Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2005 2018წ

გუნდები  გატ  გაშ
1 ვიტ ჯორჯ. 14 11 3 0 49 12 36
2 ვიტ ჯორჯია-3 12 9 1 2 31 8 28
3 35 სკოლა-2 14 8 1 5 34 27 25
4 ლომები 13 7 4 2 42 26 25
5 სიონი 14 7 4 3 33 17 25
6 ოლიმპიკი 14 6 4 4 39 32 22
7 თ.ს.აკად. 11 6 3 2 32 20 21
8 35 სკოლა 11 5 2 4 22 17 17
9 შევარდენი 13 5 2 6 20 18 17
10 მთვ.გლობ. 13 5 2 6 19 28 17
11 ბასკი 13 3 4 6 18 41 13
12 ვიტ ჯორჯ-2 14 3 3 8 18 28 12
13 ბახტრიონი 12 3 3 6 17 27 12
14 დომინანტი 12 2 1 9 16 37 7
15 მცხეთა-2005 13 1 3 9 14 45 6
16 საბ-იოსებ. 13 1 2 10 11 32 5

 

  I წრე    
       
1 ტური 12.04.2018
ოლიმპიკი სიონი ოლიმპიკი 1 – 1
თ.ს.აკად. შევარდენი თ.ს.აკად. 0 – 3
14.04.2018
საბ-იოსებ. ლომები ამერი      3 – 1
15.04.2018
35 სკოლა-2 ბახტრიონი 35 სკოლა 1 – 0
ვიტ ჯორჯ. მცხეთა-2005 ს.ტ.უ. 6 – 1
ბასკი ვიტ ჯორჯ-2 მოსკ.გამ 35/4 4 – 0
მთვ.გლობ. დომინანტი ხილიანი 3 – 1
35 სკოლა ვიტ ჯორჯია-3
2 ტური 18.04.2018
ლომები მთვ.გლობ. ედელვეისი  6 – 4
19.04.2018
ვიტ ჯორჯ-2 საბ-იოსებ. ახმეტელი 1 – 1 
სიონი თ.ს.აკად. თ.ს.აკად.   3 – 3
35 სკოლა 35 სკოლა-2 35 სკოლა 1 – 3
20.04.2018
შევარდენი ბასკი მოსკ.გამ 35/4 1 – 1
21.04.2018
მცხეთა-2005 ოლიმპიკი მცხეთა 1 – 6
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯ. ს.ტ.უ. 2 – 5
დომინანტი ვიტ ჯორჯია-3 მერანი 0 – 3
3 ტური 25.04.2018
საბ-იოსებ. შევარდენი ამერი 1 – 3
დომინანტი ლომები მერანი 1 – 2
26.04.2018
ოლიმპიკი ბახტრიონი ოლიმპიკი 0 – 2
თ.ს.აკად. მცხეთა-2005 თ.ს.აკად. 5 – 1
მთვ.გლობ. ვიტ ჯორჯ-2 ხილიანი 1 – 0
27.04.2018
ბასკი სიონი მოსკ.გამ 35/4 1 – 5
ვიტ ჯორჯია-3 35 სკოლა-2 მოსკ.გამ 35/4 1 – 0
28.04.2018
ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა ს.ტ.უ. 1 – 0
4 ტური 30.04.2018
ვიტ ჯორჯ-2 დომინანტი ახმეტელი 4 – 0
01.05.2018
მცხეთა-2005 ბასკი მცხეთა 3 – 3
ბახტრიონი თ.ს.აკად. თ.ს.აკად. 1 – 7
02.05.2018
სიონი საბ-იოსებ. ამერი 3 – 0
ლომები ვიტ ჯორჯია-3 ედელვეისი 2 – 1
03.05.2018
შევარდენი მთვ.გლობ. ხილიანი 1 – 2
35 სკოლა ოლიმპიკი 35 სკოლა 1 – 2
35 სკოლა-2 ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა 2 – 5
5 ტური 04.05.2018
ლომები ვიტ ჯორჯ-2 ედელვეისი 4 – 0
05.05.2018
საბ-იოსებ. მცხეთა-2005 ამერი 1 – 3
დომინანტი შევარდენი მერანი 4 – 1
06.05.2018
ბასკი ბახტრიონი მოსკ.გამ 35/4 4 – 1
მთვ.გლობ. სიონი ხილიანი 0 – 4
ვიტ ჯორჯია-3 ვიტ ჯორჯ. მოსკ.გამ 35/4 1 – 2
07.05.2018
ოლიმპიკი 35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 4 – 1
08.05.2018
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 17*30
6 ტური 09.05.2018
შევარდენი ლომები ედელვეისი 2 – 3
სიონი დომინანტი მერანი 5 – 0
ბახტრიონი საბ-იოსებ. ამერი 0 – 0
10.05.2018
მცხეთა-2005 მთვ.გლობ. მცხეთა 1 – 2
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯია-3 ახმეტელი 1 – 4
12.05.2018
35 სკოლა ბასკი 35 სკოლა 5 – 0
ვიტ ჯორჯ. ოლიმპიკი ს.ტ.უ. 5 – 1
13.05.2018
35 სკოლა-2 თ.ს.აკად. 35 სკოლა 5 – 1
7 ტური 14.05.2018
ვიტ ჯორჯ-2 შევარდენი ახმეტელი 0 – 1
15.05.2018
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯ. თ.ს.აკად. 2 – 2
16.05.2018
საბ-იოსებ. 35 სკოლა ამერი 2 – 3
დომინანტი მცხეთა-2005 მერანი 5 – 0
ლომები სიონი ედელვეისი 1 – 3
17.05.2018
მთვ.გლობ. ბახტრიონი ხილიანი 2 – 1
ვიტ ჯორჯია-3 ოლიმპიკი მოსკ.გამ 35/4 6 – 2
18.05.2018
ბასკი 35 სკოლა-2 მოსკ.გამ 35/4 0 – 3
8 ტური 21.05.2018
სიონი ვიტ ჯორჯ-2 ახმეტელი 2 – 2
მცხეთა-2005 ლომები მცხეთა 1 – 1
ოლიმპიკი თ.ს.აკად. ოლიმპიკი 2 – 4
23.05.2018
ბახტრიონი დომინანტი მერანი 1 – 0
24.05.2018
35 სკოლა მთვ.გლობ. 35 სკოლა 3 – 0
35 სკოლა-2 საბ-იოსებ. 35 სკოლა 6 – 0
შევარდენი ვიტ ჯორჯია-3 მოსკ.გამ 35/4 0 – 2
9 ტური 24.05.2018
ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა-2005 ახმეტელი 4 – 1
შევარდენი სიონი რუსთავი 1 – 0
8 ტური 26.05.2018
ვიტ ჯორჯ. ბასკი ს.ტ.უ. 8 – 0
09 ტური 26.05.2018
ლომები ბახტრიონი ედელვეისი 6 – 1
27.05.2018
მთვ.გლობ. 35 სკოლა-2 ხილიანი 2 – 4
10 ტური 28.05.2018
მცხეთა-2005 შევარდენი მცხეთა 0 – 5
9 ტური 29.05.2018
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯია-3 თ.ს.აკად. 0 – 0
9 ტური 30.05.2018
საბ-იოსებ. ვიტ ჯორჯ. ამერი 0 – 1
დომინანტი 35 სკოლა მერანი 2 – 2
10 ტური 31.05.2018
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯ-2 ახმეტელი 5 – 1
9 ტური 01.06.2018
ბასკი ოლიმპიკი მოსკ.გამ 35/4 2 – 2
11 ტური 01.06.2018
სიონი მცხეთა-2005 მცხეთა 3 – 1
10 ტური 02.06.2018
35 სკოლა ლომები 35 სკოლა 2 – 2
03.06.2018
35 სკოლა-2 დომინანტი 35 სკოლა 4 – 3
ვიტ ჯორჯ. მთვ.გლობ. ს.ტ.უ. 3 – 0
04.06.2018
ოლიმპიკი საბ-იოსებ. ოლიმპიკი 3 – 0
11 ტური 04.06.2018
შევარდენი ბახტრიონი რუსთავი 17*00
10 ტური 05.06.2018
თ.ს.აკად. ბასკი თ.ს.აკად. 6 – 0
11 ტური 06.06.2018
დომინანტი ვიტ ჯორჯ. მერანი 0 – 6
ლომები 35 სკოლა-2 ედელვეისი 6 – 0
07.06.2018
ვიტ ჯორჯ-2 35 სკოლა ახმეტელი 3 – 0
10 ტური 07.06.2018
ვიტ ჯორჯია-3 სიონი მოსკ.გამ 35/4 2 – 0
12 ტური 09.06.2018
ბახტრიონი სიონი ახმეტა 0 – 0
11 ტური 09.06.2018
საბ-იოსებ. თ.ს.აკად. ამერი 1 – 3
10.06.2018
მთვ.გლობ. ოლიმპიკი ხილიანი 2 – 2
ბასკი ვიტ ჯორჯია-3 მოსკ.გამ 35/4 0 – 5
12 ტური 10.06.2018
35 სკოლა-2 ვიტ ჯორჯ-2 35 სკოლა 3 – 1
ვიტ ჯორჯ. ლომები ს.ტ.უ. 2 – 2
13 ტური 13.06.2018
მცხეთა-2005 ბახტრიონი მცხეთა 1 – 1
12 ტური 14.06.2018
35 სკოლა შევარდენი 35 სკოლა 1 – 0
ოლიმპიკი დომინანტი ოლიმპიკი 6 – 0
თ.ს.აკად. მთვ.გლობ. თ.ს.აკად. 1 – 0
ვიტ ჯორჯია-3 მცხეთა-2005 მოსკ.გამ 35/4 3 – 0 ტ.შ.
13 ტური 14.06.2018
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ. ახმეტელი 0 – 0
12 ტური 15.06.2018
ბასკი საბ-იოსებ. მოსკ.გამ 35/4 2 – 1
14 ტური 17.06.2018
ვიტ ჯორჯ. შევარდენი ს.ტ.უ. 3 – 1
13 ტური 17.06.2018
ლომები ოლიმპიკი ედელვეისი 6 – 6
20.06.2018
დომინანტი თ.ს.აკად. მერანი 16*00
საბ-იოსებ. ვიტ ჯორჯია-3 ამერი 1 – 3
21.06.2018
მთვ.გლობ. ბასკი ხილიანი 1 – 1
შევარდენი 35 სკოლა-2 35 სკოლა 1 – 1
სიონი 35 სკოლა 35 სკოლა 2 – 4
14 ტური 21.06.2018
ოლიმპიკი ვიტ ჯორჯ-2 ოლიმპიკი 2 – 1
24.06.2018
35 სკოლა-2 სიონი 35 სკოლა 1 – 2
ბასკი დომინანტი მოსკ.გამ 35/4 13*00
26.06.2018
თ.ს.აკად. ლომები თ.ს.აკად. 17*30
27.06.2018
საბ-იოსებ. მთვ.გლობ. ამერი 15*00
28.06.2018
35 სკოლა მცხეთა-2005 35 სკოლა 17*30
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯია-3 მოსკ.გამ 35/4 18*00
15 ტური 28.06.2018
შევარდენი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 16*30
30.06.2018
დომინანტი საბ-იოსებ. მერანი 15*00
ლომები ბასკი ედელვეისი 13*00
სიონი ვიტ ჯორჯ. ს.ტ.უ. 11*00
01.07.2018
მცხეთა-2005 35 სკოლა-2 მცხეთა 12*00
ბახტრიონი 35 სკოლა 35 სკოლა 16*00
მთვ.გლობ. ვიტ ჯორჯია-3 ხილიანი 11*00
02.07.2018
ვიტ ჯორჯ-2 თ.ს.აკად. ახმეტელი 16*00

 

 

 

1 ,,ლომები” თბილისი – ამირან ღიბრაძე 593-314224  სტ ,,ედელვაისი”
2 ,,საბურთალო იოსებიძე” – თბილისი გიზო ზიბზიბაძე 577-386246  სტ ,,ამერი”
3 ,,ოლიმპიკი” თბილისი – ლევან მჭედლიძე 571-722322  სტ ,,ოლიმპიკი”
,4 ,მთვარის გლობუსი” თბილისი – გია მაისურაძე 599-516228  სტ ,,ხილიანი”
5 ,,შევარდენი” რუსთავი – დავით სანიკიძე 514-080806
6 ,,ბახტრიონი” ახმეტა – ალექსანდრე გიჩოევი  599-014729  სტ ,,ახმეტა”
7 ,,ვიტ-ჯორჯია” თბილისი  –  გიორგი ბუაძე 599-907353 სტ ,,საქ.ტექ.უნივ.”
8 ,,ბასკი” თბილისი  – ლაშა სიგუნავა 598-616509  სტ ,,მოსკოვის გამზ. 33/4″
9 ,,თ.ს. აკადემია” თბილისი –  ლაშა სანთელიძე 555-310110 სტ ,,თ.ს. აკადემია”
10 ,,სიონი” ბოლნისი – გიორგი ყიფშიძე  598-444884  სტ ,,რატევანი”
11 ,,ვიტ-ჯორჯია – 2″ – თბილისი რევაზ ლობჟანიძე 598-991104  სტ ,,ახმეტელი”
 12 ,,35 სკოლა” თბილისი –  ზაალ მაღრაძე 599-426241  სტ ,,35 სკოლა”
13 ,,35 სკოლა 2″ თბილისი – ჯანო  კენჭიაშვილი 597-101648  სტ ,,35 სკოლა”
14 ,,დომინანტი” თბილისი  – ირაკლი ბახუტაშვილი 551-525588  სტ ,,მერანი”
15 ,,მცხეთა – 2005″  მცხეთა – გოჩა ყაჩლავაშვილი 577-625579  სტ ,,მცხეთა პარკი”
16 ,,ვოტ ჯორჯია-3″  დათო ეჯიბაშვილი 599-177767  577-331529  სტ ,,მოსკ.გამძ. 35/4

Leave a Reply