Single Blog Title

This is a single blog caption

მშვიდობის თასი 2019 2005 – ანების ცხრილები

მ შ ვ ი დ ო ბ ი ს   თ ა ს ი  – 2019

2005 წ.წ.

A ჯგუფი

1 ლიახვი აჩაბეთი

2 ავაზა  თბილისი

3 ჩემპიონი  თბილისი

4 დიდუბე თბილისი

                                                                                                           I ტური

                                                                                                         9 თებერვალი,შაბათი

ავაზა – ჩემპიონი                                                                         11:00

                                                                                                        10 თებერვალი,კვირა

ლიახვი – დიდუბე                                                                       14:00

 

                                                                                                         II ტური

                                                                                                         16 თებერვალი,შაბათი

ლიახვი – ავაზა                                                                              12:30

                                                                                                          17 თებერვალი,კვირა

ჩემპიონი – დიდუბე                                                                    14:00

                                                                                                           IIIტური

                                                                                                        23 თებერვალი,შაბათი 

ავაზა – დიდუბე                                                                             12:30

                                                                                                        24 თებერვალი,კვირა

ლიახვი- ჩემპიონი                                                                        12:30

სატურნირო  მდგომარეობა

გუნდები
ავაზა 2 2 0 0 10 1 6
დიდუბე 2 1 1 0 14 6 4
ლიახვი აჩაბ. 2 0 1 1 6 7 1
ჩემპიონი 2 0 0 2 1 17 0


10:00; 11:30; 13:00; 14:30
                                                                                  ¼ ფინალი 

2 მარტი,შაბათი

                                                                                3 მარტი,კვირა

                                                                                    1/2 ფინალი

10:00 და 11:30 ითამაშებენ ის გუნდები,რომლებიც ვერ მოხვდნენ ¼ ფინალში.

13:00 და 14:00 დაიწყება ნახევარფინალური მატჩები.

                                                                                  9 მარტი,შაბათი

მატჩი 3-4 ადგილისათვის                            11:00

ფინალი                                                               12:30

 

 

მ შ ვ ი დ ო ბ ი ს   თ ა ს ი  – 2019

2005 წ.წ.

Bჯგუფი

  1. ავაზა-2006 თბილისი
  2. 35 სკოლა-2 თბილისი
  3. რუსთავი რუსთავი
  4. საქ.უნივერს. თბილისი

                                                                                                I ტური

                                                                                                9 თებერვალი,შაბათი

ავაზა-2006 – საქ.უნივერს.                                                12:30

                                                                                             10 თებერვალი,კვირა

35 სკოლა-2 – რუსთავი                                                      12:30

                                                                                              II ტური

                                                                                             16 თებერვალი,შაბათი

ავაზა-2006–35 სკოლა-2                                                   11:00

                                                                                              17 თებერვალი,კვირა

რუსთავი – საქ,უნივერს.                                                  12:30

 

                                                                                              III ტური

                                                                                             23 თებერვალი,შაბათი 

ავაზა-2006 – რუსთავი                                                    14:00

                                                                                             24 თებერვალი,კვირა

35 სკოლა-2- საქ.უნივერს.                                              11:00

გუნდები
35 სკოლა 2 2 2 0 0 9 1 6
საქ. უნივერს 2 2 0 0 5 0 6
ავაზა 2006 2 0 0 2 0 6 0
რუსთავი 2 0 0 2 1 8 0

სატურნირო  მდგომარეობა


10:00; 11:30; 13:00; 14:30

¼ ფინალი
   2 მარტი,შაბათი

                                                                                          3 მარტი,კვირა

       1/2 ფინალი

10:00 და 11:30 ითამაშებენ ის გუნდები,რომლებიც ვერ მოხვდნენ ¼ ფინალში.

13:00 და 14:00 დაიწყება ნახევარფინალური მატჩები.

                                                                                          9 მარტი,შაბათი

მატჩი 3-4 ადგილისათვის                                     11:00

ფინალი                                                                         12:30

მ შ ვ ი დ ო ბ ი ს   თ ა ს ი  – 2019

2005 წ.წ.

Cჯგუფი

  1. ოლიმპიკი თბილისი
  2. 35 სკოლა-1 თბილისი
  3. ფორვარდი თბილისი
  4. ავაზა-2005  თბილისი

                                                                                                     I ტური

                                                                                                      9 თებერვალი,შაბათი

ოლიმპიკი – ავაზა-2005                                                          14:00

                                                                                                     10 თებერვალი,კვირა

35 სკოლა-1 – ფორვარდი                                                       11:00

                                                                                                      II ტური

                                                                                                     16 თებერვალი,შაბათი

ფორვარდი – ავაზა-2005                                                        14:00

       17 თებერვალი,კვირა

ოლიმპიკი – 35 სკოლა-1                                                        11:00

 IIIტური

                                                                                                     23 თებერვალი,შაბათი 

35 სკოლა-1 – ავაზა-2005                                                        11:00

                                                                                                    24 თებერვალი,კვირა

ოლიმპიკი- ფორვარდი                                                         14:00

სატურნირო  მდგომარეობა

2 მარტი,შაბათი 

გუნდები
35 სკოლა 1 2 2 0 0 16 0 6
ავაზა 2005 2 2 0 0 10 1 6
ოლიმპიკი 2 0 0 2 0 8 0
ფორვარდი 2 0 0 2 1 18 0


¼ ფინალი

10:00; 11:30; 13:00; 14:30

3 მარტი,კვირა

        1/2 ფინალი

10:00 და 11:30 ითამაშებენ ის გუნდები,რომლებიც ვერ მოხვდნენ ¼ ფინალში.

13:00 და 14:00 დაიწყება ნახევარფინალური მატჩები.

 

9 მარტი,შაბათი

მატჩი 3-4 ადგილისათვის                                11:00

ფინალი                                                                    12:30

 

Leave a Reply