Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2009 – ,,ბ” ჯგუფი 2018წ

 

 

1 წრე B   ჯგუფი  
1 ტური 20.04.2018  
შევარდენი გაგრა ს.ტ.უ.
21.04.2018
დინ-აკად. ლოკომოტ. დინ-აკად.

საბურთალო

2010

ნ.დინამო-2 იოსებიძე
ავაზა-1970 მთვ.გლობ. ავაზა
22.04.2018
გორი ნ.დინამო-3 ახმეტელი
აფხაზეთი
35 სკოლა  თბილ.ზღვა
2 ტური 28.04.2018
მთვ.გლობ. გორი ხილიანი
ლოკომოტ.

საბურთალო

2010

კუს ტბა
35 სკოლა დინ-აკად. 35 სკოლა
29.04.2018
ნ.დინამო-3 შევარდენი ახმეტელი
ნ.დინამო-2 ავაზა-1970 შრ.რეზერ.
გაგრა აფხაზეთი  ს.ტ.უ
3 ტური 04.05.2018
გაგრა ნ.დინამო-3 სტუ
05.05.2018

საბურთალო

2010

35 სკოლა იოსებიძე
ავაზა-1970 ლოკომოტ. ავაზა
06.05.2018
გორი ნ.დინამო-2 შრ.რეზერ.
შევარდენი მთვ.გლობ. ხილიანი
აფხაზეთი დინ-აკად.  თბილ.ზღვა
4 ტური 12.05.2018
მთვ.გლობ. გაგრა ხილიანი
ლოკომოტ. გორი კუს ტბა
35 სკოლა ავაზა-1970 35 სკოლა
დინ-აკად.

საბურთალო

2010

დინ-აკად.
13.05.2018
ნ.დინამო-2 შევარდენი შრ.რეზერ.
ნ.დინამო-3 აფხაზეთი ახმეტელი
5 ტური 18.05.2018
გაგრა ნ.დინამო-2 ს.ტ.უ. 18*00
19.05.2018
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 17*00
გორი 35 სკოლა 35 სკოლა 11*00
შევარდენი ლოკომოტ. კუს ტბა 14*00
20.05.2018
ნ.დინამო-3 მთვ.გლობ. ახმეტელი 11*00
აფხაზეთი

საბურთალო

2010

თბილ.ზღვა  12*00
6 ტური 22.05.2018
35 სკოლა შევარდენი 35 სკოლა 17*00
23.05.2018
ნ.დინამო-2 ნ.დინამო-3 შრ.რეზერ. 17*30
ლოკომოტ. გაგრა კუს ტბა 20*00
24.05.2018
დინ-აკად. გორი დინ-აკად. 18*00
26.05.2018

საბურთალო

2010

ავაზა-1970 იოსებიძე 14*00
მთვ.გლობ. აფხაზეთი ხილიანი  14*00
7 ტური 02.06.2018
გორი

საბურთალო

2010

იოსებიძე 14*00
შევარდენი დინ-აკად. დინ-აკად. 12*00
მთვ.გლობ. ნ.დინამო-2 ხილიანი 13*00
03.06.2018
ნ.დინამო-3 ლოკომოტ. ახმეტელი 11*00
04.06.2018
გაგრა 35 სკოლა ს.ტ.უ. 18*00
აფხაზეთი ავაზა-1970  ხილიანი 14*00
8 ტური 09.06.2018
ლოკომოტ. მთვ.გლობ. კუს ტბა 14*00
35 სკოლა ნ.დინამო-3 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად. გაგრა დინ-აკად. 12*00

საბურთალო

2010

შევარდენი იოსებიძე 14*00
ავაზა-1970 გორი ავაზა 17*00
ნ.დინამო-2 აფხაზეთი  შრ.რეზერვ.  12*00
9 ტური 12.06.2018
მთვ.გლობ. 35 სკოლა ხილიანი 17*00
13.06.2018
გაგრა

საბურთალო

2010

ს.ტ.უ. 18*00
ნ.დინამო-3 დინ-აკად. ახმეტელი 18*00
ნ.დინამო-2 ლოკომოტ. შრ.რეზერ. 17*30
14.06.2018
შევარდენი ავაზა-1970 ავაზა 17*00
აფხაზეთი გორი  თბილ.ზღვა  13*00
10 ტური 16.06.2018
35 სკოლა ნ.დინამო-2 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად. მთვ.გლობ. დინ-აკად. 12*00

საბურთალო

2010

ნ.დინამო-3 იოსებიძე 14*00
ავაზა-1970 გაგრა ავაზა 17*00
17.06.2018
გორი შევარდენი გორი 14*00
აფხაზეთი ლოკომოტ.  თბილ.ზღვა  12*00
11 ტური 22.06.2018
გაგრა გორი ს.ტ.უ. 18*00
23.06.2018
მთვ.გლობ.

საბურთალო

2010

ხილიანი 13*00
ლოკომოტ. 35 სკოლა კუს ტბა 14*00
24.06.2018
ნ.დინამო-3 ავაზა-1970 ახმეტელი 11*00
ნ.დინამო-2 დინ-აკად. შრ.რეზერ. 17*30
შევარდენი აფხაზეთი თბ. ზღვა  13*00

 

1  ,,დინამოს აკადემია” თბილისი მიხეილ ოქიტაშვილი 599-233352  სტ ,,დინამოს აკადემია” 
2  ,,საბურთალო 2010″ თბილისი ფირცხალავა შალვა  595-780000  სტ ,,იოსებიძე”  N1
3  ,,ლოკომოტივი” თბილისი ირაკლი ღაღანიძე 595-707027 ,,ვერის ბაღი”  
4  ,,მთ. გლობუსი” თბილისი გია მაისურაძე 599-516228 ,,ხილიანი”  
5  ,,შევარდენი” რუსთავი  მალხაზ ბოლქვაძე 579-179979 სტ ,,შარტავას 4″  
6  ,,გორი” გორი გიორგი ნერგაძე 599-424674 
7  ,,ნ.დინამო – 2″ თბილისი ირაკლი კენჭაძე 555-470350    
8  ,,ნ.დინამო – 3″ თბილისი ლავრენტ დავითაშვილი 598-474971  სტ ,,ახმეტელი”  
9  ,,35 სკოლა” თბილისი ივანე კაკულია 599-304098  სტ ,,35 სკოლა”  
10 ,,ავაზა 1970″ თბილისი გიორგი ანდღულაძე 591-413989 სტ. ,,ავაზა”  
11  ,,გაგრა” გაგრა პაპუნა ტაბაღუა 577-434359  სტ  ,,საქ. უნუვერსიტეტი”     
12 ,,აფხაზეთი”  ემზარ ნარმანია 577-170438  სტ ,,თბილისის ზღვა” ( კადეტთა კორპუსი)

Leave a Reply