Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2005 2019 წ

გუნდები  გატ  გაშ
1 ოლიმპიკი 22 18 1 3 68 16 55
2 ბასკი 22 15 2 5 71 40 47
3 35 სკოლა 22 15 2 5 57 25 47
4 ნ.დინამო 22 14 1 7 55 23 43
8 35 სკოლა 2 22 10 5 7 52 45 35
5 ავაზა 22 10 3 9 36 35 33
6 თ.ს.აკადემ. 22 9 5 8 49 42 32
7 მთ.გლობ. 22 8 4 10 39 61 28
9 ლიახვი 22 8 2 12 35 42 26
10 დიდუბე-2014 22 7 1 14 33 60 22
11 საბ-სკოლა 22 4 2 16 31 61 14
12 შევარდენი 22 0 0 22 2 78 0

 

  II წრე    
       
12 ტური 21.09.2019 შაბათი  
საბ-სკოლა შევარდენი ამერი 3 – 0
დიდუბე-2014 35 სკოლა დუშეთი 1 – 3
  22.09.2019 კვირა  
ბასკი ავაზა 35 სკოლა 5 – 2
ლიახვი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 2 – 2
35 სკოლა-2 ნ.დინამო 35 სკოლა 1 – 1
  24.09.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. მთ.გლობ. თ.ს.აკად. 1 – 1
       
13 ტური 28.09.2019 შაბათი  
ნ.დინამო ლიახვი შრ.რეზ. 4 – 0
  29.09.2019 კვირა  
მთ.გლობ. დიდ-2014 გურამ.72 1 – 4
ოლიმპიკი ავაზა ოლიმპიკი 2 – 1
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 2 – 0
შევარდენი 35 სკოლა-2 35 სკოლა 0 – 3
  01.10.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. ბასკი თ.ს.აკად. 2 – 0
       
14 ტური 05.10.2019 შაბათი  
საბ-სკოლა მთ.გლობ. ამერი 1 – 2
დიდუბე-2014 თ.ს.აკად. დუშეთი 2 – 2
  06.10.2019 კვირა  
ბასკი ოლიმპიკი 35 სკოლა 2 – 1
შევარდენი ლიახვი შატილი 0 – 3
35 სკოლა-2 35 სკოლა 35 სკოლა 1 – 5
  08.10.2019 სამშაბათი  
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 1 – 0
       
15 ტური 12.10.2019 შაბათი  
მთ.გლობ. 35 სკოლა – 2 გურამ.72 0 – 6
ნ.დინამო ოლიმპიკი შრ.რეზ. 1 – 2
დიდუბე-2014 ბასკი დუშეთი 1 – 2
  13.10.2019 კვირა  
35 სკოლა ლიახვი მარაკანა 3 – 1
  14.10.2019 ორშაბათი  
შევარდენი ავაზა ავაზა 0 – 3
  15.10.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 5 – 2
       
16 ტური 19.10.2019 შაბათი  
საბ-სკოლა დიდუბე-2014 ამერი 0 – 3
  20.10.2019 კვირა  
ბასკი ნ.დინამო 35 სკოლა 3 – 5
ოლიმპიკი შევარდენი ოლიმპიკი 3 – 0
35 სკოლა-2 თ.ს.აკად. 35 სკოლა 4 – 1
ლიახვი მთ.გლობ. შატილი 2 – 1
  22.10.2019 სამშაბათი  
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 0 – 3
       
17 ტური 26.10.2019 შაბათი  
საბ-სკოლა ბასკი ამერი 3 – 7
მთ. გლობ. ავაზა გურამ.72 3 – 1
შევარდენი ნ.დინამო შრ.რეზერ. 0 – 5
დიდუბე-2014 35 სკოლა-2 დუშეთი 1 – 2
  27.10.2019 კვირა  
35 სკოლა ოლიმპიკი მარაკანა 1 – 2
  29.10.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. ლიახვი თ.ს.აკად. 3 – 1
       
18 ტური 02.11.2019 შაბათი  
ნ.დინამო 35 სკოლა შრ.რეზ. 0 – 2
  03.11.2019 კვირა  
ბასკი შევარდენი 35 სკოლა 3 – 0
ოლიმპიკი მთ.გლობ. ოლიმპიკი 3 – 0
ლიახვი დიდუბე-2014 შატილი 0 – 2
35 სკოლა-2 საბ-სკოლა 35 სკოლა 2 – 1
  05.11.2019 სამშაბათი  
ავაზა თ.ს.აკად. ავაზა 3 – 2
       
19 ტური 09.11.2019 შაბათი  
საბ-სკოლა ლიახვი ამერი 1 – 1
დიდუბე-2014 ავაზა დუშეთი 3 – 2
  10.11.2019 კვირა  
მთ.გლობ. ნ.დინამო გურამ.72. 0 – 4
35 სკოლა შევარდენი მარაკანა 3 – 0
35 სკოლა-2 ბასკი 35 სკოლა 2 – 3
  12.11.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. ოლიმპიკი თ.ს.აკად. 2 – 1
       
20 ტური 16.11.2019 შაბათი  
ნ.დინამო. თ.ს.აკად. შრ.რეზ. 6 – 0
  17.11.2019 კვირა  
შევარდენი მთ.გლობ. გურამ.72. 0 – 3
ოლიმპიკი დიდუბე2014 ოლიმპიკი 4 – 0
ბასკი 35 სკოლა 35 სკოლა 2 – 3
ლიახვი 35 სკოლა – 2 შატილი 2 – 3
  18.11.2019 ორშაბათი  
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 6 – 0
       
21 ტური 24.11.2019 კვირა  
დიდუბე-2014 ნ.დინამო დუშეთი 2 – 5
საბ-სკოლა ოლიმპიკი ამერი 1 – 3
მთ.გლობ. 35 სკოლა გურამ.72. 0 – 3
ბასკი ლიახვი 35 სკოლა 2 – 0
35 სკოლა-2 ავაზა 35 სკოლა 2 – 2
  26.11.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. შევარდენი თ.ს.აკად. 3 – 0
       
22 ტური 30.11.2019 შაბათი  
შევარდენი დიდუბე-2014 დუშეთი 0 – 3
ნ.დინამო საბ-სკოლა შრ.რეზ. 4 – 0
  01.12.2019 კვირა  
35 სკოლა თ.ს.აკად. მარაკანა 3 – 0
ავაზა ლიახვი ავაზა 2 – 0
ბასკი მთ.გლობ. 35 სკოლა 11 – 2
ოლიმპიკი 35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 7 – 2
       
       

 

1 ,,საბურთალოს სკოლა” – გიზო ზიბზიბაძე 577386246 სტ. ,,ამერი” 
2 ,,ნ.დინამო” – რეზო ბარამიძე 577411257 სტ. ,,შრ.რეზერ.” 
3 ,,ავაზა” – გიორგი კვანტალიანი 574545000 სტ. ,,ავაზა” 
4 ,,თ.ს. აკადემია” – ჯაბა სულაქველიძე 571476727  სტ. ,,თ.ს. აკადემია”
5 ,,მთვარის გლობუსი” – გია მაისურაძე 599516228 სტ. ,,გურამიშ.72″
6 ,,ოლიმპიკი” – ლევან მჭედლიძე” 571722322 სტ. ,,ოლიმპიკი” 
7 ,,35 სკოლა” – ნიკა ფოცხვერია 598987710 სტ. ,,მარაკანა”
8 ,, 35 სკოლა 2″ – ჯანო კენჭიაშვილი 597101648 სტ. ,,35 სკოლა” 
9 ,,შევარდენი 1906″ – გურამ დოლიძე 574161514
10 ,,ბასკი” – ლაშა სიგუნავა 598616509 სტ. ,,35 სკოლა”
11 ,,ლიახვი” აჩაბეთი – მალხაზ ძიძიშვილი 591644559 სტ. ,,შატილი”
12 ,,დიდუბე-2014″ – რეზო მიმინოშვილი 555112288 სტ. ,,დუშეთი”
   
სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
 
საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

 

  I წრე    
       
1 ტური 30/03/2019    
შევარდენი საბ-სკოლა ამერი 0 – 4
ნ.დინამო 35 სკოლა-2 შრ.რეზ. 3 – 0
  31/03/2019    
მთ.გლობ. თ.ს.აკად. გურამ.72 3 – 3
35 სკოლა დიდუბე-2014 მარაკანა 8 – 0
ოლიმპიკი ლიახვი ოლიმპიკი 4 – 0
  01/4/2019    
ავაზა ბასკი ავაზა 1 – 4
2 ტური 06/04/2019    
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 2 – 5
დიდ-2014 მთ.გლობ. დუშეთი 1 – 4
  07/04/2019    
ლიახვი ნ.დინამო შრ. რეზერ. 0 – 1
ბასკი თ.ს.აკად. 35 სკოლა 3 – 3
35 სკოლა-2 შევარდენი 35 სკოლა 9 – 1
  08/04/2019    
ავაზა ოლიმპიკი ავაზა 1 – 0
3 ტური 13/04/2019    
ნ.დინამო ავაზა შრ.რეზერ. 3 – 4
  14/04/2019    
მთ.გლობ. საბ-სკოლა გურამ.72 2 – 2
35 სკოლა 35 სკოლა-2 მარაკანა 5 – 2
ოლიმპიკი ბასკი ოლიმპიკი 5 – 1
შევარდენი ლიახვი შატილი 1 – 2
  16/04/2019    
თ.ს.აკად. დიდუბე-2014 თ.ს.აკად. 7 – 0
4 ტური 20/04/2019    
საბ-სკოლა თ.ს.აკად. ამერი 2 – 3
ოლიმპიკი ნ.დინამო ოლიმპიკი 1 – 0
  21/04/2019    
ბასკი დიდუბე-2014 35 სკოლა 4 – 1
ლიახვი 35 სკოლა შატილი 4 – 0
35 სკოლა – 2 მთ.გლობ. 35 სკოლა 2 – 2
  22/04/2019    
ავაზა შევარდენი ავაზა 3 – 0
5 ტური 04/05/2019    
ნ.დინამო ბასკი შრ.რეზ. 0 – 3
შევარდენი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 0 – 8
დიდუბ-2014 საბ-სკოლა დუშეთი 2 – 1
  05/05/2019    
მთ.გლობ. ლიახვი გურა.72 3 – 6
35 სკოლა ავაზა მარაკანა 0 – 0
  07/05/2019    
თ.ს.აკად. 35 სკოლა-2 თ.ს.აკად. 3 – 4
6 ტური 11/05/2019    
ნ.დინამო შევარდენი შრ.რეზერ. 5 – 0
ოლიმპიკი 35 სკოლა ოლიმპიკი 1 – 0
  12/05/2019    
ბასკი საბ-სკოლა 35 სკოლა 4 – 3
ლიახვი თ.ს.აკად. შატილი 2 – 1
35 სკოლა-2 დიდუბე-2014 35 სკოლა 3 – 2
  13/05/2019    
ავაზა მთ. გლობ. ავაზა 0 – 2
7 ტური 18/05/2019    
საბ-სკოლსა 35 სკოლა-2 ამერი 1 – 2
დიდუბ-2014 ლიახვი დუშეთი 0 – 3
  19/05/2019    
მთ.გლობ. ოლიმპიკი გურამ.72. 0 – 5
35 სკოლა ნ.დინამო მარაკანა 1 – 2
შევარდენი ბასკი 35 სკოლა 0 – 3
  21/05/2019    
თ.ს.აკად. ავაზა თ.ს.აკად. 2 – 0
8 ტური 25/05/2019    
ნ.დინამო მთ.გლობ. შრ.რეზ. 1 – 2
  26/05/2019    
ბასკი 35 სკოლა-2 35 სკოლა 2 – 2
შევარდენი 35 სკოლა 35 სკოლა 0 – 8
ოლიმპიკი თ.ს.აკად. ოლიმპიკი 2 – 1
ლიახვი საბ-სკოლა შატილი 1 – 2
  27.05.2019    
ავაზა დიდუბე-2014 ავაზა 2 – 1
9 ტური 01/06/2019    
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 1 – 0
დიდ-2014 ოლიმპიკი დუშეთი 1 – 6
  02/06/2019    
მთ.გლობ. შევარდენი გურამ.72. 3 – 0
35 სკოლა ბასკი მარაკანა 0 – 3
35 სკოლა – 2 ლიახვი 35 სკოლა 0 – 2
  04/06/2019    
თ.ს.აკად. ნ.დინამო. თ.ს.აკად. 0 – 1
10 ტური 08/06/2019    
ნ.დინამო დიდუბე-2014 შრ.რეზ. 1 – 0
  09/06/2019    
35 სკოლა მთ.გლობ. მარაკანა 5 – 2
ბასკი ლიახვი 35 სკოლა 4 – 1
ოლიმპიკი საბ-სკოლა ოლიმპიკი 5 – 0
  10/06/2019    
ავაზა 35 სკოლა-2 ავაზა 0 – 0
  11/06/2019    
შევარდენი თ.ს.აკად. თ.ს.აკად. 0 – 3
11 ტური 15/06/2019    
საბ-სკოლა ნ.დინამო ამერი 1 – 3
დიდ-2014 შევარდენი დუშეთი 3 – 0
  16/06/2019    
მთ.გლობ. ბასკი გურამ.72. 3 – 0
ლიახვი ავაზა შატილი 2 – 3
35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 35 სკოლა 0 – 1
  18/06/2019    
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 2 – 2

 

 

1 ,,საბურთალოს სკოლა” – გიზო ზიბზიბაძე 577386246 სტ. ,,ამერი” 
2 ,,ნ.დინამო” – რეზო ბარამიძე 577411257 სტ. ,,შრ.რეზერ.” 
3 ,,ავაზა” – გიორგი კვანტალიანი 574545000 სტ. ,,ავაზა” 
4 ,,თ.ს. აკადემია” – რეზო სანთელაძე 599229845 სტ. ,,თ.ს. აკადემია”
5 ,,მთვარის გლობუსი” – გია მაისურაძე 599516228 სტ. ,,გურამიშ.72″
6 ,,ოლიმპიკი” – ლევან მჭედლიძე” 571722322 სტ. ,,ოლიმპიკი” 
7 ,,35 სკოლა” – ნიკა ფოცხვერია 598987710 სტ. ,,მარაკანა”
8 ,, 35 სკოლა 2″ – ჯანო კენჭიაშვილი 597101648 სტ. ,,35 სკოლა” 
9 ,,შევარდენი 1906″ – გურამ დოლიძე 574161514
10 ,,ბასკი” – ლაშა სიგუნავა 598616509 სტ. ,,35 სკოლა”
11 ,,ლიახვი” აჩაბეთი – მალხაზ ძიძიშვილი 591644559 სტ. ,,შატილი”
12 ,,დიდუბე-2014″ – რეზო მიმინოშვილი 555112288 სტ. ,,დუშეთი”

Leave a Reply