Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2006 2018 წ

გუნდები  გატ  გაშ
1 საბურთალო 19 16 2 1 96 12 50
2 რუსთავი 19 14 2 3 43 12 44
3 ლოკომოტივი 20 13 5 2 52 20 44
4 დინ-აკადემ 20 12 3 5 60 25 39
5 ავაზა-1970 20 11 3 6 39 38 36
6 დინ-აკადემ-2 20 11 2 7 49 26 35
7 საბურთ-2007 20 7 4 9 35 41 25
8 საბ-ბენდელა 20 7 1 12 19 51 22
9 ბენდ.-2006 20 2 6 9 21 32 12
10 ავაზა 20 5 6 9 29 45 21
11 ჩემპიონი 20 5 3 12 22 40 18
12 საბ-სკოლა 19 4 3 12 25 67 15
13 თ.ს.აკადემ. 19 2 5 12 16 39 11
14 სიონი 20 3 1 16 21 79 10

 

  II წრე    
14 ტური 18.09.20018
თ.ს.აკადემ. საბურთ-2007 თ.ს.აკად. 3 – 3
19.09.20018
ავაზა ბენდ-2006 ავაზა 1 – 1
საბ-სკოლა დინ-აკადემ ამერი 0 – 6
ლოკომოტივი საბ-ბენდელა საგურ. 3 – 0
ჩემპიონი დინ-აკადემ-2 35 სკოლა 1 – 2
20.09.20018
სიონი საბურთალო ბენდელა 1 – 7
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 1 – 3
15 ტური 22.09.20018
საბურთ.-2007 ავაზა ბენდელა 2 – 1
რუსთავი ლოკომოტივი საგურამო 1 – 0
დინ-აკადემ-2 დინ-აკადემ დინ-აკად. 2 – 4
23.09.20018
ბენდ-2006 ავაზა-1970 ბენდელა  1 – 2
საბ-ბენდელა სიონი ბენდელა 2 – 1
საბურთალო ჩემპიონი ბენდელა 4 – 0
თ.ს.აკადემ საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 12*00
16 ტური 26.09.20018
სიონი რუსთავი ბოლნისი 0 – 3
ავაზა თ.ს.აკადემ ავაზა 3 – 0 ტ.შ.
27.09.2018
ავაზა-1970 საბურთ-2007 ავაზა 1 – 4
29.09.2018
ლოკომოტივი ბენდ-2006 საგურ. 4 – 1
დინ-აკადემ საბურთალო დინ-აკად. 3 – 3
ჩემპიონი საბ-ბენდელა 35 სკოლა 0 – 1
საბ-სკოლა დინ-აკადემ-2 ამერი 0 – 3
17 ტური 02.10.2018
საბ-ბენდელა დინ-აკადემ ბენდელა 1 – 7
საბურთ-2007 ლოკომოტივი ბენდელა 1 – 3
03.10.2018
ბენდ-2006 სიონი ბენდელა 4 – 2
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 1 – 2
რუსთავი ჩემპიონი 35 სკოლა 4 – 0
04.10.2018
თ.ს.აკადემ ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 1 – 2
საბურთ დინ-აკადემ-2 დინ-აკად. 4 – 0
18 ტური 06.10.2018
სიონი საბურთ-2007 ბენდელა 2 – 3
დინ-აკადემ რუსთავი დინ-აკად. 1 – 0
ჩემპიონი ბენდ-2006 35 სკოლა 0 – 1
07.10.2018
ლოკომოტივი თ.ს.აკადემ საგურ. 3 – 0 ტ.შ
08.10.2018
საბ-სკოლა საბურთალო ამერი 2 – 13
10.10.2018
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 2 – 2
დინ-აკადემ-2 საბ-ბენდელა დინ-აკად. 4 – 0
19 ტური 13.10.2018
რუსთავი დინ-აკადემ-2 დინ.აკად 2 – 1
საბურთ-2007 ჩემპიონი ბენდელა 0 – 3
14.10.2018
ბენდ-2006 დინ-აკადემ ბენდელა 1 – 0
საბ-ბენდელა საბურთალო ბენდელა 1 – 3
თ.ს.აკადემ სიონი თ.ს.აკად. 1 – 3
ავაზა-1970 საბ-სკოლა ავაზა 2 – 0
ავაზა ლოკომოტივი ავაზა 0 – 3
20 ტური 17.10.2018
სიონი ავაზა ავაზა 1 – 3
20.10.2018
დინ.აკადემ-2 ბენდ-2006 დინ-აკად. 2 – 1
ლოკომოტივი ავაზა-1970 საგურ. 4 – 2
დინ.აკადემ საბურთ-2007 დინ-აკად. 3 – 1
საბ-სკოლა საბ-ბენდელა ამერი 1 – 2
ჩემპიონი თ.ს.აკადემ 35 სკოლა 1 – 0
21.10.2018
საბურთალო რუსთავი ბენდელა 12*00
21 ტური 24.10.2018
ავაზა ჩემპიონი ავაზა 18*00
 25.10.2018
ავაზა-70 სიონი ავაზა 19*30
27.10.2018
ლოკომოტივი საბ-სკოლა საგურ. 11*00
საბურთ-2007 დინ-აკადემ-2 ბენდელა 11*00
28.10.2018
ბენდე.-2006 საბურთალო ბენდელა 10*00
რუსთავი საბ-ბენდელა ბენდელა 11*00
თ.ს.აკადემ. დინ-აკადემ თ.ს.აკად. 12*00
22 ტური 03.112018
დინ-აკადემ-2 თ.ს.აკადემ. დინ-აკად. 10*00
სიონი ლოკომოტივი საგურ. 11*00
დინ-აკადემ ავაზა დინ-აკად. 13*00
ჩემპიონი ავაზა-70 35 სკოლა 17*00
საბ-სკოლა რუსთავი ამერი 17*00
04.11.2018
საბ-ბენდელა ბენდ-2006 ბენდელა 11*00
საბურთალო საბურთალო-2007 ბენდელა 12*00
23 ტური 07.11.2018
ავაზა დინ-აკადემ-2 ავაზა 18*00
08.11.2018
ავაზა-1970 დინ-აკადემ ავაზა 19*30
10.11.2018
ლოკომოტივი ჩემპიონი საგურ. 11*00
საბურთ-2007 საბ-ბენდელა ბენდელა 11*00
სიონი საბ-სკოლა ამერი 17*00
11.11.2018
ბენდ-2006 რუსთავი ბენდელა 10*00
თ.ს.აკადემ. საბურთალო თ.ს.აკად. 12*00
24 ტური 17.11.2018  
დინ-აკადემ-2 ავაზა-1970 დინ-აკად. 10*00
რუსთავი საბურთ-2007 ბენდელა 11*00
დინ-აკადემ ლოკომოტივი დინ-აკად 13*00
ჩემპიონი სიონი 35 სკოლა 17*00
საბ-სკოლა ბენდ-2006 ამერი 17*00
18.11.2018
საბ-ბენდელა თ.ს.აკადემ. ბენდელა 11*00
საბურთალო ავაზა ბენდელა 12*00
25 ტური 21.11.2018
ავაზა საბ-ბენდელა ავაზა 18*00
22.11.2018
ავაზა-1970 საბურთალო ავაზა 19*30
24.11.2018  
საბურთ-2007 ბენდ-2006 ბენდელა 11*00
ლოკომოტივი დინ-აკადემ-2 საგურ. 11*00
სიონი დინ-აკადემ დინ.აკად 13*00
ჩემპიონი საბ-სკოლა 35 სკოლა 17*00
25.11.2018
თ.ს.აკადემ რუსთავი თ.ს.აკად. 12*00
26 ტური 28.11.2018
რუსთავი ავაზა ავაზა 18*00
01.12.2018
დინ-აკადემ-2 სიონი დინ-აკად 10*00
დინ-აკადემ ჩემპიონი დინ-აკად 13*00
საბ-სკოლა საბურთ-2007 ამერი 17*00
02.12.2018
ბენდელა-2006 თ.ს.აკადემ ბენდელა 10*00
საბ-ბენდელა ავაზა-1970 ბენდელა 11*00
საბურთალო ლოკომოტივი ბენდელა 12*00

 

 

,,დინამოს აკადემია” თბილისი – რეზო გვასაკიძე 577-670847 სტ  ,,დინამოს აკადემია”
დინამოს აკადემია – 2″ თბილისი  – კახა გოგოლაძე 577-671114 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,ჩემპიონი” თბილისი ირაკლი ჯამასპიშვილი 555-585804 სტ ,,35 სკოლა”
,,საბურთალო”თბილისი – ირაკლი აბრამიშვილი 599-688989 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო ბენდელა” – თბილისი – მამუკა მინაშვილი 597-299200  სტ ,,ბენდელა” 
,,საბურთალოს 2007″ თბილისი გიორგი კვანტალიანი 574-545000  სტ ,,ბენდელა”
,,ბენდელა 2006″ თბილისი გია მაჭარაშვილი 577-792926 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო სკოლა” თბილისი – ირაკლი აბრამიშვილი 599-688989 სტ ,,ამერი”
,,ლოკომოტივი” თბილისი-  გიორგი რუსიძე  599-603003 სტ ,,საგურამო”
,,რუსთავი” რუსთავი – ირაკლი ბუაჩიძე  595-526509   სტ ,,ფოლადი”
,,თ.ს.აკადემია” თბილისი – თენგიზ სულაქველიძე 599-476727  სტ ,,თ.ს.აკადემია”
,,სიონი” ბოლნისი – თემურ გაფრინდაშვილი 551-855385 სტ ,,რატევანი”
,,ავაზა” თბილისი – გიორგი სილაგავა 599-949844 სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 1970″ თბილისი სოსო ჭიკაძე 598-117323 სტ ,,ავაზა”

 

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

I წრე
1 ტური 10.04.20018
საბ-ბენდელა ლოკომოტივი ბენდელა 1 – 3
საბურთ-2007 თ.ს.აკადემ. ბენდელა 2 – 0
11.04.20018
დინ-აკადემ საბ-სკოლა დინ-აკად. 5 – 1
დინ-აკადემ-2 ჩემპიონი დინ-აკად. 5 – 1
რუსთავი ავაზა-1970 ავაზა 0 – 1
ბენდ.-2006 ავაზა ბენდელა 0 – 1
12.04.20018
საბურთალო სიონი ბენდელა 11 – 0
       
2 ტური 14.04.20018
საბ-სკოლა თ.ს.აკადემ. ამერი 1 – 1
ლოკომოტივი რუსთავი საგურ. 2 – 2
ჩემპიონი საბურთალო 35 სკოლა 1 – 5
დინ-აკადემ დინ-აკადემ-2 დინ-აკად. 1 – 0
15.04.20018
სიონი საბ-ბენდელა ბენდელა 2 – 3
3 ტური 17.04.20018
საბ-ბენდელა ჩემპიონი ბენდელა 1 – 0
რუსთავი სიონი ფოლადი 4 – 0
2 ტური 18.04.20018
ავაზა საბურთ-2007 ავაზა 1 – 1
19.04.20018
ავაზა-1970 ბენდ.-2006 ავაზა 6 – 0
3 ტური 18.04.20018
დინ-აკადემ-2 საბ-სკოლა დინ-აკად.  4 – 1
19.04.20018
საბურთალო დინ-აკადემ ბენდელა 5 – 0
28.04.20018
საბურთ-2007 ავაზა-1970 ბენდელა 1 – 1
29.04.20018
ბენდ.-2006 ლოკომოტივი ბენდელა 0 – 2
თ.ს.აკადემ. ავაზა თ.ს.აკად. 2 – 2
4 ტური 02.05.20018
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 4 – 1
ლოკომოტივი საბურთ-2007 საგურ. 1 – 5
სიონი ბენდ.-2006 ბენდელა 0 – 4
ჩემპიონი რუსთავი 35 სკოლა 1 – 1
დინ-აკადემ საბ-ბენდელა დინ-აკად. 4 – 1
დინ-აკადემ-2 საბურთალო დინ-აკად. 0 – 1
03.05.20018
ავაზა-1970 თ.ს.აკადემ. ავაზა 4 – 1
5 ტური 05.05.20018
რუსთავი დინ-აკადემ დინ-აკად. 1 – 0
საბურთ-2007 სიონი ბენდელა 1 – 2
06.05.20018
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 10 – 0
საბ-ბენდელა დინ-აკადემ-2 ბენდელა 2 – 0
ბენდ.-2006 ჩემპიონი ბენდელა 1 – 1
თ.ს.აკადემ. ლოკომოტივი თ.ს.აკად. 1 – 1
09.05.20018
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 1 – 2
6 ტური 09.05.20018
ჩემპიონი საბურთ-2007 35 სკოლა 2 – 1
დინ-აკადემ ბენდ.-2006 დინ-აკად. 1 – 1
დინ-აკადემ-2 რუსთავი დინ-აკად. 2 – 1
10.05.20018
სიონი თ.ს.აკადემ. თ.ს.აკად. 1 – 2
საბურთალო საბ-ბენდელა ბენდელა 3 – 0
12.05.20018
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 3 – 4
ლოკომოტივი ავაზა საგურ. 3 – 1
7 ტური 15.05.20018
საბ-ბენდელა საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 0
საბურთ-2007 დინ-აკადემ ბენდელა 2 – 2
16.05.20018
ბენდ.-2006 დინ-აკადემ-2 ბენდელა 1 – 1
ავაზა სიონი ავაზა 3 – 3
17.05.20018
რუსთავი საბურთალო ბენდელა 3 – 0
თ.ს.აკადემ. ჩემპიონი თ.ს.აკად. 2 – 3
ავაზა-1970 ლოკომოტივი ავაზა 2 – 2
     
8 ტური 22.05.20018
საბ-ბენდელა რუსთავი ბენდელა 0 – 6
23.05.20018
საბ-სკოლა ლოკომოტივი ამერი 0 – 6
ჩემპიონი ავაზა 35 სკოლა 0 – 0
დინ-აკადემ თ.ს.აკადემ. დინ-აკად. 4 – 0
დინ-აკადემ-2 საბურთ-2007 დინ-აკად. 3 – 1
24.05.20018
სიონი ავაზა-1970 ავაზა 0 – 2
საბურთალო ბენდ.-2006 ბენდელა 4 – 0
9 ტური 26.05.20018
რუსთავი საბ-სკოლა ამერი 3 – 0
საბურთ-2007 საბურთალო ბენდელა 0 – 5
27.05.20018
ბენდ.-2006 საბ-ბენდელა ბენდელა 3 – 0 ტ.შ.
თ.ს.აკადემ. დინ-აკადემ-2 თ.ს.აკად. 0 – 2
30.05.20018
ავაზა დინ-აკადემ ავაზა 1 – 0
ლოკომოტივი სიონი საგურ. 5 – 0
31.05.20018
ავაზა-1970 ჩემპიონი ავაზა 2 – 1
10 ტური 02.06.20018
საბ-სკოლა სიონი ამერი 6 – 2
ჩემპიონი ლოკომოტივი 35 სკოლა 0 – 3
დინ-აკადემ ავაზა-1970 დინ-აკად. 6 – 0
დინ-აკადემ-2 ავაზა დინ-აკად. 7 – 1
03.06.20018
საბურთალო თ.ს.აკადემ. ბენდელა 3 – 0 ტ.შ
საბ-ბენდელა საბურთ-2007 ბენდელა 1 – 3
რუსთავი ბენდ.-2006 ბენდელა 2 – 0
     
11 ტური 06.06.20018
ავაზა საბურთალო ავაზა 0 – 9
ლოკომოტივი დინ-აკადემ საგურ. 1 – 0
სიონი ჩემპიონი 35 სკოლა 1 – 0
07.06.20018
თ.ს.აკადემ. საბ-ბენდელა თ.ს.აკად. 2 – 0
ავაზა-1970 დინ-აკადემ-2 ავაზა 2 – 1
09.06.20018
საბურთ-2007 რუსთავი ბენდელა 2 – 4
10.06.20018
ბენდ.-2006 საბ-სკოლა ბენდელა 1 – 1
       
12 ტური 16.06.20018
საბ-სკოლა ჩემპიონი ამერი 0 – 3
დინ-აკადემ სიონი დინ-აკად. 7 – 0
დინ-აკადემ-2 ლოკომოტივი დინ-აკად. 2 – 2
17.06.20018
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 5 – 0
საბ-ბენდელა ავაზა ბენდელა 1 – 5
რუსთავი თ.ს.აკადემ. თ.ს.აკად. 1 – 0
ბენდ.-2006 საბურთ-2007 ბენდელა 0 – 2
13 ტური 20.06.20018
ავაზა რუსთავი ავაზა 1 – 2
ლოკომოტივი საბურთალო საგურ. 1 – 1
21.06.20018
თ.ს.აკადემ. ბენდ.-2006 თ.ს.აკად. 0 – 0
ავაზა-1970 საბ-ბენდელა ავაზა 1 – 2
23.06.20018
საბურთ-2007 საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 3
სიონი დინ-აკადემ-2 დინ-აკად. 0 – 8
ჩემპიონი დინ-აკადემ 35 სკოლა 4 – 6

 

Leave a Reply