Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2005 2018წ

გუნდები გატ გაშ
1 ავაზა 21 20 0 1 70 10 60
2 საბურთ. 20 16 2 2 61 13 50
3 ლოკომოტ. 21 13 4 4 40 17 43
5 დინ-აკად. 21 12 6 3 44 15 42
4 დილა 20 9 3 8 26 25 30
6 ავაზა-1970 20 9 1 10 28 36 28
9 დიდუბე 21 7 6 8 36 50 27
7 რუსთავი 19 8 2 9 39 35 26
8 დინ-აკად-2 21 7 5 9 30 31 26
11 საბ-სკოლა 20 7 2 11 35 35 23
10 თბილ-აკად. 19 6 5 8 21 22 23
12 საბ-ბენდ. 21 5 6 10 20 34 21
13 35 სკოლა 20 5 4 11 41 55 19
14 ავაზა-2005 20 5 2 13 18 52 17
15 ვიტ ჯორჯ. 20 4 5 11 12 28 17
16 რანი 20 1 3 16 7 70 6

 

 II წრე
XVI ტური 13.09.2018
რუსთავი ვიტ-ჯორჯია მცხეთა გად.
15.09.2018
რანი დინ-აკადემია დინ-აკადემია 1 – 3
ავაზა1970 საბ-ბენდელა ავაზა 1 – 2
ლოკომოტივი დინ-აკადემია-2 საგურამო 3 – 0
16.09.2018
ავაზა-2005 დიდუბე ავაზა 1 – 4
35 სკოლა ავაზა 35სკოლა 1 – 4
თბილ-აკადემია საბურთალო შატილი 18*00
17.09.2018
საბ-სკოლა დილა ამერი 1 – 3
 XVII ტური 21.09.2018
ვიტ-ჯორჯია 35.სკოლა მცხეთა 4 – 0
21.09.2018
დიდუბე რუსთავი დუშეთი 2 -1
22.09.2018
დინ-აკადემია-2 დინ-აკადემია დინ-აკადემია 1 – 1
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 0 – 1
23.09.2018
დილა ავაზა-2005 ავაზა 3 – 1
საბ-სკოლა რანი ამერი 1 – 1
საბურთალო ლოკომოტივი ბენდელა 1 – 0
საბ-ბენდელა თბილ-აკადემია ბენდელა 1 – 1
 XVIII ტური 29.09.2018
დინ-აკადემია საბურთალო დინ-აკადემია 1 – 1
რანი დინ-აკადემია-2 დინ-აკადემია 0 – 2
ავაზა-1970 ვიტ-ჯორჯია ავაზა 2 – 1
ლოკომოტივი საბ-ბენდელა საგურამო 1 – 0
30.09.2018
ავაზა-2005 საბ-სკოლა ავაზა 1 – 0
რუსთავი დილა ფოლადი 0 – 0
35 სკოლა დიდუბე 35 სკოლა 5 – 3
თბილ-აკადემია ავაზა შატილი 0 – 7
 XIX ტური 04.10.2018
ვიტ-ჯორჯია თბილ-აკადემია მცხეთა 1 – 0
06.10.2018
დიდუბე ავაზა-1970 ავაზა 3 – 0
ავაზა ლოკომოტივი ავაზა 4 – 0
07.10.2018
ავაზა-2005 რანი ავაზა 3 – 0
დილა 35 სკოლა 35 სკოლა 3 – 0
საბ-სკოლა რუსთავი ამერი 0 – 5
საბ-ბენდელა დინ-აკადემია ბენდელა 1 – 0
საბურთალო დინ-აკადემია-2 ბენდელა 3 – 0
 XX ტური 13.10.2018
დინ-აკადემია ავაზა დინ-აკადემია 0 – 3
დინ-აკადემია-2 საბ-ბენდელა დინ-აკადემია 0 – 0
ავაზა-1970 დილა ავაზა 0 – 3
ლოკომოტივი ვიტ-ჯორჯია საგურამო 0 – 0
14.10.2018.
რუსთავი ავაზა-2005 ავაზა 1 – 3
35 სკოლა საბ-სკოლა 35 სკოლა 4 – 2
რანი საბურთალო ბენდელა 1 – 12
თბილ-აკადემია დიდუბე შატილი 1 – 1
 XXI ტური 18.10.2018
ვიტ-ჯორჯია დინ-აკადემია მცხეთა 17*00
20.10.2018
ავაზა დინ-აკადემია-2 ავაზა 3 – 0
დიდუბე ლოკომოტივი საგურამო 1 – 6
21.10.2018
ავაზა-2005 35 სკოლა ავაზა 10*00
რუსთავი რანი ფოლადი 11*00
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 17*00
დილა თბილ-აკად. შატილი 18*00
საბ-ბენდელა საბურთალო ბენდელა 0 – 6
 XXII ტური 25.10.2018
ლოკომოტივი დილა საგურამო 17*30
თბილ-აკადემია საბ-სკოლა შატილი 18*00
27.10.2018
დინ-აკადემია დიდუბე დინ-აკადემია 13*00
დინ-აკადემია.-2 ვიტ-ჯორჯ. დინ-აკადემია 0 – 0
ავაზა-1970 ავაზა-2005 ავაზა 15*30
28.10.2018
35 სკოლა რუსთავი 35 სკოლა 14*00
საბურთალო ავაზა ბენდელა 17*30
რანი საბ-ბენდელა ბენდელა 19*30
 XXIII ტური 01.11.2018
ვიტ-ჯორჯია საბურთალო მცხეთა 17*00
02.11.2018
საბ-სკოლა ლოკომოტივი ამერი 16*30
03.11.2018
რუსთავი ავაზა-1970 ავაზა 15*30
დილა დინ-აკადემია დინ-აკადემია 13*00
დიდუბე დინ-აკადემია-2 დინ-აკადემია 15*30
ავაზა საბ-ბენდელა ავაზა 15*30
04.11.2018
ავაზა-2005 თბილ-აკადემია ავაზა 10*00
35 სკოლა რანი 35 სკოლა 14*00
XXIVტური 08.11.2018
ლოკომოტ ავაზა-2005 საგურ 17*30
თბილ-აკად. რუსთავი შატილი 18*00
10.11.2018
დინ-აკად. საბ-სკოლა დინ-აკადემია 13*00
რანი ავაზა ავაზა 15*30
დინ-აკადემია-2 დილა დინ-აკადემია 15*30
ავაზა1970 35 სკოლა ავაზა 15*30
11.11.2018
საბ-ბენდელა ვიტ-ჯორჯია. ბენდელა 19*30
საბურთალო დიდუბე ბენდელა 17*30
 XXVტური 15.11.2018
რუსთავი ლოკომოტ საგურ 17*30
ვიტ-ჯორჯია ავაზა მცხეთა 17*00
17.11.2018
ავაზა-1970 რანი ავაზა 15*30
18.11.2018
35 სკოლა თბილა-აკადემია 35 სკოლა 14*00
ავაზა-2005 დინ-აკადემი ფოლადი 10*00
საბ-სკოლა დინ-აკად-2 ამერი 17*00
დილა საბურთალო ბენდელა 17*30
დიდუბე საბ-ბენდელა ბენდელა 19*30
XXVI ტური 22.11.2018
რანი ვიტ-ჯორჯია მცხეთა 17*00
თბილ-აკადემია ავაზა-1970 შატილი 18*00
24.11.2018
დინ-აკადემია რუსთავი დინ-აკადემია 13*00
ავაზა დიდუბე ავაზა 15*30
დინ-კადემია-2 ავაზა-2005 დინ-აკადემია 15*30
ლოკომოტივი 35 სკოლა საგურამო 17*30
25.11.2018
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 17*30
საბ-ბენდელა დილა ბენდელა 19*30
XXVII ტური 29.11.2018
დიდუბე ვიტ-ჯორჯია მცხეთა 17*00
თბილ-აკადემია რანი შატილი 18*00
01.12.2018
ავაზა-1970 ლოკომოტივი ავაზა 17*00
დილა ავაზა ავაზა 15*30
რუსთავი დინ-აკადემია-2 დინ-აკადემია 15*30
02.12.2018
ავაზა-2005 საბურთალო ავაზა 10*00
35 სკოლა დინ-აკადემია 35 სკოლა 14*00
საბ-სკოლა საბ-ბენდელა ამერი 17*00
XXVIII ტური 06.12./2018
ვიტ-ჯორჯია დილა მცხეთა 17*00
07.12.2018
რანი დიდუბე ლაგოდეხი 16*30
08.12.2018  
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 15*30
დინ-აკად-2 35 სკოლა დინ-აკადემია 15*30
დინ-აკად ავაზა1970 დინ-აკადემია 13*00
ლოკომოტივი თბილ-აკადემია საგურამო 17*30
09.12.2018
საბურთალო რუსთავი ბენდელა 17*30
საბ-ბენდელა ავაზა-2005 ბენდელა 19*30
XXIX ტური 14.12.2018
დილა დიდუბე გორი 16*30
15.12.2018
ავაზა-1970 დინ-აკადემია-2 ავაზა 15*30
ლოკომოტივი რანი საგურამო 17*30
თბილ-აკადემია დინ-აკადემია შატილი 18*00
16.12.2018
35 სკოლა საბურთალო 35 სკოლა 14*00
რუსთავი საბ-ბენდელა ბენდელა 19*30
ავაზა-2005 ავაზა ავაზა 10*00
საბ-სკოლა ვიტ-ჯორჯია ამერი 17*00
     
XXX ტური 20.12.2018
რანი დილა ლაგოდეხი 16*30
ვიტ-ჯორჯია ავაზა-2005 მცხეთა 17*00
21.12.2018
დიდუბე საბ-სკოლა ამერი 16*30
22.12.2018
ავაზა რუსთავი ავაზა 15*30
დინ-აკადემია-2 თბილ-აკად დინ-აკადემია 15*30
დინ-აკადემია ლოკომოტივი დინ-აკადემია 13*00
23.12.2018
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 19*30
საბ-ბენდელა 35 სკოლა ბენდელა 21*00

 

,,დინამოს აკადემია -2″ თბილისი – ვლადიმერ გოჩაშვილი 577-671191 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,დინამოს აკადემია” თბილისი – კახა გოგოლაძე 577-671114 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,საბურთალო” თბილისი მიხეილ მოსიაშვილი 593-669366 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო ბენდელა” თბილისი დავით იმნაძე 597-344234 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო სკოლა” თბილისი ირაკლი აბრამიშვილი 599-688989 სტ ,,ამერი”
,,ლოკომოტივი” თბილისი ლევან ჯობავა 597-934402 სტ ,,საგურამო”
,,რანი” ლაგოდეხი ლაშა ჯიბლაძე 577-664813
,,დილა” გორი ვაჟა ტიტვინიძე 599-193778
,,რუსთავი” რუსთავი გიორგი მიშველაძე 555-284558
,,ვიტ ჯორჯია” თბილისი რევაზ ლობჟანიძე 598-991104 სტ ,,მცხეთა პარკი”
,,35 სკოლა” თბილისი ზაალ მაღრაძე 599-426241 სტ ,,35 სკოლა”
,,თბილისი აკადემია” თბილისი გიორგი შეშაბერიძე 599 – 361696 სტ ,,შატილი”
,,ავაზა” თბილისი გიორგი კვანტალიანი 574-54500 სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 2005″ თბილისი რევაზ წერეთელი 599-394089 სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 1970″ თბილისი გიორგი სილაგავა 599-949844 სტ ,,ავაზა”
,,დიდუბე – 2014″ – რევაზ მიმინოშვილი 555-112288


თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 I  წრე
 I ტური  13.04.2018
ვიტ ჯორჯ. რუსთავი მცხეთა 0 – 2
დილა საბ-სკოლა ამერი 1 – 0
14.04.2018
დინ-აკად. რანი დინ-აკად 8 – 0
დინ-აკად-2 ლოკომოტ. დინ-აკად 1 – 1
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 4 – 1
15.04.2018
საბურთ. თბილ-აკად. ბენდელა 1 – 0
საბ-ბენდ. ავაზა-1970 ბენდელა 1 – 2
დიდუბე ავაზა-2005 ავაზა 3 – 1
       
 II  ტური  18.04.2018
რუსთავი დიდუბე ფოლადი 5 – 0
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა 1 – 0
დინ-აკად. დინ-აკად-2 დინ-აკად 1 – 0
19.04.2018
თბილ-აკად. საბ-ბენდ. შატილი 2 – 0
ლოკომოტ. საბურთ. საგურ. 0 – 3
20.04.2018
რანი საბ-სკოლა ამერი 0 – 2
21.04.2018
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 0 – 2
22.04.2018
ავაზა-2005 დილა ავაზა 1 – 1
 III ტური  22.04.2018
დიდუბე 35 სკოლა 35 სკოლა 3 – 3
24.04.2018
ვიტ ჯორჯ. ავაზა-1970 მცხეთა 0 – 3
25.04.2018
დინ-აკად-2 რანი დინ.აკად 4 – 0
საბურთ. დინ-აკად. ბენდელა 1 – 1
საბ-ბენდ. ლოკომოტ. ბენდელა 0 – 3
დილა რუსთავი გორი 1 – 0
27.04.2018
საბ-სკოლა ავაზა-2005 ამერი 5 – 0
28.04.2018
ავაზა თბილ-აკად. ავაზა 3 – 1
IV ტური 28.04.2018
დინ-აკად-2 საბურთ. დინ-აკად 1 – 3
დინ-აკად. საბ-ბენდ. დინ-აკად 2 – 0
ავაზა-1970 დიდუბე ავაზა 2 – 2
29.04.2018
35 სკოლა დილა 35 სკოლა 1 – 3
რანი ავაზა-2005 ავაზა 1 – 0
01.05.2018
თბილ-აკად. ვიტ ჯორჯ. შატილი 3 – 0
03.05.2018
ლოკომოტ. ავაზა საგურ. 1 – 2
04.05.2018
რუსთავი საბ-სკოლა ამერი 3 – 2
V ტური 02.05.2018
საბურთ. რანი ბენდელა 3 – 0
საბ-ბენდ. დინ-აკად-2 ბენდელა 1 – 4
05.05.2018
ავაზა დინ-აკად. ავაზა 2 – 1
დიდუბე თბილ-აკად. შატილი 2 – 1
დილა ავაზა-1970 ავაზა 2 – 3
06.05.2018
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 4 – 1
ავაზა-2005 რუსთავი ავაზა 1 – 9
08.05.2018
ვიტ ჯორჯ. ლოკომოტ. მცხეთა 1 – 1
VI ტური 08.05.2018
თბილ-აკად. დილა შატილი 5 – 0
09.05.2018
35 სკოლა ავაზა-2005 35 სკოლა 1 – 3
10.05.2018
რანი რუსთავი ლაგოდეხი 0 – 0
12.05.2018
ავაზა-1970 საბ-სკოლა ავაზა 1 – 4
ლოკომოტ. დიდუბე საგურ. 3 – 0
დინ-აკად. ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად 2 – 1
დინ-აკად-2 ავაზა დინ-აკად 0 – 1
13.05.2018
საბურთ. საბ-ბენდ. ბენდელა 3 – 1
VII ტური 16.05.2018
საბ-ბენდ. რანი ბენდელა 3 – 1
დიდუბე დინ-აკად. დინ.აკადემ 1 – 3
რუსთავი 35 სკოლა 35 სკოლა 4 – 2
17.05.2018
დილა ლოკომოტ. საგურამო 0 – 2
ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად-2 მცხეთა 1 – 4
18.05.2018
საბ-სკოლა თბილ-აკად. ამერი 0 – 1
19.05.2018
ავაზა საბურთ. ავაზა 2 – 0
20.05.2018
ავაზა-2005 ავაზა-1970 ავაზა 0 – 3
VIII ტური 20.05.2018
რანი 35 სკოლა 35 სკოლა 0 – 7
23.05.2018
დინ-აკად. დილა დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად-2 დიდუბე დინ-აკად 6 – 0
საბურთ. ვიტ ჯორჯ. ბენდელა 4 – 0
საბ-ბენდ. ავაზა ბენდელა 0 – 2
24.05.2018
თბილ-აკად. ავაზა-2005 შატილი 0 – 0
ლოკომოტ. საბ-სკოლა საგურ. 1 – 0
26.05.2018
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 4 – 2
IX ტური 26.05.2018
ავაზა რანი ავაზა 5 – 0
დილა დინ-აკად-2 დინ.აკადემია 0 – 2
27.05.2018
დიდუბე საბურთ. ბენდელა 1 – 4
საბ-სკოლა დინ-აკად. ამერი 0 – 4
ავაზა-2005 ლოკომოტ. ავაზა 0 – 1
29.05.2018
ვიტ ჯორჯ. საბ-ბენდ. მცხეთა 0 – 0
რუსთავი თბილ-აკად. შატილი 1 – 0
30.05.2018
35 სკოლა ავაზა-1970 35 სკოლა 5 – 1
 X ტური 02.06.2018
რანი ავაზა-1970 ავაზა 0 -1
თბილ-აკად. 35 სკოლა შატილი 3 – 0
ლოკომოტ. რუსთავი საგურ. 2 – 1
დინ-აკად. ავაზა-2005 დინ-აკად 3 – 0
დინ-აკად2 საბ.სკოლა დინ-აკად 0 – 5
ავაზა ვიტ ჯორჯ. ავაზა 3 – 0
03.06.2018
საბურთ. დილა ბენდელა 2 – 0
საბ-ბენდ. დიდუბე ბენდელა 1 – 1
XI ტური 05.06.2018
ვიტ ჯორჯ. რანი მცხეთა 1 – 0
06.06.2018
დილა საბ-ბენდ. ბენდელა 0 – 0
რუსთავი დინ-აკად. დინ.აკად. 0 – 4
35 სკოლა ლოკომოტ. 35 სკოლა 1 – 4
08.06.2018
საბ-სკოლა საბურთ. ამერი 1 – 2
  09.06.2018
დიდუბე ავაზა ავაზა 0 – 3
ავაზა-1970 თბილ-აკად. ავაზა 1 – 2
 ავაზა2005  დინ.აკადემია2  ავაზა  1 – 0
XII ტური 12.06.2018
რანი თბილ-აკად. შატილი 1 – 1
13.06.2018
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად 2 – 2
დინ-აკად-2 რუსთავი დინ-აკად 1 – 4
საბურთ. ავაზა-2005 ბენდელა 5 – 1
საბ-ბენდ. საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 2
14.06.2018
ლოკომოტ. ავაზა-1970 საგურ. 3 – 1
ვიტ ჯორჯ. დიდუბე მცხეთა 0 – 0
16.06.2018
ავაზა დილა ავაზა 3 – 0
XIII ტური 17.06.2018
დიდუბე რანი დუშეთი 5 – 1
რუსთავი საბურთ. ბენდელა 0 – 4
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 3 – 3
თბილ-აკად. ლოკომოტ. შატილი 0 – 1
19.06.2018
დილა ვიტ ჯორჯ. მცხეთა 2 – 0
22.06.2018
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 3 – 5
23.06.2018
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 0 – 3
24.06.2018
ავაზა-2005 საბ-ბენდ. ავაზა 0 – 2
     
XIV ტური 19.06.2018
ავაზა ავაზა-2005 ავაზა 8 – 1
20.06.2018
დინ-აკად. თბილ-აკად. დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად-2 ავაზა-1970 დინ-აკად 1 – 0
საბურთ. 35 სკოლა ბენდელა 3 – 1
საბ-ბენდ. რუსთავი ბენდელა 5 – 1
21.06.2018
რანი ლოკომოტ. საგურამო 0 – 6
22.06.2018
დიდუბე დილა დუშეთი 2 – 1
26.06.2018
ვიტ ჯორჯ. საბ-სკოლა მცხეთა 0 – 1
     
XV ტური 24.06.2018
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 2 – 2
26.06.2018
დილა რანი გორი 3 – 0
თბილ-აკად. დინ-აკად-2 შატილი 0 – 0
28.06.2018
ლოკომოტ. დინ-აკად. საგურ. 1 – 1
29.06.2018
საბ-სკოლა დიდუბე ამერი 2 – 2
30.06.2018
რუსთავი ავაზა ავაზა 0 – 4
ავაზა-1970 საბურთ. ავაზა 2 – 0
01.07.2018
ავაზა-2005 ვიტ ჯორჯ. ავაზა 0 – 5

 

 

Leave a Reply