თბილისის ლიგა 2005

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

თბილისის ლიგა 2005

კალენდარი

I    წრე
I ტური
22.04.2017 შაბათი
1 ლოკომოტივი სიონი 11*00 საგურამო
2 ივერია საქ. უნივერს. 12*00 ხაშ. ცენტრ.
3 დინ. სკოლა 35 სკოლა 14*00 დინ. აკად.
4 საბ. ბენდელა მთ. გლობუსი 15*30 ბენდელა
23.04.2017 კვირა
6 ოლიმპიკი 35 სკოლა-2 11*00 ოლიმპიკი
7 ავაზა-1970 დიდუბე-2014 21.04. 19*00 ავაზა
8 ლომები ისვენებს.
II ტური
25.04.2017 სამშაბათი
8 საქ. უნივერს. საბ. ბენდელა 18*00 საქ. უნივ.
26.04.2017 ოთხშაბათი
9 ოლიმპიკი 35 სკოლა 17*00 ოლიმპიკი
10 სიონი ივერია 17*00 რატევანი
11 ლომები დინ. სკოლა 17*30 ედელვეისი
27.04.2017 ხუთშაბათი
12 35 სკოლა-2 დიდუბე-2014 28.04 15*30 35 სკოლა
28.04.2017 პარასკევი
13 ავაზა-1970 ლოკომოტივი 20*15 ავაზა
14 მთ. გლობუსი ისვენებს.
III ტური
29.04.2017 შაბათი
15 მთ. გლობუსი საქ. უნივერს. 14*00 ხილიანი
16 საბ. ბენდელა სიონი 18*00 ბენდელა
30.04.2017 კვირა
17 ოლიმპიკი ლომები 11*00 ოლიმპიკი
03.05.2017 ოთხშაბათი
18 დიდუბე-2014 35 სკოლა 17*00 დუშეთი
19 35 სკოლა-2 ლოკომოტივი 15*30 35 სკოლა
20 ივერია ავაზა-1970 გადაიდო ხაშ. ცენტრ.
21 დინ. სკოლა ისვენებს.
IV ტური
04.05.2017 ხუთშაბათი
22 35 სკოლა-2 ივერია 15*30 35 სკოლა
23 35 სკოლა ლოკომოტივი 16*30 35 სკოლა
24 სიონი მთ. გლობუსი გადაიდო რატევანი
05.05.2017 პარასკევი
25 ლომები დიდუბე-2014 17*00 ედელვეისი
26 დინ. სკოლა ოლიმპიკი 20*00 დინ. აკად.
27 ავაზა-1970 საბ. ბენდელა 20*15 ავაზა
28 საქ. უნივერს. ისვენებს.
V ტური
10.05.2017 ოთხშაბათი
29 დიდუბე-2014 დინ. სკოლა 11.05 17*00 დუშეთი
30 ლოკომოტივი ლომები 17*00 საგურამო
31 ივერია 35 სკოლა 17*00 ხაშ. ცენტრ.
11.05.2017 ხუთშაბათი
32 35 სკოლა-2 საბ. ბენდელა 15*30 35 სკოლა
33 მთ. გლობუსი ავაზა-1970 12.05 14*00 ხილიანი
34 საქ. უნივერს. სიონი 18*00 საქ. უნივ.
35 ოლიმპიკი ისვენებს.
VI ტური
16.05.2017 სამშაბათი
36 საქ. უნივერს. ავაზა-1970 18*00 საქ. უნივ.
17.05.2017 ოთხშაბათი
37 35 სკოლა საბ. ბენდელა 16*30 35 სკოლა
38 ლომები ივერია 17*30 ედელვეისი
39 ოლიმპიკი დიდუბე-2014 15.05 16*00 ოლიმპიკი
40 დინ. სკოლა ლოკომოტივი 20*00 დინ. აკად.
18.05.2017 ხუთშაბათი
41 35 სკოლა-2 მთ. გლობუსი 15*30 35 სკოლა
42 სიონი ისვენებს.
VII ტური
20.05.2017 შაბათი
43 საბ. ბენდელა ლომები 19*00 ბენდელა
21.05.2017 კვირა
44 ლოკომოტივი ოლიმპიკი 11*00 საგურამო
45 ივერია დინ. სკოლა 23.05 12*00 ხაშ. ცენტრ.
46 მთ. გლობუსი 35 სკოლა 14*00 ხილიანი
47 სიონი ავაზა-1970 14*00 რატევანი
48 საქ. უნივერს. 35 სკოლა-2 16*00 საქ. უნივ.
49 დიდუბე-2014 ისვენებს.
VIII ტური
03.06.2017 შაბათი
50 ოლიმპიკი ივერია 11*00 ოლიმპიკი
51 დინ. სკოლა საბ. ბენდელა 13*00 დინ. აკად.
04.06.2017 კვირა
52 35 სკოლა-2 სიონი 12*30 35 სკოლა
53 ლომები მთ. გლობუსი 14*30 ედელვეისი
54 დიდუბე-2014 ლოკომოტივი 15*00 დუშეთი
55 35 სკოლა საქ. უნივერს. 17*00 35 სკოლა
56 ავაზა-1970 ისვენებს.
IX ტური
10.06.2017 შაბათი
57 საბ. ბენდელა ოლიმპიკი 18*00 ბენდელა
11.06.2017 კვირა
58 ივერია დიდუბე-2014 12*00 ხაშ. ცენტრ.
59 35 სკოლა-2 ავაზა-1970 12*30 35 სკოლა
60 სიონი 35 სკოლა 14*00 რატევანი
61 საქ. უნივერს. ლომები 16*00 საქ. უნივ.
62 მთ. გლობუსი დინ. სკოლა 18*00 ხილიანი
63 ლოკომოტივი ისვენებს.
X ტური
18.06.2017 კვირა
64 ლოკომოტივი ივერია 11*00 საგურამო
65 ოლიმპიკი მთ. გლობუსი 11*00 ოლიმპიკი
66 ლომები სიონი 15*00 ედელვეისი
67 დიდუბე-2014 საბ. ბენდელა 15*00 დუშეთი
68 საქ. უნივერს. დინ. სკოლა 16*00 საქ. უნივ.
69 35 სკოლა ავაზა-1970 17*00 35 სკოლა
70 35 სკოლა-2 ისვენებს.
XI ტური
23.06.2017 პარასკევი
71 ავაზა-1970 ლომები 20*15 ავაზა
24.06.2017 შაბათი
72 საბ. ბენდელა ლოკომოტივი 18*00 ბენდელა
25.06.2017 კვირა
73 35 სკოლა-2 35 სკოლა 12*30 35 სკოლა
74 სიონი დინ. სკოლა 14*00 რატევანი
75 საქ. უნივერს. ოლიმპიკი 16*00 საქ. უნივ.
76 მთ. გლობუსი დიდუბე-2014 18*00 ხილიანი
77 ივერია ისვენებს.
XII ტური
28.06.2017 ოთხშაბათი
78 დიდუბე-2014 საქ. უნივერს. 14*00 დუშეთი
79 ლოკომოტივი მთ. გლობუსი 17*00 საგურამო
80 ივერია საბ. ბენდელა 17*00 ხაშ. ცენტრ.
81 ოლიმპიკი სიონი 18*00 ოლიმპიკი
30.06.2017 პარასკევი
82 ლომები 35 სკოლა-2 17*00 ედელვეისი
83 დინ. სკოლა ავაზა-1970 20*00 დინ. აკად.
84 35 სკოლა ისვენებს.

Leave a Reply