თბილისის ლიგა 2003

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

თბილისის ლიგა 2003

სატურნირო მდგომარეობა  

   გ უ ნ დ ე ბ ი
1. ავაზა 11 9 2 0 39-12 29
2. აფხაზეთი 12 8 2 2 18-9 26
3. გორი 11 7 2 2 34-19 23
4. ავაზა-1970 11 7 1 3 30-9 22
5. ბახტრიონი ახმეტა 12 6 3 3 27-19 21
6. თ.ს. აკადემია 11 6 2 3 20-12 20
7. დიდუბე-2014 12 6 1 5 26-19 19
8. თემი თელავი 12 4 3 5 29-22 15
9. ალაზანი 10 4 2 4 22-18 14
10. დილა-2004 12 3 2 7 17-26 11
11. იმედი 12 3 1 8 18-37 10
12. მერანი 12 3 1 8 23-38 10
13. ივერია ხაშური 12 2 1 9 16-43 7
14. 35 სკოლა 12 1 1 10 12-48 4

შენიშვნა: სტკ-ს 13.06-ის გადაწყვეტილებით გურჯაანის „ალაზანსა” და ახმეტის „ბახტრიონს”შორის მატჩზე ანულირებულია ანგარიში და დაფიქსირდა ტექნიკური წაგება 3 – 0. 


 

კალენდარი

I    წრე
I ტური
18.04.2017 სამშაბათი
1 ავაზა-1970 იმედი 3 – 1 ავაზა
2 ივერია ბახტრიონი 1 – 3 ხაშ. ცენტრ.
  19.04.2017 ოთხშაბათი
3 დიდუბე-2014 ალაზანი 0 – 3 ტ.შ. დუშეთი
20.04.2017 ხუთშაბათი
4 თემი თელავი 35 სკოლა 4 – 0 ნაფარეული
5 მერანი თ.ს. აკადემია 1 – 1 მერანი
6 აფხაზეთი დილა-2004 1 – 0 შატილი
24.04.2017 ორშაბათი
7 ავაზა გორი 1 – 1 ავაზა
II ტური
22.04.2017 შაბათი
8 ბახტრიონი მერანი 5 – 1 ახმეტა
23.04.2017 კვირა
9 თემი თელავი დიდუბე-2014 1 – 1 ნაფარეული
10 იმედი ივერია 7 – 0 სუკონკა
11 ალაზანი აფხაზეთი 2 – 3 გურჯ. ცენტ.
  26.04.2017 ოთხშაბათი
12 35 სკოლა თ.ს. აკადემია 1 – 2 35 სკოლა
27.04.2017 ხუთშაბათი
13 გორი ავაზა-1970 3 – 1 პარკი არენა
14 დილა-2004 ავაზა 1 – 1 პარკი არენა
III ტური
27.04.2017 ხუთშაბათი
15 აფხაზეთი თემი თელავი 1 – 1 შატილი
30.04.2017 კვირა
16 დიდუბე-2014 35 სკოლა 4 – 0 დუშეთი
  01.05.2017 ორშაბათი
17 ავაზა ალაზანი 2 – 1 ავაზა
02.05.2017 სამშაბათი
18 ავაზა-1970 დილა-2004 4 – 0 ავაზა
19 თ.ს. აკადემია ბახტრიონი 1 – 2 თ.ს. აკად.
20 ივერია გორი 0 – 2 ხაშ. ცენტრ.
21 მერანი იმედი 1 – 2 მერანი
IV ტური
03.05.2017 ოთხშაბათი
22 დიდუბე-2014 აფხაზეთი 3 – 0 დუშეთი
06.05.2017 შაბათი
23 გორი მერანი 7 – 2 პარკი არენა
24 დილა-2004 ივერია 4 – 1 პარკი არენა
25 35 სკოლა ბახტრიონი 2 – 7 35 სკოლა
07.05.2017 კვირა
26 თ.ს. აკადემია იმედი 4 – 1 თ.ს. აკად.
27 ალაზანი ავაზა-1970 2 – 2 გურჯ. ცენტ.
28 თემი თელავი ავაზა 0 – 2 ნაფარეული
V ტური
09.05.2017 სამშაბათი
29 აფხაზეთი ავაზა 1 – 2 შატილი
10.05.2017 ოთხშაბათი
30 35 სკოლა იმედი 0 – 4 35 სკოლა
31 დიდუბე-2014 ავაზა-1970 0 – 3 დუშეთი
11.05.2017 ხუთშაბათი
32 გორი ბახტრიონი 3 – 1 პარკი არენა
33 ალაზანი მერანი 7 – 0 გურჯ. ცენტ.
34 დილა-2004 თ.ს. აკადემია 0 – 4 პარკი არენა
35 თემი თელავი ივერია 10 – 2 ნაფარეული
VI ტური
15.05.2017 ორშაბათი
36 ავაზა დიდუბე-2014 4 – 2 ავაზა
16.05.2017 სამშაბათი
37 ავაზა-1970 თემი თელავი 2 – 0 ავაზა
38 თ.ს. აკადემია გორი 2 – 2 თ.ს. აკად.
39 ივერია ალაზანი 4 – 0 ხაშ. ცენტრ.
40 მერანი დილა-2004 5 – 0 მერანი
41 აფხაზეთი 35 სკოლა 1 – 0 შატილი
17.05.2017 ოთხშაბათი
42 ბახტრიონი იმედი 0 – 0 ახმეტა
VII ტური
20.05.2017 შაბათი
43 თ.ს. აკადემია ალაზანი გადაიდო თ.ს. აკად.
21.05.2017 კვირა
44 ივერია დიდუბე-2014 1 – 4 ხაშ. ცენტრ.
45 იმედი გორი 1 – 5 სუკონკა
46 ბახტრიონი დილა-2004 1 – 0 ახმეტა
47 მერანი თემი თელავი 5 – 2 მერანი
48 აფხაზეთი ავაზა-1970 1 – 0 შატილი
22.05.2017 ორშაბათი
49 ავაზა 35 სკოლა 7 – 0 ავაზა
VIII ტური
23.05.2017 სამშაბათი
50 ავაზა ავაზა-1970 გადაიდო ავაზა
24.05.2017 ოთხშაბათი
51 დიდუბე-2014 მერანი 2 – 4 დუშეთი
25.05.2017 ხუთშაბათი
52 აფხაზეთი ივერია 1 – 0 შატილი
27.05.2017 შაბათი
53 დილა-2004 იმედი 6 – 1 პარკი არენა
54 ალაზანი ბახტრიონი 0 – 3 ტ.შ.  გურჯ. ცენტ.
55 35 სკოლა გორი 3 – 1 35 სკოლა
56 თემი თელავი თ.ს. აკადემია 0 – 2 ნაფარეული
IX ტური
03.06.2017 შაბათი
57 თ.ს. აკადემია დიდუბე-2014 2 – 0 თ.ს. აკად.
58 გორი დილა-2004 5 – 3 პარკი არენა
59 ივერია ავაზა 0 – 5 ხაშ. ცენტრ.
04.06.2017 კვირა
60 იმედი ალაზანი 1 – 3 სუკონკა
61 ბახტრნიონი თემი თელავი 2 – 2 ახმეტა
62 მერანი აფხაზეთი 0 – 1 მერანი
06.06.2017 სამშაბათი
63 ავაზა-1970 35 სკოლა 10 – 0 ავაზა
X ტური
10.06.2017 შაბათი
64 ალაზანი გორი გადაიდო გურჯ. ცენტ.
65 35 სკოლა დილა-2004 0 – 1 35 სკოლა
66 თემი თელავი იმედი 6 – 0 ნაფარეული
11.06.2017 კვირა
67 დიდუბე-2014 ბახტრიონი 3 – 0 დუშეთი
68 აფხაზეთი თ.ს. აკადემია 1 – 0 შატილი
12.06.2017 ორშაბათი
69 ავაზა მერანი 6 – 3 ავაზა
13.06.2017 სამშაბათი
70 ავაზა-1970 ივერია 3 – 0 ავაზა
XI ტური
17.06.2017 შაბათი
71 თ.ს. აკადემია ავაზა 1 – 4 თ.ს. აკად.
72 იმედი დიდუბე-2014 0 – 3 სუკონკა
73 ბახტრიონი აფხაზეთი 1 – 1 ახმეტა
74 მერანი ავაზა-1970 1 – 2 მერანი
18.06.2017 კვირა
75 გორი თემი თელავი 4 – 1 პარკი არენა
76 დილა-2004 ალაზანი 1 – 1 პარკი არენა
77 ივერია 35 სკოლა 4 – 4 ხაშ. ცენტრ.
XII ტური
24.06.2017 შაბათი
78 ივერია მერანი 3 – 0 ხაშ. ცენტრ.
79 თემი თელავი დილა-2004 2 – 1 ნაფარეული
80 35 სკოლა ალაზანი 2 – 3 35 სკოლა
81 დიდუბე-2014 გორი 4 – 1 დუშეთი
25.06.2017 კვირა
82 აფხაზეთი იმედი 6 – 0 შატილი
26.06.2017 ორშაბათი
83 ავაზა ბახტრიონი 17*30 ავაზა
27.06.2017 სამშაბათი
84 ავაზა-1970 თ.ს. აკადემია 0 – 1 ავაზა

Leave a Reply