თბილისის ლიგა 2004

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

თბილისის ლიგა 2004

სატურნირო მდგომარეობა 

   გ უ ნ დ ე ბ ი
1. ივერია ხაშური 12 11 1 0 57-7 34
2. ნ. დინამო 9 9 0 0 43-16 27
3. ბახტრიონი ახმეტა 11 8 2 1 26-10 26
4. ოლიმპიკი 12 8 1 3 35-19 25
5. საბ. იოსებიძე 14 6 2 6 33-31 20
6. 35 სკოლა 13 6 1 6 33-31 19
7. კრწანისი 13 5 1 7 31-39 16
8. საბ. სკოლა 12 5 1 6 24-34 16
9. გრანდი 12 5 0 7 38-41 15
10. ბასა-2004 13 4 2 7 12-24 14
11. ლომები 11 4 2 5 26-35 14
12. გარდაბანი 11 3 2 6 21-31 11
13. კახეთი თელავი 11 2 1 8 13-42 7
14. ავაზა 12 2 1 9 16-31 7
15. თ.ს. აკადემია 11 1 3 7 13-27 6

შენიშვნა:  „35 სკოლა-2″ მოხსნილია გათამაშებიდან, შესაბამისად შედეგები ანულირებულია.


კალენდარი 

I   წრე
I ტური
19.04.2017 ოთხშაბათი
1 გრანდი თ.ს. აკადემია 5 – 2 ვარკ. 178 სკ.
2 35 სკოლა ნ. დინამო 0 – 1 35 სკოლა
3 ბასა-2004 ივერია 0 – 2 ახმეტელი
4 ლომები კახეთი 4 – 0 ედელვეისი
5 ოლიმპიკი ბახტრიონი 1 – 2 ოლიმპიკი
20.04.2017 ხუთშაბათი
6 კრწანისი გარდაბანი 3 – 0 ტაბახმელა
7 საბ. სკოლა 35 სკოლა-2 5 – 0 ამერი
22.04.2017 შაბათი
8 ავაზა საბ. იოსებიძე 1 – 3 ავაზა
II ტური
23.04.2017 კვირა
9 ნ. დინამო 35 სკოლა-2 9 – 0 შრ. რეზერვ.
10 კახეთი ოლიმპიკი 1 – 3 თელავი
11 თ.ს. აკადემია ლომები 2 – 4 თ.ს. აკად.
12 35 სკოლა ბასა-2004 6 – 1 35 სკოლა
13 ივერია გრანდი 2 – 0 ხაშ. ცენტრ.
14 ბახტრიონი კრწანისი 3 – 1 ახმეტა
24.04.2017 ორშაბათი
15 გარდაბანი ავაზა 6 – 3 გარდ.ცენტრ.
25.04.2017 სამშაბათი
16 საბ. სკოლა საბ. იოსებიძე 2 – 6 ამერი
III ტური
26.04.2017 ოთხშაბათი
17 ოლიმპიკი თ.ს. აკადემია 0 – 0 ოლიმპიკი
27.04.2017 ხუთშაბათი
18 კრწანისი კახეთი 2 – 1 ტაბახმელა
28.04.2017 პარასკევი
19 ლომები ივერია 1 – 9 ედელვეისი
20 გრანდი 35 სკოლა გადაიდო  ვარკ. 178 სკ.
29.04.2017 შაბათი
21 ბასა-2004 ნ. დინამო 1 – 4 ახმეტელი
22 ავაზა ბახტრიონი 0 – 0 ავაზა
30.04.2017 კვირა
23 35 სკოლა-2 საბ. იოსებიძე 0 – 7 35 სკოლა
24 საბ. სკოლა გარდაბანი 2 – 1 ამერი
IV ტური
02.05.2017 სამშაბათი
25 ბასა-2004 გრანდი 0 – 2 ახმეტელი
03.05.2017 ოთხშაბათი
26 ნ. დინამო საბ. იოსებიძე 4 – 3 შრ. რეზერვ.
27 35 სკოლა ლომები 4 – 0 35 სკოლა
28 გარდაბანი 35 სკოლა-2 11 – 2  გარდ.ცენტრ.
29 თ.ს. აკადემია კრწანისი გადაიდო თ.ს. აკად.
30 ბახტრიონი საბ. სკოლა გადაიდო ახმეტა
31 კახეთი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. თელავი
04.05.2017 ხუთშაბათი
32 ივერია ხაშ. ოლიმპიკი 6 – 1 ხაშ. ცენტრ.
V ტური
06.05.2017 შაბათი
33 საბ. იოსებიძე გარდაბანი 0 – 0 ბენდელა
34 ავაზა თ.ს. აკადემია 1 – 2 ავაზა
07.05.2017 კვირა
35 გრანდი ნ. დინამო 3 – 5 ვარკ. 178 სკ.
36 ოლიმპიკი 35 სკოლა 2 – 1 ოლიმპიკი
37 ლომები ბასა-2004 1 – 1 ედელვეისი
38 35 სკოლა-2 ბახტრიონი 0 – 12 35 სკოლა
39 კრწანისი ივერია 0 – 4 ტაბახმელა
40 საბ. სკოლა კახეთი 4 – 1 ამერი
VI ტური
09.05.2017 სამშაბათი
41 ბასა-2004 ოლიმპიკი 1 – 0 ახმეტელი
10.05.2017 ოთხშაბათი
42 ნ. დინამო გარდაბანი 3 – 0 შრ. რეზერვ.
43 35 სკოლა კრწანისი 5 – 3 35 სკოლა
44 თ.ს. აკადემია საბ. სკოლა 2 – 3 თ.ს. აკად.
45 ბახტრიონი საბ. იოსებიძე 3 – 0 ახმეტა
46 გრანდი ლომები 3 – 4 ედელვეისი
47 კახეთი 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. თელავი
11.05.2017 ხუთშაბათი
48 ივერია ავაზა გადაიდო ხაშ. ცენტრ.
VII ტური
13.05.2017 შაბათი
49 საბ. იოსებიძე კახეთი 5 – 0 იოსებიძე
50 ავაზა 35 სკოლა 1 – 2 ავაზა
14.05.2017 კვირა
51 ოლიმპიკი გრანდი 3 – 1 ოლიმპიკი
52 გარდაბანი ბახტრიონი 0 – 4 გარდ. ცენტ.
53 ლომები ნ. დინამო 3 – 5 ედელვეისი
54 35 სკოლა-2 თ.ს. აკადემია 1 – 1 35 სკოლა
55 კრწანისი ბასა-2004 1 – 4 ტაბახმელა
56 საბ. სკოლა ივერია 0 – 3 ტ.შ. ამერი
VIII ტური
17.05.2017 ოთხშაბათი
57 ნ. დინამო ბახტრიონი 4 – 3 შრ. რეზერვ.
58 ბასა-2004 ავაზა 1 – 0 ახმეტელი
59 35 სკოლა საბ. სკოლა 4 – 1 35 სკოლა
60 თ.ს. აკადემია საბ. იოსებიძე 1 – 2 თ.ს. აკად.
61 ლომები ოლიმპიკი 4 – 6 ედელვეისი
62 გრანდი კრწანისი 5 – 2 ვარკ. 178 სკ.
18.05.2017 ხუთშაბათი
63 ივერია 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. ხაშ. ცენტრ.
64 კახეთი გარდაბანი 2 – 2 თელავი
IX ტური
20.05.2017 შაბათი
65 საბ. იოსებიძე ივერია 1 – 4 ბენდელა
66 ავაზა გრანდი 6 – 3 ავაზა
21.05.2017 კვირა
67 გარდაბანი თ.ს. აკადემია 2 – 1 გარდ. ცენტ.
68 ოლიმპიკი ნ. დინამო გადაიდო ოლიმპიკი
69 35 სკოლა-2 35 სკოლა 1 – 10 35 სკოლა
70 კრწანისი ლომები გადაიდო ტაბახმელა
71 ბახტრიონი კახეთი გადაიდო ახმეტა
72 საბ. სკოლა ბასა-2004 2 – 0 ამერი
X ტური
03.06.2017 შაბათი
73 ოლიმპიკი კრწანისი 5 – 2 ოლიმპიკი
74 ნ. დინამო კახეთი 11 – 0 შრ. რეზერვ.
75 თ.ს. აკადემია ბახტრიონი 1 – 2 თ.ს. აკად.
76 ლომები ავაზა 2 – 1 ედელვეისი
77 ბასა-2004 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. ახმეტელი
78 ივერია გარდაბანი 6 – 1 ხაშ. ცენტრ.
79 გრანდი საბ. სკოლა 5 – 2 ვარკ. 178 სკ.
04.06.2017 კვირა
80 35 სკოლა საბ. იოსებიძე 0 – 3 35 სკოლა
XI ტური
07.06.2017 ოთხშაბათი
81 35 სკოლა-2 გრანდი 0 – 8 35 სკოლა
82 გარდაბანი 35 სკოლა 1 – 2 გარდ. ცენტ.
08.06.2017 ხუთშაბათი
83 კრწანისი ნ. დინამო 3 – 6 ტაბახმელა
84 საბ. სკოლა ლომები 2 – 1 ამერი
09.06.2017 პარასკევი
85 ბახტრიონი ივერია 0 – 0 ახმეტა
86 კახეთი თ.ს. აკადემია გადაიდო თელავი
10.06.2017 შაბათი  
87 საბ. იოსებიძე ბასა-2004 2 – 0 ბენდელა
88 ავაზა ოლიმპიკი 0 – 4 ავაზა
XII ტური
13.06.2017 სამშაბათი
89 ბასა-2004 გარდაბანი გადაიდო ახმეტელი
90 კრწანისი ავაზა 3 – 0 ტ.შ. ტაბახმელა
14.06.2017 ოთხშაბათი
91 ლომები 35 სკოლა-2 3 – 0 ტ.შ. ედელვეისი
92 ნ. დინამო თ.ს. აკადემია გადაიდო შრ. რეზერ.
93 35 სკოლა ბახტრიონი 1 – 2 35 სკოლა
94 ოლიმპიკი საბ. სკოლა 4 – 0 ოლიმპიკი
95 გრანდი საბ. იოსებიძე 4 – 3 ვარკ. 178 სკ.
15.06.2017 ხუთშაბათი
96 ივერია კახეთი 5 – 0 ხაშ. ცენტრ.
XIII ტური
17.06.2017 შაბათი
97 საბ. იოსებიძე ლომები 2 – 2 ბენდელა
98 ავაზა ნ. დინამო გადაიდო ავაზა
18.06.2017 კვირა
99 კახეთი 35 სკოლა 4 – 3 თელავი
100 გარდაბანი გრანდი 8 – 5 გარდ. ცენტ.
101 35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 35 სკოლა
102 თ.ს. აკადემია ივერია 0 – 6 თ.ს. აკად.
103 ბახტრიონი ბასა-2004 3 – 0 ტ.შ. ახმეტა
104 საბ. სკოლა კრწანისი 4 – 4 ამერი
     
    XIV ტური
24.06.2017 შაბათი
105 ოლიმპიკი საბ. იოსებიძე 6 – 1 ოლიმპიკი
106 ნ. დინამო ივერია 13*00 შრ. რეზერ.
107 ლომები გარდაბანი გადაიდო ედელვეისი
108 ბასა-2004 კახეთი 3 – 1 ახმეტელი
109 გრანდი ბახტრიონი 2 – 4 ვარკ. 178 სკ.
110 კრწანისი ისვენებს.
111 ავაზა საბ. სკოლა 3 – 2 ავაზა
25.06.2017 კვირა
112 35 სკოლა თ.ს. აკადემია 2 – 2 35 სკოლა
XV ტური
28.06.2017 ოთხშაბათი
113 ისვენებს. ავაზა
114 გარდაბანი ოლიმპიკი გადაიდო გარდ. ცენტ.
29.06.2017 ხუთშაბათი
115 ბახტრიონი ლომები გადაიდო ახმეტა
116 საბ. სკოლა ნ. დინამო გადაიდო ამერი
117 ივერია 35 სკოლა 10 – 3 ხაშ. ცენტრ.
118 კახეთი გრანდი გადაიდო თელავი
30.06.2017 პარასკევი
119 თ.ს. აკადემია ბასა-2004 0 – 0 თ.ს. აკად.
01.07.2017 შაბათი
120 საბ. იოსებიძე კრწანისი 2 – 4 იოსებიძე

2 Responses

Leave a Reply