Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2007 2018 წ

გუნდები  გატ  გაშ
1 დინ-აკადემ. 14 12 1 1 53 10 37
2 ავაზა-1970 15 10 2 3 46 27 32
3 საბურთალო 14 8 2 4 24 16 26
4 დინ-აკად.-2 14 8 1 5 34 24 25
5 რუსთავი 14 7 3 4 22 10 24
6 35 სკოლა 15 5 4 6 25 18 19
7 გაგრა 15 6 0 9 29 49 18
8 საბ-სკოლა 15 5 0 10 18 31 15
9 საბ-იოსებ 15 4 2 9 18 39 14
10 ავაზა 15 4 1 10 25 47 13
11 გორი 14 2 2 10 8 31 8

 

 

I I წრე
12 ტური 18.09.2018
ავაზა-1970 დინ-აკადემ-2 ავაზა 1 – 4
რუსთავი ავაზა ავაზა 2 – 1
19.09.2018
35 სკოლა საბ-იოსებიძე 35 სკოლა 0 – 0
გორი გაგრა მოს.გამზ.33/4 0 – 2
20.09.2018
საბ.სკოლა საბურთალო ამერი 2 – 0
დინ-აკადემ ისვენებს
13 ტური 22.09.2018
დინ-აკადემ-2 დინ-აკადემ დინ. აკადემ 1 – 5
23.09.2018
საბ-იოსებიძე საბ-სკოლა იოსებიძე 3 – 0
გაგრა რუსთავი მოს.გამზ.33/4 2 – 1
25.09.2018
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 2
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 1 – 5
გორი ისვენებს
14 ტური 29.09.2018
35 სკოლა გაგრა 35 სკოლა 0 – 1
დინ-აკადემ საბურთალო დინ.აკადემ 1 – 1
30.09.2018
საბ.სკოლა ავაზა ამერი 1 – 4
რუსთავი გორი ფოლადი 2 – 0
02.10.2018
ავაზა-1970 საბ-იოსებიძე ავაზა 2 – 1
დინ-აკადემ-2 ისვენებს
15 ტური 06.10.2018
გორი 35 სკოლა 35 სკოლა 2 – 1
საბურთალო დინ-აკადემ-2 ბენდელა 3 – 0
07.10.2018
საბ-იოსებიძე დინ-აკადემ იოსებიძე 1 – 8
გაგრა საბ.სკოლა მოს.გამზ.33/34 2 – 1
09.10.2018
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 1 – 9
რუსთავი ისვენებს
16 ტური 13.10.2018
დინ-აკადემ-2 საბ-იოსებიძე დინ.აკადემია 5 – 0
35 სკოლა რუსთავი 35 სკოლა 0 – 0
დინ-აკადემ ავაზა დინ.აკადემ 1 – 0
14.10.2018
საბ.სკოლა გორი ამერი 2 – 0
16.10.2018
ავაზა-1970 გაგრა ავაზა 9 – 3
საბურთალო ისვენებს
17 ტური 21.10.2018
საბ-იოსებიძე საბურთალო იოსებიძე 14*00
გაგრა დინ-აკადემ მოს.გამზ.33/34 14*30
რუსთავი საბ.სკოლა ამერი 18*30
23.10.2018
გორი ავაზა-1970 ავაზა 17*00
ავაზა დინ-აკადემ-2 ავაზა 18*00
35 სკოლა ისვენებს
18 ტური 27.10.2018
დინ-აკადემ-2 გაგრა დინ-აკადემ 11*00
საბურთალო ავაზა ბენდელა 12*00
დინ-აკადემ გორი დინ-აკადემ 12*00
28.10.2018
საბ.სკოლა 35 სკოლა ამერი 18*30
30.10.2018
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 17*00
საბ-იოსებიძე ისვენებს
19 ტური 03.11.2018
35 სკოლა ავაზა-1970 35 სკოლა 11*00
გორი დინ-აკადემ-2 დინ-აკად 11*00
რუსთავი დინ-აკადემ დინ-აკად 12*00
04.11.2018
გაგრა საბურთალო მოს.გამზ.33/4 14*30
06.11.2018
ავაზა საბ-იოსებიძე ავაზა 17*00
საბ.სკოლა ისვენებს
20 ტური 10.11.2018
დინ-აკადემ-2 რუსთავი დინ.აკადემ 11*00
დინ-აკადემ 35 სკოლა დინ.აკადემ 12*00
საბურთალო გორი ბენდელა 12*00
11.11.2018
საბ-იოსებიძე გაგრა იოსებიძე 14*00
13.11.2018
ავაზა-1970 საბ.სკოლა ავაზა 17*00
ავაზა ისვენებს
21 ტური 17.11.2018
35 სკოლა დინ-აკადემ-2 35 სკოლა 11*00
რუსთავი საბურთალო ბენდელა 12*00
18.11.2018
გორი საბ-იოსებიძე იოსებიძე 14*00
გაგრა ავაზა მოს.გამზ.33/4 14*30
საბ.სკოლა დინ-აკადემ ამერი 18*30
ავაზა-1970 ისვენებს
22 ტური 22.11.2018  
საბ-იოსებიძე რუსთავი იოსებიძე 18*00
24.11.2018
დინ-აკადემ-2 საბ.სკოლა დინ.აკადემია 11*00
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 12*00
დინ-აკადემ ავაზა-1970 დინ.აკადემ 12*00
27.11.2018
ავაზა გორი ავაზა 17*00
გაგრა ისვენებს

 

,,დინამოს აკადემია” თბილისი – ზურა ელიავა 577671141 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,დინამოს აკადემია-2″ – თბილისი რეზო გვარაკაძე 577670847 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,საბურთალო” თბილისი –  ვოვა მუსერიძე 577757900 სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალო იოსებიძე” თბილისი –  ლევან ქებაძე 599911931 სტ ,,იოსებიძე”
,,საბურთალოს სკოლა” თბილისი – ზურა ჯიბუტი 555424425 სტ ,,ამერი”
,,გაგრა” თბილისი –  არჩილ კორღალაძე 557706010 სტ ,,მოსკოვის გამზირი 33/44″
,,გორი” გორი –  ემზარ წკრიალაშვილი 598961342
,,რუსთავი” რუსთავი –  ანზორ მაღალთაძე 592308097 სტ ,,ფოლადი”
,,35 სკოლა” თბილისი – გოჩა ავსაჯანიშვილი 599399499 სტ ,,35 სკოლა”
,,ავაზა” თბილისი –  დავით დათვაძე 568888850 სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 1970″ თბილისი –  დავით დათვაძე 568888850 სტ ,,ავაზა

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

I წრე
1 ტური 10.04.20018
ავაზა რუსთავი ავაზა 1 – 5
14.04.20018
დინ-აკად.-2 ავაზა-1970 დინ-აკად. 2 – 4
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 1 – 0
15.04.20018
საბ-იოსებ 35 სკოლა იოსებიძე 0 – 3
გაგრა გორი მოსკ.გამ.33/4 5 – 0
დინ-აკადემ. ისვენებს
2 ტური 17.04.20018
ავაზა-1970 საბურთალო ავაზა 3 – 2
18.04.20018
რუსთავი გაგრა მოსკ.გამ.33/4 3 – 0
35 სკოლა ავაზა 35 სკოლა 4 – 1
19.04.20018
საბ-სკოლა საბ-იოსებ ამერი 3 – 1
21.04.20018
დინ-აკადემ. დინ-აკად.-2 დინ-აკად. 2 – 0
გორი ისვენებს
       
3 ტური 24.04.20018
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 4 – 2
25.04.20018
გაგრა 35 სკოლა მოსკ.გამ.33/4 2 – 4
გორი რუსთავი გორი 1 – 0
26.04.20018
საბ-იოსებ ავაზა-1970 იოსებიძე 2 – 2
28.04.20018
საბურთალო დინ-აკადემ. ბენდელა 2 – 4
დინ-აკად.-2 ისვენებს
4 ტური 01.05.20018
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 3 – 2
02.05.20018
35 სკოლა გორი 35 სკოლა 2 – 2
03.05.20018
საბ-სკოლა გაგრა ამერი 4 – 2
05.05.20018
დინ-აკადემ. საბ-იოსებ დინ-აკად. 3 – 0
დინ-აკად.-2 საბურთალო დინ-აკად. 1 – 1
რუსთავი ისვენებს
5 ტური 08.05.20018
ავაზა დინ-აკადემ. ავაზა 0 – 3
09.05.20018
გაგრა ავაზა-1970 მოსკ.გამ.33/4  1 – 4
რუსთავი 35 სკოლა 35 სკოლა 0 – 0
10.05.20018
საბ-იოსებ დინ-აკად.-2 იოსებიძე 2 – 1
გორი საბ-სკოლა ამერი 0 – 2
საბურთალო ისვენებს
6 ტური 15.05.20018
ავაზა-1970 გორი ავაზა 2 – 1
17.05.20018
საბ-სკოლა რუსთავი ამერი 0 – 2
19.05.20018
დინ-აკადემ. გაგრა დინ-აკად. 9 – 0
დინ-აკად.-2 ავაზა დინ-აკად. 7 – 1
საბურთალო საბ-იოსებ ბენდელა 1 – 2
35 სკოლა ისვენებს
7 ტური 22.05.20018
ავაზა საბურთალო ავაზა 0 – 2
რუსთავი ავაზა-1970 ავაზა 1 – 1
23.05.20018
გაგრა დინ-აკად.-2 მოსკ.გამ.33/4 1 – 5
გორი დინ-აკადემ. დინ-აკად. 0 – 5
35 სკოლა საბ-სკოლა 35 სკოლა 3 – 0
საბ-იოსებ ისვენებს
8 ტური 05.06.20018
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 2 – 1
საბურთალო გაგრა ბენდელა 4 – 1
06.06.20018
დინ-აკადემ. რუსთავი დინ-აკად. 0 -3
დინ-აკად.-2 გორი დინ-აკად. 2 – 1
07.06.20018
საბ-იოსებ ავაზა იოსებიძე 1 – 3
საბ-სკოლა ისვენებს
9 ტური 12.06.20018
გორი საბურთალო ბენდელა 0 – 1
13.06.20018
გაგრა საბ-იოსებ მოსკ.გამ.33/4 6 – 0
რუსთავი დინ-აკად.-2 დინ-აკად. 1 – 2
35 სკოლა დინ-აკადემ. 35 სკოლა 1 – 3
14.06.20018
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 0 – 1
ავაზა ისვენებს
10 ტური 16.06.20018
დინ-აკადემ. საბ-სკოლა დინ-აკად. 6 – 0
დინ-აკად.-2 35 სკოლა დინ-აკად. 2 – 1
საბურთალო რუსთავი ბენდელა 1 – 0
17.06.20018
საბ-იოსებ გორი იოსებიძე 4 – 0
19.06.20018
ავაზა გაგრა ავაზა 5 – 1
ავაზა-1970 ისვენებს
11 ტური 21.06.20018
რუსთავი საბ-იოსებ იოსებიძე 2 – 1
საბ-სკოლა დინ-აკად.-2 ამერი 1 – 2
23.06.20018
35 სკოლა საბურთალო 35 სკოლა 0 – 2
26.06.20018
გორი ავაზა ავაზა 1 – 1
ავაზა-1970 დინ-აკადემ. ავაზა 1 – 3
გაგრა ისვენებს