Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2006 2019 წ

გუნდები  გატ  გაშ
1 დილა 26 20 5 1 81 16 65
2 ალაზანი 25 18 5 2 78 15 59
3 სიონი 25 17 6 2 56 13 57
4 კახეთი 26 16 4 6 55 40 52
5 თ.ს.აკადემ. 24 15 4 5 79 24 49
6 ვიტ ჯორჯია2 24 10 4 10 32 37 34
7 ვიტ ჯორჯია 24 9 5 10 35 41 32
8 ბახტრიონი 24 10 1 13 34 46 31
9 ვიკინგები 24 8 4 12 32 46 28
10 რუსთავი 26 7 5 14 27 49 26
11 გრანდი 24 7 2 15 25 55 23
12 35 სკოლა 25 6 3 16 41 80 21
13 ავაზა 25 5 3 17 33 61 18
14 მერანი 26 0 1 25 1 86 1

შენიშვნა: საფეხბურთო გუნდი მერანი მოიხსნა გათამაშებიდან.

 

 

15 ტური 17.09.2019 სამშაბათი  
კახეთი დილა გ.ჩოხელი 1 – 1
გრანდი ბახტრიონი ახმეტა 0 – 3
ალაზანი თ.ს.აკად. გურჯაანი 6 – 2
ვიტ-ჯორჯ-2 ავაზა მცხეთა 2 – 2
  18.09.2019 ოთხშაბათი  
სიონი 35 სკოლა რატევანი 3 – 0
ვიკინგები ვიტ ჯორჯ მცხეთა 0 – 1
მერანი ისვენებს    
რუსთავი  ისვენებს    
       
  II წრე     
16 ტური 21.09.2019  შაბათი  
თ.ს.აკად. გრანდი თ.ს.აკად. 5 – 1
  24.09.2019 სამშაბათი  
ვიტ-ჯორჯ-2 ალაზანი მცხეთა 2 – 1
  25.09.2019 ოთხშაბათი  
კახეთი რუსთავი გ.ჩოხელი 4 – 1
ბახტრიონი დილა ახმეტა 0 – 2
ვიკინგები 35 სკოლა 35 სკოლა 0 – 5
მერანი ავაზა მერანი 0 – 3
ისვენებს სიონი    
ისვენებს ვიტ ჯორჯ    
       
17 ტური 28.09.2019  შაბათი  
თ.ს.აკად. ბახტრიონი თ.ს.აკად. 3 – 0
  29.09.2019 კვირა  
ალაზანი მერანი გურჯაანი 3 – 0
  30.09.2019 ორშაბათი  
რუსთავი დილა ფოლადი 0 – 2
  01.10.2019 სამშაბათი  
ავაზა სიონი ავაზა 2 – 4
გრანდი ვიტ-ჯორჯ-2 მცხეთა 2 – 0
  02.10.2019 ოთხშაბათი  
ვიტ ჯორჯ კახეთი მცხეთა 3 – 0
ვიკინგები ისვენებს    
35 სკოლა ისვენებს    
       
18 ტური 05.10.2019  შაბათი  
მერანი გრანდი მერანი 0 – 3
ბახტრიონი რუსთავი ახმეტა 5 – 0
  06.10.2019 კვირა  
ვიკინგები ავაზა ავაზა 2 – 1
კახეთი 35 სკოლა გ.ჩოხელი 3 – 5
  07.10.2019 ორშაბათი  
სიონი ალაზანი რატევანი 0 – 0
  08.10.2019 სამშაბათი  
დილა ვიტ ჯორჯ გორი 3 – 0
ვიტ-ჯორჯ-2 თ.ს.აკად. მცხეთა 1 – 0
       
19 ტური 12.10.2019  შაბათი  
თ.ს.აკადემია მერანი თ.ს.აკად. 3 – 0
  13.10.2019 კვირა  
ალაზანი ვიკინგები გურჯაანი 1 – 0
  14.10.2019 ორშაბათი  
გრანდი სიონი რატევანი 1 – 3
  15.10.2019 სამშაბათი  
ვიტ-ჯორჯ-2 ბახტრიონი მცხეთა 3 – 1
  16.10.2019 ოთხშაბათი  
35 სკოლა დილა 35 სკოლა 2 – 2
ვიტ ჯორჯია რუსთავი მცხეთა 6 – 1
კახეთი ისვენებს    
ავაზა ისვენებს    
       
20 ტური 19.10.2019  შაბათი  
მერანი ვიტ-ჯორჯ-2 მერანი  0 – 3
  20.10.2019 კვირა  
სიონი თ.ს.აკად. რატევანი 1 – 1
კახეთი ავაზა გ.ჩოხელი 3 – 0
ბახტრიონი ვიტ ჯორჯ ახმეტა 0 – 0
  21.10.2019 ორშაბათი  
რუსთავი 35 სკოლა ფოლადი 4 – 2
ვიკინგები გრანდი  ვარკეთილი 18.12.18*00
დილა ისვენებს    
ალაზანი ისვენებს    
       
21 ტური 25.10.2019 პარასკევი  
ალაზანი კახეთი გურჯაანი 4 – 1
  26.10.2019  შაბათი  
მერანი ბახტრიონი მერანი 0 – 3
თ.ს.აკადემია ვიკინგები თ.ს.აკად. 3 – 0
  27.10.2019 კვირა  
ავაზა დილა ავაზა 1 – 5
35 სკოლა ვიტ ჯორჯია 35 სკოლა 1 – 1
  30.10.2019 ოთხშაბათი  
ვიტ-ჯორჯ-2 სიონი. მცხეთა 0 – 1
       
22 ტური 02.11.2019  შაბათი  
დილა ალაზანი გორი 1 – 1
ბახტრიონი 35 სკოლა ახმეტა 0 – 2
  03.11.2019 კვირა  
სიონი მერანი რატევანი 3 – 0
კახეთი გრანდი გ.ჩოხელი 3 – 0
  04.11.2019 ორშაბათი  
რუსთავი ავაზა ფოლადი 4 – 0
  05.11.2019 სამშაბათი  
ვიკინგები ვიტ-ჯორჯ-2 მცხეთა 2 – 2
ვიტ ჯორჯ ისვენებს    
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
23 ტური 09.11.2019  შაბათი  
მერანი ვიკინგები მერანი 0 – 3
თ.ს.აკად. კახეთი თ.ს.აკად. 11 – 2
ალაზანი რუსთავი გურჯაანი 2 – 0
დილა გრანდი გორი 4 – 1
  10.11.2019 კვირა  
ავაზა ვიტ ჯორჯ ავაზა 1 – 3
სიონი ბახტრიონი რატევანი 3 – 0
35 სკოლა ისვენებს    
ვიტ-ჯორჯ-2 ისვენებს    
       
24 ტური 14.11.2019 ხუთშაბათი  
ვიტ ჯორჯ ალაზანი მცხეთა 0 – 2
  16.11.2019  შაბათი  
დილა თ.ს.აკად. გორი 3 – 0
35 სკოლა ავაზა 35 სკოლა 1 – 3
  17.11.2019 კვირა  
ვიკინგები სიონი რატევანი 0 – 3
კახეთი ვიტ-ჯორჯ-2 გ.ჩოხელი. 3 – 0
რუსთავი გრანდი ფოლადი 1 – 1
ბახტრიონი ისვენებს    
მერანი ისვენებს    
       
25 ტური 21.11.2019 ხუთშაბათი  
თ.ს.აკად. რუსთავი თ.ს.აკად. 4 – 0
  22.11.2019 პარასკევი  
ალაზანი 35 სკოლა გურჯაანი 9 – 2
გრანდი ვიტ ჯორჯ მცხეთა 2 – 1
ვიტ-ჯორჯ-2 დილა მცხეთა 0 – 0
ბახტრიონი ვიკინგები ახმეტა 3 – 0
  24.11.2019 კვირა  
მერანი კახეთი მერანი 0 – 3
ავაზა ისვენებს    
სიონი ისვენებს    
       
26 ტური 26.11.2019 სამშაბათი  
რუსთავი ვიტ-ჯორჯ-2 ფოლადი 0 – 0
დილა მერანი გორი 3 – 0
  27.11.2019 ოთხშაბათი  
კახეთი სიონი გ.ჩოხელი. 1 – 1
ბახტრიონი ავაზა ახმეტა 3 – 0
35 სკოლა გრანდი 35 სკოლა 0 – 1
ვიტ.ჯორჯ თ.ს.აკად. მცხეთა 2 – 2
ალაზანი ისვენებს.    
ვიკინგები ისვენებს    
       
       
27 ტური 30.11.2019  შაბათი  
მერანი რუსთავი მერანი 0 – 3
  01.12.2019 კვირა  
თ.ს.აკადემია 35 სკოლა თ.ს.აკად. 6 – 1
სიონი დილა რატევანი 5 – 0
ვიკინგები კახეთი გ.ჩოხელი. 1 – 3
  02.12.2019 ორშაბათი  
ალაზანი ავაზა გურჯაანი 3 – 0
  03.12.2019    
ვიტ-ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ მცხეთა 14*00
გრანდი ისვენებს    
ბახტრიონი ისვენებს    
       
28 ტური 07.12.2019  შაბათი  
დილა ვიკინგები გორი       2 – 2
ბახტრიონი ალაზანი ახმეტა 1 – 4
35 სკოლა ვიტ-ჯორჯ-2 35 სკოლა 3 – 4
  08.12.2019 კვირა  
ავაზა გრანდი ავაზა 1 – 1
რუსთავი სიონი ფოლადი 0 – 0
  09.12.2019 ორშაბათი  
ვიტ ჯორჯ მერანი მცხეთა 3 – 0
თ.ს.აკად. ისვენებს    
კახეთი ისვენებს    
       
29 ტური 11.12.2019 ოთხშაბათი  
კახეთი ბახტრიონი გ.ჩოხელი. 6 – 1
  12.12.2019 ხუთშაბათი  
გრანდი ალაზანი გურჯაანი 0 – 3
თ.ს.აკად. ავაზა თ.ს.აკად. 6 – 0
  13.13.2019 პარასკევი  
სიონი ვიტ ჯორჯ რატევანი 5 – 0
ვიკინგები რუსთავი ფოლადი 4 – 0
მერანი 35 სკოლა მერანი 0 – 3
ვიტ-ჯორჯ-2 ისვენებს    
დილა ისვენებს    
       
30 ტური 18.12.2019 ოთხშაბათი  
ბახტრიონი გრანდი ახმეტა 13*00
35 სკოლა სიონი 35 სკოლა 14*00
  19.12.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა ვიტ-ჯორჯ-2 ავაზა 10*00
თ.ს.აკად. ალაზანი თ.ს.აკად. 13*00
დილა კახეთი გორი 3 – 0
ვიტ ჯორჯ ვიკინგები მცხეთა 14*00
რუსთავი ისვენებს    
მერანი ისვენებს    
       
       

 

1 ,,გრანდი” – გიორგი გოგიჩაიშვილი – 555958395 
2 ,,დილა” გორი – შავლეგ ცხადაძე 598322442  სტ ,,პარკი არენა”
3 ,,ავაზა” – გიორგი კვანტალიანი 574545000 სტ ,,ავაზა”
4 ,, თ.ს. აკადემია” – თენგო სულაქველიძე 599476727 სტ ,,თ.ს.აკად.”
5 ,,ალაზანი” გურჯაანი – გია ბარნაბიშვილი 595272720 სტ. ,,ცენტრ.სტ”
6 ,,ბახტრიონი” ახმეტა – ბადრი ბეწუკელი 597050407 სტ. ,,ცენტრ.სტ.”
7 ,, ვიტ-ჯორჯია” – რევაზ ლობჟანიძე 598991104 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
8 ,,ვიტ-ჯორჯია-2″ – გელა გელაშვილი 593905177 სტ. ,,მცხეთა პარკი” 
9 ,,მერანი” – გია ფარფალია 577331532 სტ. ,,მერანი” 
10 ,,სიონი” – თემურ გაფრინდაშვილი 551855385 ,,რატევანი”
11 ,,35 სკოლა” – თამაზ ელყანიშვილი 551551502 სტ. ,,35 სკოლა” 
12 ,,ვიკინგები” – ანზორ კიღურაძე 577951119 
13 ,,რუსთავი” რუსთავი – დავით სანიკიძე 514080806 სტ. ,,ფოლადი”
14 ,,კახეთი” თელავი – ოთარ იაშვილი 597052299 სტ. ,,გ. ჩოხელი”
   
   
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   
   
   

 

 

  1 წრე     
1 ტური 27.03.2019    
საქ.უნივერ. გრანდი მცხეთა 4 – 0
  30.03.2019    
მერანი ალაზანი მერანი 0 – 6
ბახტრიონი თ.ს.აკად. ახმეტა 14*00
დილა რუსთავი გორი 5 – 1
  31.03.2019    
სიონი ავაზა რატევანი 3 – 0
კახეთი ვიტ ჯორჯ გ.ჩოხელი 2 – 1
ვიკინგები ისვენებს    
35 სკოლა ისვენებს    
       
2 ტური 06.04.2019    
გრანდი თ.ს.აკად. თ.ს.აკად. 0 – 3
35 სკოლა ვიკინგები 35 სკოლა 1 – 3
დილა ბახტრიონი გორი 8 – 0
07.04.2019    
ავაზა მერანი ავაზა 1 – 1
ალაზანი საქ.უნივერ. გურჯაანი 5 – 0
რუსთავი კახეთი ფოლადი 0 – 2
სიონი ისვენებს    
ვიტ ჯორჯ ისვენებს    
       
3 ტური 13.04.2019    
მერანი თ.ს.აკად. მერანი 0 – 7
ბახტრიონი საქ.უნივერ. ახმეტა 3 – 0
დილა 35 სკოლა გორი 6 – 0
  14.04.2019    
სიონი გრანდი რატევანი 3 – 0
ვიკინგები ალაზანი გურჯაანი 0 – 4
რუსთავი ვიტ ჯორჯ ფოლადი 1 – 2
კახეთი ისვენებს    
ავაზა ისვენებს    
       
4 ტური 20.04.2019    
გრანდი მერანი მერანი 3 – 0
თ.ს.აკად. საქ.უნივერ. თ.ს.აკად. 2 – 0
35 სკოლა კახეთი 35 სკოლა 2 – 3
  21.04.2019    
ავაზა ვიკინგები ავაზა 2 – 3
ალაზანი სიონი გურჯაანი 0 – 0
რუსთავი ბახტრიონი ახმეტა 3 – 0
  24.04.2019    
ვიტ ჯორჯ დილა მცხეთა 0 – 4
       
5 ტური 01.05.2019    
ვიტ ჯორჯ 35 სკოლა მცხეთა 2 – 2
  04.05.2019    
ვიკინგები თ.ს.აკად. თ.ს.აკად. 0 – 3
ბახტრიონი მერანი ახმეტა 3 – 0
დილა ავაზა გორი 6 – 0
  05.05.2019    
სიონი. საქ.უნივერ რატევანი 1 – 0
კახეთი ალაზანი გ.ჩოხელი 1 – 1
რუსთავი ისვენებს    
გრანდი ისვენებს    
       
6 ტური 08.05.2019    
ვიტ ჯორჯ ბახტრიონი ახმეტა 3 – 0
  11.05.2019    
თ.ს.აკად. სიონი თ.ს.აკად. 3 – 3
35 სკოლა რუსთავი 35 სკოლა 1 – 0
  12.05.2019    
ავაზა კახეთი ავაზა 1 – 2
  15.05.2019    
საქ.უნივერ. მერანი მცხეთა 3 – 0
გრანდი ვიკინგები  35 სკოლა  1 – 3
დილა ისვენებს    
ალაზანი ისვენებს    
       
7 ტური 18.05.2019    
ვიკინგები მერანი მერანი 3 – 0
ბახტრიონი სიონი ახმეტა 2 – 0
დილა გრანდი გორი 6 – 1
  19.05.2019    
კახეთი თ.ს.აკად. გ.ჩოხელი. 1 – 0
რუსთავი ალაზანი ფოლადი 0 – 0
  22.05.2019    
ვიტ ჯორჯ ავაზა მცხეთა 0 – 3
35 სკოლა ისვენებს    
საქ.უნივერ. ისვენებს    
       
8 ტური 25.05.2019    
მერანი სიონი მერანი 0 – 6
35 სკოლა ბახტრიონი 35 სკოლა 0 – 3
  26.05.2019    
ავაზა რუსთავი ავაზა 0 – 2
გრანდი კახეთი გ.ჩოხელი 0 – 3
ალაზანი დილა გურჯაანი 1 – 2
  29.05.2019    
საქ.უნივერ. ვიკინგები მცხეთა 1 – 4
ვიტ ჯორჯ ისვენებს    
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
9 ტური 01.06.2019    
ბახტრიონი ვიკინგები ახმეტა 3 – 0
დილა საქ.უნივერ. გორი 3 – 0
35 სკოლა ალაზანი 35 სკოლა 2 – 6
  02.06.2019    
კახეთი მერანი გ.ჩოხელი. 3 – 0
რუსთავი თ.ს.აკად. ფოლადი 0 – 4
  05.06.2019    
ვიტ ჯორჯ გრანდი მცხეთა 2 – 0
ავაზა ისვენებს    
სიონი ისვენებს    
       
10 ტური 08.06.2019    
თ.ს.აკად. დილა თ.ს.აკად. 0 – 1
  09.06.2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 6 – 0
სიონი ვიკინგები რატევანი 2 – 0
გრანდი რუსთავი ფოლადი 1 – 2
ალაზანი ვიტ ჯორჯ გურჯაანი 7 – 0
  11.06.2019    
საქ.უნივერ. კახეთი მცხეთა 2 – 0
ბახტრიონი ისვენებს    
მერანი ისვენებს    
       
11 ტური 15.06.2019    
35 სკოლა თ.ს.აკად. 35 სკოლა 2 – 8
დილა სიონი გორი 3 – 0
  16.06.2019    
ავაზა ალაზანი ავაზა 1 – 3
კახეთი ვიკინგები გ.ჩოხელი 1 – 1
რუსთავი მერანი ფოლადი 3 – 0
  18.06.2019    
ვიტ ჯორჯ საქ.უნივერ. მცხეთა 1 – 3
გრანდი ისვენებს    
ბახტრიონი ისვენებს    
       
12 ტური 22.06.2019    
მერანი დილა მერანი 0 – 3
თ.ს.აკად. ვიტ.ჯორჯ თ.ს.აკად. 1 – 1
გრანდი 35 სკოლა 35 სკოლა 4 – 1
  23.06.2019    
ავაზა ბახტრიონი ავაზა 3 – 0
სიონი კახეთი რატევანი 3 – 0
  26.06.2019    
საქ.უნივერ. რუსთავი მცხეთა 1 – 0
ალაზანი ისვენებს.    
ვიკინგები ისვენებს    
       
13 ტური 26.06.2019    
35 სკოლა მერანი 35 სკოლა 3 – 0
ვიტ ჯორჯ სიონი მცხეთა 0 – 1
ბახტრიონი კახეთი ახმეტა 0 – 3
ალაზანი გრანდი გურჯაანი 3 – 0
რუსთავი ვიკინგები ფოლადი 1 – 1
ავაზა თ.ს.აკად. ავაზა 1 – 2
საქ.უნივერ. ისვენებს    
დილა ისვენებს    
       
14 ტური 29.06.2019    
მერანი ვიტ ჯორჯ მერანი 0 – 3
ვიკინგები დილა გორი 0 – 3
  30.06.2019    
გრანდი ავაზა ავაზა 2 – 1
სიონი რუსთავი რატევანი 2 – 0
ალაზანი ბახტრიონი გურჯაანი 3 – 0
  02.07.2019    
საქ.უნივერ. 35 სკოლა მცხეთა 3 – 0
თ.ს.აკად. ისვენებს    
კახეთი ისვენებს    

 

 

 

1 ,,გრანდი” – გიორგი გოგიჩაიშვილი – 555958395 
2 ,,დილა” გორი – შავლეგ ცხადაძე 598322442  სტ ,,პარკი არენა”
3 ,,ავაზა” – გიორგი კვანტალიანი 574545000 სტ ,,ავაზა”
4 ,, თ.ს. აკადემია” – თენგო სულაქველიძე 599476727 სტ ,,თ.ს.აკად.”
5 ,,ალაზანი” გურჯაანი – გია ბარნაბიშვილი 595272720 სტ. ,,ცენტრ.სტ”
6 ,,ბახტრიონი” ახმეტა – ბადრი ბეწუკელი 597050407 სტ. ,,ცენტრ.სტ.”
7 ,, ვიტ-ჯორჯია” – რევაზ ლობჟანიძე 598991104 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
8 ,,საქ. უნივერს” – გელა გელაშვილი 593905177 სტ. ,,მცხეთა პარკი” 
9 ,,მერანი” – გია ფარფალია 577331532 სტ. ,,მერანი” 
10 ,,სიონი” – თემურ გაფრინდაშვილი 551855385 ,,რატევანი”
11 ,,35 სკოლა” – თამაზ ელყანიშვილი 551551502 სტ. ,,35 სკოლა” 
12 ,,ვიკინგები” – ანზორ კიღურაძე 577951119 
13 ,,რუსთავი” რუსთავი – დავით სანიკიძე 514080806 სტ. ,,ფოლადი”
14 ,,კახეთი” თელავი – ოთარ იაშვილი 597052299 სტ. ,,გ. ჩოხელი”
   
   
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   
   
 

Leave a Reply