Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა – 2003 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 გაგრა 22 16 2 4 65 31 50
2 35 სკოლა 22 15 3 4 74 31 48
3 საბ-სკოლა 22 14 3 5 63 31 45
4 რუსთავი 22 12 5 5 44 24 41
5 ოლიმპიკი 22 11 2 9 39 32 35
6 ვიტ ჯორჯია 22 9 7 6 41 36 34
7 ნ. დინამო 21 9 6 6 37 28 33
8 ნ.დინამო-2 22 10 2 10 38 40 32
9 აფხაზეთი 22 9 3 10 33 40 30
10 იბერია-2010 21 5 0 16 34 68 15
11 თს.აკად. 22 2 3 17 18 74 9
12 ავაზა 22 1 0 21 14 65 3

შენიშვნა: საფეხბურთო გუნდი ,,ავაზა” მოიხსნა გათამაშებიდან

 

 12 ტური 28.09.2019 შაბათი  
ვიტ ჯორჯია თ.ს.აკად. მცხეთა 1 – 1 
  29.09.2019  კვირა  
35 სკოლა ავაზა მარაკანა 3 – 0
იბერია-2010 აფხაზეთი შატილი 3 – 1
  30.09.2019  ორშაბათი  
ოლიმპიკი საბ-სკოლა ოლიმპიკი 0 – 3
  01.10.2019  სამშაბათი  
ნ.დინამო გაგრა შატილი 3 – 1
რუსთავი ნ.დინამო-2 ფოლადი 3 – 0
       
 13 ტური 02.10.2019 შაბათი  
გაგრა ვიტ ჯორჯია მცხეთა 4 – 5
  07.10.19  ორშაბათი  
ნ.დინამო-2 აფხაზეთი შრ.რეზერ 1 – 1
ოლიმპიკი იბერია-2010 ოლიმპიკი 0 – 3
  08.10.2019  სამშაბათი  
საბ-სკოლა ნ.დინამო ამერი 3 – 0
ავაზა რუსთავი ავაზა 0 – 3
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 1 – 8
       
14 ტური 12.10.2019 შაბათი  
ვიტ ჯორჯ საბ-სკოლა მცხეთა 1 – 2
  14.10.2019 ორშაბათი  
იბერია-2010 ნ.დინამო-2 შრ.რეზერ 1 – 2
  15.10.2019 სამშაბათი  
რუსთავი თ.ს.აკად. ფოლადი 1 – 1
აფხაზეთი ავაზა შატილი 3 – 0
  17.10.2019 ხუთშაბათი  
ნ.დინამო ოლიმპიკი შატილი 0 – 0
35 სკოლა გაგრა 35 სკოლა 1 – 3
       
15 ტური 22.10.2019 სამშაბათი  
ავაზა ნ.დინამო-2 ავაზა 0 – 3
თ.ს.აკად. აფხაზეთი თ.ს.აკად. 0 – 4
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 2 – 2
გაგრა რუსთავი ფოლადი 3 – 0
ნ.დინამო იბერია-2010 შატილი
ოლიმპიკი ვიტ ჯორჯ ოლიმპიკი 4 – 1
       
 16 ტური 29.10.19 სამშაბათი  
იბერია-2010 ავაზა ავაზა 3 – 0
ვიტ ჯორჯ ნ.დინამო მცხეთა 1 – 4
რუსთავი საბ-სკოლა ფოლადი 0 – 2
აფხაზეთი გაგრა შატილი 1 – 2
  30.10.19 ოთხშაბათი  
ნ.დინამო-2 თ.ს.აკად. შრ.რეზერ 1 – 0
  31.10.19 ხუთშაბათი  
35 სკოლა ოლიმპიკი მარაკანა 5 – 0
       
 17 ტური 05.11.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკადემია ავაზა თ.ს.აკად 3 – 0
ოლიმპიკი რუსთავი ოლიმპიკი 1 – 5
  06.11.2019 ოთხშაბათი  
გაგრა ნ.დინამო-2 შრ.რეზერ. 2 – 1
  07.11.2019 ხუთშაბათი  
ვიტ ჯორჯ იბერია-2010 მცხეთა 1 – 0
საბ-სკოლა აფხაზეთი ამერი 5 – 3
ნ.დინამო 35 სკოლა შატილი 3 – 1
       
18 ტური 12.11.2019 სამშაბათი  
ავაზა გაგრა ავაზა 0 – 3
რუსთავი ნ.დინამო ფოლადი 1 – 1
აფხაზეთი ოლიმპიკი შატილი 4 – 1
  11/13/2019 ოთხშაბათი  
ნ.დინამო-2 საბ-სკოლა შრ.რეზერ. 1 – 5
  11/14/2019  ხუთშაბათი  
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ მარაკანა 4 – 1
იბერ-2010 თ.ს.აკად თ.ს.აკად. 2 – 0
       
19 ტური 19.11.2019 სამშაბათი  
გაგრა თ.ს.აკად. თ.ს.აკად. 6 – 0
ნ.დინამო აფხაზეთი შატილი 0 – 1
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 3 – 0
  11/20/2019 ოთხშაბათი  
ოლიმპიკი ნ.დინამო-2 ოლიმპიკი 2 – 0
  21.11.2019 ხუთშაბათი  
ვიტ ჯორჯ რუსთავი მცხეთა 1 – 1
35 სკოლა იბერია-2010 მარაკანა 8 – 2
       
20 ტური 26.11.2019 სამშაბათი  
თ.ს.აკად. საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 0 – 3
რუსთავი 35 სკოლა ფოლადი 1 – 0
ავაზა ოლიმპიკი ავაზა 0 – 3
აფხაზეთი ვიტ ჯორჯია შატილი 1 – 1
  11/27/2019 ოთხშაბათი  
ნ.დინამო-2 ნ.დინამო შრ.რეზერ. 0 – 0
გაგრა იბერია-2010    3 – 1
       
21 ტური 01.12.2019 კვირა  
35 სკოლა აფხაზეთი მარაკანა 6 – 1
  03.12.2019 სამშაბათი  
საბ-სკოლა გაგრა ამერი 2 – 1
ოლიმპიკი თ.ს.აკადემ. ოლიმპიკი 3 – 0
რუსთავი იბერია-2010 ფოლადი 2 – 1
ნ.დინამო ავაზა შატილი 3 – 0
  05.12.2019 ხუთშაბათი  
ვიტ ჯორჯ ნ.დინამო-2 შრ. რეზერვები 6 – 0
       
22 ტური 09.12.2019 ორშაბათი  
ნ.დინამო-2 35 სკოლა შრ.რეზერ 2 – 3
  10.12.2019 სამშაბათი  
გაგრა ოლიმპიკი ოლიმპიკი 2 – 0
საბ-სკოლა იბერია-2010 ამერი 5 – 1
ავაზა ვიტ ჯორჯია ავაზა 0 – 3
აფხაზეთი რუსთავი შატილი 2 – 1
თ.ს.აკადემია ნ.დინამო თ.ს.აკადემია 1 – 1
       
       

 

 

1 ,,ნ. დინამო” – მალხაზ ძიძიშვილი 591644559 სტ ,, შატილი “  
2 ,,ნ. დინამო 2″ – გიორგი ძნელაძე 599884141 სტ. ,,შრ. რეზერვები”  
3 ,,ავაზა” – მამუკა ჩუბინიძე 555445548 სტ ,, ავაზა ”   
4 ,,თ.ს. აკადემია ” – ზაზა ცინარიძე 599649455 ,,თ.ს. აკადემია”  
5 ,,გაგრა” – ვალერი ღვინიაშვილი 595081503  
6 ,,აფხაზეთი  – ემზარ ნარმანია 577170438 ,,შატილი”  
7 ,,ვიტ – ჯორჯია” – ზაზა დიდებაშვილი 599560628 ,,მცხეთა პარკი”  
8 ,,35 სკოლა” – გოჩა ავსაჯანიშვილი 599399499. გივი ვასაძე 598404311 სტ ,,მარაკანა”
9 ,,იბერია 2010″ – გიორგი ცისკაძე 558992727  
10 ,,რუსთავი” – ნუგზარ ზავრადაშვილი 599793124 ,,ფოლადი”  
11 ,,ოლიმპიკი” – ლევან მჭედლიძე 571722322 სტ. ,,ოლიმპიკი”  
12 ,, საბ – სკოლა” – ზურა ჯიბუტი 555424425 სტ. ,,ამერი”  
     
     
     
     
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი   
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17  
     
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი  
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

 

  1  წრე    
       
 1 ტური 24.03.2019    
აფხაზეთი იბერია-2010 შატილი 2 – 1
  25.03.2019    
ნ.დინამო-2 რუსთავი შრ.რეზ. 0 – 1
  26.03.2019    
საბ-სკოლა ოლიმპიკი ამერი 2 – 1
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 0 – 3
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯია თ.ს.აკად. 1 – 3
გაგრა ნ.დინამო შატილი 5 – 3
       
 2 ტური 02.04.2019    
იბერია-2010 ოლიმპიკი ოლიმპ. 0 – 5
ნ.დინამო საბ-სკოლა შატილი 2 – 2
რუსთავი ავაზა ფოლადი 5 – 1
  04.04.2019    
ვიტ ჯორჯია გაგრა მცხეთა 1 – 1
35 სკოლა თ.ს.აკად. მარაკანა 5 – 0
აფხაზეთი ნ.დინამო-2 შატილი 2 – 5
       
3 ტური 09.04.2019    
ავაზა აფხაზეთი ავაზა 1 – 2
თ.ს.აკად. რუსთავი თ.ს.აკად. 1 – 3
  10.04.2019    
ნ.დინამო-2 იბერია-2010 შრ.რეზ. 5 – 1
  11.04.2019    
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ ამერი 1 – 2
ოლიმპიკი ნ.დინამო ოლიმპ. 2 – 0
გაგრა 35 სკოლა 35 სკოლა 2 – 2
       
4 ტური 16.04.2019    
იბერია-2010 ნ.დინამო შატილი 1 – 3
  17.04.2019    
ნ.დინამო-2 ავაზა შრ.რეზერ 4 – 2
  18.04.2019    
ვიტ ჯორჯ ოლიმპიკი მცხეთა 1 – 2
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 4 – 1
რუსთავი გაგრა ფოლადი 3 – 2
აფხაზეთი თ.ს.აკად. შატილი 2 – 1
       
 5 ტური 23.04.2019    
ავაზა იბერია-2010 ავაზა 2 – 1
თ.ს.აკად. ნ.დინამო-2 თ.ს.აკად. 1 – 4
ნ.დინამო ვიტ ჯორჯ შატილი 1 – 1
  25.04.2019    
საბ-სკოლა რუსთავი ამერი 1 – 1
გაგრა აფხაზეთი შატილი 2 – 1
ოლიმპიკი 35 სკოლა ოლიმპ. 1 – 1
       
 6 ტური 30.04.2019    
ავაზა თ.ს.აკად ავაზა 1 – 2
აფხაზეთი საბ-სკოლა შატილი 1 – 0
  01.05.2019    
ნ.დინამო-2 გაგრა შრ.რეზერ 1 – 2
  02.05.2019    
იბერია-2010 ვიტ ჯორჯ მცხეთა 1 – 2
35 სკოლა ნ.დინამო მარაკანა 3 – 2
რუსთავი ოლიმპიკი ფოლადი 1 – 0
       
7 ტური 07.05.2019    
ოლიმპიკი აფხაზეთი ოლიმპ. 3 – 0
გაგრა ავაზა ავაზა 4 – 1
თ.ს.აკად იბერ-2010 თ.ს.აკად. 1 – 6
  09.05.2019    
საბ-სკოლა ნ.დინამო-2 ამერი 1 – 3
ნ.დინამო რუსთავი შატილი 3 – 1
ვიტ ჯორჯია 35 სკოლა მცხეთა 4 – 3
       
8 ტური 14.05.2019    
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 2 – 3
აფხაზეთი ნ.დინამო შატილი 0 – 2
რუსთავი ვიტ ჯორჯ ფოლადი 1 – 1
  15.05.2019    
ნ.დინამო-2 ოლიმპიკი შრ.რეზ. 0 – 3
  16.05.2019    
თ.ს.აკად. გაგრა თ.ს.აკად. 2 – 6
იბერია-2010 35 სკოლა მარაკანა 2 – 5
       
9 ტური 21.05.2019    
ოლიმპიკი ავაზა ოლიმპიკი 3 – 2
ნ.დინამო ნ.დინამო-2 შატილი 1 – 2
  23.05.2019    
საბ-სკოლა თ.ს.აკად. ამერი 7 – 0
ვიტ ჯორჯია აფხაზეთი მცხეთა 1 – 1
35 სკოლა რუსთავი მარაკანა 2 – 1
გაგრა იბერია-2010 შრ. რეზერ  6 – 1
       
10 ტური 28.05.2019    
გაგრა საბ-სკოლა შრ.რეზ. 3 – 2
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 0 – 2
აფხაზეთი 35 სკოლა შატილი 0 – 2
  29.05.2019    
ნ.დინამო-2 ვიტ ჯორჯ შრ.რეზ. 1 – 0
  30.05.2019    
თ.ს.აკად. ოლიმპიკი თ.ს.აკად. 0 – 4
იბერია-2010 რუსთავი ფოლადი 1 – 7
       
11 ტური 04.06.2019    
საბ-სკოლა იბერია-2010 ამერი 8 – 3
ოლიმპიკი გაგრა ოლიმპიკი 1 – 2
ნ.დინამო თ.ს.აკადემია შატილი 3 – 2
რუსთავი აფხაზეთი ფოლადი 2 – 0
  06.06.2019    
ვიტ ჯორჯია ავაზა მცხეთა 3 – 2
35 სკოლა ნ.დინამო-2 მარაკანა 3 – 2
       
       

 

 

 

 

 

Leave a Reply