Single Blog Title

This is a single blog caption

თბილისის ლიგა 2009 – ,,ბ” ჯგუფი 2018წ

2 წრე  B   ჯგუფი
12 ტური 28.09.2018
გაგრა შევარდენი ს.ტ.უ. 18*00
29.09.2018
35 სკოლა აფხაზეთი 35 სკოლა 11*00
მთვ.გლობ. ავაზა-1970 მთვ.გლობ. 13*00
ლოკომოტ. დინ-აკად. კუს ტბა 14*00
30.09.2018
ნ.დინამო-3 გორი ახმეტელი 11*00
ნ.დინამო-2 საბურთ2010 შრ.რეზ. 17*30
13 ტური 06.10.2018
დინა-აკად. 35 სკოლა 35 სკოლა 12*00
გორი მთვ.გლობ. ხილიანი 13*00
საბურთ2010 ლოკომოტ. იოსებიძე 14*00
ავაზა-1970 ნ.დინამო-2 ავაზა 17*00
07.10.2018
შევარდენი ნ.დინამო-3 ახმეტელი 11*00
აფხაზეთი გაგრა თბილ.ზღვა 14*00
14 ტური 13.10.2018
35 სკოლა საბურთ.2010 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად აფხაზეთი დინ.აკად. 12*00
მთვ.გლობ. შევარდენი ხილიანი 13*00
ლოკომოტ. ავაზა-1970 კუს ტბა 14*00
14.10.2018
ნ.დინამო-3 გაგრა ახმეტელი 11*00
ნ.დინამო-2 გორი შრ.რეზ. 17*30
15 ტური 19.10.2018
გაგრა მთვ.გლობ. ს.ტ.უ. 18*00
20.10.2018
საბურთ.2010 დინ-აკად. იოსებიძე 14*00
გორი ლოკომოტ. კუს ტბა 14*00
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 17*00
21.10.2018
აფხაზეთი ნ.დინამო-3 თბილ.ზღვა 12*00
შევარდენი ნ.დინამო-2 შრ.რეზ. 17*30
       
16 ტური 27.10.2018
35 სკოლა გორი 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად. 12*00
მთვ.გლობ. ნ.დინამო-3 ხილიანი 13*00
ლოკომოტ. შევარდენი კუს ტბა 14*00
საბურთ.2010 აფხაზეთი იოსებიძე 14*00
28.10.2018
ნ.დინამო-2 გაგრა შრ.რეზ. 17*30
17 ტური 02.11.2018
გაგრა ლოკომოტ. ს.ტ.უ. 18*00
03.11.2018
შევარდენი 35 სკოლა 35 სკოლა 11*00
გორი დინ-აკად. დინ-აკად. 12*00
ავაზა-1970 საბურთ2010 ავაზა 17*00
04.11.2018
ნ.დინამო-3 ნ.დინამო-2 ახმეტელი 11*00
აფხაზეთი მთვ.გლობ. თბილ.ზღვა 14*00
18 ტური 10.11.2018
35 სკოლა გაგრა 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად. შევარდენი დინ-აკად. 12*00
ლოკომოტ. ნ.დინამო-3 კუს ტბა 14*00
საბურთ-2010 გორი იოსებიძე 14*00
ავაზა-1970 აფხაზეთი ავაზა 17*00
11.11.2018
ნ.დინამო-2 მთვ.გლობ. შრ.რეზ. 17*30
19 ტური 16.11.2018
გაგრა დინ-აკად. ს.ტ.უ. 18*00
17.11.2018
მთვ.გლობ. ლოკომოტ. ხილიანი 13*00
შევარდენი საბურთ-2010 იოსებიძე 14*00
გორი ავაზა-1970 ავაზა 17*00
18.11.2018
ნ.დინამო-3 35 სკოლა ახმეტელი 11*00
აფხაზეთი ნ.დინამო-2 თბილ.ზღვა 14*00
20 ტური 24.11.2018
35 სკოლა მთვ.გლობ. 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად. ნ.დინამო-3 დინ-აკად. 12*00
საბურთ2010 გაგრა იოსებიძე 14*00
ავაზა-1970 შევარდენი ავაზა 17*00
25.11.2018
გორი აფხაზეთი თბილ.ზღვა 11*00
ლოკომოტ. ნ.დინამო-2 კუს ტბა 14*00
21 ტური 30.11.2018
გაგრა ავაზა-1970 ს.ტ.უ. 18*00
01.12.2018
მთვ.გლობ. დინ-აკად. ხილიანი 13*00
ლოკომოტ. აფხაზეთი კუს ტბა 14*00
02.12.2018
ნ.დინამო-3 საბ-იოსებ. ახმეტელი 11*00
შევარდენი გორი რუსთავი 15*00
ნ.დინამო-2 35 სკოლა შრ.რეზ. 17*30
22 ტური 07.12.2018
აფხაზეთი შევარდენი თბილ.ზღვა 14*00
გორი გაგრა ს.ტ.უ. 18*00
08.12.2018
35 სკოლა ლოკომოტ. 35 სკოლა 11*00
დინ-აკად. ნ.დინამო-2 დინ-აკად. 12*00
საბურთ-2010 მთვ.გლობ. იოსებიძე 14*00
ავაზა-1970 ნ.დინამო-3 ავაზა 17*00

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

 

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

 

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

1  ,,დინამოს აკადემია” თბილისი მიხეილ ოქიტაშვილი 599-233352  სტ ,,დინამოს აკადემია” 
2  ,,საბურთალო 2010″ თბილისი ფირცხალავა შალვა  595-780000  სტ ,,იოსებიძე”  N1  
3  ,,ლოკომოტივი” თბილისი ირაკლი ღაღანიძე 595-707027 ,,ვერის ბაღი”  
4  ,,მთ. გლობუსი” თბილისი გია მაისურაძე 599-516228 ,,ხილიანი”  
5  ,,შევარდენი” რუსთავი  მალხაზ ბოლქვაძე 579-179979 სტ ,,შარტავას 4″  
6  ,,გორი” გორი გიორგი ნერგაძე 599-424674 
7  ,,ნ.დინამო – 2″ თბილისი ირაკლი კენჭაძე 555-470350    
8  ,,ნ.დინამო – 3″ თბილისი ლავრენტ დავითაშვილი 598-474971  სტ ,,ახმეტელი”  
9  ,,35 სკოლა” თბილისი ივანე კაკულია 599-304098  სტ ,,35 სკოლა”  
10 ,,ავაზა 1970″ თბილისი გიორგი ანდღულაძე 591-413989 სტ. ,,ავაზა”  
11  ,,გაგრა” თენგიზ დოლიძე 595-017973  სტ  ,,საქ. უნუვერსიტეტი”     
12 ,,აფხაზეთი”  ემზარ ნარმანია 577-170438  სტ ,,თბილისის ზღვა” ( კადეტთა კორპუსი)

 

Leave a Reply