Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2005 2018წ

გუნდები გატ გაშ
1 შევარდენი 3 2 1 0 7 2 7
2 ვიტ ჯორჯ. 2 2 0 0 11 3 6
3 35 სკოლა-2 2 2 0 0 4 1 6
4 ლომები 3 2 0 1 9 8 6
5 ოლიმპიკი 2 1 1 0 7 2 4
6 ბასკი 2 1 1 0 5 1 4
7 ვიტ ჯორჯია-3 1 1 0 0 3 0 3
8 მთვ.გლობ. 2 1 0 1 7 7 3
9 საბ-იოსებ. 2 1 0 1 4 4 3
10 სიონი 2 0 2 0 4 4 2
11 თ.ს.აკად. 2 0 1 1 3 6 1
12 35 სკოლა 1 0 0 1 1 3 0
13 ბახტრიონი 2 0 0 2 2 6 0
14 ვიტ ჯორჯ-2 1 0 0 1 0 4 0
15 დომინანტი 3 0 0 3 2 8 0
16 მცხეთა-2005 2 0 0 2 2 12 0

 

  I წრე    
       
1 ტური 12.04.2018
ოლიმპიკი სიონი ოლიმპიკი 1 – 1
თ.ს.აკად. შევარდენი თ.ს.აკად. 0 – 3
14.04.2018
საბ-იოსებ. ლომები ამერი      3 – 1
15.04.2018
35 სკოლა-2 ბახტრიონი 35 სკოლა 1 – 0
ვიტ ჯორჯ. მცხეთა-2005 ს.ტ.უ. 6 – 1
ბასკი ვიტ ჯორჯ-2 მოსკ.გამ 35/4 4 – 0
მთვ.გლობ. დომინანტი ხილიანი 3 – 1
35 სკოლა ვიტ ჯორჯია-3
2 ტური 18.04.2018
ლომები მთვ.გლობ. ედელვეისი  6 – 4
19.04.2018
ვიტ ჯორჯ-2 საბ-იოსებ. ახმეტელი
სიონი თ.ს.აკად. თ.ს.აკად.   3 – 3
35 სკოლა 35 სკოლა-2 35 სკოლა 1 – 3
20.04.2018
შევარდენი ბასკი მოსკ.გამ 35/4 1 – 1
21.04.2018
მცხეთა-2005 ოლიმპიკი მცხეთა 1 – 6
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯ. ს.ტ.უ. 2 – 5
დომინანტი ვიტ ჯორჯია-3 მერანი 0 – 3
3 ტური 25.04.2018
საბ-იოსებ. შევარდენი ამერი 1 – 3
დომინანტი ლომები მერანი 1 – 2
26.04.2018
ოლიმპიკი ბახტრიონი ოლიმპიკი 16*30
თ.ს.აკად. მცხეთა-2005 თ.ს.აკად. 17*30
მთვ.გლობ. ვიტ ჯორჯ-2 ხილიანი 17*00
27.04.2018
ბასკი სიონი მოსკ.გამ 35/4 19*00
ვიტ ჯორჯია-3 35 სკოლა-2 მოსკ.გამ 35/4 18*00
28.04.2018
ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა ს.ტ.უ. 11*00
4 ტური 30.04.2018
ვიტ ჯორჯ-2 დომინანტი ახმეტელი 16*00
01.05.2018
მცხეთა-2005 ბასკი მცხეთა 17*00
ბახტრიონი თ.ს.აკად. თ.ს.აკად. 17*30
02.05.2018
სიონი საბ-იოსებ. ამერი 15*00
ლომები ვიტ ჯორჯია-3 ედელვეისი 16*00
03.05.2018
შევარდენი მთვ.გლობ. ხილიანი 17*00
35 სკოლა ოლიმპიკი 35 სკოლა 17*30
35 სკოლა-2 ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა 15*30
5 ტური 04.05.2018
ლომები ვიტ ჯორჯ-2 ედელვეისი 16*00
05.05.2018
საბ-იოსებ. მცხეთა-2005 ამერი 14*00
დომინანტი შევარდენი მერანი 15*00
06.05.2018
ბასკი ბახტრიონი მოსკ.გამ 35/4 13*00
მთვ.გლობ. სიონი ხილიანი 11*00
ვიტ ჯორჯია-3 ვიტ ჯორჯ. მოსკ.გამ 35/4 18*00
07.05.2018
ოლიმპიკი 35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 16*30
08.05.2018
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 17*30
6 ტური 09.05.2018
შევარდენი ლომები ედელვეისი 16*00
სიონი დომინანტი მერანი 16*00
ბახტრიონი საბ-იოსებ. ამერი 17*00
10.05.2018
მცხეთა-2005 მთვ.გლობ. მცხეთა 17*00
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯია-3 ახმეტელი 16*00
12.05.2018
35 სკოლა ბასკი 35 სკოლა 12*30
ვიტ ჯორჯ. ოლიმპიკი ს.ტ.უ. 11*00
13.05.2018
35 სკოლა-2 თ.ს.აკად. 35 სკოლა 16*00
7 ტური 14.05.2018
ვიტ ჯორჯ-2 შევარდენი ახმეტელი 16*00
15.05.2018
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯ. თ.ს.აკად. 17*30
16.05.2018
საბ-იოსებ. 35 სკოლა ამერი 15*00
დომინანტი მცხეთა-2005 მერანი 16*00
ლომები სიონი ედელვეისი 16*00
17.05.2018
მთვ.გლობ. ბახტრიონი ხილიანი 17*00
ვიტ ჯორჯია-3 ოლიმპიკი მოსკ.გამ 35/4 18*00
18.05.2018
ბასკი 35 სკოლა-2 მოსკ.გამ 35/4 19*00
8 ტური 21.05.2018
სიონი ვიტ ჯორჯ-2 ახმეტელი 16*00
მცხეთა-2005 ლომები მცხეთა 18*00
ოლიმპიკი თ.ს.აკად. ოლიმპიკი 16*30
23.05.2018
ბახტრიონი დომინანტი მერანი 16*00
24.05.2018
35 სკოლა მთვ.გლობ. 35 სკოლა 17*30
35 სკოლა-2 საბ-იოსებ. 35 სკოლა 15*30
შევარდენი ვიტ ჯორჯია-3 მოსკ.გამ 35/4 18*00
9 ტური 24.05.2018
ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა-2005 ახმეტელი 16*00
შევარდენი სიონი რუსთავი 17*00
8 ტური 26.05.2018
ვიტ ჯორჯ. ბასკი ს.ტ.უ. 11*00
9 ტური 26.05.2018
ლომები ბახტრიონი ედელვეისი 13*00
27.05.2018
მთვ.გლობ. 35 სკოლა-2 ხილიანი 11*00
10 ტური 28.05.2018
მცხეთა-2005 შევარდენი მცხეთა 18*00
9 ტური 29.05.2018
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯია-3 თ.ს.აკად. 17*30
9 ტური 30.05.2018
საბ-იოსებ. ვიტ ჯორჯ. ამერი 15*00
დომინანტი 35 სკოლა მერანი 16*00
10 ტური 31.05.2018
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯ-2 ახმეტელი 16*00
9 ტური 01.06.2018
ბასკი ოლიმპიკი მოსკ.გამ 35/4 19*00
11 ტური 01.06.2018
სიონი მცხეთა-2005 მცხეთა 18*00
10 ტური 02.06.2018
35 სკოლა ლომები 35 სკოლა 12*30
03.06.2018
35 სკოლა-2 დომინანტი 35 სკოლა 16*00
ვიტ ჯორჯ. მთვ.გლობ. ს.ტ.უ. 18*00
04.06.2018
ოლიმპიკი საბ-იოსებ. ოლიმპიკი 16*30
11 ტური 04.06.2018
შევარდენი ბახტრიონი რუსთავი 17*00
10 ტური 05.06.2018
თ.ს.აკად. ბასკი თ.ს.აკად. 17*30
11 ტური 06.06.2018
დომინანტი ვიტ ჯორჯ. მერანი 16*00
ლომები 35 სკოლა-2 ედელვეისი 16*00
07.06.2018
ვიტ ჯორჯ-2 35 სკოლა ახმეტელი 16*00
10 ტური 07.06.2018
ვიტ ჯორჯია-3 სიონი მოსკ.გამ 35/4 18*00
12 ტური 09.06.2018
ბახტრიონი სიონი ახმეტა 17*00
11 ტური 09.06.2018
საბ-იოსებ. თ.ს.აკად. ამერი 14*00
10.06.2018
მთვ.გლობ. ოლიმპიკი ხილიანი 11*00
ბასკი ვიტ ჯორჯია-3 მოსკ.გამ 35/4 13*00
12 ტური 10.06.2018
35 სკოლა-2 ვიტ ჯორჯ-2 35 სკოლა 16*00
ვიტ ჯორჯ. ლომები ს.ტ.უ. 18*00
13 ტური 13.06.2018
მცხეთა-2005 ბახტრიონი მცხეთა 18*00
12 ტური 14.06.2018
35 სკოლა შევარდენი 35 სკოლა 17*30
ოლიმპიკი დომინანტი ოლიმპიკი 16*30
თ.ს.აკად. მთვ.გლობ. თ.ს.აკად. 17*30
ვიტ ჯორჯია-3 მცხეთა-2005 მოსკ.გამ 35/4 18*00
13 ტური 14.06.2018
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ. ახმეტელი 16*00
12 ტური 15.06.2018
ბასკი საბ-იოსებ. მოსკ.გამ 35/4 19*00
14 ტური 17.06.2018
ვიტ ჯორჯ. შევარდენი ს.ტ.უ. 18*00
13 ტური 17.06.2018
ლომები ოლიმპიკი ედელვეისი 13*00
20.06.2018
დომინანტი თ.ს.აკად. მერანი 16*00
საბ-იოსებ. ვიტ ჯორჯია-3 ამერი 15*00
21.06.2018
მთვ.გლობ. ბასკი ხილიანი 17*00
შევარდენი 35 სკოლა-2 35 სკოლა 15*30
სიონი 35 სკოლა 35 სკოლა 17*30
14 ტური 21.06.2018
ოლიმპიკი ვიტ ჯორჯ-2 ოლიმპიკი 16*30
24.06.2018
35 სკოლა-2 სიონი 35 სკოლა 16*00
ბასკი დომინანტი მოსკ.გამ 35/4 13*00
26.06.2018
თ.ს.აკად. ლომები თ.ს.აკად. 17*30
27.06.2018
საბ-იოსებ. მთვ.გლობ. ამერი 15*00
28.06.2018
35 სკოლა მცხეთა-2005 35 სკოლა 17*30
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯია-3 მოსკ.გამ 35/4 18*00
15 ტური 28.06.2018
შევარდენი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 16*30
30.06.2018
დომინანტი საბ-იოსებ. მერანი 15*00
ლომები ბასკი ედელვეისი 13*00
სიონი ვიტ ჯორჯ. ს.ტ.უ. 11*00
01.07.2018
მცხეთა-2005 35 სკოლა-2 მცხეთა 12*00
ბახტრიონი 35 სკოლა 35 სკოლა 16*00
მთვ.გლობ. ვიტ ჯორჯია-3 ხილიანი 11*00
02.07.2018
ვიტ ჯორჯ-2 თ.ს.აკად. ახმეტელი 16*00

 

 

1 ,,ლომები” თბილისი – ამირან ღიბრაძე 593-314224  სტ ,,ედელვაისი”
2 ,,საბურთალო იოსებიძე” – თბილისი გიზო ზიბზიბაძე 577-386246  სტ ,,ამერი”
3 ,,ოლიმპიკი” თბილისი – ლევან მჭედლიძე 571-722322  სტ ,,ოლიმპიკი”
,4 ,მთვარის გლობუსი” თბილისი – გია მაისურაძე 599-516228  სტ ,,ხილიანი”
5 ,,შევარდენი” რუსთავი – დავით სანიკიძე 514-080806
6 ,,ბახტრიონი” ახმეტა – ალექსანდრე გიჩოევი  599-014729  სტ ,,ახმეტა”
7 ,,ვიტ-ჯორჯია” თბილისი  –  გიორგი ბუაძე 599-907353 სტ ,,საქ.ტექ.უნივ.”
8 ,,ბასკი” თბილისი  – ლაშა სიგუნავა 598-616509  სტ ,,მოსკოვის გამზ. 33/4″
9 ,,თ.ს. აკადემია” თბილისი –  ლაშა სანთელიძე 555-310110 სტ ,,თ.ს. აკადემია”
10 ,,სიონი” ბოლნისი – გიორგი ყიფშიძე  598-444884  სტ ,,რატევანი”
11 ,,ვიტ-ჯორჯია – 2″ – თბილისი რევაზ ლობჟანიძე 598-991104  სტ ,,ახმეტელი”
 12 ,,35 სკოლა” თბილისი –  ზაალ მაღრაძე 599-426241  სტ ,,35 სკოლა”
13 ,,35 სკოლა 2″ თბილისი – ჯანო  კენჭიაშვილი 597-101648  სტ ,,35 სკოლა”
14 ,,დომინანტი” თბილისი  – ირაკლი ბახუტაშვილი 551-525588  სტ ,,მერანი”
15 ,,მცხეთა – 2005″  მცხეთა – გოჩა ყაჩლავაშვილი 577-625579  სტ ,,მცხეთა პარკი”
16 ,,ვოტ ჯორჯია-3″  დათო ეჯიბაშვილი 599-177767  577-331529  სტ ,,მოსკ.გამძ. 35/4

Leave a Reply