Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2004 2018 წ

გუნდები  გატ  გაშ
1 ნ.დინამო 13 10 0 3 46 23 30
2 ოლიმპიკი 11 10 0 1 35 13 30
3 თ.ს.აკად. 12 8 2 2 28 18 26
4 ნ.დინ.-2 11 4 3 4 21 21 15
5 ვიტ ჯორჯ. 12 3 5 4 23 21 14
6 საბ-სკოლა 11 4 1 6 25 24 13
7 განთაიდი 13 3 2 8 17 30 11
8 ავაზა 11 3 1 7 13 22 10
9 35 სკოლა 12 1 0 11 9 45 3

 

10 ტური 19.09.2018
ვიტ ჯორჯია თ.ს.აკადემ მცხეთა 1 – 1
20.09.2018
 ნ.დინამო-2 ნ.დინამო  შატილი  0 – 6
განთიადი საბ-სკოლა ამერი 0 – 2
23.09.2018
 ავაზა ოლიმპიკი  ავაზა 0 – 1
35 სკოლა ისვენებს
11 ტური 26.09.2018
თ.ს.აკადემ. 35 სკოლა თ.ს.აკადემ 6 – 1
27.09.2018
ვიტ-ჯორჯია განთიადი მცხეთა 0 – 0
28.09.2018
ნ.დინამო ავაზა  შრ.რეზერ.  3 – 2
ოლიმპიკი საბ-სკოლა ოლიმპიკი 16*30
ნ.დინამო2 ისვენებს
12 ტური 02.10.2018
განთიადი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 1 – 4
03.10.2018
35 სკოლა ვიტ-ჯორჯია 35 სკოლა 1 – 3
04.10.2018
ნ.დინამო-2 თ.ს.აკადემ. შატილი 16*00
საბ-სკოლა ნ.დინამო ამერი 3 – 5
07.10.2018
ავაზა ისვენებს
13 ტური 10.10..2018
35 სკოლა განთიადი 35 სკოლა 1 – 3
11.10.2018
ვიტ-ჯორჯია ნ.დინამო-2 მცხეთა 1 – 1
12.10.2018
 ნ.დინამო ოლიმპიკი  შრ.რეზერ.  4 – 1
თ.ს.აკადემ ავაზა თ.ს.აკადემ 3 – 3
საბ-სკოლა ისვენებს
14 ტური 18.10.2018
ნ.დინამო-2 35 სკოლა შატილი 4 – 0
საბ-სკოლა თ.ს.აკადემ ამერი 1 – 2
19.10.2018
განთიადი ნ.დინამო შრ.რეზერ. 2 – 7
21.10.2018
 ავაზა ვიტ-ჯორჯია ავაზა 17*00
ოლიმპიკი ისვენებს
15 ტური 24.10.2018
35 სკოლა ავაზა 35 სკოლა 14*00
ვიტ-ჯორჯია საბ-სკოლა მცხეთა 17*00
25.10.2018
ნ.დინამო-2 განთიადი შატილი  16*00
26.10.2018
თ.ს.აკადემ ოლიმპიკი  თ.ს.აკადემ  17*30
ნ.დინამო ისვენებს
16 ტური 01.11.2018  
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 16*30
02.11.2018
ნ.დინამო თ.ს.აკადემ  შრ.რეზერ.  14*30
ოლიმპიკი ვიტ-ჯორჯია ოლიმპიკი 16*30
04.11.2018
 ავაზა ნ.დინამო-2  ავაზა  17*00
განთიადი ისვენებს
17 ტური 07.11.2018
35 სკოლა ოლიმპიკი 35 სკოლა 14*00
08.11.2018
 ვიტ-ჯორჯია ნ.დინამო მცხეთა  17*00
ნ.დინამო-2 საბ-სკოლა შატილი 16*00
11.11.2018
ავაზა განთიადი ავაზა  17*00
თ.ს.აკადემი ისვენებს
18 ტური 15.11.2018
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 16*30
16.11.2018
ნ.დინამო 35 სკოლა შრ.რეზერ  14*30
ოლიმპიკი ნ.დინამო-2 ოლიმპიკი. 16*30
განთიადი თ.ს.აკადემ. თ.ს.აკად. 17*30
ვიტ-ჯორჯია ისვენებს

 

1 ,,საბურთალოს სკოლა” თბილისი – ზურა ჯიბუტი 555-424425  სტ ,,ამერი”
2 ,,ოლიმპიკი” თბილისი – ლევან მჭედლიძე 571-722322  სტ ,,ოლიმპიკი”
3 ,,თ.ს. აკადემია” თბილისი –  ლაშა სანთელაძე 555-310110  სტ ,,თ.ს. აკადემია”
4 ,,ნ. დინამო” თბილისი – რევაზ ბარამიძე 577-411257  სტ ,,შრ.რეზერვები” 
5 ,,დინამო – 2″ თბილისი – გოჩა ფეიქრიშვილი 557-610646  სტ ,,შატილი”
6 ,,ვიტ-ჯორჯია” თბილისი – დავით ჩხეტია 579-904412  სტ ,,მცხეთა პარკი”
7 ,,განთიადი” კასპი – ზაზა ჯალალი 571-753373 
8 ,,35 სკოლა” თბილისი  გოჩა კილასონია 599-302122  სტ ,,35 სკოლა”
9 ,,ავაზა” თბილისი ნუგზარ ჩიტაური 599-119010  სტ ,,ავაზა”


თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის გენ. მდივანი

გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09  

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

 

I წრე    
       
1 ტური 16.04.2018
ნ.დინამო ნ.დინ.-2 შრ.რეზ. 3 – 4
17.04.2018
ოლიმპიკი ავაზა ოლიმპიკი 3 – 0
18.04.2018
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯ. თ.ს.აკად.  4 – 1
19.04.2018
საბ-სკოლა განთაიდი ამერი 5 – 1
35 სკოლა ისვენებს
2 ტური 25.04.2018
35 სკოლა თ.ს.აკად. 35 სკოლა 0 – 4
26.04.2018
განთაიდი ვიტ ჯორჯ. მცხეთა 2 – 2
საბ-სკოლა ოლიმპიკი ამერი 2 – 3
ნ.დინ.-2 ისვენებს
29.04.2018
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 2 – 1
3 ტური 01.05.2018
ოლიმპიკი განთაიდი ოლიმპიკი 1 – 0
04.05.2018
ნ.დინამო საბ-სკოლა შრ.რეზ. 2 – 0
თ.ს.აკად. ნ.დინ.-2 თ.ს.აკად. 2 – 1
ვიტ ჯორჯ. 35 სკოლა მცხეთა 5 – 0
ავაზა ისვენებს
4 ტური 09.05.2018
განთაიდი 35 სკოლა 35 სკოლა 5 – 1
10.05.2018
ნ.დინ.-2 ვიტ ჯორჯ. შატილი 2 – 2
11.05.2018
ოლიმპიკი ნ.დინამო ოლიმპიკი 6 – 2
13.05.2018
ავაზა თ.ს.აკად. ავაზა 0 – 2
საბ-სკოლა ისვენებს
5 ტური 16.05.2018
35 სკოლა ნ.დინ.-2 35 სკოლა 0 – 3
17.05.2018
ვიტ ჯორჯ. ავაზა მცხეთა 3 – 0
18.05.2018
ნ.დინამო განთაიდი შრ.რეზ. 3  – 1
თ.ს.აკად. საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 2 – 1
ოლიმპიკი ისვენებს
6 ტური 24.05.2018
განთაიდი ნ.დინ.-2 შატილი 1 – 0
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ. ამერი 4 – 2
25.05.2018
ოლიმპიკი თ.ს.აკად. ოლიმპიკი 5 – 0
27.05.2018
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 0 – 1
ნ.დინამო ისვენებს
7 ტური 31.05.2018
ვიტ ჯორჯ. ოლიმპიკი მცხეთა 2 – 4
ნ.დინ.-2 ავაზა შატილი 3 – 1
01.06.2018
თ.ს.აკად. ნ.დინამო თ.ს.აკად. 0 – 3ტ.შ
02.06.2018
35 სკოლა საბ-სკოლა 35 სკოლა 3 – 4
განთაიდი ისვენებს
8 ტური 07.06.2018
საბ-სკოლა ნ.დინ.-2 ამერი 1 – 1
08.06.2018
ოლიმპიკი 35 სკოლა ოლიმპიკი 3 – 0 ტ.შ
ნ.დინამო ვიტ ჯორჯ. შრ.რეზ. 2 – 1
10.06.2018
განთაიდი ავაზა ავაზა 0 – 2
თ.ს.აკად. ისვენებს
9 ტური 13.06.2018
35 სკოლა ნ.დინამო 35 სკოლა 1 – 5
14.06.2018
ნ.დინ.-2 ოლიმპიკი შატილი 2 – 4
15.06.2018
თ.ს.აკად. განთაიდი თ.ს.აკად. 2 – 1
17.06.2018
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 3 – 2
ვიტ ჯორჯ. ისვენებს

 

 

 

 

 

Leave a Reply