Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა 2004 2018წ

გუნდები გატ გაშ
1 საბურთალო 20 17 1 2 80 9 52
2 დ.აკადემია 20 16 2 2 51 15 50
3 ავაზა1970 20 14 0 6 41 15 42
4 საბ.ბენდ. 20 10 3 7 41 27 33
5 ვიტ-ჯორჯია 20 10 2 8 18 20 32
6 გაგრა 20 7 2 11 34 50 23
7 ლოკომოტივი 20 6 5 9 28 37 23
8 საბ.სკოლა 20 7 1 12 32 42 22
9 ავაზა 20 5 3 12 27 41 18
10 გორი 20 5 2 13 22 61 17
11 რუსთავი 20 2 1 17 17 74 7

 

2  წრე
XII ტური 16.09.2018
ვიტ – ჯორჯია საბ.სკოლა მცხეთ.პარკ 1 – 0
15.09.2018
გორი გაგრა შრ.რეზერ. 2 – 1
რუსთავი ლოკომოტივი საგურამო 0 – 4
16.09.2018
ავაზა1970 საბურთალო ავაზა 1 – 2
ავაზა საბ. ბენდელა ავაზა 1 – 2
დ.აკადემია ისვენებს
XIII ტური 22.09.2018
გაგრა ვიტ – ჯორჯია შრ. რეზერვ 3 – 0
ლოკომოტივი გორი საგურ. 3 – 2
საბ.ბენდელა ავაზა1970 ბენდელა 0 – 2
23.09.2018
საბ.სკოლა ავაზა ამერი 3 – 2
საბურთალო დ. აკადემია ბენდელა 3 – 0
რუსთავი ისვენებს
XIVტური 28.09.2018
ვიტ-ჯორჯია ლოკომოტივი მცხეთ. პარკ 0 – 0 
29.09.2018  
დ.აკადემია საბ.ბენდელა დინ.აკადემ. 2 – 1
გორი რუსთავი პარკი არენა 3 – 0
30.09.2018
ავაზა1970 საბ.სკოლა ავაზა 1 – 0
ავაზა გაგრა ავაზა 1 – 2
საბურთალო ისვენებს
XVტური 05.10.2018
რუსთავი ვიტ-ჯორჯია მცხეთ. პარკ 1 – 0
06.10.2018
გაგრა ავაზა1970 შრ.რეზერვ 0 – 1
ლოკომოტივი ავაზა საგურამო 2 – 2
საბ.ბენდ. საბურთალო ბენდელა 0 – 3
07.10.2018
საბ.სკოლა დ.აკადემია ამერი 0 – 1
გორი ისვენებს
XVI ტური 12.10.2018
ვიტ-ჯორჯია გორი მცხეთ.პარკ 0 – 1
13.10.2018
დ.აკადემია გაგრა დინ. აკადემ 6 – 1
14.10.2018
ავაზა1970 ლოკომოტივი ავაზა 2 – 0
საბურთალო საბ.სკოლა ბენდელა 8 – 1
ავაზა რუსთავი ავაზა 1 – 0
საბ. ბენდ ისვენებს
       
XVII ტური 20.10.2018
გაგრა საბურთალო შრ. რეზერვ 0 – 6
ლოკომოტივი დ.აკადემია საგურ. 0 – 3
21.10.2018
საბ. სკოლა საბ. ბენდ. ამერი 1 – 1
რუსთავი ავაზა1970 ავაზა 1 – 3
გორი ავაზა ავაზა 0 – 0
ვიტ-ჯორჯია ისვენებს
       
XVIII ტური 27.10.2018
დ.აკადემია რუსთავი დინ.აკადემ 5 – 1
საბ. ბენდ. გაგრა ბენდელა 6 – 1
28.10.2018
ავაზა1970 გორი ავაზა 3 – 1
საბურთალო ლოკომოტივი ბენდელა 3 – 3
ავაზა ვიტ-ჯორჯია ავაზა 0 – 1
საბ. სკოლა ისვენებს
XIX ტური 02.11.2018
ვიტ-ჯორჯია ავაზა1970 მცხეთ. პარკ 0 – 3
03.11.2018
გორი დ.აკადემია დ. აკადემია 1 – 8
გაგრა საბ. სკოლა შრ. რეზერვ. 4 – 0
ლოკომოტივი საბ. ბენდ. საგურ. 1 – 2
04.11.2018
რუსთავი საბურთალო ბენდელა 0 – 3
ავაზა ისვენებს
XX ტური 10.11.2018
დ. აკადემია ვიტ-ჯორჯია დინ.აკადემ 2 – 0
საბ. ბენდ. რუსთავი ბენდელა 5 – 0
11.11.2018
საბ.სკოლა ლოკომოტივი ამერი 0 – 1
საბურთალო გორი ბენდელა 7 – 0
ავაზა1970 ავაზა ავაზა 5 – 0
გაგრა ისვენებს
XXIტური 16.11.2018
ვიტ-ჯორჯია საბურთალო მცხეთ. პარკ 0 – 4
17.11.2018
ლოკომოტივი გაგრა საგურ. 1 – 1
გორი საბ. ბენდ. ბენდელა 1 – 4
18.11.2018
რუსთავი საბ.სკოლა ამერი 1 – 2
ავაზა დ. აკადემია ავაზა 1 – 1
ავაზა1970 ისვენებს
XXIIტური 24.11.2018
დ. აკადემია ავაზა1970 დინ.აკადემ 2 – 0
გაგრა რუსთავი შრ. რეზერვ. 4 – 2
საბ. ბენდ. ვიტ-ჯორჯია ბენდელა 1 – 2
25.11.2018
საბ.სკოლა გორი ამერი 1 – 4
საბურთალო ავაზა ბენდელა 3 – 0
ლოკომოტივი ისვენებს

 

,,დინამოს აკადემია” თბილისი –  ვლადიმერ გოჩაშვილი  577-671191  სტ  ,,დინამო აკადემია”
,,საბურთალო” თბილისი  –  ბახვა ამბიძე  577-500893  სტ  ,,ბენდელა”
,,საბურთალო ბენდელა”  თბილისი – გიორგი ღამბაშიძე  595-227502  სტ ,,ბენდელა”
,,საბურთალოს სკოლა”  თბილისი – მიხეილ მოსიაშვილი 593-669366 სტ ,,ამერი”
,,გაგრა”  გაგრა –  გიორგი მელიქიშვილი  595-311335  სტ ,,შრ რეზერვები” 
,,ლოკომოტივი” თბილისი  – ლუკა ხომასურიძე  593-432120  სტ ,,საგურამო”
,,რუსთავი”  რუსთავი – გიორგი მიშველაძე  555-284558  სტ ,,ფოლადი”
,,გორი”  გორი – ლაშა ბალიაშვილი  558-613361 
,,ვიტ ჯორჯია” თბილისი  – დავით ჩხეტია 579-904412  სტ ,,მცხეთა პარკი”
,,ავაზა” თბილისი  – ნუგზარ ჩიტაური  599-119010  სტ ,,ავაზა”
,,ავაზა 1970″  თბილისი – გიორგი ღვინცაძე  599-233203  სტ ,,ავაზა”

თბილისის ფეხბურთის ფედერაციის

გენ. მდივანი. გია ძამუკაშვილი  599 53 10 09

სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი

ლევან  ვარამიშვილი 577 03 17 17

საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი

რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

 

  1  წრე    
       
 I ტური  10.04.2018    
საბ-სკოლა ვიტ-ჯორჯია ამერი 0 – 2
  11.04.2018    
ლოკომოტივი რუსთავი საგურამო 4 – 2
  12.04.2018    
გაგრა გორი შრ.რეზ. 2 – 0
  14.04.2018    
საბ-ბენდ. ავაზა ბენდელა 2 – 0
  15.04.2018    
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 0
დინ-აკადემ ისვენებს    
       
 II  ტური 18.04.2018    
გორი ლოკომოტივი საგურამო 0 – 3
ვიტ-ჯორჯია გაგრა მცხეთა 2 – 1
  21.04.2018    
დინ-აკადემ საბურთალო დინ.აკად 2 – 1
  22.04.2018    
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 1 – 2
ავაზა-1970 საბ-ბენდ. ავაზა 2 – 1
რუსთავი ისვენებს    
       
III ტური 25.04.2018    
ლოკომოტივი ვიტ-ჯორჯია საგურამო 1- 4
  26.04.2018    
გაგრა ავაზა შრ.რეზ. 1 – 5
რუსთავი გორი ფოლადი 3 – 1
  28.04.2018    
საბ-ბენდ. დინ-აკადემ ბენდელა 2 – 1
  29.04.2018    
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 0 – 5
საბურთალო ისვენებს    
       
IV ტური 02.05.2018    
ვიტ-ჯორჯია რუსთავი მცხეთა 1 – 0
  05.05.2018    
დინ-აკადემ საბ.სკოლა დინ.აკად 3 – 0
  06.05.2018    
ავაზა ლოკომოტივი ავაზა 0 – 1
ავაზა-1970 გაგრა ავაზა 2 – 1
საბურთალო საბ-ბენდ. ბენდელა 4 – 0
გორი ისვენებს    
       
V ტური 09.05.2018    
ლოკომოტივი ავაზა-1970 საგურამო 0 – 1
გორი ვიტ ჯორჯ მცხეთა 0 – 2
  12.05.2018    
გაგრა დინ-აკადემ შრ.რეზ. 1 – 2
  13.05.2018    
რუსთავი ავაზა ავაზა 2 – 10
საბ-სკოლა საბურთალო ამერი 0 – 1
საბ-ბენდ. ისვენებს    
       
VI ტური 19.05.2018    
დინ-აკადემ ლოკომოტივი დინ.აკად 1 – 0
საბ-ბენდ. საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 2
  20.05.2018    
ავაზა გორი ავაზა 0 – 3
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 6 – 0
საბურთალო გაგრა ბენდელა 9 – 1
ვიტ-ჯორჯია ისვენებს    
       
 VII ტური 24.05.2018    
გაგრა საბ-ბენდ. შრ.რეზ. 0 – 1
  25.05.2018    
ვიტ-ჯორჯია ავაზა მცხეთა 0 – 1
  26.05.2018    
ლოკომოტივი საბურთალო საგურამო 0 – 2
რუსთავი დინ-აკადემ დინ.აკად 1 – 5
  27.05.2018    
გორი ავაზა-1970 ავაზა 0 – 3
საბ.სკოლა ისვენებს    
       
VIII ტური 02.06.2018    
დინ-აკადემ გორი დინ.აკად 1 – 1
საბ-ბენდ. ლოკომოტივი ბენდელა 3 – 3
  03.06.2018    
ავაზა-1970 ვიტ-ჯორჯია ავაზა 0 – 1
საბურთალო რუსთავი ბენდელა 7 – 0
საბ-სკოლა გაგრა ამერი 2 – 3
ავაზა ისვენებს    
       
IX ტური 08.06.2018    
ვიტ-ჯორჯია დინ-აკადემ მცხეთა 1 – 2
  09.06.2018    
ლოკომოტივი საბ-სკოლა საგურამო 1 – 4
რუსთავი საბ-ბენდ. ბენდელა 0 – 4
  10.06.2018    
გორი საბურთალო ბენდელა 0 – 4
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 2 – 1
გაგრა ისვენებს    
       
 X ტური 14.06.2018    
გაგრა ლოკომოტივი შრ.რეზ. 5 – 0
  16.06.2018    
საბ-ბენდ. გორი ბენდელა 6 – 1
დინ-აკადემ ავაზა დინ.აკად 3 – 0
  17.06.2018    
საბურთალო ვიტ-ჯორჯია ბენდელა 0 – 1
საბ-სკოლა რუსთავი ამერი 4 – 1
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
XI ტური 21.06.2018    
რუსთავი გაგრა შრ.რეზ. 2 – 2
  22.06.2018    
ვიტ-ჯორჯია საბ-ბენდ. მცხეთა 0 – 0
  24.06.2018    
გორი საბ-სკოლა ამერი 1 – 10
ავაზა საბურთალო ავაზა 0 – 7
ავაზა-1970 დინ-აკადემ ავაზა 0 – 1
ლოკომიტივი ისვენებს    
       

 

 

 

Leave a Reply