Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა – 2004 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 საბურთ-2005 10 9 1 0 31 3 28
2 ავაზა-1970 10 8 1 1 18 5 25
3 35 სკოლა 10 6 2 2 17 14 20
4 საბ-სკოლა 10 6 1 3 24 10 19
5 ვიტ ჯორჯია-2 10 4 2 4 15 17 14
6 ოლიმპიკი 10 3 4 3 11 16 13
7 საბურთალო 10 4 0 6 17 20 12
8 ვიტ ჯორჯია 10 3 2 5 12 13 11
9 ავაზა 10 3 1 6 12 19 10
10 თ.ს.აკადემია 10 0 3 7 9 23 3
11 შევარდენი 10 0 1 9 3 29 1

 

  1  წრე    
       
 I ტური  29.03.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯია 35 სკოლა მცხეთა 1 – 2
  30.03.2019    
საბ-სკოლა საბურთ-2005 ამერი 0 – 1
საბურთალო თ.ს.აკად. ბენდელა 3 – 1
  31.03.2019    
ოლიმპიკი შევარდენი ოლიმპიკი 2 – 0
ავაზა-1970 ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა 2 – 0
ავაზა ისვენებს    
       
 II  ტური 05.04.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 საბურთალო მცხეთა 4 – 2
  06.04.2019    
35 სკოლა ოლიმპიკი მარაკანა 0 – 0
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 0 – 1
  07.04.2019    
საბურთ-2005 ვიტ ჯორჯ ბენდელა 2 – 0
  08.04.2019    
თ.ს.აკადემ. საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 0 – 4
შევარდენი  ისვენებს    
       
III ტური 12.04.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ თ.ს.აკად. მცხეთა 2 – 2
  13.04.2019    
ოლიმპიკი საბურთ-2005 ოლიმპიკი 1 – 1
შევარდენი 35 სკოლა მარაკანა 1 – 3
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ-2 ამერი

4 – 2

საბურთალო ავაზა ბენდელა 1 – 0
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
IV ტური 17.04.2019 ოთხშაბათი
საბურთ-2005 შევარდენი ბენდელა 5 – 0
  19.04.2019    
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ მცხეთა 2 – 1
  20.04.2019    
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 1 – 4
  21.04.2019    
ავაზა-1970 საბურთ ავაზა 3 – 1
  22.04.2019    
თ.ს.აკად. ოლიმპიკი თ.ს.აკად. 1 – 2
35 სკოლა ისვენებს    
       
V ტური 03.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ ავაზა მცხეთა 0 – 1
  04.05.2019    
35 სკოლა საბურთ-2005 მარაკანა 1 – 5
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 2 – 2
  05.05.2019    
ოლიმპიკი ვიტ ჯორჯ-2 ოლიმპიკი 3 – 2
  06.05.2019    
შევარდენი თ.ს.აკადემ. თ.ს.აკად. 1 – 1
საბურთალო ისვენებს    
       
VI ტური 10.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 შევარდენი მცხეთა 2 – 0
  11.05.2019    
ავაზა ოლიმპიკი ავაზა 1 – 1
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 2
  12.05.2019    
ავაზა-1970 ვიტ ჯორჯ ავაზა 1 – 0
  13.05.2019    
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 1 – 3
საბურთალო ისვენებს    
       
 VII ტური 17.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ საბურთალო მცხეთა 2 – 1
  18.05.2019    
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ-2 მარაკანა 1 – 1
შევარდენი ავაზა ავაზა 0 – 4
  19.05.2019    
ოლიმპიკი ავაზა-1970 ოლიმპიკი 0 – 1
საბურთ-2005 თ.ს.აკად. ბენდელა 2 – 0
საბ-სკოლა ისვენებს    
       
VIII ტური 24.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 საბურთ-2005 მცხეთა 0 – 3
  25.05.2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 2 – 4
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ ამერი 1 – 2
საბურთ ოლიმპიკი ბენდელა 5 – 1
  26.05.2019    
ავაზა-1970 შევარდენი ავაზა 3 – 0
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
IX ტური 01.06.2019 შაბათი  
35 სკოლა ავაზა-1970 მარაკანა 0 – 2
შევარდენი საბურთ ბენდელა 0 – 3
  02.06.2019    
ოლიმპიკი საბ-სკოლა ოლიმპიკი 0 – 4
საბურთ-2005 ავაზა  ბენდელა 6 – 1
  03.06.2019    
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯ-2 თ.ს. აკად. 1 – 1
ვიტ ჯორჯ ისვენებს    
       
       
 X ტური 07.06.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ ოლიმპიკი მცხეთა 1 – 1
  08.06.2019    
ავაზა თ.ს.აკად. ავაზა 2 – 1
საბ-სკოლა შევარდენი ამერი 3 – 1
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 1 – 2
  09.06.2019    
ავაზა-1970 საბურთ-2005 ავაზა  0 – 1
ვიტ ჯორჯ-2 ისვენებს    
       
XI ტური 13.06.2019 ხუთშაბათი
ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა მცხეთა 1 – 0
  14.06.2019    
შევარდენი ვიტ ჯორჯია მცხეთა 0 – 3
  15.06.2019    
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 1 – 0
  16.06.2019    
საბურთ-2005 საბურთალო ბენდელა 5 – 0
  17.06.2019    
თ.ს.აკად. ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 1 – 3
ოლიმპიკი ისვენებს    
       

 

1 ,,საბურთალო” – გიორგი ღამბაშიძე 591942484 სტ ,,ბენდელა”
2 ,,საბ სკოლა” – პაატა ჯინჭარაძე 557158595 სტ ,,ამერი”
3 ,,ავაზა” – გიორგი ღვინცაძე 599233203 სტ. ,,ავაზა”
4 ,,ავაზა 1970″ – სიორგი სილაგავა 599949844  სტ. ,,ავაზა”
5 ,,თ.ს.აკადემია” – ლაშა სანუღაძე 555310110 სტ. თ.ს.აკად.
6 ,,საბურთალო 2005″ – მიშა მოსიაშვილი 593669366 სტ ,,ბენდელა”
7 ,,ვიტ ჯორჯია” – დავით ჩხეტია 579904412 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
8 ,,ვიტ ჯორჯია – 2″ – გოჩა ერაძე 599343237 ,,მცხეთა პარკი”
9 ,,ოლიმპიკი” – ლევან მჭედფლიძე 571722322 სტ. ოლიმპიკი
10 ,,35 სკოლა” – გოჩა კილასონია 599302122 ,,მარაკანა” 
11 ,,შევარდენი 1906″ – გიორგი მელიქიშვილი 595311335
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81