თბილისის ლიგა 2004

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

თბილისის ლიგა 2004

სატურნირო მდგომარეობა 

   გ უ ნ დ ე ბ ი
1. ივერია ხაშური 26 25 1 0 106-12 76
2. ნ. დინამო 25 23 0 2 110-41 69
3. ბახტრიონი ახმეტა 26 19 4 3 74-25 61
4. ოლიმპიკი 26 17 2 7 70-47 53
5. ბასა-2004 26 11 4 11 44-44 37
6. გარდაბანი 26 11 2 13 80-80 35
7. 35 სკოლა 26 10 1 15 63-83 31
8. გრანდი 26 10 1 15 62-79 31
9. კრწანისი 26 9 3 14 63-76 30
10. თ.ს. აკადემია 26 7 7 12 43-58 28
11. ლომები 26 8 3 15 68-90 27
12. საბ. სკოლა 26 6 4 16 43-70 22
13. კახეთი თელავი 26 4 2 20 33-109 14
14. ავაზა 25 3 2 20 28-73 11
15. საბ. იოსებიძე 0 0 0 0 0-0 0

შენიშვნა:  „35 სკოლა-2″ მოხსნილია გათამაშებიდან, შესაბამისად შედეგები ანულირებულია.

„საბ. იოსებიძე” მოიხსნა გათამაშებიდან, შესაბამისად ყველა შედეგი იქნება ანულირებული!


კალენდარი 

I   წრე
I ტური
19.04.2017 ოთხშაბათი
1 გრანდი თ.ს. აკადემია 5 – 2 ვარკ. 178 სკ.
2 35 სკოლა ნ. დინამო 0 – 1 35 სკოლა
3 ბასა-2004 ივერია 0 – 2 ახმეტელი
4 ლომები კახეთი 4 – 0 ედელვეისი
5 ოლიმპიკი ბახტრიონი 1 – 2 ოლიმპიკი
20.04.2017 ხუთშაბათი
6 კრწანისი გარდაბანი 3 – 0 ტაბახმელა
7 საბ. სკოლა 35 სკოლა-2 5 – 0 ამერი
22.04.2017 შაბათი
8 ავაზა საბ. იოსებიძე 1 – 3 ავაზა
II ტური
23.04.2017 კვირა
9 ნ. დინამო 35 სკოლა-2 9 – 0 შრ. რეზერვ.
10 კახეთი ოლიმპიკი 1 – 3 თელავი
11 თ.ს. აკადემია ლომები 2 – 4 თ.ს. აკად.
12 35 სკოლა ბასა-2004 6 – 1 35 სკოლა
13 ივერია გრანდი 2 – 0 ხაშ. ცენტრ.
14 ბახტრიონი კრწანისი 3 – 1 ახმეტა
24.04.2017 ორშაბათი
15 გარდაბანი ავაზა 6 – 3 გარდ.ცენტრ.
25.04.2017 სამშაბათი
16 საბ. სკოლა საბ. იოსებიძე 2 – 6 ამერი
III ტური
26.04.2017 ოთხშაბათი
17 ოლიმპიკი თ.ს. აკადემია 0 – 0 ოლიმპიკი
27.04.2017 ხუთშაბათი
18 კრწანისი კახეთი 2 – 1 ტაბახმელა
28.04.2017 პარასკევი
19 ლომები ივერია 1 – 9 ედელვეისი
20 გრანდი 35 სკოლა 3 – 0 ვარკ. 178 სკ.
29.04.2017 შაბათი
21 ბასა-2004 ნ. დინამო 1 – 4 ახმეტელი
22 ავაზა ბახტრიონი 0 – 0 ავაზა
30.04.2017 კვირა
23 35 სკოლა-2 საბ. იოსებიძე 0 – 7 35 სკოლა
24 საბ. სკოლა გარდაბანი 2 – 1 ამერი
IV ტური
02.05.2017 სამშაბათი
25 ბასა-2004 გრანდი 0 – 2 ახმეტელი
03.05.2017 ოთხშაბათი
26 ნ. დინამო საბ. იოსებიძე 4 – 3 შრ. რეზერვ.
27 35 სკოლა ლომები 4 – 0 35 სკოლა
28 გარდაბანი 35 სკოლა-2 11 – 2  გარდ.ცენტრ.
29 თ.ს. აკადემია კრწანისი 3 – 0 თ.ს. აკად.
30 ბახტრიონი საბ. სკოლა 3 – 0 ახმეტა
31 კახეთი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. თელავი
04.05.2017 ხუთშაბათი
32 ივერია ხაშ. ოლიმპიკი 6 – 1 ხაშ. ცენტრ.
V ტური
06.05.2017 შაბათი
33 საბ. იოსებიძე გარდაბანი 0 – 0 ბენდელა
34 ავაზა თ.ს. აკადემია 1 – 2 ავაზა
07.05.2017 კვირა
35 გრანდი ნ. დინამო 3 – 5 ვარკ. 178 სკ.
36 ოლიმპიკი 35 სკოლა 2 – 1 ოლიმპიკი
37 ლომები ბასა-2004 1 – 1 ედელვეისი
38 35 სკოლა-2 ბახტრიონი 0 – 12 35 სკოლა
39 კრწანისი ივერია 0 – 4 ტაბახმელა
40 საბ. სკოლა კახეთი 4 – 1 ამერი
VI ტური
09.05.2017 სამშაბათი
41 ბასა-2004 ოლიმპიკი 1 – 0 ახმეტელი
10.05.2017 ოთხშაბათი
42 ნ. დინამო გარდაბანი 3 – 0 შრ. რეზერვ.
43 35 სკოლა კრწანისი 5 – 3 35 სკოლა
44 თ.ს. აკადემია საბ. სკოლა 2 – 3 თ.ს. აკად.
45 ბახტრიონი საბ. იოსებიძე 3 – 0 ახმეტა
46 გრანდი ლომები 3 – 4 ედელვეისი
47 კახეთი 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. თელავი
11.05.2017 ხუთშაბათი
48 ივერია ავაზა 3 – 0 ხაშ. ცენტრ.
VII ტური
13.05.2017 შაბათი
49 საბ. იოსებიძე კახეთი 5 – 0 იოსებიძე
50 ავაზა 35 სკოლა 1 – 2 ავაზა
14.05.2017 კვირა
51 ოლიმპიკი გრანდი 3 – 1 ოლიმპიკი
52 გარდაბანი ბახტრიონი 0 – 4 გარდ. ცენტ.
53 ლომები ნ. დინამო 3 – 5 ედელვეისი
54 35 სკოლა-2 თ.ს. აკადემია 1 – 1 35 სკოლა
55 კრწანისი ბასა-2004 1 – 4 ტაბახმელა
56 საბ. სკოლა ივერია 0 – 3 ტ.შ. ამერი
VIII ტური
17.05.2017 ოთხშაბათი
57 ნ. დინამო ბახტრიონი 4 – 3 შრ. რეზერვ.
58 ბასა-2004 ავაზა 1 – 0 ახმეტელი
59 35 სკოლა საბ. სკოლა 4 – 1 35 სკოლა
60 თ.ს. აკადემია საბ. იოსებიძე 1 – 2 თ.ს. აკად.
61 ლომები ოლიმპიკი 4 – 6 ედელვეისი
62 გრანდი კრწანისი 5 – 2 ვარკ. 178 სკ.
18.05.2017 ხუთშაბათი
63 ივერია 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. ხაშ. ცენტრ.
64 კახეთი გარდაბანი 2 – 2 თელავი
IX ტური
20.05.2017 შაბათი
65 საბ. იოსებიძე ივერია 1 – 4 ბენდელა
66 ავაზა გრანდი 6 – 3 ავაზა
21.05.2017 კვირა
67 გარდაბანი თ.ს. აკადემია 2 – 1 გარდ. ცენტ.
68 ოლიმპიკი ნ. დინამო 06.12 15*30 ოლიმპიკი
69 35 სკოლა-2 35 სკოლა 1 – 10 35 სკოლა
70 კრწანისი ლომები 3 – 0 ტაბახმელა
71 ბახტრიონი კახეთი 4 – 1 ახმეტა
72 საბ. სკოლა ბასა-2004 2 – 0 ამერი
X ტური
03.06.2017 შაბათი
73 ოლიმპიკი კრწანისი 5 – 2 ოლიმპიკი
74 ნ. დინამო კახეთი 11 – 0 შრ. რეზერვ.
75 თ.ს. აკადემია ბახტრიონი 1 – 2 თ.ს. აკად.
76 ლომები ავაზა 2 – 1 ედელვეისი
77 ბასა-2004 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. ახმეტელი
78 ივერია გარდაბანი 6 – 1 ხაშ. ცენტრ.
79 გრანდი საბ. სკოლა 5 – 2 ვარკ. 178 სკ.
04.06.2017 კვირა
80 35 სკოლა საბ. იოსებიძე 0 – 3 35 სკოლა
XI ტური
07.06.2017 ოთხშაბათი
81 35 სკოლა-2 გრანდი 0 – 8 35 სკოლა
82 გარდაბანი 35 სკოლა 1 – 2 გარდ. ცენტ.
08.06.2017 ხუთშაბათი
83 კრწანისი ნ. დინამო 3 – 6 ტაბახმელა
84 საბ. სკოლა ლომები 2 – 1 ამერი
09.06.2017 პარასკევი
85 ბახტრიონი ივერია 0 – 0 ახმეტა
86 კახეთი თ.ს. აკადემია 1 – 1 თელავი
10.06.2017 შაბათი  
87 საბ. იოსებიძე ბასა-2004 2 – 0 ბენდელა
88 ავაზა ოლიმპიკი 0 – 4 ავაზა
XII ტური
13.06.2017 სამშაბათი
89 ბასა-2004 გარდაბანი 4 – 2 ახმეტელი
90 კრწანისი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ტაბახმელა
14.06.2017 ოთხშაბათი
91 ლომები 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. ედელვეისი
92 ნ. დინამო თ.ს. აკადემია 08.12 16*00 შრ. რეზერ.
93 35 სკოლა ბახტრიონი 1 – 2 35 სკოლა
94 ოლიმპიკი საბ. სკოლა 4 – 0 ოლიმპიკი
95 გრანდი საბ. იოსებიძე 4 – 3 ვარკ. 178 სკ.
15.06.2017 ხუთშაბათი
96 ივერია კახეთი 5 – 0 ხაშ. ცენტრ.
XIII ტური
17.06.2017 შაბათი
97 საბ. იოსებიძე ლომები 2 – 2 ბენდელა
98 ავაზა ნ. დინამო გადაიდო ავაზა
18.06.2017 კვირა
99 კახეთი 35 სკოლა 4 – 3 თელავი
100 გარდაბანი გრანდი 8 – 5 გარდ. ცენტ.
101 35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 35 სკოლა
102 თ.ს. აკადემია ივერია 0 – 6 თ.ს. აკად.
103 ბახტრიონი ბასა-2004 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
104 საბ. სკოლა კრწანისი 4 – 4 ამერი
     
    XIV ტური
24.06.2017 შაბათი
105 ოლიმპიკი საბ. იოსებიძე 6 – 1 ოლიმპიკი
106 ნ. დინამო ივერია 1 – 2 შრ. რეზერ.
107 ლომები გარდაბანი 5 – 7 ედელვეისი
108 ბასა-2004 კახეთი 3 – 1 ახმეტელი
109 გრანდი ბახტრიონი 2 – 4 ვარკ. 178 სკ.
110 კრწანისი ისვენებს.
111 ავაზა საბ. სკოლა 3 – 2 ავაზა
25.06.2017 კვირა
112 35 სკოლა თ.ს. აკადემია 2 – 2 35 სკოლა
XV ტური
28.06.2017 ოთხშაბათი
113 ისვენებს. ავაზა
114 გარდაბანი ოლიმპიკი 6 – 3 გარდ. ცენტ.
29.06.2017 ხუთშაბათი
115 ბახტრიონი ლომები 5 – 2 ახმეტა
116 საბ. სკოლა ნ. დინამო 1 – 2 ამერი
117 ივერია 35 სკოლა 10 – 3 ხაშ. ცენტრ.
118 კახეთი გრანდი 0 – 1 თელავი
30.06.2017 პარასკევი
119 თ.ს. აკადემია ბასა-2004 0 – 0 თ.ს. აკად.
01.07.2017 შაბათი
120 საბ. იოსებიძე კრწანისი 2 – 4 იოსებიძე
II  წრე
XVI ტური
16.09.2017 შაბათი
121 ისვენებს. ავაზა
122 ბახტრიონი ოლიმპიკი 1 – 1 ახმეტა
123 თ.ს. აკადემია გრანდი 3 – 0 თ.ს. აკად.
124 ნ. დინამო 35 სკოლა 8 – 4 35 სკოლა
125 ივერია ბასა-2004 3 – 0 ტ.შ. ხაშ. ცენტრ.
126 კახეთი ლომები 2 – 1 თელავი
127 გარდაბანი კრწანისი 7 – 6 გარდ. ცენტ.
128 საბ. სკოლა ისვენებს.
გადადებული მატჩები:
20.09.2017 ოთხშაბათი
1 ნ. დინამო თ.ს. აკადემია  9 – 0 შრ. რეზერ.
2 გრანდი 35 სკოლა 3 – 0 ტ.შ. ვარკ. 178 სკ.
3 ბასა-2004 გარდაბანი 4 – 2 ახმეტელი
4 ბახტრიონი საბ. სკოლა 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
5 თ.ს. აკადემია კრწანისი 3 – 0 თ.ს. აკად.
6 ივერია ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ხაშ. ცენტრ.
XVII ტური
23.09.2017 შაბათი
129 კრწანისი ბახტრიონი 0 – 2 ტაბახმელა
130 ოლიმპიკი კახეთი 5 – 0 ოლიმპიკი
131 ავაზა გარდაბანი 2 – 3 ავაზა
24.09.2017 კვირა
132 ლომები თ.ს. აკადემია 4 – 4 ედელვეისი
133 ბასა-2004 35 სკოლა 4 – 1 ახმეტელი
134 გრანდი ივერია 1 – 6 ვარკ. 178 სკ.
135 საბ. სკოლა საბ. იოსებიძე ამერი
136 ნ. დინამო ისვენებს.
გადადებული მატჩები:
27.09.2017 ოთხშაბათი
7 ბახტრიონი კახეთი 4 – 1 ახმეტა
8 კრწანისი ლომები 3 – 0 ტაბახმელა
9 ოლიმპიკი ნ. დინამო 0 – 3

ტ. შ.

ოლიმპიკის
XVIII ტური
30.09.2017 შაბათი
137 ნ. დინამო ბასა-2004 4 – 2 ახმეტელი
138 ივერია ლომები 3 – 0 ტ.შ. ხაშ. ცენტ.
139 35 სკოლა გრანდი 6 – 2 35 სკოლა
140 თ.ს. აკადემია ოლიმპიკი 1 – 2 თ.ს. აკად.
01.10.2017 კვირა
141 კახეთი კრწანისი 2 – 4 თელავი
142 გარდაბანი საბ. სკოლა 6 – 2 გარდ. ცენ.
143 ბახტრიონი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
144 საბ. იოსებიძე ისვენებს.
გადადებული მატჩები:
04.10.2017 ოთხშაბათი
10 ნ. დინამო ივერია 01.12 16*00 შრ. რეზერ.
11 კახეთი თ.ს. აკადემია 1 – 1 თელავი
12 ლომები გარდაბანი 5 – 7 ედელვეისი
13 ავაზა ნ. დინამო გადაიდო ავაზა
XIX ტური
07.10.2017 შაბათი
145 საბ. იოსებიძე ნ. დინამო
146 კრწანისი თ.ს. აკადემია 3 – 1 ტაბახმელა
147 ოლიმპიკი ივერია 1 – 6 ოლიმპიკი
148 ავაზა კახეთი 3 – 0 ტ.შ. ავაზა
08.10.2017 კვირა
149 გრანდი ბასა-2004 3 – 2 ვარკ. 178 სკ.
150 ლომები 35 სკოლა 6 – 2 ედელვეისი
151 საბ. სკოლა ბახტრიონი 2 – 3 ამერი
152 გარდაბანი ისვენებს.
გადადებული მატჩები:
11.10.2017 ოთხშაბათი
14 ბახტრიონი ლომები 5 – 2 ახმეტა
15 გარდაბანი ოლიმპიკი 6 – 3 გარდ. ცენტ.
16 კახეთი გრანდი 0 – 1 თელავი
17 საბ. სკოლა ნ. დინამო 1 – 2 ამერი
XX ტური
14.10.2017 შაბათი
153 თ.ს. აკადემია ავაზა 4 – 0 თ.ს. აკად.
154 ივერია კრწანისი 2 – 0 ხაშ. ცენტრ.
155 35 სკოლა ოლიმპიკი 0 – 2 35 სკოლა
15.10.2017 კვირა
156 ნ. დინამო გრანდი 4 – 2 ვარკ. 178 სკ.
157 კახეთი საბ. სკოლა 3 – 0 ტ.შ. თელავი
158 ბასა-2004 ლომები 2 – 0 ახმეტელი
159 გარდაბანი საბ. იოსებიძე
160 ბახტრიონი ისვენებს.
XXI ტური
18.10.2017 ოთხშაბათი
161 ოლიმპიკი ბასა-2004 2 – 1 ოლიმპიკი
162 გარდაბანი ნ. დინამო 1 – 2 გარდ. ცენტ.
163 გრანდი ლომები 4 – 5 ვარკ. 178 სკ.
19.10.2017 ხუთშაბათი
164 კრწანისი 35 სკოლა 9 – 1 ტაბახმელა
165 საბ. სკოლა თ.ს. აკადემია 4 – 4 ამერი
21.10.2017 შაბათი
166 საბ. იოსებიძე ბახტრიონი
167 ავაზა ივერია 0 – 3 ტ.შ. ავაზა
168 კახეთი ისვენებს.
XXII ტური
21.10.2017 შაბათი
169 გრანდი ოლიმპიკი 2 – 5 ვარკ. 178 სკ.
170 ნ. დინამო ლომები 5 – 2 ედელვეისი
22.10.2017 კვირა
171 ბასა-2004 კრწანისი 6 – 0 ახმეტელი
25.10.2017 ოთხშაბათი
172 ბახტრიონი გარდაბანი 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
173 35 სკოლა ავაზა 3 – 0 ტ.შ. 35 სკოლა
174 კახეთი საბ. იოსებიძე
175 თ.ს. აკადემია ისვენებს.
XXIII ტური
26.10.2017 ხუთშაბათი
176 ოლიმპიკი ლომები 6 – 4 ოლიმპიკი
177 კრწანისი გრანდი 1 – 1 ტაბახმელა
28.10.2017 შაბათი
178 საბ. იოსებიძე თ.ს. აკადემია
179 ავაზა ბასა-2004 1 – 3 ავაზა
29.10.2017 კვირა
180 ბახტრიონი ნ. დინამო 0 – 1 ახმეტა
181 საბ. სკოლა 35 სკოლა 6 – 1 ამერი
182 გარდაბანი კახეთი 13 – 5 გარდ. ცენტ.
183 ივერია ისვენებს.
XXIV ტური
30.10.2017 ორშაბათი
184 ლომები კრწანისი 3 – 4 ედელვეისი
01.11.2017 ოთხშაბათი
185 ნ. დინამო ოლიმპიკი 4 – 2 ოლიმპიკი
186 გრანდი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ვარკ. 178 სკ.
187 თ.ს. აკადემია გარდაბანი 1 – 0 თ.ს. აკად.
02.11.2017 ხუთშაბათი
188 ბასა-2004 საბ. სკოლა 1 – 0 ახმეტელი
189 ივერია საბ. იოსებიძე
190 კახეთი ბახტრიონი 0 – 8 თელავი
191 35 სკოლა ისვენებს.
XXV ტური
04.11.2017 შაბათი
192 საბ. იოსებიძე 35 სკოლა
05.11.2017 კვირა
193 კახეთი ნ. დინამო 1 – 8 თელავი
194 კრწანისი ოლიმპიკი 0 – 3 ტ.შ. ტაბახმელა
195 ავაზა ლომები 0 – 3 ავაზა
196 ბახტრიონი თ.ს. აკადემია 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
197 გარდაბანი ივერია 2 – 3 გარდ. ცენ.
198 საბ. სკოლა გრანდი 0 – 1 ამერი
199 ბასა-2004 ისვენებს.
XXVI ტური
08.11.2017 ოთხშაბათი
200 ნ. დინამო კრწანისი 6 – 3 ტაბახმელა
201 ბასა-2004 საბ. იოსებიძე
202 35 სკოლა გარდაბანი 5 – 2 35 სკოლა
203 ოლიმპიკი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ოლიმპიკი
204 ლომები საბ. სკოლა 3 – 0 ტ.შ. ედელვეისი
205 თ.ს. აკადემია კახეთი 3 – 0 ტ.შ. თ.ს. აკად.
09.11.2017 ხუთშაბათი
206 ივერია ბახტრიონი 4 – 0 ხაშ. ცენტრ.
207 გრანდი  ისვენებს.
XXVII ტური
11.11.2017 შაბათი
208 საბ. იოსებიძე გრანდი
209 თ.ს. აკადემია ნ. დინამო 1 – 3 თ.ს. აკად.
210 საბ. სკოლა ოლიმპიკი 1 – 3 ამერი
211 ავაზა კრწანისი 1 – 5 ავაზა
12.11.2017 კვირა
212 კახეთი ივერია 0 – 7 თელავი
213 ბახტრიონი 35 სკოლა 6 – 1 ახმეტა
214 გარდაბანი ბასა-2004 3 – 0 ტ.შ. გარდ. ცენ.
215 ლომები ისვენებს.
XXVIII ტური
15.11.2017 ოთხშაბათი
216 ნ. დინამო ავაზა 6 – 3 ავაზა
217 ლომები საბ. იოსებიძე
218 ბასა-2004 ბახტრიონი 1 – 1 ახმეტელი
219 35 სკოლა კახეთი 5 – 1 35 სკოლა
220 კრწანისი საბ. სკოლა 1 – 1 ტაბახმელა
221 გრანდი გარდაბანი 1 – 3 ვარკ. 178 სკ.
16.11.2017 ხუთშაბათი
222 ივერია თ.ს. აკადემია 3 – 0 ტ.შ. ხაშ. ცენტრ.
223 ოლიმპიკი ისვენებს.
XXIX ტური
18.11.2017 შაბათი
224 საბ. იოსებიძე ოლიმპიკი
225 თ.ს. აკადემია 35 სკოლა 4 – 0 თ.ს. აკად.
19.11.2017 კვირა
226 კახეთი ბასა-2004 1 – 5 თელავი
227 ბახტრიონი გრანდი 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
228 ივერია ნ. დინამო 3 – 0 ხაშ. ცენტრ.
229 გარდაბანი ლომები 4 – 4 გარდ. ცენტ.
230 საბ. სკოლა ავაზა 3 – 3 ამერი
231 კრწანისი ისვენებს.
XXX ტური
22.11.2017 ოთხშაბათი
232 გრანდი კახეთი 4 – 3 ვარკ. 178 სკ.
233 ლომები ბახტრიონი 2 – 6 ედელვეისი
234 ნ. დინამო საბ. სკოლა 5 – 1 შრ. რეზერ.
235 ბასა-2004 თ.ს. აკადემია 1 – 1 ახმეტელი
236 35 სკოლა ივერია 1 – 2 35 სკოლა
23.11.2017 ხუთშაბათი
237 ივერია საბ. სკოლა 3 – 0 ტ.შ.  ხაშ. ცენტრ.
238 ოლიმპიკი გარდაბანი 3 – 0 ტ.შ. ოლიმპიკი
239 ავაზა ისვენებს.

7 Responses

Leave a Reply