Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2008 2018წ

გუნდები გატ გაშ
1 საბურთ. 13 12 1 0 51 5 37
2 თ.ს.აკადემ 13 10 2 1 60 11 32
3 ლოკომოტ. 13 8 0 5 42 31 24
4 დილა 13 7 2 4 42 37 23
5 დინ-აკად-2 13 7 1 5 39 31 22
6 35 სკოლა 13 6 4 3 26 25 22
7 ჩემპიონი 13 5 1 7 22 39 16
8 ლომები 13 4 4 5 37 57 16
9 დინ-აკად. 13 4 2 7 37 46 14
10 საბ-ბენდ. 13 3 4 6 24 31 13
11 საბ-სკოლა 13 3 3 7 24 28 12
12 ავაზა-1970 13 3 3 7 13 24 12
13 საბურ.-2009 13 2 1 10 15 41 7
14 ვიტ ჯორჯ. 13 1 4 8 13 39 7

 

I წრე
1 ტური 13.04.2018
ლომები ვიტ ჯორჯ. ედელვ. 2 – 2
14.04.2018
საბურთ. ავაზა-1970 ბენდ. 6 – 0
დინ-აკად-2 ჩემპიონი დინ-აკად 7 – 1
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად 3 – 4
საბ-ბენდ. თ.ს.აკადემ იოსებიძე 3 – 2
საბ-სკოლა დილა ამერი 1 – 2
ლოკომოტ. საბურ.-2009 საგურ. 5 – 2
2 ტური 18.04.2018
ვიტ ჯორჯ. საბურ.-2009 მოსკ.გამ.35/4 1 – 2
დილა ლოკომოტ. საგურ. 3 – 2
ლომები საბურთ. ედელვ. 0 – 7
19.04.2018
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 1 – 1
ჩემპიონი დინ-აკად. 35 სკოლა 1 – 0
20.04.2018
თ.ს.აკადემ საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 3 – 1
22.04.2018
ავაზა-1970 დინ-აკად-2 ავაზა 3 –  0
3 ტური 24.04.2018
საბურთ. ვიტ ჯორჯ. ბენდ. 1 – 0
25.04.2018
საბ-ბენდ. ჩემპიონი იოსებიძე 2 – 3
ლოკომოტ. თ.ს.აკადემ საგურ. 0 – 4
26.04.2018
დინ-აკად-2 ლომები დინ-აკად 9 – 2
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად 5 – 1
27.04.2018
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 1 – 1
28.04.2018
საბურ.-2009 დილა იოსებიძე 2 – 3
4 ტური 02.05.2018
ვიტ ჯორჯ. დილა მოსკ.გამ.35/4 2 – 10
03.05.2018
35 სკოლა ლოკომოტ. 35 სკოლა 0 – 3
ჩემპიონი საბ-სკოლა 35 სკოლა 1 – 0
04.05.2018
თ.ს.აკადემ საბურ.-2009 თ.ს.აკად. 3 – 1
ლომები დინ-აკად. ედელვ.  3 – 5
05.05.2018
საბურთ. დინ-აკად-2 ბენდ. 4 – 1
06.05.2018
ავაზა-1970 საბ-ბენდ. ავაზა 0 – 1
       
5 ტური 09.05.2018
საბ-ბენდ. ლომები იოსებიძე 3 -3
ლოკომოტ. ჩემპიონი საგურ. 2 – 1
10.05.2018
დინ-აკად-2 ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად. საბურთ. დინ-აკად 0 – 5
11.05.2018
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 1 – 1
დილა თ.ს.აკადემ თ.ს.აკად. 1 – 5
12.05.2018
საბურ.-2009 35 სკოლა იოსებიძე 3 – 3
6 ტური 13.05.2018
ავაზა-1970 ლოკომოტ. ავაზა 0 – 2
14.05.2018
ლომები საბ-სკოლა ედელვ. 5 – 4
15.05.2018
საბურთ. საბ-ბენდ. ბენდ. 2 – 0
16.05.2018
ვიტ ჯორჯ. თ.ს.აკადემ მოსკ.გამ.35/4 0 – 5
7 ტური 16.05.2018
ლოკომოტ. ლომები საგურ. 6 – 2
6 ტური 17.05.2018
35 სკოლა დილა 35 სკოლა 3 – 2
ჩემპიონი საბურ.-2009 35 სკოლა 3 – 1
დინ-აკად-2 დინ-აკად. დინ-აკად  4 – 4
7 ტური 19.05.2018
დინ-აკად. ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად 5 – 2
საბ-ბენდ. დინ-აკად-2 იოსებიძე 2 – 4
საბ-სკოლა საბურთ. ამერი 3 – 5
საბურ.-2009 ავაზა-1970 იოსებიძე 0 – 2
20.05.2018
დილა ჩემპიონი 35 სკოლა 4 – 5
თ.ს.აკადემ 35 სკოლა თ.ს.აკად. 4 – 1
8 ტური 22.05.2018
საბურთ. ლოკომოტ. ბენდ. 6 – 0
23.05.2018
ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა მოსკ.გამ.35/4 1 – 2
ლომები საბურ.-2009 ედელვ. 6 – 1
24.05.2018
ჩემპიონი თ.ს.აკადემ 35 სკოლა 1 – 10
დინ-აკად-2 საბ-სკოლა დინ-აკად 3 – 1
დინ-აკად. საბ-ბენდ. დინ-აკად 3 – 3
9 ტური 01.06.2018
დილა ლომები ედელვ. 3 – 3
თ.ს.აკადემ ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 1 – 1
02.06.2018
საბ-ბენდ. ვიტ ჯორჯ. იოსებიძე 0 – 0
საბ-სკოლა დინ-აკად. ამერი 4 – 2
ლოკომოტ. დინ-აკად-2 საგურ. 3 – 5
საბურ.-2009 საბურთ. იოსებიძე 1 – 4
03.06.2018
35 სკოლა ჩემპიონი 35 სკოლა 2 – 1
8 ტური 03.06.2018
ავაზა-1970 დილა ავაზა 2 – 2
10 ტური 04.06.2018
ლომები თ.ს.აკადემ ედელვ. 0 – 9
05.06.2018
საბურთ. დილა ბენდ. 6 – 0
06.06.2018
ვიტ ჯორჯ. ჩემპიონი მოსკ.გამ.35/4 1 – 1
საბ-ბენდ. საბ-სკოლა იოსებიძე 1 – 2
07.06.2018
დინ-აკად-2 საბურ.-2009 დინ-აკად 3 – 1
დინ-აკად. ლოკომოტ. დინ-აკად 3 – 4
10.06.2018
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 0 – 3 ტ.შ.
11 ტური 13.06.2018
ლოკომოტ. საბ-ბენდ. საგურ. 7 – 0
15.06.2018
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ. ამერი 2 – 2
თ.ს.აკადემ საბურთ. თ.ს.აკად. 0 – 0
16.06.2018
საბურ.-2009 დინ-აკად. იოსებიძე 0 – 1
დილა დინ-აკად-2 დინ.აკად. 2 – 1
17.06.2018
35 სკოლა ლომები 35 სკოლა 3 – 3
ჩემპიონი ავაზა-1970 35 სკოლა 0 – 2
12 ტური 20.06.2018
ვიტ ჯორჯ. ავაზა-1970 მოსკ.გამ.35/4 1 – 0
ლომები ჩემპიონი ედელვ. 6 – 4
23.06.2018
საბურთ. 35 სკოლა ბენდ. 3 – 0
დინ-აკად-2 თ.ს.აკადემ დინ-აკად 0 – 5
დინ-აკად. დილა დინ-აკად 4 – 6
საბ-ბენდ. საბურ.-2009 იოსებიძე 7 – 0
საბ-სკოლა ლოკომოტ. ამერი 4 – 1
13 ტური 27.06.2018
ლოკომოტ. ვიტ ჯორჯ. საგურ. 7 – 1
28.06.2018
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 3 – 0 ტ.შ.
29.06.2018
თ.ს.აკადემ დინ-აკად. თ.ს.აკად. 9 – 2
30.06.2018
საბურ.-2009 საბ-სკოლა იოსებიძე  1 – 0
დილა საბ-ბენდ. იოსებიძე 4 – 1
01.07.2018
ჩემპიონი საბურთ. 35 სკოლა 0 – 2
ავაზა-1970 ლომები ავაზა 1 – 2

 

 

,,ლომები” თბილისი რომანოზ ორდინიძე 571-494939  სტ ,,ედელვაისი”
,,დინამოს აკადემია” თბილისი შალვა კვარაცხელია 577-670842  სტ ,,დინამოს აკადემია” 
,,დინამოს აკადემია-2″ თბილისი ზურა ელიავა577-671141 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,საბურთალო” თბილისი ვოვა მაისურაძე 577-757900  სტ ,,ბენდელა” 
,,საბურთალო ბენდელა” თბილისი მამუკა კიკვლიაშვილი 592-004678  სტ ,,იოსებიძე”
,,საბურთალოს სკოლა” თბილისი პაატა ჯინჭარაძე 557-158595  სტ ,,ამერი”
,,ლოკომოტივი” თბილისი ჯანო კენჭიაშვილი 597-101648  სტ ,,საგურამო” 
,,საბურთალო – 2009″ შაკო ფირცხალავა  სტ. ,,იოსებიძე”
,,დილა” გორი რევაზ ხაჭაპურიძე 599-972750
,,თ.ს. აკადემია” თბილისი ილია ხუჭუა 577-964076  სტ ,,თ.ს. აკადემია”
,,35 სკოლა” თბილისი ივანე კაკულია 599-304098  სტ ,,35 სკოლა”
,,ჩემპიონი” თბილისი ნიკოლოზ მოდებაძე 599-102636 სტ ,,35 სკოლა”
,,ავაზა – 1970″ თბილისი თამაზ იაშვილი 579-083071 სტ ,,ავაზა”
,,ვი-ჯორჯია” თბილისი – დათო ეჯიბიშვილი 577-331529 სტ ,,მოსკ.გამზ. 35/4

Leave a Reply