თბილისის ლიგა 2006

თბილისის ფეხბურთის ფედერაცია

თბილისის ლიგა 2006

კალენდარი

I    წრე
I ტური
21.04.2017 პარასკევი
1 ოლიმპიკი ნ. დინამო 15*30 ოლიმპიკი
22.04.2017 შაბათი
2 მორკინალი თ.ს. აკადემია 11*00 მუხ. 175 სკ.
3 ლოკომოტივი იბერია-2017 13*00 საგურამო
4 ბასა-2006 იბერია-2010 23.04 12*00 ახმეტ. თეატ.
5 ივერია სიონი 13*00 ხაშ. ცენტრ.
6 საბ. იოსებიძე გურჯ. ალაზ. 15*30 იოსებიძე
7 დინ. სკოლა-2 ისვენებს.
II ტური
26.04.2017 ოთხშაბათი
8 მორკინალი იბერია-2010 15*00 მუხ. 175 სკ.
9 სიონი ბასა-2006 16*00 რატევანი
10 ივერია იბერია-2017 გადაიდო ხაშ. ცენტრ.
11 გურჯ. ალაზ. ლოკომოტივი 17*00 გურჯ. ცენ.
12 დინ. სკოლა-2 ოლიმპიკი 20*00 დინ. აკად.
27.04.2017 ხუთშაბათი
13 ნ. დინამო საბ. იოსებიძე 18*00 ახმეტ. თეატ.
14 თ.ს. აკადემია ისვენებს.
III ტური
29.04.2017 შაბათი
15 მორკინალი სიონი 11*00 მუხ. 175 სკ.
16 ლოკომოტივი ნ. დინამო 12*00 საგურამო
17 ივერია გურჯ. ალაზ. 12*00 ხაშ. ცენტრ.
18 ბასა-2006 იბერია-2017 12*30 ახმეტ. თეატ.
19 თ.ს. აკადემია იბერია-2010 14*00 თ.ს. აკად.
20 საბ. იოსებიძე დინ. სკოლა-2 15*30 იოსებიძე
21 ოლიმპიკი ისვენებს.
IV ტური
03.05.2017 ოთხშაბათი
22 ოლიმპიკი საბ. იოსებიძე 15*30 ოლიმპიკი
23 მორკინალი იბერია-2017 გადაიდო მუხ. 175 სკ.
24 გურჯ. ალაზ. ბასა-2006 17*00 გურჯ. ცენ.
25 დინ. სკოლა-2 ლოკომოტივი 20*00 დინ. აკად.
04.05.2017 ხუთშაბათი
26 სიონი თ.ს. აკადემია გადაიდო რატევანი
27 ნ. დინამო ივერია 18*00 ახმეტ. თეატ.
28 იბერია-2010 ისვენებს.
V ტური
06.05.2017 შაბათი
29 მორკინალი გურჯ. ალაზ. 11*00 მუხ. 175 სკ.
30 ლოკომოტივი ოლიმპიკი 12*00 საგურამო
31 ივერია დინ. სკოლა-2 12*00 ხაშ. ცენტრ.
32 ბასა-2006 ნ. დინამო გადაიდო ახმეტ. თეატ.
33 თ.ს. აკადემია იბერია-2017 14*00 თ.ს. აკად.
34 სიონი იბერია-2010 08.05 17*00 რატევანი
35 საბ. იოსებიძე ისვენებს.
VI ტური
10.05.2017 ოთხშაბათი
36 იბერია-2017 იბერია-2010 12.05 18*30 ჯიქია
37 ოლიმპიკი ივერია 23.05 17*00 ოლიმპიკი
38 გურჯ. ალაზ. თ.ს. აკადემია 12.05 15*00 გურჯ. ცენ.
39 ბასა-2006 დინ. სკოლა-2 19*15 ახმეტ. თ.
11.05.2017 ხუთშაბათი
40 ლოკომოტივი საბ. იოსებიძე 16*00 საგურამო
41 ნ. დინამო მორკინალი 18*00 ახმეტ. თეატ.
42 სიონი ისვენებს.
VII ტური
14.05.2017 კვირა
43 მორკინალი დინ. სკოლა-2 10*30 მუხ. 175 სკ.
44 ივერია საბ. იოსებიძე 12*00 ხაშ. ცენტრ.
45 ბასა-2006 ოლიმპიკი 12*00 ახმეტ. თეატ.
46 თ.ს. აკადემია ნ. დინამო 14*00 თ.ს. აკად.
47 გურჯ. ალაზ. იბერია-2010 17*00 გურჯ. ცენ.
48 სიონი იბერია-2017 17*00 რატევანი
49 ლოკომოტივი ისვენებს.
VIII ტური
21.05.2017 კვირა
50 ნ. დინამო იბერია-2010 12*00 ახმეტ. თეატ.
51 ლოკომოტივი ივერია 12*00 საგურამო
52 დინ. სკოლა-2 თ.ს. აკადემია 14*00 დინ. აკად.
53 ოლიმპიკი მორკინალი 15*30 ოლიმპიკი
54 საბ. იოსებიძე ბასა-2006 15*30 იოსებიძე
55 გურჯ. ალაზ. სიონი 17*00 გურჯ. ცენ.
56 იბერია-2017 ისვენებს.
IX ტური
03.06.2017 შაბათი
57 მორკინალი საბ. იოსებიძე 26.05 11*00 იოსებიძე
58 ბასა-2006 ლოკომოტივი 12*00 ახმეტ. თეატ.
59 თ.ს. აკადემია ოლიმპიკი 14*00 თ.ს. აკად.
60 დინ. სკოლა-2 იბერია-2010 24.05 19*00 დინ. აკად.
61 სიონი ნ. დინამო 14*00 რატევანი
62 გურჯ. ალაზ. იბერია-2017 გადაიდო გურჯ. ცენ.
63 ივერია ისვენებს.
X ტური
10.06.2017 შაბათი
64 ნ. დინამო იბერია-2017 12*00 ახმეტ. თეატ.
65 ლოკომოტივი მორკინალი 12*00 საგურამო
66 ივერია ბასა-2006 12*00 ხაშ. ცენტრ.
67 დინ. სკოლა-2 სიონი 14*00 დინ. აკად.
68 ოლიმპიკი იბერია-2010 15*30 ოლიმპიკი
69 საბ. იოსებიძე თ.ს. აკადემია 15*30 იოსებიძე
70 გურჯ. ალაზ. ისვენებს.
XI ტური
17.06.2017 შაბათი
71 მორკინალი ივერია 11*00 მუხ. 175 სკ.
72 თ.ს. აკადემია ლოკომოტივი 14*00 თ.ს. აკად.
73 სიონი ოლიმპიკი 14*00 რატევანი
74 დინ. სკოლა-2 იბერია-2017 14*00 დინ. აკად.
75 საბ. იოსებიძე იბერია-2010 15*30 იოსებიძე
76 გურჯ. ალაზ. ნ. დინამო 17*00 გურჯ. ცენ.
77 ბასა-2006 ისვენებს.
XII ტური
24.06.2017 შაბათი
78 ლოკომოტივი იბერია-2010 12*00 საგურამო
79 ივერია თ.ს. აკადემია 12*00 ხაშ. ცენტრ.
80 ბასა-2006 მორკინალი 12*00 ახმეტ. თეატ.
81 დინ. სკოლა-2 გურჯ. ალაზ. 14*00 დინ. აკად.
82 ოლიმპიკი იბერია-2017 15*30 ოლიმპიკი
83 საბ. იოსებიძე სიონი 15*30 იოსებიძე
84 ნ. დინამო ისვენებს.

Leave a Reply