Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2005 2018წ

  გუნდები გატ გაშ
1 ავაზა 13 13 0 0 42 8 39
2 საბურთ. 14 12 1 1 38 9 37
3 დინ-აკად. 14 11 2 1 38 7 35
5 ლოკომოტ. 14 10 2 2 29 10 32
4 რუსთავი 13 7 1 5 30 22 22
6 დინ-აკად-2 13 6 2 5 27 20 20
9 თბილ-აკად. 13 6 1 6 18 11 19
7 საბ-სკოლა 13 6 0 7 28 19 18
8 ავაზა-1970 13 5 1 7 18 25 16
11 დილა 14 4 2 8 11 23 14
10 35 სკოლა 14 3 3 8 29 37 12
12 დიდუბე 11 3 3 5 15 30 12
13 საბ-ბენდ. 13 3 2 8 14 23 11
14 ვიტ ჯორჯ. 13 1 3 9 4 25 6
15 ავაზა-2005 13 1 2 10 8 42 5
16 რანი 12 1 1 10 2 40 4

 

 I  წრე
 I ტური  13.04.2018
ვიტ ჯორჯ. რუსთავი მცხეთა 0 – 2
დილა საბ-სკოლა ამერი 1 – 0
14.04.2018
დინ-აკად. რანი დინ-აკად 8 – 0
დინ-აკად-2 ლოკომოტ. დინ-აკად 1 – 1
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 4 – 1
15.04.2018
საბურთ. თბილ-აკად. ბენდელა 1 – 0
საბ-ბენდ. ავაზა-1970 ბენდელა 1 – 2
დიდუბე ავაზა-2005 ავაზა 3 – 1
       
 II  ტური  18.04.2018
რუსთავი დიდუბე ფოლადი 5 – 0
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა 1 – 0
დინ-აკად. დინ-აკად-2 დინ-აკად 1 – 0
19.04.2018
თბილ-აკად. საბ-ბენდ. შატილი 2 – 0
ლოკომოტ. საბურთ. საგურ. 0 – 3
20.04.2018
რანი საბ-სკოლა ამერი 0 – 2
21.04.2018
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 0 – 2
22.04.2018
ავაზა-2005 დილა ავაზა 1 – 1
 III ტური  22.04.2018
დიდუბე 35 სკოლა 35 სკოლა 3 – 3
24.04.2018
ვიტ ჯორჯ. ავაზა-1970 მცხეთა 0 – 3
25.04.2018
დინ-აკად-2 რანი დინ.აკად 4 – 0
საბურთ. დინ-აკად. ბენდელა 1 – 1
საბ-ბენდ. ლოკომოტ. ბენდელა 0 – 3
დილა რუსთავი გორი 1 – 0
27.04.2018
საბ-სკოლა ავაზა-2005 ამერი 5 – 0
28.04.2018
ავაზა თბილ-აკად. ავაზა 3 – 1
IV ტური 28.04.2018
დინ-აკად-2 საბურთ. დინ-აკად 1 – 3
დინ-აკად. საბ-ბენდ. დინ-აკად 2 – 0
ავაზა-1970 დიდუბე ავაზა 2 – 2
29.04.2018
35 სკოლა დილა 35 სკოლა 1 – 3
რანი ავაზა-2005 ავაზა 1 – 0
01.05.2018
თბილ-აკად. ვიტ ჯორჯ. შატილი 3 – 0
03.05.2018
ლოკომოტ. ავაზა საგურ. 1 – 2
04.05.2018
რუსთავი საბ-სკოლა ამერი 3 – 2
V ტური 02.05.2018
საბურთ. რანი ბენდელა 3 – 0
საბ-ბენდ. დინ-აკად-2 ბენდელა 1 – 4
05.05.2018
ავაზა დინ-აკად. ავაზა 2 – 1
დიდუბე თბილ-აკად. შატილი 2 – 1
დილა ავაზა-1970 ავაზა 2 – 3
06.05.2018
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 4 – 1
ავაზა-2005 რუსთავი ავაზა 1 – 9
08.05.2018
ვიტ ჯორჯ. ლოკომოტ. მცხეთა 1 – 1
VI ტური 08.05.2018
თბილ-აკად. დილა შატილი 5 – 0
09.05.2018
35 სკოლა ავაზა-2005 35 სკოლა 1 – 3
10.05.2018
რანი რუსთავი ლაგოდეხი 0 – 0
12.05.2018
ავაზა-1970 საბ-სკოლა ავაზა 1 – 4
ლოკომოტ. დიდუბე საგურ. 3 – 0
დინ-აკად. ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად 2 – 1
დინ-აკად-2 ავაზა დინ-აკად 0 – 1
13.05.2018
საბურთ. საბ-ბენდ. ბენდელა 3 – 1
VII ტური 16.05.2018
საბ-ბენდ. რანი ბენდელა 3 – 1
დიდუბე დინ-აკად. დინ.აკადემ 1 – 3
რუსთავი 35 სკოლა 35 სკოლა 4 – 2
17.05.2018
დილა ლოკომოტ. საგურამო 0 – 2
ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად-2 მცხეთა 1 – 4
18.05.2018
საბ-სკოლა თბილ-აკად. ამერი 0 – 1
19.05.2018
ავაზა საბურთ. ავაზა 2 – 0
20.05.2018
ავაზა-2005 ავაზა-1970 ავაზა 0 – 3
VIII ტური 20.05.2018
რანი 35 სკოლა 35 სკოლა 0 – 7
23.05.2018
დინ-აკად. დილა დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად-2 დიდუბე დინ-აკად 6 – 0
საბურთ. ვიტ ჯორჯ. ბენდელა 4 – 0
საბ-ბენდ. ავაზა ბენდელა 0 – 2
24.05.2018
თბილ-აკად. ავაზა-2005 შატილი 0 – 0
ლოკომოტ. საბ-სკოლა საგურ. 1 – 0
26.05.2018
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 15*30
IX ტური 26.05.2018
ავაზა რანი ავაზა 5 – 0
დილა დინ-აკად-2 დინ.აკადემია 0 – 2
27.05.2018
დიდუბე საბურთ. ბენდელა 1 – 4
საბ-სკოლა დინ-აკად. ამერი 0 – 4
ავაზა-2005 ლოკომოტ. ავაზა 0 – 1
29.05.2018
ვიტ ჯორჯ. საბ-ბენდ. მცხეთა 0 – 0
რუსთავი თბილ-აკად. შატილი 1 – 0
30.05.2018
35 სკოლა ავაზა-1970 35 სკოლა 5 – 1
 X ტური 02.06.2018
რანი ავაზა-1970 ავაზა 0 -1
თბილ-აკად. 35 სკოლა შატილი 3 – 0
ლოკომოტ. რუსთავი საგურ. 2 – 1
დინ-აკად. ავაზა-2005 დინ-აკად 3 – 0
დინ-აკად2 საბ.სკოლა დინ-აკად 0 – 5
ავაზა ვიტ ჯორჯ. ავაზა 3 – 0
03.06.2018
საბურთ. დილა ბენდელა 2 – 0
საბ-ბენდ. დიდუბე ბენდელა 1 – 1
XI ტური 05.06.2018
ვიტ ჯორჯ. რანი მცხეთა 1 – 0
06.06.2018
დილა საბ-ბენდ. ბენდელა 0 – 0
რუსთავი დინ-აკად. დინ.აკად. 0 – 4
35 სკოლა ლოკომოტ. 35 სკოლა 1 – 4
08.06.2018
საბ-სკოლა საბურთ. ამერი 1 – 2
  09.06.2018
დიდუბე ავაზა ავაზა 15*30
ავაზა-1970 თბილ-აკად. ავაზა 1 – 2
XII ტური 12.06.2018
რანი თბილ-აკად. შატილი 18*00
13.06.2018
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად 2 – 2
დინ-აკად-2 რუსთავი დინ-აკად 1 – 4
საბურთ. ავაზა-2005 ბენდელა 5 – 1
საბ-ბენდ. საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 2
14.06.2018
ლოკომოტ. ავაზა-1970 საგურ. 3 – 1
ვიტ ჯორჯ. დიდუბე მცხეთა 0 – 0
16.06.2018
ავაზა დილა ავაზა 3 – 0
XIII ტური 17.06.2018
დიდუბე რანი დუშეთი 17*00
რუსთავი საბურთ. ბენდელა 0 – 4
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 3 – 3
თბილ-აკად. ლოკომოტ. შატილი 0 – 1
19.06.2018
დილა ვიტ ჯორჯ. მცხეთა 2 – 0
22.06.2018
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 3 – 5
23.06.2018
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 0 – 3
24.06.2018
ავაზა-2005 საბ-ბენდ. ავაზა 0 – 2
     
XIV ტური 19.06.2018
ავაზა ავაზა-2005 ავაზა 8 – 1
20.06.2018
დინ-აკად. თბილ-აკად. დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად-2 ავაზა-1970 დინ-აკად 1 – 0
საბურთ. 35 სკოლა ბენდელა 3 – 1
საბ-ბენდ. რუსთავი ბენდელა 5 – 1
21.06.2018
რანი ლოკომოტ. საგურამო 0 – 6
22.06.2018
დიდუბე დილა დუშეთი 2 – 1
26.06.2018
ვიტ ჯორჯ. საბ-სკოლა მცხეთა 17*00
     
XV ტური 24.06.2018
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 14*00
26.06.2018
დილა რანი გორი 17*00
თბილ-აკად. დინ-აკად-2 შატილი 18*00
28.06.2018
ლოკომოტ. დინ-აკად. საგურ. 17*30
29.06.2018
საბ-სკოლა დიდუბე ამერი 16*30
30.06.2018
რუსთავი ავაზა ავაზა 15*30
ავაზა-1970 საბურთ. ავაზა 17*30
01.07.2018
ავაზა-2005 ვიტ ჯორჯ. ავაზა 10*00

 

,,დინამოს აკადემია -2″ თბილისი – ვლადიმერ გოჩაშვილი 577-671191 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,დინამოს აკადემია” თბილისი – კახა გოგოლაძე 577-671114 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,საბურთალო” თბილისი მიხეილ მოსიაშვილი 593-669366 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო ბენდელა” თბილისი დავით იმნაძე 579-344234 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო სკოლა” თბილისი ირაკლი აბრამიშვილი 599-688989 სტ ,,ამერი”
,,ლოკომოტივი” თბილისი ლევან ჯობავა 597-934402 სტ ,,საგურამო”
,,რანი” ლაგოდეხი ლაშა ჯიბლაძე 577-664813
,,დილა” გორი ვაჟა ტიტვინიძე 599-193778
,,რუსთავი” რუსთავი გიორგი მიშველაძე 555-284558
,,ვიტ ჯორჯია” თბილისი რევაზ ლობჟანიძე 598-991104 სტ ,,მცხეთა პარკი”
,,35 სკოლა” თბილისი ზაალ მაღრაძე 599-426241 სტ ,,35 სკოლა”
,,თბილისი აკადემია” თბილისი ლადო ბურდული 596-580808 სტ ,,შატილი”
,,ავაზა” თბილისი გიორგი კვანტალიანი 574-54500 სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 2005″ თბილისი რევაზ წერეთელი 599-394089 სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 1970″ თბილისი გიორგი სილაგავა 599-949844 სტ ,,ავაზა”
,,დიდუბე – 2014″ – რევაზ მიმინოშვილი 555-112288

Leave a Reply