Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2008 2018წ

გუნდები გატ გაშ
1 საბურთ. 26 25 1 0 106 12 76
2 თ.ს.აკადემ 26 20 3 3 108 17 63
3 დილა 26 15 4 7 102 61 49
4 ლოკომოტ. 26 14 3 9 75 64 45
5 35 სკოლა 26 13 5 8 52 57 44
6 დინ-აკად-2 26 12 4 10 64 61 40
7 დინ-აკად. 26 11 5 10 67 80 38
8 საბ-ბენდ. 26 9 7 10 54 53 34
9 საბურ.-2009 26 9 2 15 31 58 29
10 ჩემპიონი 26 7 3 16 45 71 24
11 ლომები 26 6 6 14 57 108 24
12 საბ-სკოლა 26 6 5 15 36 58 23
13 ავაზა-1970 26 4 8 14 25 50 20
14 ვიტ ჯორჯ. 26 1 4 21 21 93 7

 

 

II წრე
14 ტური 15.09.2018
საბურთ-2009 ლოკომოტ იოსებიძე 2 – 0
დილა-გორი საბ-სკოლა ამერი 3 – 1
ვიტ-ჯორჯია ლომები მოს.გამზ.33/4 2 – 3
16.09.2018
ავაზა1970 საბურთალო ავაზა 0 – 1
35 სკოლა დინ-აკადემ 35 სკოლა 1 – 2
თ.ს.აკადემ საბ.ბენდელა თ.ს.აკადემია 5 – 0
ჩემპიონი დინ-აკადემ-2 35 სკოლა 3 – 4
15 ტური 22.09.2018
დინ-აკადემ-2 ავაზა1970 დინ-აკადემ 3 – 2
საბურთალო ლომები ბენდელა 6 – 0
საბურთ-2009 ვიტ-ჯორჯია იოსებიძე 5 – 0
ლოკომოტივი დილა-გორი საგურამო 2 – 11
დინ-აკადემ ჩემპიონი დინ-აკადემ 4 – 3
საბ.ბენდელა 35 სკოლა იოსებიძე 5 – 1
საბ.სკოლა თ.ს.აკადემ ამერი 0 – 2
16 ტური 29.09.2018
ლომები დინ-აკადემ-2 ედელვაისი 1 – 5
დილა-გორი საბურთ-2009 იოსებიძე 6 – 0
თ.ს.აკადემ ლოკომოტივი თ.ს.აკადემია 3 – 0
ვიტ-ჯორჯია საბურთალო მოს.გამზ.33/4 0 – 5
30.09.2018
ავაზა1970 დინ-აკადემ ავაზა 1 – 1
35 სკოლა საბ-სკოლა 35 სკოლა 2 – 0
ჩემპიონი საბ.ბენდელა 35 სკოლა 1 – 1
17 ტური 06.10.2018
დინ-აკადემ-2 საბურთალო დინ.აკად 0 – 3
საბურთ-2009 თ.ს.აკადემ იოსებიძე 1 – 0
ლოკომოტივი 35 სკოლა საგურამო 3 – 3
დინ-აკადემ ლომები დინ.აკად 4 – 0
საბ-ბენდელა ავაზა1970 იოსებიძე 0 – 0
საბ-სკოლა ჩემპიონი ამერი 3 – 1
დილა-გორი ვიტ-ჯორჯია მოს.გამზ.33/4 7 – 0
18 ტური 11.10.2018
35 სკოლა საბურთ-2009 35 სკოლა 1 – 2
ჩემპიონი ლოკომოტივი 35 სკოლა 0 – 2
12.10.2018
ლომები საბ.ბენდელა ედელვეისი 2 – 5
თ.ს.აკადემ დილა-გორი თ.ს.აკადემია 4 – 2
13.10.2018
საბურთალო დინ-აკადემ ბენდელა 11 – 2
ვიტ-ჯორჯია დინ-აკადემ-2 მოს.გამზ.33/4 1 – 2
14.10.2018
ავაზა1970 საბ-სკოლა ავაზა 0 – 0
19 ტური 16.10.2018
საბურთ-2009 ჩემპიონი იოსებიძე 2 – 1
17.10. 2018
საბ.ბენდელა საბურთალო იოსებიძე 2 – 3
ლოკომოტივი ავაზა-1970 საგურამო 4 – 0
18.10.2018
დინ-აკადემ დინ-აკადემ-2 დინ-აკადემ 2 – 2
დილა-გორი 35 სკოლა 35 სკოლა 3 – 4
19.10.2018
თ.ს.აკადემ ვიტ-ჯორჯია თ.ს.აკადემია 9 – 0
საბ-სკოლა ლომები ამერი 3 – 3
20 ტური 21.10.2018
ავაზა1970 საბურთ-2009 ავაზა 0 – 0
23.10.2018  
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 6 – 0
24.10.2018
ლომები ლოკომოტივი ედელვეისი 2 – 2
ვიტ-ჯორჯია დინ-აკადემ მოს.გამზ.33/4 1 – 2
25.10.2018
35 სკოლა თ.ს.აკადემ 35 სკოლა 0 – 3
ჩემპიონი დილა-გორი 35 სკოლა 1 – 5
დინ-აკადემ-2 საბ. ბენდელა დინ-აკადემ 0 – 2
21 ტური 27.10.2018
საბურთ-2009 ლომები იოსებიძე 1 – 0
ლოკომოტივი საბურთალო საგურამო 0 – 3
28.10.2018
დილა-გორი ავაზა1970 ავაზა 6 – 3
35 სკოლა ვიტ-ჯორჯია 35 სკოლა 3 – 2
თ.ს.აკადემ ჩემპიონი თ.ს.აკადემ 3 – 0 ტ.შ.
საბ.ბენდელა დინ-აკადემ იოსებიძე 0 – 2
საბ-სკოლა დინ-აკადემ-2 ამერი 1 – 0
22 ტური 02.11.2018
ლომები დილა-გორი ედელვეისი 1 – 5
03.11.2018
დინ-აკადემ-2 ლოკომოტივი დინ-აკადემ 5 – 5
საბურთალო საბურთ-2009 ბენდელა 3 – 0
დინ-აკადემ საბ-სკოლა დინ-აკადემ 4 – 2
ვიტ-ჯორჯია საბ.ბენდელა მოს.გამზ.33/4 1 – 6
04.11.2018
ავაზა1970 თ.ს.აკადემ ავაზა 0 – 3
ჩემპიონი 35 სკოლა 35 სკოლა 1 – 2
23 ტური 09.11.2018
საბ-სკოლა საბ.ბენდელა ამერი 0 – 2
10.11.2018
დილა-გორი საბურთალო ბენდელა 1 – 2
საბურთ-2009 დინ-აკადემ-2 იოსებიძე 0 – 2
ლოკომოტივი დინ-აკადემ საგურამო 6 – 3
თ.ს.აკადემ ლომები თ.ს.აკადემია 8 – 1
11.11.2018
35 სკოლა ავაზა1970 35 სკოლა 3 – 1
ჩემპიონი ვიტ-ჯორჯია 35 სკოლა 6 – 0
24 ტური 16.11.2018
ლომები 35 სკოლა ედელვეისი 3 – 4
17.11.2018
დინ-აკადემ-2 დილა-გორი დინ-აკადემ 1 – 1
საბურთალო თ.ს.აკადემ ბენდელა 1 – 0
დინ-აკადემ საბურთ-2009 დინ-აკადემ 3 – 1
სა.ბენდელა ლოკომოტივი იოსებიძე 1 – 2
ვიტ-ჯორჯია საბ-სკოლა მოს.გამზ.33/4 1 – 2
18.11.2018
ავაზა1970 ჩემპიონი ავაზა 1 – 1
25 ტური 24.11.2018
საბურთ-2009 საბ-ბენდელა იოსებიძე 0 – 1
ლოკომოტივი საბ-სკოლა საგურამო 4 – 0
დილა-გორი დინ-აკადემ დინ.აკადემია 5 – 0
თ.ს.აკადემ დინ-აკადემ-2 თ.ს.აკადემ 7 – 0
25.11.2018
ავაზა1970 ვიტ-ჯორჯია ავაზა 1 – 0
35 სკოლა საბურთალო 35 სკოლა 0 – 6
ჩემპიონი ლომები 35 სკოლა 3 – 0 ტ.შ.
26 ტური 01.12.2018
დინ-აკადემ-2 35 სკოლა დინ-აკადემ 1 – 2
საბურთალო ჩემპიონი ბენდელა 5 – 2
დინ-აკადემ თ.ს.აკადემ დინ-აკადემ 1 – 1
ლომები ავაზა1970 ედელვეისი 4 – 3
საბ.ბენდელა დილა-გორი იოსებიძე 5 – 5
საბ-სკოლა საბურთ-2009 ამერი 0 – 2
ვიტ-ჯორჯია ლოკომოტივი მოს.გამზ.33/4 0 – 3

 

,,ლომები” თბილისი რომანოზ ორდინიძე 571-494939  სტ ,,ედელვაისი”
,,დინამოს აკადემია” თბილისი შალვა კვარაცხელია 577-670842  სტ ,,დინამოს აკადემია” 
,,დინამოს აკადემია-2″ თბილისი ზურა ელიავა577-671141 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,საბურთალო” თბილისი ვოვა მაისურაძე 577-757900  სტ ,,ბენდელა” 
,,საბურთალო ბენდელა” თბილისი მამუკა კიკვლიაშვილი 592-004678  სტ ,,იოსებიძე”
,,საბურთალოს სკოლა” თბილისი პაატა ჯინჭარაძე 557-158595  სტ ,,ამერი”
,,ლოკომოტივი” თბილისი ჯანო კენჭიაშვილი 597-101648  სტ ,,საგურამო” 
,,საბურთალო – 2009″ ვოვა მუსერიძე 555 – 424306  სტ. ,,იოსებიძე”
,,დილა” გორი რევაზ ხაჭაპურიძე 599-972750
,,თ.ს. აკადემია” თბილისი ილია ხუჭუა 577-964076  სტ ,,თ.ს. აკადემია”
,,35 სკოლა” თბილისი ივანე კაკულია 599-304098  სტ ,,35 სკოლა”
,,ჩემპიონი” თბილისი ნიკოლოზ მოდებაძე 599-102636 სტ ,,35 სკოლა”
,,ავაზა – 1970″ თბილისი თამაზ იაშვილი 579-083071 სტ ,,ავაზა”
,,ვი-ჯორჯია” თბილისი – დათო ეჯიბიშვილი 577-331529 სტ ,,მოსკ.გამზ. 35/4

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

I წრე
1 ტური 13.04.2018
ლომები ვიტ ჯორჯ. ედელვ. 2 – 2
14.04.2018
საბურთ. ავაზა-1970 ბენდ. 6 – 0
დინ-აკად-2 ჩემპიონი დინ-აკად 7 – 1
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად 3 – 4
საბ-ბენდ. თ.ს.აკადემ იოსებიძე 3 – 2
საბ-სკოლა დილა ამერი 1 – 2
ლოკომოტ. საბურ.-2009 საგურ. 5 – 2
2 ტური 18.04.2018
ვიტ ჯორჯ. საბურ.-2009 მოსკ.გამ.35/4 1 – 2
დილა ლოკომოტ. საგურ. 3 – 2
ლომები საბურთ. ედელვ. 0 – 7
19.04.2018
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 1 – 1
ჩემპიონი დინ-აკად. 35 სკოლა 1 – 0
20.04.2018
თ.ს.აკადემ საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 3 – 1
22.04.2018
ავაზა-1970 დინ-აკად-2 ავაზა 3 –  0
3 ტური 24.04.2018
საბურთ. ვიტ ჯორჯ. ბენდ. 1 – 0
25.04.2018
საბ-ბენდ. ჩემპიონი იოსებიძე 2 – 3
ლოკომოტ. თ.ს.აკადემ საგურ. 0 – 4
26.04.2018
დინ-აკად-2 ლომები დინ-აკად 9 – 2
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად 5 – 1
27.04.2018
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 1 – 1
28.04.2018
საბურ.-2009 დილა იოსებიძე 2 – 3
4 ტური 02.05.2018
ვიტ ჯორჯ. დილა მოსკ.გამ.35/4 2 – 10
03.05.2018
35 სკოლა ლოკომოტ. 35 სკოლა 0 – 3
ჩემპიონი საბ-სკოლა 35 სკოლა 1 – 0
04.05.2018
თ.ს.აკადემ საბურ.-2009 თ.ს.აკად. 3 – 1
ლომები დინ-აკად. ედელვ.  3 – 5
05.05.2018
საბურთ. დინ-აკად-2 ბენდ. 4 – 1
06.05.2018
ავაზა-1970 საბ-ბენდ. ავაზა 0 – 1
       
5 ტური 09.05.2018
საბ-ბენდ. ლომები იოსებიძე 3 -3
ლოკომოტ. ჩემპიონი საგურ. 2 – 1
10.05.2018
დინ-აკად-2 ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად. საბურთ. დინ-აკად 0 – 5
11.05.2018
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 1 – 1
დილა თ.ს.აკადემ თ.ს.აკად. 1 – 5
12.05.2018
საბურ.-2009 35 სკოლა იოსებიძე 3 – 3
6 ტური 13.05.2018
ავაზა-1970 ლოკომოტ. ავაზა 0 – 2
14.05.2018
ლომები საბ-სკოლა ედელვ. 5 – 4
15.05.2018
საბურთ. საბ-ბენდ. ბენდ. 2 – 0
16.05.2018
ვიტ ჯორჯ. თ.ს.აკადემ მოსკ.გამ.35/4 0 – 5
7 ტური 16.05.2018
ლოკომოტ. ლომები საგურ. 6 – 2
6 ტური 17.05.2018
35 სკოლა დილა 35 სკოლა 3 – 2
ჩემპიონი საბურ.-2009 35 სკოლა 3 – 1
დინ-აკად-2 დინ-აკად. დინ-აკად  4 – 4
7 ტური 19.05.2018
დინ-აკად. ვიტ ჯორჯ. დინ-აკად 5 – 2
საბ-ბენდ. დინ-აკად-2 იოსებიძე 2 – 4
საბ-სკოლა საბურთ. ამერი 3 – 5
საბურ.-2009 ავაზა-1970 იოსებიძე 0 – 2
20.05.2018
დილა ჩემპიონი 35 სკოლა 4 – 5
თ.ს.აკადემ 35 სკოლა თ.ს.აკად. 4 – 1
8 ტური 22.05.2018
საბურთ. ლოკომოტ. ბენდ. 6 – 0
23.05.2018
ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა მოსკ.გამ.35/4 1 – 2
ლომები საბურ.-2009 ედელვ. 6 – 1
24.05.2018
ჩემპიონი თ.ს.აკადემ 35 სკოლა 1 – 10
დინ-აკად-2 საბ-სკოლა დინ-აკად 3 – 1
დინ-აკად. საბ-ბენდ. დინ-აკად 3 – 3
9 ტური 01.06.2018
დილა ლომები ედელვ. 3 – 3
თ.ს.აკადემ ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 1 – 1
02.06.2018
საბ-ბენდ. ვიტ ჯორჯ. იოსებიძე 0 – 0
საბ-სკოლა დინ-აკად. ამერი 4 – 2
ლოკომოტ. დინ-აკად-2 საგურ. 3 – 5
საბურ.-2009 საბურთ. იოსებიძე 1 – 4
03.06.2018
35 სკოლა ჩემპიონი 35 სკოლა 2 – 1
8 ტური 03.06.2018
ავაზა-1970 დილა ავაზა 2 – 2
10 ტური 04.06.2018
ლომები თ.ს.აკადემ ედელვ. 0 – 9
05.06.2018
საბურთ. დილა ბენდ. 6 – 0
06.06.2018
ვიტ ჯორჯ. ჩემპიონი მოსკ.გამ.35/4 1 – 1
საბ-ბენდ. საბ-სკოლა იოსებიძე 1 – 2
07.06.2018
დინ-აკად-2 საბურ.-2009 დინ-აკად 3 – 1
დინ-აკად. ლოკომოტ. დინ-აკად 3 – 4
10.06.2018
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 0 – 3 ტ.შ.
11 ტური 13.06.2018
ლოკომოტ. საბ-ბენდ. საგურ. 7 – 0
15.06.2018
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ. ამერი 2 – 2
თ.ს.აკადემ საბურთ. თ.ს.აკად. 0 – 0
16.06.2018
საბურ.-2009 დინ-აკად. იოსებიძე 0 – 1
დილა დინ-აკად-2 დინ.აკად. 2 – 1
17.06.2018
35 სკოლა ლომები 35 სკოლა 3 – 3
ჩემპიონი ავაზა-1970 35 სკოლა 0 – 2
12 ტური 20.06.2018
ვიტ ჯორჯ. ავაზა-1970 მოსკ.გამ.35/4 1 – 0
ლომები ჩემპიონი ედელვ. 6 – 4
23.06.2018
საბურთ. 35 სკოლა ბენდ. 3 – 0
დინ-აკად-2 თ.ს.აკადემ დინ-აკად 0 – 5
დინ-აკად. დილა დინ-აკად 4 – 6
საბ-ბენდ. საბურ.-2009 იოსებიძე 7 – 0
საბ-სკოლა ლოკომოტ. ამერი 4 – 1
13 ტური 27.06.2018
ლოკომოტ. ვიტ ჯორჯ. საგურ. 7 – 1
28.06.2018
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 3 – 0 ტ.შ.
29.06.2018
თ.ს.აკადემ დინ-აკად. თ.ს.აკად. 9 – 2
30.06.2018
საბურ.-2009 საბ-სკოლა იოსებიძე  1 – 0
დილა საბ-ბენდ. იოსებიძე 4 – 1
01.07.2018
ჩემპიონი საბურთ. 35 სკოლა 0 – 2
ავაზა-1970 ლომები ავაზა 1 – 2

 

 

Leave a Reply