Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2002-2003 2018 წ.

გუნდები გატ გაშ
1 ვიტ ჯორჯია თბ 29 24 2 3 123 20 74
2 თ.ს.აკადემია 29 24 2 3 111 22 74
3 რუსთავი 29 24 0 5 80 18 72
4 ნ.დინამო 29 19 6 4 89 28 63
5 ავაზა 29 17 5 7 65 37 56
6 განთიადი 29 18 1 10 54 46 55
7 რუსთავი-2 29 13 7 9 47 42 46
8 საბ.სკოლა 29 12 6 11 58 63 42
9 დომინანტი 29 11 8 10 41 54 41
10 35 სკოლა 29 7 5 17 56 82 26
11 ავაზა1970 29 7 3 19 50 79 24
12 თ.ს.აკადემია-2 29 6 5 18 46 74 23
13 აფხაზეთი 29 4 8 17 20 53 20
14 დიდუბე-2014 29 3 4 22 30 106 13
15 იბერია-დ.ლილო 29 2 1 26 34 155 7
16 ავაზა2 15 1 3 11 23 48 6

 

II  წრე    
 16 ტური 13. 09. 2018
ავაზა დომინანტი ავაზა 0 – 0
15. 09. 2018
იბერია-ლილო 35 სკოლა ლილო 2 – 3
თ.ს.აკად-2 თ.ს.აკადემ აკადემ 0 – 3
ავაზა-1970 დიდუბე-2014 ავაზა 0 – 1
16. 09. 2018
 რუსთავი-2 ვიტ ჯორჯია  მცხეთა  1 – 0
განთიადი საბ-სკოლა ამერი 3 – 0
აფხაზეთი რუსთავი შატილი 1 – 3
ნ. დინამო ისვენებს
 17 ტური 19. 09. 2018
35 სკოლა ავაზა მარაკანა 0 – 3 ტ.შ.
დომინანტი რუსთავი-2 მერანი 0 – 2
ვიტ ჯორჯ თ.ს.აკად-2 მცხეთა 7 – 0
21.09.2018
საბ-სკოლა დიდუბე-2014 ამერი 1 – 1
ნ.დინამო იბერია-ლილო შატილი 5 – 1
22. 09. 2018
თ.ს.აკადემ აფხაზეთი აკადემ 3 – 0
23. 09. 2018
 რუსთავი განთიადი  ფოლადი  2 – 0
ავაზა-1970 ისვენებს
18 ტური 25. 09. 2018
აფხაზეთი ვიტ ჯორჯია შატილი 1 – 6
26. 09. 2018
 რუსთავი-2 35 სკოლა  მარაკანა  2 – 0
27. 09. 2018
 დიდუბე-2014 რუსთავი  დუშეთი  0 – 4
თ.ს.აკად-2 დომინანტი აკადემ 2 – 4
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 0 – 2
29. 09. 2018
 განთიადი თ.ს.აკადემ  თ.ს.აკად  0 – 8
ავაზა-1970 საბ-სკოლა ავაზა 1 – 2
იბერია-ლილო ისვენებს
19 ტური 02. 10. 2018
თ.ს.აკადემ დიდუბე-2014 აკადემ

8 – 1

ნ.დინამო რუსთავი-2 შატილი

0 – 0

03. 10. 2018
35 სკოლა თ.ს.აკად-2 მარაკანა 1 – 1
იბერია-ლილო ავაზა-1970 ლილო 3 – 2
დომინანტი აფხაზეთი მერანი 1 – 0
04. 10. 2018
რუსთავი საბ-სკოლა ამერი 2 – 0
ვიტ ჯორჯია განთიადი მცხეთა 4 – 0
ავაზა ისვენებს
20 ტური 09. 10. 2018
აფხაზეთი 35 სკოლა შატილი 2 – 0
ავაზა იბერია-ლილო ავაზა 12 – 1
10. 10. 2018
განთიადი დომინანტი მერანი 1 – 2
11. 10. 2018
საბ-სკოლა თ.ს.აკადემ ამერი 1 – 4
თ.ს.აკად-2 ნ.დინამო აკადემ 1 – 3
დიდუბე-2014 ვიტ-ჯორჯია მცხეთა 1 – 9
13. 10. 2018
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 0 – 4
14. 10. 2018
რუსთავი-2 ისვენებს
21 ტური 16. 10. 2018
თ.ს.აკადემ რუსთავი აკადემ 2 – 0
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 4 – 2
ნ.დინამო აფხაზეთი შატილი 2 – 0
17. 10. 2018
35 სკოლა განთიადი მარაკანა 4 – 2
დომინანტი დიდუბე-2014 მერანი 2 – 0
18. 10. 2018
იბერია-ლილო რუსთავი-2 ლილო 1 – 5
ვიტ ჯორჯია საბ-სკოლა მცხეთა 3 – 0
20. 10. 2018
თ.ს.აკად-2 ისვენებს
22 ტური 20. 10. 2018
ავაზა-1970 თ.ს.აკადემ ავაზა 1 – 5
21. 10.2018
რუსთავი ვიტ ჯორჯია მცხეთა 1 – 2
საბ-სკოლა დომინანტი ამერი 2 – 2
განთიადი ნ.დინამო შატილი 1 – 0
23. 10. 2018
რუსთავი-2 ავაზა ავაზა 1 – 1
24. 10. 2018
 დიდუბე-2014 35 სკოლა  მარაკანა  1 – 6
25. 10. 2018
 თ.ს.აკად-2 იბერია-ლილო  აკადემ  5 – 1
აფხაზეთი ისვენებს
 23 ტური 27. 10. 2018
დომინანტი რუსთავი მერანი 1 – 4
რუსთავი-2 ავაზა-1970 ავაზა 4 – 1
28. 10. 2018
 ვიტ ჯორჯია თ.ს.აკადემ მცხეთა 2 – 0
იბერია-ლილო აფხაზეთი ლილო 1 – 3
ნ.დინამო დიდუბე-2014 შატილი 7 – 0
 30. 10. 2018
ავაზა თ.ს.აკად-2 ავაზა 1 – 0
31. 10. 2018
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 3 – 3
განთიადი ისვენებს
 24 ტური 01. 11. 2018
რუსთავი 35 სკოლა მარაკანა 4 – 0
საბ-სკოლა ნ.დინამო ამერი 0 – 2
02. 11. 2018
განთიადი იბერია-ლილო ლილო 6 – 1
03. 11. 2018
თ.ს.აკადემ დომინანტი აკადემ 4 – 1
თ.ს.აკად-2 რუსთავი-2 აკადემ 2 – 4
ავაზა-1970 ვიტ ჯორჯია ავაზა 1 – 4
04. 11. 2018
 აფხაზეთი ავაზა  შატილი 0 – 2
დიდუბე-2014 ისვენებს
25 ტური 06. 11. 2018
ნ.დინამო რუსთავი შატილი 2 – 3
07. 11. 2018
35 სკოლა თ.ს.აკადემ მარაკანა 0 – 4
დომინანტი ვიტ ჯორჯია მერანი 0 – 3
იბერია-ლილო დიდუბე-2014 ლილო 6 – 3
თ.ს.აკად-2 ავაზა-1970 აკადემ 3 – 4
08. 11. 2018
რუსთავი-2 აფხაზეთი შატილი 1 – 0
ავაზა განთიადი ავაზა 2 – 1
 საბ-სკოლა ისვენებს
26 ტური 10. 11. 2018
თ.ს.აკადემ ნ.დინამო აკადემ 0 – 3
ავაზა-1970 დომინანტი ავაზა 1 – 1
11. 11. 2018
ვიტ ჯორჯია 35 სკოლა მცხეთა 8 – 1
აფხაზეთი თ.ს.აკად-2 შატილი 0 – 0
12. 11. 2018
განთიადი რუსთავი-2 ფოლადი  0 – 1
13. 11. 2018  
დიდუბე-2014 ავაზა ავაზა 0 – 3
15. 11. 2018
საბ-სკოლა იბერია-ლილო ამერი 6 – 0
რუსთავი ისვენებს
27 ტური 14. 11. 2018
35 სკოლა დომინანტი მარაკანა 0 – 3
15. 11. 2018
თ.ს.აკად-2 განთიადი აკადემ 1 – 2
ნ.დინამო ვიტ ჯორჯია შატილი 1 – 1
17. 11. 2018
რუსთავი-2 დიდუბე-2014 ფოლადი 3 – 0
18.11.2018
 აფხაზეთი ავაზა-1970  შატილი  0 – 2
19. 11. 2018
 იბერია-ლილო რუსთავი ლილო  0 – 3
 20. 11. 2018
 ავაზა საბ სკოლა  ავაზა  2 – 2
თ.ს.აკადემ ისვენებს
28 ტური 21. 11. 2018
დომინანტი ნ.დინამო მერანი 0 – 0
22. 11. 2018
დიდუბე-2014 თ.ს.აკად-2 აკადემია 0 – 4
24. 11. 2018
თ.ს.აკადემ იბერია-ლილო  აკადემ  11 – 0
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 2 – 3
25. 11. 2018
საბ-სკოლა რუსთავი-2  ამერი 4 – 3
განთიადი აფხაზეთი შატილი 1 – 0
27. 11. 2018
რუსთავი ავაზა ავაზა 3 – 0 ტ.შ.
ვიტ ჯორჯია ისვენებს
29 ტური 28. 11. 2018
იბერია-ლილო ვიტ ჯორჯია ლილო 0 – 5
29. 11. 2018
თ.ს.აკად-2 საბ-სკოლა აკადემ 3 – 3
ნ.დინამო 35 სკოლა შატილი 4 – 1
01. 12. 2018
რუსთავი-2 რუსთავი ფოლადი 0 – 3 ტ.შ.
განთიადი ავაზა-1970 ავაზა 3 – 1
02. 12. 2018
 აფხაზათი დიდუბე-2014  შატილი  3 – 2
04. 12. 2018
 ავაზა თ.ს.აკადემ ავაზა 0 – 0
დომინანტი ისვენებს
30 ტური 05. 12. 2018
დომინანტი იბერია-ლილო დ. ლილო 2 – 0
06. 12. 2018
 საბ.სკოლა აფხაზეთი ამერი 2 – 0
07. 12. 2018
დიდუბე2014 განთიადი  დუშეთი 0 – 3
08. 12. 2018
 თ.ს.აკადემ რუსთავი-2 აკადემია 4 – 2
რუსთავი თ.ს.აკად-2 აკადემია 3 – 0
ავაზა-1970 ნ.დინამო ავაზა 2 – 2
09. 12. 2018
 ვიტ ჯორჯია ავაზა მცხეთა  3 – 0
35 სკოლა ისვენებს

 

 

შენიშვნა: საფეხბურთო კლუბი ,,ავაზა-2” თბილისი მოიხსნა გათამაშებიდან.

,,საბურთალო – სკოლა” თბილისი – გიგი სამადაშვილი 555- 942849    სტ. ,,ამერი”
,,რუსთავი” რუსთავი – ნუგზარ ზავრადაშვილი 599-793124   სტ ,,ფოლადი”
,,თ.ს.აკადემია” თბილისი – ზაზა ცინარიძე 599-649455  სტ ,,თ.ს.აკადემია”
,,ვიტ-ჯორჯია” თბილისი – ზაზა დიდებაშვილი 599-560628   სტ ,,მცხეთა პარკი”
,,განთიადი” კასპი” – შავლეგ მაჭარაშვილი 599-627297
,,დომინანტი” თბილისი – ირაკლი ბახუტაშვილი 551-525888   სტ ,,მერანი”
,,35 სკოლა” თბილისი – ზურა თარაშვილი 555-555495       სტ ,,მარაკანა”
,,ნორჩი დინამო” თბილისი – მალხაზ ძიძიშვილი 591-644559   სტ ,,შრომითი რეზერვები”
,,ავაზა” თბილისი – სოსო ჭიკაძე 598-117323   სტ ,,ავაზა”
,,იბერია – დიდი ლილო” თბილისი – ზურაბ პეტრიაშვილი 577-734333 სტ ,,ლილო”
,,რუსთავი 2″ რუსთავი – ნუგზარ ზავრადაშვილი 599-793124   სტ ,,ფოლადი”
,,თ.ს.აკადემია-2″ თბილისი – ზაზა ცინარიძე 599-649455  სტ ,,თ.ს.აკადემია”
,,აფხაზეთი” თბილისი – ემზარ ნარმანია 577-170438 სტ ,,შატილი”
,,ავაზა-2″ თბილისი – მამუკა ჩუბინიძე 555-445548   სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა-1970″ თბილისი – მამუკა ჩუბინიძე 555-445548   სტ ,,ავაზა”
,,დიდუბე – 2014″ თბილისი – ზაზა ხურციძე 577-673534 სტ ,,დუშეთი”

 


თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის გენ. მდივანი

გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09  

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

       
  1  წრე    
       
 1 ტური
07.04.2018
   
დიდუბე ავაზა-1970 ავაზა 5 – 6
  10.04.2018    
თ.ს.აკადემ თ.ს.აკადემ-2 აკადემ. 3 – 0
ნ.დინამო ავაზა-2 შატილი 5 – 2
  11.04.2018    
დომინანტი ავაზა მერანი 1 – 1
35 სკოლა იბერია-ლილო მარაკანა 12 – 1
  12.04.2018    
საბ-სკოლა განთიადი ამერი 2 – 3
ვიტ ჯორჯ რუსთავი-2 მცხეთა 1 – 1
რუსთავი აფხაზეთი შატილი 1 – 0
       
 2 ტური 14.04.2018    
ავაზა-1970 ავაზა-2 ავაზა 1 – 0
  15.04.2018    
აფხაზეთი თ.ს.აკადემ შატილი 0 – 4
  16.04.2018    
იბერია-ლილო ნ.დინამო ლილო  1 – 9
  17.04.2018    
განთიადი რუსთავი ფოლადი 0 – 2
  18.04.2018    
რუსთავი-2 დომინანტი მერანი 2 – 3
  19.04.2018    
თ.ს.აკადემ-2 ვიტ ჯორჯ აკადემ. 0 – 5
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 3 – 0
დიდუბე საბ-სკოლა ამერი  1 – 2
       
3 ტური 19.04.2018    
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ავაზა 3 – 1
  21.04.2018    
თ.ს.აკადემ განთიადი აკადემ. 1 – 1
ავაზა-2 იბერია-ლილო ავაზა 8 – 3
  22.04.2018    
ვიტ ჯორჯ აფხაზეთი მცხეთა 4 – 2
ნ.დინამო ავაზა შატილი 0 – 1
რუსთავი დიდუბე ფოლადი 4 – 1
  25.04.2018    
დომინანტი თ.ს.აკადემ-2 მერანი 0 – 0
35 სკოლა რუსთავი-2 მარაკანა 2 – 2
       
4 ტური 26.04.2018    
ავაზა ავაზა-2 ავაზა 3 – 1
განთიადი ვიტ ჯორჯ მცხეთა 0 – 6
საბ-სკოლა რუსთავი ამერი  1 – 2
  28.04.2018    
ავაზა-1970 იბერია-ლილო ავაზა 7 – 3
დიდუბე თ.ს.აკადემ აკადემ 2 – 5
  29.04.2018    
რუსთავი-2 ნ.დინამო შატილი 2 – 2
თ.ს.აკადემ-2 35 სკოლა აკადემ. 5 – 2
აფხაზეთი დომინანტი შატილი 0 – 0
       
 5 ტური 01.05.2018    
თ.ს.აკადემ საბ-სკოლა აკადემ. 8 – 0
  02.05.2018    
დომინანტი განთიადი მერანი 0 – 4
35 სკოლა აფხაზეთი მარაკანა 2 – 2
იბერია-ლილო ავაზა ლილო 0 – 6
  03.05.2018    
ნ.დინამო თ.ს.აკადემ-2 შატილი 6 – 1
ვიტ ჯორჯ დიდუბე მცხეთა 6 – 0
  05.05.2018    
რუსთავი ავაზა-1970 ავაზა 3 – 0
ავაზა-2 რუსთავი-2 ავაზა 3 – 4
       
 6 ტური 06.05.2018    
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ ამერი 1 – 5
  08.05.2018    
აფხაზეთი ნ.დინამო შატილი 1 – 1
რუსთავი თ.ს.აკადემ თ.ს.აკად. 0 – 2
  09.05.2018    
რუსთავი-2 იბერია-ლილო ლილო 2 – 1
განთიადი 35 სკოლა მარაკანა 5 – 1
დიდუბე დომინანტი მერანი 2 – 0
  10.05.2018    
თ.ს.აკადემ-2 ავაზა-2 აკადემ. 1 – 1
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 3 – 4
       
7 ტური 12.05.2018    
დომინანტი საბ-სკოლა მერანი 1 – 2
ავაზა-2 აფხაზეთი ავაზა 0 – 0
  13.05.2018    
ვიტ ჯორჯ რუსთავი მცხეთა 0 – 1
ნ.დინამო განთიადი შატილი 4 – 1
  14.05.2018    
იბერია-ლილო თ.ს.აკადემ-2 ლილო 3 – 7
35 სკოლა დიდუბე მარაკანა 2 – 2
  15.05.2018    
თ.ს.აკადემ ავაზა-1970 აკადემ 4 – 1
       
8 ტური 16.05.2018    
რუსთავი დომინანტი მერანი 0 – 1
       
7 ტური 17.05.2018    
ავაზა რუსთავი-2 ავაზა 2 – 0
       
8 ტური 17.05.2018    
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 2 – 1
დიდუბე ნ.დინამო შატილი 1 – 7
  19.05.2018    
ავაზა-1970 რუსთავი-2 ავაზა 3 – 0
განთიადი ავაზა-2 ავაზა 2 – 1
თ.ს.აკადემ ვიტ ჯორჯ აკადემ. 3 – 1
  20.05.2018    
თ.ს.აკადემ-2 ავაზა აკადემ. 0 – 3
აფხაზეთი იბერია-ლილო შატილი 4 – 0
       
9 ტური 22.05.2018    
ნ.დინამო საბ-სკოლა შატილი 6 – 0
ავაზა-2 დიდუბე ავაზა 2 – 2
  23.05.2018    
დომინანტი თ.ს.აკადემ მერანი 0 – 3
იბერია-ლილო განთიადი ლილო 0 – 3
  24.05.2018    
ვიტ ჯორჯ ავაზა-1970 მცხეთა 5 – 2
35 სკოლა რუსთავი მარაკანა 0 – 4
ავაზა აფხაზეთი ავაზა 6 – 0
რუსთავი-2 თ.ს.აკადემ-2 აკადემია 2 – 0
       
10 ტური 26.05.2018    
დიდუბე იბერია-ლილო ლილო 2 -1
  27.05.2018    
აფხაზეთი რუსთავი-2 შატილი 0 – 0
საბ-სკოლა ავაზა-2 ამერი 2 – 0
რუსთავი ნ.დინამო შატილი 1 – 2
ვიტ ჯორჯ დომინანტი მცხეთა 11 – 0
  29.05.2018    
თ.ს.აკადემ 35 სკოლა აკადემ. 3 – 0
       
11 ტური 30.05.2018    
დომინანტი ავაზა-1970 მერანი 4 – 1
  31.05.2018    
იბერია-ლილო საბ-სკოლა ლილო 1 – 4
       
10 ტური 31.05.2018    
განთიადი ავაზა ავაზა 1 – 0
  02.06.2018    
ავაზა-1970 თ.ს.აკადემ-2 ავაზა 4 – 1
       
11 ტური 02.06.2018    
ავაზა-2 რუსთავი ავაზა 1 – 4
  03.06.2018    
ნ.დინამო თ.ს.აკადემ შატილი 4 – 0
რუსთავი-2 განთიადი ფოლადი 0 – 1
  04.06.2018    
ავაზა დიდუბე ავაზა 1 – 0
  06.06.2018    
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ მარაკანა 3 – 4
       
12 ტური 06.06.2018    
რუსთავი იბერია-ლილო ლილო 7 – 1
       
11 ტური 07.06.2018    
თ.ს.აკადემ-2 აფხაზეთი აკადემ. 2 – 0
       
12 ტური 07.06.2018    
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 3 – 4
  08.06.2018    
დიდუბე რუსთავი-2 დუშეთი 1 – 2
  09.06.2018    
ავაზა-1970 აფხაზეთი ავაზა 0 – 0
თ.ს.აკადემ ავაზა-2 აკადემ. 6 – 0
დომინანტი 35 სკოლა მერანი 6 – 0
  10.06.2018    
განთიადი თ.ს.აკადემ-2 აკადემია 2 – 1
ვიტ ჯორჯ ნ.დინამო მცხეთა 6 – 0
       
13 ტური 13.06.2018    
35 სკოლა ავაზა-1970 მარაკანა 2 – 0
იბერია-ლილო თ.ს.აკადემ ლილო 0 – 6
  14.06.2018    
ნ.დინამო დომინანტი შატილი 5 – 0
ავაზა რუსთავი ავაზა