Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2007 – 2018წ

  2 წრე    
10 ტური 20.09.2018
ნ.დინამო იბერია-ლილო შრ.რეზერ. 17*30
22.09.2018
ნიუტონი ვიტ-ჯორჯია პოლიტოვსკ.ქ 11*00
იბერია-2010 დინ-სკოლა დინ.აკად. 14*00
23.09.2018
ნ.დინ-2 ლოკომოტივი შატილი 18*00
ავაზა ისვენებს
11 ტური 27.09.2018
ვიტ-ჯორჯია ავაზა ახმეტელი 15*00
ნ.დინამო იბერია-2010 შრ.რეზ. 17*30
29.09.2018
იბერია-ლილო ნ.დინამო-2 დ.ლილო 12*00
30.09.2018
ლოკომოტივი ნიუტონი საგურამო 11*00
დინ სკოლა ისვენებს
12 ტური 03.10.2018
ავაზა ლოკომოტივი ავაზა 17*00
06.10.2018
ნიუტონი იბერია-ლილო პოლიტოვსკ.ქ 11*00
დინ-სკოლა ვიტ-ჯორჯია დინ-აკად 14*00
07.10.2018
ნ.დინამო-2 ნ.დინამო შატილი 18*00
იბერია-2010 ისვენებს
13 ტური 11.10.2018
ნ.დინამო ნიუტონი შრ.რეზერ 17*30
12.10.2018
იბერია-ლილო ავაზა დ.ლილო 16*00
14.10.2018
ლოკომოტივი დინ-სკოლა საგურამო 11*00
ნ.დინამო-2 იბერია-2010 შატილი 18*00
ვიტ-ჯორჯია ისვენებს
14 ტური 17.10.2018
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 17*00
18.10.2018
იბერია-2010 ვიტ.ჯორჯია ახმეტელი 15*00
20.10.2018
ნიუტონი ნ.დინამო პოლიტოვსკ.ქ 11*00
დინ-სკოლა იბერია-ლილო დინ-აკად 14*00
ლოკომოტივი ისვენებს
15 ტური 25.10.2018
ნ.დინამო დინ-სკოლა შრ.რეზერვ. 17*30
27.10.2018
ნიუტონი იბერია-2010 პოლიტოვსკ.ქ 11*00
28.10.2018
ლოკომოტივი ვიტ-ჯორჯია საგურამო 11*00
ნ.დინ.-2 ავაზა შატილი 18*00
იბერია-ლილო ისვენებს
16 ტური 31.10.2018
ავაზა ნიუტონი ავაზა 17*00
01.11.2018
ვიტ-ჯორჯია იბერია-ლილო ახმეტელი 15*00
03.112018
დინ-სკოლა ნ.დინ-2 დინ-აკად. 14*00
04.11.2018
იბერია-2010 ლოკომოტივი საგურამო 11*00
ნ.დინამო ისვენებს
       
17 ტური 07.11.2018
ავაზა იბერია-2000 ავაზა 17*00
08.11.2018
ნ.დინამო ვიტ-ჯორჯია შრ.რეზ. 17*30
10.11.2018
ნიუტონი დინ-სკოლა პოლიტოვსკ.ქ 11*00
იბერია-ლილო ლოკომოტივი დ.ლილო 15*00
ნ.დინ-2 ისვენებს
18 ტური 15.11.2018
ვიტ-ჯორჯია ნ.დინ.-2 ახმეტელი 15*00
17.11.2018
იბერია-2000 იბერია-ლილო დ.ლილო 12*00
დინ-სკოლა ავაზა დინ-აკად. 14*00
18.11.2018
ლოკომოტივი ნ.დინამო საგურამო 11*00
ნიუტონი ისვენებს

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

 

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

 

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

1 ,,დინამო სკოლა” თბილისი ლევან მერებაშვილი 597-704407  სტ ,,დინამოს სკოლა”
2 ,,ლოკომოტივი” თბილისი ნიკა გუშარაშვილი 574-307000  სტ ,,საგურამო”
3   ,,ნიუტონი” თბილისი მამუკა ჟღენტი 593-425701  სტ ,,ახმეტელი”
4   ,,ნორჩი დინამო” თბილისი მერაბ მდივნიშვილი  593-321013  სტ ,,შრ,რეზერვები”
5   ,,ვიტ-ჯორჯია” თბილისი გიორგი პაპინაშვილი  558-201039  სტ ,,ახმეტელი”
6  ,,იბერია – 2010″  თბილისი გიორგი ცისკაძე  558-992727  
7   ,,ნორჩი დინამო – 2″ თბილისი დავით შენგელია  568-420042  სტ  ,,შატილი”
8   ,,ავაზა” თბილისი ბონდო კაკუბავა  599-905136  სტ ,,ავაზა”
9  ,,იბერია დ. ლილო” თბილისი ზურაბ პეტრიაშვილი 577-734333  სტ ,,დ.ლილო”

 

Leave a Reply