Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2006 – 2018წ

2 წრე 
 15 ტური 16.09.2018
გრანდი საბურთალო ედელვეისი 10*00
გორი მერანი მერანი 11*00
განთიადი საქ.უნივერ. ს.ტ.უ. 12*00
თელავი ლომები ედელვეისი 14*00
ვიკინგები ოლიმპიკი ს.ტ.უ. 16*30
ჩემპიონი ნ.დინამო 35 სკოლა 17*00
18.09.2018
ვიტ-ჯორჯია 35 სკოლა ახმეტელი 16*30
დინ.სკოლა ისვენებს
16 ტური 20.09.2018
35 სკოლა ვიკინგები 35 სკოლა 14*00
საბურთალო ვიტ-ჯორჯია იოსებიძე 15*00
ლომები გრანდი ედელვეისი 16*00
მერანი განთიადი მერანი 16*00
ნ.დინამო თელავი ახმეტელი 18*00
საქ.უნივერ. ჩემპიონი ს.ტ.უ. 18*00
21.09.2018
ოლიმპიკი დინ-სკოლა ოლიმპიკი 16*30
გორი ისვენებს
17 ტური 23.09.2018
ჩემპიონი მერანი 35 სკოლა 17*00
24.09.2018
განთიადი გორი გორი 16*00
25.09.2018
ვიტ-ჯორჯია ლომები ახმეტელი 16*00
26.09.2018
დინ.სკოლა 35 სკოლა დინ-აკად 19*45
27.09.2018
ვიკინგები საბურთალო ს.ტ.უ. 16*30
გრანდი ნ.დინამო ახმეტელი 17*30
თელავი საქ.უნივერ. ს.ტ.უ. 18*00
ოლიმპიკი ისვენებს
18 ტური 28.09.2018
გორი ჩემპიონი 35 სკოლა 20*30
30.09.2018
მერანი თელავი მერანი 12*00
საქ.უნივერ. გრანდი ს.ტ.უ. 12*00
35 სკოლა ოლიმპიკი 35 სკოლა 12*00
ლომები ვიკინგები ედელვეისი 14*00
საბურთალო დინ-სკოლა იოსებიძე 15*00
ნ.დინამო ვიტ-ჯორჯია ახმეტელი 18*00
განთიადი ისვენებს
19 ტური 05.10.2018
ვიტ-ჯორჯია საქ.უნივერ. ახმეტელი 16*00
06.10.2018
გრანდი მერანი ედელვეისი 10*00
ოლიმპიკი საბურთალო ოლიმპიკი 12*00
დინ-სკოლა ლომები დინ-აკად. 12*30
თელავი გორი თელავი 15*00
07.10.2018
ვიკინგები ნ.დინამო ს.ტ.უ. 16*30
ჩემპიონი განთიადი 35 სკოლა 17*00
35 სკოლა ისვენებს
20 ტური 10.10.2018
გორი გრანდი გორი 16*00
11.10.2018
საბურთალო 35 სკოლა იოსებიძე 15*00
ლომები ოლიმპიკი ედელვეისი 16*00
მერანი ვიტ-ჯორჯია მერანი 16*00
განთიადი თელავი თელავი 16*30
საქ.უნივერ. ვიკინგები ს.ტ.უ. 18*00
ნ.დინამო დინ-სკოლა ახმეტელი 18*00
ჩემპიონი ისვენებს
21 ტური 14.10.2018
გრანდი განთიადი ედელვეისი 11*00
35 სკოლა ლომები 35 სკოლა 12*00
თელავი ჩემპიონი 35 სკოლა 17*00
16.10.2018
ვიტ-ჯორჯია გორი ახმეტელი 16*00
ოლიმპიკი ნ.დინამო ოლიმპიკი 16*30
17.10.2018
დინ-სკოლა საქ.უნივერ. დინ-აკად 19*45
18.10.2018
ვიკინგები მერანი ს.ტ.უ. 16*30
საბურთალო ისვენებს
22 ტური 18.10.2018
ლომები საბურთალო ედელვეისი 16*00
19.10.2018
განთიადი ვიტ-ჯორჯია ახმეტელი 16*00
ჩემპიონი გრანდი 35 სკოლა 20*30
21.10.2018
საქ.უნივერ. ოლიმპიკი ს.ტ.უ. 12*00
მერანი დინ.სკოლა მერანი 12*00
გორი ვიკინგები ს.ტ.უ. 16*30
ნ.დინამო 35 სკოლა ახმეტელი 18*00
თელავი ისვენებს
23 ტური 24.10.2018
გრანდი თელავი თელავი 16*00
25.10.2018
35 სკოლა საქ.უნივერ. 35 სკოლა 14*00
საბურთალო ნ.დინამო იოსებიძე 15*00
ვიკინგები განთიადი ს.ტ.უ. 16*30
26.10.2018
ვიტ-ჯორჯია ჩემპიონი ახმეტელი 16*00
ოლიმპიკი მერანი ოლიმპიკი 16*30
27.10.2018
დინ-სკოლა გორი დინ-აკად. 12*30
ლომები ისვენებს
24 ტური 30.10.2018
თელავი ვიტ-ჯორჯია ახმეტელი 16*00
გორი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 16*30
31.10.2018
განთიადი დინ.სკოლა დინ.აკად 19*45
01.11.2018
მერანი 35 სკოლა მერანი 16*00
საქ.უნივერ. საბურთალო ს.ტ.უ. 18*00
ნ.დინამო ლომები ახმეტელი 18*00
02.11.2018
ჩემპიონი ვიკინგები 35 სკოლა 20*30
გრანდი ისვენებს
25 ტური 07.11.2018
დინ-სკოლა ჩემპიონი დინ-აკად. 19*45
08.11.2018
35 სკოლა გორი 35 სკოლა 14*00
საბურთალო მერანი იოსებიძე 15*00
ლომები საქ.უნივერ. ედელვეისი 16*00
ვიკინგები თელავი ს.ტ.უ. 16*30
09.11.2018
ვიტ-ჯორჯია გრანდი ახმეტელი 16*00
ოლიმპიკი განთიადი ოლიმპიკი 16*30
ნ.დინამო ისვენებს
26 ტური 10.11.2018
თელავი დინ.სკოლა დინ.აკად 12*30
11.11.2018
საქ.უნივერ. ნ.დინამო ს.ტ.უ. 12*00
მერანი ლომები მერანი 12*00
განთიადი 35 სკოლა 35 სკოლა 12*00
გორი საბურთალო იოსებიძე 15*00
გრანდი ვიკინგები ს.ტ.უ. 16*30
14.11.2018
ჩემპიონი ოლიმპიკი 35 სკოლა 20*30
ვიტ-ჯორჯია ისვენებს
27 ტური 17.11.2018
ოლიმპიკი თელავი ოლიმპიკი 12*00
დინ-სკოლა გრანდი დინ-აკად 12*30
ლომები გორი ედელვეისი 14*00
18.11.2018
35 სკოლა ჩემპიონი 35 სკოლა 12*00
საბურთალო განთიადი იოსებიძე 15*00
ვიკინგები ვიტ-ჯორჯია ს.ტ.უ. 16*30
ნ.დინამო მერანი ახმეტელი 18*00
საქ.უნივერ. ისვენებს
28 ტური 20.11.2018
გრანდი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 16*30
22.11.2018
თელავი 35 სკოლა 35 სკოლა 14*00
განთიადი ლომები ედელვეისი 16*00
მერანი საქ.უნივერ. მერანი 16*00
გორი ნ.დინამო ახმეტელი 18*00
23.11.2018
ვიტ-ჯორჯია დინ-აკადემ. ახმეტელი 16*00
ჩემპიონი საბურთალო 35 სკოლა 20*30
ვიკინგები ისვენებს
29 ტური 29.11.2018  
35 ტური გრანდი 35 სკოლა 14*00
საბურთალო თელავი იოსებიძე 15*00
ლომები ჩემპიონი ედელვეისი 16*00
ნ.დინამო განთიადი ახმეტელი 18*00
საქ.უნივერ. გორი ს.ტ.უ. 18*00
30.11.2018
ოლიმპიკი ვიტ-ჯორჯია ოლიმპიკი 16*30
01.11.2018
დინ-სკოლა ვიკინგები დინ-აკად. 12*30
მერანი ისვენებს

 

,,ლომები” თბილისი – ზურაბ ურდულაშვილი 593-129210 სტ ,,ედელვეისი”
,,მერანი” თბილისი – გიორგი ფარფალია 577-331532 ტს ,,მერანი” 
,,დინამოს სკოლა” თბილისი  –  ალექსანდრე კაიდარაშვილი 592-209696 სტ ,,დინამოს აკადემია”
,,ჩემპიონი” თბილისი –  ირაკლი ჯამასპიშვილი 555-585804  სტ ,,35 სკოლა”
,,საბურთალო იოსებიძე” თბილისი –  მამუკა მინაშვილი 597-299200  სტ ,,იოსებიძე”
,,ოლიმპიკი” თბილისი – გია ქუმსიაშვილი 599-509576  სტ ,,ოლიმპიკი”
,,გრანდი” თბილისი – გიორგი გოგიჩაიშვილი 555-958395  სტ ,,ედელვაისი”
,,გორი” გორი –  შავლეგ ცხადაძე 598-322442
,,ნ. დინამო” თბილისი –  გურამ მახარაშვილი 557-509073  სტ ,,ახმეტელი”
,,ვიტ-ჯორჯია” თბილისი –  ვალიკო ჭოჭუა 555-320305  სტ ,,ახმეტელი”
,,საქ.უნივერსიტეტი” თბილისი –  გელა გელაშვილი 593-905177  სტ ,,საქ.უნივერ”
,,განთიადი” კასპი –   მალხაზ ჯალალი 577-151579
,,35 სკოლა” თბილისი –  თამაზ ელკანიშვილი 551-551502  სტ ,,35 სკოლა”
,,ვიკინგი” თბილისი –  ანზორ კილურაძე 577-951119  სტ ,,საქ.ტექ.უნივერ.”
,,თელავი” თელავი ასაბაშვილი იოსები 597 777089 სტ. ცენტრალური სტადიონი

 

 

 

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

 

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

 

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

Leave a Reply