Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2009 ,, ა ” ჯგუფი – 2018 წ

1 წრე  A ჯგუფი  
1 ტური 19.04.2018
რუსთავი ბასა ახმეტელი 19*30
21.04.2018
დინ-აკად.-2 დინ-სკოლა დინ.-აკად. 16*00
საბ-ბენდ. მერანი იოსებიძე 13*00
ლეგიონი ავაზა ავაზა 19*00
22.04.2018
ნ.დინამო ოლიმპიკი შრ.რეზერ. 17*30
35 სკოლა-2 ისვენებს
2 ტური 26.04.2018
ბასა ლეგიონი ახმეტელი 19*30
28.04.2018
მერანი ნ.დინამო მერანი 16*00
დინ-სკოლა საბ-ბენდ. დინ.-აკად. 15*00
35 სკოლა-2 დინ-აკად.-2 35 სკოლა 12*00
29.04.2018
ოლიმპიკი რუსთავი ოლიმპიკი 14*00
ავაზა ისვენებს
3 ტური 05.05.2018
საბ-ბენდ. 35 სკოლა-2 იოსებიძე 13*00
რუსთავი მერანი მერანი 16*00
ავაზა ბასა ავაზა 19*00
06.05.2018
ნ.დინამო დინ-სკოლა შრ.რეზერ. 17*30
ლეგიონი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 14*00
დინ-აკად.-2 ისვენებს
4 ტური 12.05.2018
მერანი ლეგიონი მერანი 16*00
დინ-სკოლა რუსთავი დინ.-აკად. 15*00
35 სკოლა-2 ნ.დინამო 35 სკოლა 12*00
დინ-აკად.-2 საბ-ბენდ. დინ.-აკად. 16*00
13.05.2018
ოლიმპიკი ავაზა ოლიმპიკი 14*00
ბასა ისვენებს
5 ტური 17.05.2018
ბასა ოლიმპიკი ახმეტელი 19*30
19.05.2018
რუსთავი 35 სკოლა-2 35 სკოლა 12*00
ლეგიონი დინ-სკოლა დინ.-აკად. 15*00
ავაზა მერანი ავაზა 19*00
20.05.2018
ნ.დინამო დინ-აკად.-2 შრ.რეზერ. 17*30
საბ-ბენდ. ისვენებს
6 ტური 22.05.2018
მერანი ბასა მერანი 16*00
35 სკოლა-2 ლეგიონი 35 სკოლა 18*00
24.05.2018
დინ-სკოლა ავაზა დინ.-აკად. 19*45
დინ-აკად.-2 რუსთავი დინ.-აკად. 19*45
26.05.2018
საბ-ბენდ. ნ.დინამო იოსებიძე 14*00
ოლიმპიკი ისვენებს
7 ტური 02.06.2018
რუსთავი საბ-ბენდ. იოსებიძე 13*00
ლეგიონი დინ-აკად.-2 დინ.-აკად. 12*00
ავაზა 35 სკოლა-2 ავაზა 19*00
05.06.2018
ბასა დინ-სკოლა ახმეტელი 19*30
ოლიმპიკი მერანი ოლიმპიკი 16*30
ნ.დინამო ისვენებს
8 ტური 09.06.2018
დინ-სკოლა ოლიმპიკი დინ.-აკად. 15*00
35 სკოლა-2 ბასა 35 სკოლა 12*00
დინ-აკად.-2 ავაზა დინ.-აკად. 16*00
საბ-ბენდ. ლეგიონი იოსებიძე 13*00
10.06.2018
ნ.დინამო რუსთავი შრ.რეზერ. 17*30
მერანი ისვენებს
9 ტური 12.06.2018
ავაზა საბ-ბენდ. ავაზა 19*00
ოლიმპიკი 35 სკოლა-2 ოლიმპიკი 16*30
მერანი დინ-სკოლა მერანი 16*00
13.06.2018
ლეგიონი ნ.დინამო 17*30
14.06.2018
ბასა დინ-აკად.-2 ახმეტელი 19*30
რუსთავი ისვენებს
10 ტური 16.06.2018
35 სკოლა-2 მერანი 35 სკოლა 12*00
დინ-აკად.-2 ოლიმპიკი დინ.-აკად. 16*00
საბ-ბენდ. ბასა იოსებიძე 13*00
17.06.2018
ნ.დინამო ავაზა შრ.რეზერ. 17*30
რუსთავი ლეგიონი რუსთავი 12*00
დინ-სკოლა ისვენებს
11 ტური 21.06.2018
ბასა ნ.დინამო ახმეტელი 19*30
23.06.2018
ავაზა რუსთავი ავაზა 19*00
მერანი დინ-აკად.-2 მერანი 16*00
დინ-სკოლა 35 სკოლა-2 დინ.-აკად. 15*00
24.06.2018
ოლიმპიკი საბ-ბენდ. ოლიმპიკი 14*00
ლეგიონი ისვენებს

 

1  ,,ავაზა” თბილისი გიორგი ანდღულაძე 591-413989 სტ. ,,ავაზა”   
2  ,,35 სკოლა – 2″ თბილისი ივანე კაკულია 599-304098  სტ ,,35 სკოლა”  
3  ,,ბასა” თბილისი ვალიკო ჭოჭუა 555-320305 სტ ,,ახმეტელი”   
4  ,,ნ.დინამო” თბილისი ბაკურ ბარბაქაძე 593-715005   შრ. რეზერვები  
5  ,,ლეგიონი” რუსთავი რამაზ ტალახაძე 577-353324 სტ,,შარტავას 4″   
6  ,,რუსთავი” რუსთავი გურამ ჯაფარიძე 557-968585 სტ ,,პარკის მოედანი”   
 7 ,,მერანი” თბილისი სოსო კირთაძე 599-572702  სტ ,,მერანი” 
8 ,,ოლიმპიკი” თბილისი მერაბ კაპანაძე 599-237494  სტ ,,ოლიმპიკი”  
9  ,,საბურთალო ბენდელა” თბილისი მამუკა მინაშვილი 597-299200  სტ ,,იოსებიძე”  
10  ,, დინამოს სკოლა” თბილისი გიორგი ლაცაბიძე 551-504404   სტ ,,დინამოს სკოლა” 
11  ,,დინამოს აკადემია – 2″ თბილისი შალვა კვარაცხელია  577-670842  სტ ,,დინამოს აკადემია” 

 

Leave a Reply