Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა – 2004 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 ავაზა-1970 20 17 2 1 54 10 53
2 საბურთ-2005 20 15 3 2 46 14 48
3 ავაზა 20 10 4 6 42 27 34
4 საბურთალო 20 11 0 9 42 30 33
5 35 სკოლა 20 9 4 7 33 31 31
6 ვიტ ჯორჯია-2 20 8 2 10 32 30 26
7 ოლიმპიკი 20 7 5 8 36 39 26
8 ვიტ ჯორჯია 20 5 7 8 22 28 22
9 ჯი-ეფ-პი 20 6 1 13 31 68 19
10 თ.ს.აკადემია 20 2 3 15 21 50 9
11 შევარდენი 20 2 3 15 19 57 9

შენიშვნა: საფეხბურთო გუნდი ,, საბ – სკოლის “ნაცვლად ითამაშებს საფეხბურთო გუნდი ,, ჯი-ეფ -პი “.

(. ,, ჯი-ეფ -პი ” ითამაშებს გასვლაზე. )

შენიშვნა: დებულების პ.3.11 ის თანახმად თ.ს.აკადემია – ვიტ.ჯორჯია მატჩში ორივე გუნდს ჩაეთვალა წაგება 0 – 3.

II  წრე    
 12 ტური  18.09.2019 ოთხშაბათი  
თ.ს.აკად. საბურთალო თ.ს.აკად. 2 – 1
35 სკოლა ვიტ ჯორჯია მარაკანა 0 – 0
საბურთ-2005 ჯი-ეფ-პი ბენდელა 3 – 0
  20.09.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა-1970 მცხეთა 0 – 1
  21.09.2019 შაბათი  
შევარდენი ოლიმპიკი ოლიმპიკი 1 – 3
ავაზა ისვენებს    
       
 13 ტური 26.09.2019 ხუთშაბათი  
ჯი-ეფ-პი თ.ს.აკადემ. თ.ს.ა. 0 – 5
ვიტ ჯორჯ საბურთ-2005 მცხეთა 2 – 2
  28.09.2019 შაბათი  
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 2 – 2
საბურთალო ვიტ ჯორჯ-2 ბენდელა 2 – 0
  29.09.2019 კვირა  
ოლიმპიკი 35 სკოლა ოლიმპიკი 3 – 2
შევარდენი  ისვენებს    
       
14 ტური 04.10.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 ჯი-ეფ-პი მცხეთა 7 – 0
  05.10.2019 შაბათი  
35 სკოლა შევარდენი მარაკანა 2 – 2
ავაზა საბურთალო ავაზა 1 – 0
  04.10.2019 კვირა  
საბურთ-2005 ოლიმპიკი ბენდელა 3 – 1
  07.10.2019 ორშაბათი  
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯ თ.ს.აკად.
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
15 ტური 11.10.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა 2 – 1
  12.10.2019 შაბათი  
ჯი-ეფ-პი ავაზა ავაზა 1 – 10
საბურთ ავაზა-1970 ბენდელა 1 – 4
  13.10.2019 კვირა  
ოლიმპიკი თ.ს.აკად. ოლიმპიკი 6 – 1
საბურთ-2005 შევარდენი ბენდელა 1 – 0
35 სკოლა ისვენებს    
       
16 ტური 18.10.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 ოლიმპიკი მცხეთა 3 – 0
  19.10.2019 შაბათი  
ავაზა ვიტ ჯორჯ ავაზა 0 – 0
  20.10.2019  კვირა  
ავაზა-1970 ჯი-ეფ-პი ავაზა 7 – 0
საბურთ-2005 35 სკოლა ბენდელა 1 – 0
  21.10.2019 ორშაბათი  
თ.ს.აკადემ. შევარდენი თ.ს.აკად. 1 – 3
საბურთალო ისვენებს    
       
17 ტური 24.10.2019 ხუთშაბათი  
ვიტ ჯორჯ ავაზა-1970 მცხეთა 0 – 5
ჯი-ეფ-პი საბურთალო ბენდელა 0 – 5
  25.10.2019 პარასკევი  
შევარდენი ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა 2 – 3
  26.10.2019 შაბათი  
35 სკოლა თ.ს.აკად. მარაკანა 5 – 3
  27.10.2019 კვირა  
ოლიმპიკი ავაზა ოლიმპიკი 2 – 3
საბურთალო 2005 ისვენებს    
       
 18 ტური 01.11.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 35 სკოლა მცხეთა 0 – 1
თ.ს.აკად. საბურთ-2005 თ.ს.აკად. 0 – 2
  02.11.2019 შაბათი  
ავაზა შევარდენი ავაზა 6 – 2
საბურთალო ვიტ ჯორჯია ბენდელა 2 – 0
  03.11.2019 კვირა  
ავაზა-1970 ოლიმპიკი ავაზა 5 – 1
ჯი-ეფ-პი ისვენებს    
       
19 ტური 08.11.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯია ჯი-ეფ-პი მცხეთა 5 – 1
  09.11.2019 შაბათი  
35 სკოლა ავაზა მარაკანა 0 – 3
  10.11.2019 კვირა  
ოლიმპიკი საბურთ ოლიმპიკი 3 – 4
შევარდენი ავაზა-1970 ავაზა 0 – 5
საბურთ-2005 ვიტ ჯორჯ-2 ბენდელა 3 – 1
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
20 ტური 15.11.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 თ.ს.აკად. მცხეთა 1 – 0
  16.11.2019 შაბათი  
ჯი-ეფ-პი ოლიმპიკი ოლიმპი 1 – 6
ავაზა საბურთ-2005 ავაზა 0 – 0
საბურთ შევარდენი ბენდელა 3 – 0
  17.11.2019 კვირა  
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 2 – 1
ვიტ ჯორჯ ისვენებს    
       
 21 ტური 20.11.2019 ოთხშაბათი  
თ.ს.აკად. ავაზა თ.ს.აკად. 0 – 3
  22.11.2019 პარასკევი  
35 სკოლა საბურთალო მარაკანა 0 – 2
  24.11.2019 კვირა  
ოლიმპიკი ვიტ ჯორჯია ოლიმპიკი 0 – 0
საბურთ-2005 ავაზა-1970 ბენდელა  0 – 2
შევარდენი ჯი-ეფ-პი  შევარდენი  5 – 3
ვიტ ჯორჯ-2 ისვენებს    
       
       
22 ტური 29.11.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯია შევარდენი მცხეთა 1 – 1
  30.11.2019 შაბათი  
ჯი-ეფ-პი 35 სკოლა მარაკანა 1 – 5
ავაზა-1970 თ.ს.აკად. ავაზა 3 – 0
  01.12.2019 კვირა  
ავაზა ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა 2 – 1
საბურთალო საბურთ-2005 ბენდელა 5 – 0
ოლიმპიკი ისვენებს    
       
       

 

 

1 ,,საბურთალო” – გიორგი ღამბაშიძე 591942484 სტ ,,ბენდელა”
2 ,,საბ სკოლა” – პაატა ჯინჭარაძე 557158595 სტ ,,ამერი”
3 ,,ავაზა” – გიორგი ღვინცაძე 599233203 სტ. ,,ავაზა”
4 ,,ავაზა 1970″ – გიორგი სილაგავა 599949844  სტ. ,,ავაზა”
5 ,,თ.ს.აკადემია” – ლაშა სანუღაძე 555310110 სტ. თ.ს.აკად.
6 ,,საბურთალო 2005″ – მიშა მოსიაშვილი 593669366 სტ ,,ბენდელა”
7 ,,ვიტ ჯორჯია” – დავით ჩხეტია 579904412 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
8 ,,ვიტ ჯორჯია – 2″ – გოჩა ერაძე 599343732 ,,მცხეთა პარკი”
9 ,,ოლიმპიკი” – ლევან მჭედფლიძე 571722322 სტ. ოლიმპიკი
10 ,,35 სკოლა” – გოჩა კილასონია 599302122 ,,მარაკანა” 
11 ,,შევარდენი 1906″ – გიორგი მელიქიშვილი 595311335
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   

 

  1  წრე    
       
 I ტური  29.03.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯია 35 სკოლა მცხეთა 1 – 2
  30.03.2019    
საბ-სკოლა საბურთ-2005 ამერი 0 – 1
საბურთალო თ.ს.აკად. ბენდელა 3 – 1
  31.03.2019    
ოლიმპიკი შევარდენი ოლიმპიკი 2 – 0
ავაზა-1970 ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა 2 – 0
ავაზა ისვენებს    
       
 II  ტური 05.04.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 საბურთალო მცხეთა 4 – 2
  06.04.2019    
35 სკოლა ოლიმპიკი მარაკანა 0 – 0
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 0 – 1
  07.04.2019    
საბურთ-2005 ვიტ ჯორჯ ბენდელა 2 – 0
  08.04.2019    
თ.ს.აკადემ. საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 0 – 4
შევარდენი  ისვენებს    
       
III ტური 12.04.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ თ.ს.აკად. მცხეთა 2 – 2
  13.04.2019    
ოლიმპიკი საბურთ-2005 ოლიმპიკი 1 – 1
შევარდენი 35 სკოლა მარაკანა 1 – 3
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ-2 ამერი

4 – 2

საბურთალო ავაზა ბენდელა 1 – 0
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
IV ტური 17.04.2019 ოთხშაბათი
საბურთ-2005 შევარდენი ბენდელა 5 – 0
  19.04.2019    
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ მცხეთა 2 – 1
  20.04.2019    
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 1 – 4
  21.04.2019    
ავაზა-1970 საბურთ ავაზა 3 – 1
  22.04.2019    
თ.ს.აკად. ოლიმპიკი თ.ს.აკად. 1 – 2
35 სკოლა ისვენებს    
       
V ტური 03.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ ავაზა მცხეთა 0 – 1
  04.05.2019    
35 სკოლა საბურთ-2005 მარაკანა 1 – 5
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 2 – 2
  05.05.2019    
ოლიმპიკი ვიტ ჯორჯ-2 ოლიმპიკი 3 – 2
  06.05.2019    
შევარდენი თ.ს.აკადემ. თ.ს.აკად. 1 – 1
საბურთალო ისვენებს    
       
VI ტური 10.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 შევარდენი მცხეთა 2 – 0
  11.05.2019    
ავაზა ოლიმპიკი ავაზა 1 – 1
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 0 – 2
  12.05.2019    
ავაზა-1970 ვიტ ჯორჯ ავაზა 1 – 0
  13.05.2019    
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 1 – 3
საბურთალო ისვენებს    
       
 VII ტური 17.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ საბურთალო მცხეთა 2 – 1
  18.05.2019    
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ-2 მარაკანა 1 – 1
შევარდენი ავაზა ავაზა 0 – 4
  19.05.2019    
ოლიმპიკი ავაზა-1970 ოლიმპიკი 0 – 1
საბურთ-2005 თ.ს.აკად. ბენდელა 2 – 0
საბ-სკოლა ისვენებს    
       
VIII ტური 24.05.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 საბურთ-2005 მცხეთა 0 – 3
  25.05.2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 2 – 4
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ ამერი 1 – 2
საბურთ ოლიმპიკი ბენდელა 5 – 1
  26.05.2019    
ავაზა-1970 შევარდენი ავაზა 3 – 0
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
IX ტური 01.06.2019 შაბათი  
35 სკოლა ავაზა-1970 მარაკანა 0 – 2
შევარდენი საბურთ ბენდელა 0 – 3
  02.06.2019    
ოლიმპიკი საბ-სკოლა ოლიმპიკი 0 – 4
საბურთ-2005 ავაზა  ბენდელა 6 – 1
  03.06.2019    
თ.ს.აკად. ვიტ ჯორჯ-2 თ.ს. აკად. 1 – 1
ვიტ ჯორჯ ისვენებს    
       
       
 X ტური 07.06.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ ოლიმპიკი მცხეთა 1 – 1
  08.06.2019    
ავაზა თ.ს.აკად. ავაზა 2 – 1
საბ-სკოლა შევარდენი ამერი 3 – 1
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 1 – 2
  09.06.2019    
ავაზა-1970 საბურთ-2005 ავაზა  0 – 1
ვიტ ჯორჯ-2 ისვენებს    
       
XI ტური 13.06.2019 ხუთშაბათი
ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა მცხეთა 1 – 0
  14.06.2019    
შევარდენი ვიტ ჯორჯია მცხეთა 0 – 3
  15.06.2019    
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 1 – 0
  16.06.2019    
საბურთ-2005 საბურთალო ბენდელა 5 – 0
  17.06.2019    
თ.ს.აკად. ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 1 – 3
ოლიმპიკი ისვენებს