3. ავაზა         24 16 4 4 79-26 52
4. საბ. ბენდელა               24 11 4 9 47-36 37
5. რუსთავი 24 9 4 11 29-41 31
6. 35 სკოლა 24 6 4 14 35-48 22
7. ნ. დინამო 24 6 3 15 31-63 21
8. ნ. დინამო-2003 24 5 5 14 28-70 20
9. იბერია-2017 24 1 2 21 8-114 5
10. მერანი 0 0 0 0 0-0 0

შენიშვნა: „მერანი” მოიხსნა გათამაშებიდან,  შესაბამისად შედეგები ანულირდება.


 კალენდარი

I    წრე
I ტური
06.04.2017 ხუთშაბათი
1 ოლიმპიკი ავაზა 1 – 0 ოლიმპიკი
07.04.2017 პარასკევი
2 დინ. აკადემია მერანი დინ. აკად.
3 ნ. დინამო 35 სკოლა 1 – 4 შრ.რეზერ.
4 ნ. დინამო-2003 იბერია-2017 4 – 0 შატილი
09.04.2017 კვირა
5 საბ. ბენდელა რუსთავი 1 – 0 ბენდელა
II ტური
10.04.2017 ორშაბათი
6 ავაზა საბ. ბენდელა 3 – 2 ავაზა
7 მერანი ოლიმპიკი მერანი
11.04.2017 სამშაბათი
8 35 სკოლა რუსთავი 0 – 1 მარაკანა
12.04.2017 ოთხშაბათი
9 იბერია-2017 დინ. აკადემია 0 – 12 დინ. აკად.
10 ნ. დინამო ნ. დინამო-2003 0 – 1 შრ.რეზერ.
III ტური
20.04.2017 ხუთშაბათი
11 ოლიმპიკი იბერია-2017 4 – 0 ოლიმპიკი
12 რუსთავი ავაზა 1 – 1 მეტალურგი
21.04.2017 პარასკევი
13 ნ. დინამო-2003 35 სკოლა 2 – 2 შატილი
22.04.2017 შაბათი
14 ნ. დინამო დინ. აკადემია 3 – 5 შრ. რეზერვ.
23.04.2017 კვირა
15 საბ. ბენდელა მერანი ბენდელა
IV ტური
25.04.2017 სამშაბათი
16 35 სკოლა ავაზა 0 – 4 მარაკანა
26.04.2017 ოთხშაბათი
17 ნ. დინამო ოლიმპიკი 0 – 3 შრ.რეზერ.
18 ნ. დინამო-2003 დინ. აკადემია 0 – 10 შატილი
19 მერანი რუსთავი მერანი
20 იბერია-2017 საბ. ბენდელა 0 – 5 ბენდელა
V ტური
29.04.2017 შაბათი
21 დინ. აკადემია 35 სკოლა 6 – 0 დინ. აკად.
30.04.2017 კვირა
22 ოლიმპიკი ნ. დინამო-2003 2 – 0 ოლიმპიკი
23 რუსთავი იბერია-2017 5 – 1 მეტალურგი
24 საბ. ბენდელა ნ. დინამო 1 – 0 ბენდელა
01.05.2017 ორშაბათი
25 ავაზა მერანი ავაზა
VI ტური
04.05.2017 ხუთშაბათი
26 35 სკოლა მერანი მარაკანა
05.05.2017 პარასკევი
27 ნ. დინამო რუსთავი 1 – 2 შრ. რეზერ.
28 ნ. დინამო-2003 საბ. ბენდელა 0 – 2 შატილი
29 იბერია-2017 ავაზა 0 – 9 ავაზა
06.05.2017 შაბათი
30 დინ. აკადემია ოლიმპიკი 5 – 2 დინ. აკად.
VII ტური
11.05.2017 ხუთშაბათი
31 ოლიმპიკი 35 სკოლა 2 – 0 ოლიმპიკი
32 რუსთავი ნ. დინამო-2003 3 – 2 მეტალურგი
12.05.2017 პარასკევი
33 მერანი იბერია-2017 მერანი
14.05.2017 კვირა
34 საბ. ბენდელა დინ. აკადემია 1 – 3 ბენდელა
15.05.2017 ორშაბათი
35 ავაზა ნ. დინამო 7 – 0 ავაზა
VIII ტური
18.05.2017 ხუთშაბათი
36 35 სკოლა იბერია-2017 4 – 0 მარაკანა
37 ოლიმპიკი საბ. ბენდელა 6 – 0 ოლიმპიკი
19.05.2017 პარასკევი
38 ნ. დინამო მერანი შრ. რეზერ.
39 ნ. დინამო-2003 ავაზა 1 – 1 შატილი
20.05.2017 შაბათი
40 დინ. აკადემია რუსთავი 9 – 1 დინ. აკად.
IX ტური
24.05.2017 ოთხშაბათი
41 იბერია-2017 ნ. დინამო 1 – 4 შრ.რეზერ.
42 მერანი ნ. დინამო-2003 მერანი
25.05.2017 ხუთშაბათი
43 რუსთავი ოლიმპიკი 0 – 3 მეტალურგი
28.05.2017 კვირა
44 საბ. ბენდელა 35 სკოლა 3 – 1 ბენდელა
29.05.2017 ორშაბათი
45 ავაზა დინ. აკადემია 0 – 4 ავაზა
X ტური
31.05.2017 ოთხშაბათი
46 იბერია-2017 ნ. დინამო-2003 2 – 4 შატილი
01.06.2017 ხუთშაბათი
47 35 სკოლა ნ. დინამო 1 – 2 მარაკანა
48 რუსთავი საბ. ბენდელა 0 – 2 მეტალურგი
02.06.2017 პარასკევი
49 მერანი დინ. აკადემია მერანი
05.06.2017 ორშაბათი
50 ავაზა ოლიმპიკი 5 – 4 ავაზა
XI ტური
06.06.2017 სამშაბათი
51 რუსთავი 35 სკოლა 1 – 1 მეტალურგი
07.06.2017 ოთხშაბათი
52 ნ. დინამო-2003 ნ. დინამო 1 – 2 შატილი
09.06.2017 პარასკევი
53 დინ. აკადემია იბერია-2017 4 – 0 დინ. აკად.
10.06.2017 შაბათი
54 მერანი ოლიმპიკი მერანი
11.06.2017 კვირა
55 საბ. ბენდელა ავაზა 2 – 1 ბენდელა
XII ტური
13.06.2017 სამშაბათი
56 35 სკოლა ნ. დინამო-2003 0 – 0 მარაკანა
15.06.2017 ხუთშაბათი
57 იბერია-2017 ოლიმპიკი 0 – 3 ტ.შ. ოლიმპიკი
16.06.2017 პარასკევი
58 ნ. დინამო დინ. აკადემია 1 – 6 შრ. რეზერ.
59 მერანი საბ. ბენდელა მერანი
19.06.2017 ორშაბათი
60 ავაზა რუსთავი 2 – 0 ავაზა
XIII ტური
22.06.2017 ხუთშაბათი
61 ოლიმპიკი ნ. დინამო 4 – 1 ოლიმპიკი
62 რუსთავი მერანი მეტალურგი
23.06.2017 პარასკევი
63 დინ. აკადემია ნ. დინამო-2003 10.12 12*00  დინ. აკად.
25.06.2017 კვირა
64 საბ. ბენდელა იბერია-2017 3 – 0 ტ.შ. ბენდელა
26.06.2017 ორშაბათი
65 ავაზა 35 სკოლა 3 – 1 ავაზა
გადადებული მატჩები:
1 იბერია-2017 ნ. დინ.-2003 2 – 4 დ. ლილო
2 დინ. აკადემია იბერია-2017 4 – 0 დინ. აკად.
3 35 სკოლა ნ. დინამო-2003 0 – 0 მარაკანა
4 ნ. დინამო დინ. აკად.                 1 – 6 შრ. რეზერ.
5 ოლიმპიკი ნ. დინამო 4 – 1 ოლიმპიკი
6 დინ. აკადემია ნ. დინ.-2003 5 – 0 დინ. აკად.
II / III   წრე
XIV ტური
16.09.2017 შაბათი
66 ნ. დინამო საბ. ბენდელა  0 – 4 შრ. რეზერ.
18.09.2017 ორშაბათი
67 ნ. დინ.-2003 ოლიმპიკი 2 – 3 შატილი
68 მერანი ავაზა  
19.09.2017 სამშაბათი
69 35 სკოლა დინ. აკადემია 0 – 4 მარაკანა
70 იბერია-2017 რუსთავი 0 – 3 დ. ლილო
XV ტური
22.09.2017 პარასკევი
71 მერანი 35 სკოლა  
24.09.2017 კვირა
72 ოლიმპიკი დინ. აკადემია 3 – 2 ოლიმპიკი
73 რუსთავი ნ. დინამო 0 – 0 მეტალურგი
74 საბ. ბენდელა ნ. დინ.-2003 6 – 1 ბენდელა
25.09.2017 ორშაბათი
75 ავაზა იბერია-2017 6 – 1 ავაზა
XVI ტური
28.09.2017 ხუთშაბათი
76 35 სკოლა ოლიმპიკი 0 – 4 მარაკანა
29.09.2017 პარასკევი
77 ნ. დინამო ავაზა 1 – 3 შრ. რეზერ.
78 ნ. დინ.-2003 რუსთავი 03.12 შატილი
79 იბერია-2017 მერანი
30.09.2017 შაბათი
80 დინ. აკადემია საბ. ბენდელა 4 – 1 დინ. აკად.
XVII ტური
02.10.2017 ორშაბათი
81 ავაზა ნ. დინ.-2003 9 – 0 ავაზა
05.10.2017 ხუთშაბათი
82 იბერია-2017 35 სკოლა 3 – 0 ტ.შ. დ. ლილო
83 რუსთავი დინ. აკადემია 0 – 3 მეტალურგი
06.10.2017 პარასკევი
84 მერანი ნ. დინამო მერანი
08.10.2017 კვირა
85 საბ. ბენდელა ოლიმპიკი 1 – 1 ბენდელა
XVIII ტური
11.10.2017 ოთხშაბათი
86 ნ. დინ.-2003 მერანი
12.10.2017 ხუთშაბათი
87 35 სკოლა საბ. ბენდელა 3 – 1 მარაკანა
88 ოლიმპიკი რუსთავი 3 – 1 ოლიმპიკი
13.10.2017 პარასკევი
89 ნ. დინამო იბერია-2017 6 – 0 შრ. რეზერ.
14.10.2017 შაბათი
90 დინ. აკადემია ავაზა 0 – 3 დინ. აკად.
XIX ტური
15.10.2017 კვირა
91 საბ. ბენდელა რუსთავი 0 – 3 ბენდელა
16.10.2017 ორშაბათი
92 ნ. დინ.-2003 იბერია-2017 0 – 0 შატილი
19.10.2017 ხუთშაბათი
93 ოლიმპიკი ავაზა 2 – 2 ოლიმპიკი
20.10.2017 პარასკევი
94 დინ. აკადემია მერანი
95 ნ. დინამო 35 სკოლა  3 – 0 ტ.შ. შრ. რეზერ.
XX ტური
23.10.2017 ორშაბათი
96 ნ. დინამო ნ. დინ.-2003 3 – 0 შრ. რეზერ.
97 ავაზა საბ. ბენდელა 2 – 0 ავაზა
98 მერანი ოლიმპიკი
24.10.2017 სამშაბათი
99 35 სკოლა რუსთავი 2 – 1 მარაკანა
100 იბერია-2017 დინ. აკადემია 0 – 7 დ. ლილო

 

XXI ტური
27.10.2017 პარასკევი
101 ნ. დინ.-2003 35 სკოლა 2 – 1 შატილი
28.10.2017 შაბათი
102 დინ. აკადემია ნ. დინამო 9 – 0 დინ. აკად.
103 ოლიმპიკი იბერია-2017 6 – 0 ოლიმპიკი
29.10.2017 კვირა
104 რუსთავი ავაზა 0 – 1 მეტალურგი
105 საბ. ბენდელა მერანი
XXII ტური
02.11.2017 ხუთშაბათი
106 35 სკოლა ავაზა 3 – 0 მარაკანა
03.11.2017 პარასკევი
107 ნ. დინამო ოლიმპიკი 0 – 2 შრ. რეზერ.
108 ნ. დინ.-2003 დინ. აკადემია 0 – 9 შატილი
109 მერანი. რუსთავი
05.11.2017 კვირა
110 იბერია-2017 საბ. ბენდელა 0 – 6 დ. ლილო
XXIII ტური
07.11.2017 სამშაბათი
111 რუსთავი იბერია-2017 1 – 0 მეტალურგი
09.11.2017 ხუთშაბათი
112 ოლიმპიკი ნ. დინ.-2003 3 – 2 ოლიმპიკი
10.11.2017 პარასკევი
113 დინ. აკადემია 35 სკოლა 2 – 1 დინ. აკად.
12.11.2017 კვირა
114 საბ. ბენდელა ნ. დინამო 1 – 1 ბენდელა
13.11.2017 ორშაბათი
115 ავაზა მერანი
13.11.2017 ორშაბათი
116 იბერია-2017 ავაზა 0 – 9 დ. ლილო
XXIV ტური
15.11.2017 ოთხშაბათი
117 ნ. დინ.-2003 საბ. ბენდელა 1 – 1 შატილი
16.11.2017 ხუთშაბათი
118 35 სკოლა მერანი
17.11.2017 პარასკევი
119 დინ. აკადემია ოლიმპიკი  1 – 1 დინ. აკად.
120 ნ. დინამო რუსთავი 0 – 3 შრ. რეზერ.
XXV ტური
20.11.2017 ორშაბათი
121 მერანი იბერია-2017
122 ავაზა ნ. დინამო 5 – 2 ავაზა
21.11.2017 სამშაბათი
123 რუსთავი ნ. დინ.-2003 2 – 1 მეტალურგი
23.11.2017 ხუთშაბათი
124 ოლიმპიკი 35 სკოლა 1 – 0 ოლიმპიკი
24.11.2017 პარასკევი
125 ნ. დინამო მერანი
126 ნ. დინ.-2003 ავაზა 1 – 3 შატილი
XXVI ტური
26.11.2017 კვირა
127 საბ. ბენდელა დინ. აკადემია 1 – 2 ბენდელა
27.11.2017 ორშაბათი
128 მერანი ნ. დინ.-2003
28.11.2017 სამშაბათი
129 35 სკოლა იბერია-2017 9 – 0 მარაკანა
30.11.2017 ხუთშაბათი
130 ოლიმპიკი საბ. ბენდელა 2 – 1 ოლიმპიკი
XXVII ტური
01.12.2017 პარასკევი
131 დინ. აკადემია რუსთვი 5 – 0 დინ. აკად.
132 იბერია-2017 ნ. დინამო 0 – 0 დ. ლილო
03.12.2017 კვირა
133 საბ. ბენდელა 35 სკოლა 2 – 2 ბენდელა
04.12.2017 ორშაბათი
134 ავაზა დინ. აკადემია 0 – 0 ავაზა
05.12.2017 სამშაბათი
135 რუსთავი ოლიმპიკი 0 – 0 მეტალურგი

Leave a Reply