Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა – 2005 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 ლოკომოტივი 22 18 2 2 64 14 56
3 35 სკოლა 22 17 3 2 70 19 54
2 დინამო-აკად. 22 15 4 3 55 17 49
4 გორი 22 14 3 5 42 18 45
5 ვიტ ჯორჯია 22 11 4 7 33 27 37
6 ავაზა 22 10 3 9 34 36 33
7 დიდუბე-2014 22 9 2 11 48 48 29
8 საბურთალო 22 8 1 13 25 36 25
9 საბ-სკოლა 22 5 4 13 20 42 19
10 ვიტ ჯორჯია-2 22 5 2 15 25 52 17
11 არაგველები 22 3 4 15 26 64 13
12 ვიტ ჯორჯია-3 22 0 2 20 7 76 2


შენიშვნა : საფეხბურთო გუნდი: ,,ვიტ ჯორჯია – 3 ”  მოიხსნა გათამაშებიდან

 

 II  წრე    
 12 ტური  21.09.2019 შაბათი  
გორი ვიტ-ჯორჯია პარკი არენა 4 – 0
35 სკოლა საბურთალო მარაკანა 3 – 1
  22.09.2019 კვირა  
ვიტ ჯორჯია-3 დინ-აკად. მცხეთა 0 – 3
საბ-სკოლა ლოკომოტ. ამერი 0 – 2
დიდუბე-2014 ვიტ-ჯორჯ-2 დუშეთი 2 – 1
  23.09.2019 ორშაბათი  
ავაზა არაგველები ავაზა 6 – 3
       
 13  ტური  27.09.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯია მცხეთა 1 – 0
  28.09.2019 შაბათი  
დინ-აკადემია 35 სკოლა დინ-აკად. 2 – 1
არაგველები დიდუბე-2014 დუშეთი 1 – 4
  29.09.2019 კვირა  
ლოკომოტ. ავაზა საგურამო 0 – 0
ვიტ ჯორჯ-3 გორი მცხეთა 0 – 3
 საბურთალო საბ-სკოლა   გად.  3 – 1
 14 ტური  05.10.2019 შაბათი  
გორი  ვიტ ჯორჯ-2 პარკი არენა 2 – 0
35 სკოლა ვიტ ჯორჯ-3 მარაკანა 3 – 0
დიდუბე-2014 ლოკომოტივი დუშეთი 3 – 2
  06.10.2019 კვირა  
საბ-სკოლა დინ-აკადემია ამერი 1 – 1
  07.10.2019 ორშაბათი  
ვიტ ჯორჯია არაგველები მცხეთა 2 – 1
ავაზა საბურთალო ავაზა 3 – 0
       
15 ტური 12.10/2019 შაბათი  
დინ.აკად. ავაზა დინ.აკად. 0 – 1
არაგველები ვიტ ჯორჯ – 2 დუშეთი 2 – 3
35 სკოლა გორი მარაკანა 3 – 0
  13.10.2019 კვირა  
ლოკომოტ ვიტ ჯორჯია საგურამო 2 – 0
ვიტ ჯორჯ-3 საბ-სკოლა მცხეთა 0 – 3
საბურთალო დიდუბე-2014 ბენდელა 2 – 1
       
16 ტური 18.10.2019 პარასკევი  
ვიტ ჯორჯია საბურთალო მცხეთა 1 – 0
  19.10.2019 შაბათი  
გორი არაგველები პარკი არენა 1 – 1
  20.10.2019 კვირა  
ვიტ ჯორჯ-2 ლოკომოტ მცხეთა 0 – 5
დიდუბე-2014 დინ.აკადემია დუშეთი 1 – 4
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 0 – 4
  21.10.2019 ორშაბათი  
ავაზა ვიტ-ჯორჯ-3 ავაზა 3 – 0
       
       
17 ტური 26.10.2019 შაბათი  
დინ.აკად. ვიტ ჯორჯია დინ.აკად. 7 – 1
  27.10.2019 კვირა  
ლოკომოტ არაგველები საგურამო 3 – 1
ვიტ ჯორჯ-3 დიდუბე-2014 მცხეთა 0 – 3
35 სკოლა ავაზა მარაკანა 6 – 1
საბ-სკოლა გორი ამერი 0 – 3
საბურთალო ვიტ ჯორჯ-2 ბენდელა 3 – 1
       
18 ტური 02.11.2019 შაბათი  
გორი ლოკომოტივი პარკი არენა 0 – 1
დიდუბე-2014 35 სკოლა დუშეთი 3 – 7
არაგველები საბურთალო დუშეთი 3 – 2
  03.11.2019 კვირა  
ვიტ-ჯორჯ-2 დინ-აკადემია მცხეთა 0 – 1
  04.11.2019 ორშაბათი  
ვიტ ჯორჯია ვიტ ჯორჯ-3 მცხეთა 0 – 3
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 3 – 0
       
       
19 ტური 08.11.2019 პარასკევი  
საბ-სკოლა დიდუბე-2014 ამერი 2 – 2
  09.11.2019 შაბათი  
დინამო-აკად. არაგველები დინ-აკად. 3 – 0
  10.11.2019 კვირა  
ვიტ ჯორჯ-3 ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა 0 – 3
35 სკოლა ვიტ ჯორჯია მარაკანა 3 – 1
საბურთალო ლოკომოტივი ბენდელა 0 – 2
  11.11.2019 ორშაბათი  
ავაზა გორი ავაზა 0 – 3
       
20 ტური 16.11.2019 შაბათი  
ვიტ ჯორჯია საბ-სკოლა მცხეთა 3 – 0
გორი საბურთალო პარკი არენა 3 – 0
არაგველები ვიტ ჯორჯ-3 დუშეთი 3 – 0
დიდუბე-2014 ავაზა დუშეთი 1 – 2
  17.11.2019 კვირა  
ვიტ-ჯორჯია-2 35 სკოლა მცხეთა 1 – 4
ლოკომოტივი დინ-აკადემია საგურამო 3 – 2
       
 21 ტური 30.11.2019 შაბათი  
დინ.აკად. საბურთალო დინ-აკად. 1 – 0
  01.12.2019 კვირა  
დიდუბე-2014 გორი დუშეთი 3 – 4
საბ სკოლა ვიტ ჯორჯ-2 ამერი 1 – 1
35 სკოლა არაგველები მარაკანა 5 – 0
  02.12.2019 ორშაბათი  
ვიტ ჯორჯ-3 ლოკომოტივი მცხეთა 0 – 3
ავაზა ვიტ ჯორჯ ავაზა 2 – 3
       
22 ტური 07.12.2019 შაბათი  
არაგველები საბ სკოლა დუშეთი 1 – 3
გორი დინ.აკად. პარკი არენა 2 – 2
  08.12.2019 კვირა  
ლოკომოტივი 35 სკოლა საგურამო 1 – 4
ვიტ ჯორჯია დიდუბე-2014 მცხეთა 1 – 1
საბურთალო ვიტ ჯორჯ-3 ბენდელა 3 – 0
  09.12.2019 ორშაბათი  
ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა მცხეთა 3 – 4
       
       

 

 

1 ,,საბურთალო” – მიხეილ მოსიაშვილი 593669366 სტ. ,,ბენდელა”
2 ,,საბ-სკოლა” – ნიკა შაველაშვილი 599340165 სტ. ,,ამერი”
3 ,,დინამოს აკადემია” – რეზო გვარაკიძე 577670847 სტ. ,,დინ აკადემია”
4 ,,გორი” გორი – პაატა ფეზუაშვილი 599459296 სტ. ,,პარკი არენა” 
5 ,,ავაზა” – სოსო ჭიკაძე 598117323 სტ. ,,ავაზა”
6 ,,ვიტ-ჯორჯია” – რევაზ ლობჟანიძე 598991104 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
7 ,,ვიტ-ჯორჯია-2″ – გიორგი ბუაძე 577962949 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
8 ,,ვიტ ჯორჯია-3″ – გურამ პავლიაშვილი 577332453 ,,მცხეთა პარკი”
9 ,,ლოკომოტივი” – ლუკა ხომასურიძე 593432120 სტ. ,,საგურამო”
10 ,,არაგველები” – სოსო ჭიკაიძე 555020203  სტ დუშეთი
11 ,,35 სკოლა” – ნიკა ფოცხვერია 598987710 სტ. ,,მარაკანა” 
12 ,,დიდუბე 2014″ – რეზო მიმინოშვილი 555112288 სტ. დუშეთი
   
   
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 I  წრე    
 I ტური  23/03/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ვიტ ჯორჯია-3 დინ-აკად. 2 – 0
ვიტ-ჯორჯ. გორი მცხეთა 0 – 0
არაგველები ავაზა დუშეთი 3 – 0 
  24/03/2019    
ლოკომოტ. საბ-სკოლა საგურამო 2 – 0
ვიტ-ჯორჯ-2 დიდუბე-2014 მცხეთა 0 – 4
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 0 – 1
 II  ტური  30/03/2019 შაბათი  
გორი ვიტ ჯორჯ-3 პარკი არენა 4 – 0
ვიტ ჯორჯ ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა 1 – 0
35 სკოლა დინ-აკად. მარაკანა 2 – 2
  31.03.2019    
დიდუბე-2014 არაგველები დუშეთი 7 – 1
საბ-სკოლა საბურთალო ამერი 1 – 3
  01/04/2019    
ავაზა ლოკომოტ. ავაზა 0 – 2
 III ტური  06/04/2019 შაბათი  
დინ-აკად. საბ-სკოლა დინ-აკად. 1 – 0
არაგველები ვიტ ჯორჯ დუშეთი 0 – 5
  07/04/2019    
ვიტ ჯორჯ-2 გორი  მცხეთა  1 – 2
ლოკომოტ დიდუბე-2014 საგურამო 4 – 1
ვიტ ჯორჯ-3 35 სკოლა მცხეთა  0 – 4 
საბურთალო ავაზა ბენდელა 1 – 2
IV ტური 13/04/2019 შაბათი  
გორი 35 სკოლა პარკი არენა 0 – 1
ვიტ ჯორჯ ლოკომოტ მცხეთა 0 – 3
  14/04/2019    
ვიტ ჯორჯ – 2 არაგველები მცხეთა 1 – 1
დიდუბე-2014 საბურთალო დუშეთი 2 – 1
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ-3 ამერი 2 – 1
  13/04/2019    
ავაზა დინ.აკად. ავაზა 0 – 2
       
V ტური 20/04/2019 შაბათი  
დინ.აკად დიდუბე-2014 დინ-აკად. 6 – 1
არაგველები გორი დუშეთი 0 – 3
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 6 – 0
  21/04/2019    
ლოკომოტ ვიტ ჯორჯ-2 საგურამო 3 – 0
ვიტ-ჯორჯ-3 ავაზა მცხეთა 2 – 3
საბურთალო ვიტ ჯორჯ ბენდელა 0 – 3
   
VI ტური 4/05/2019 შაბათი  
გორი საბ-სკოლა პარკი არენა 1 – 0
ვიტ ჯორჯ დინ.აკად. მცხეთა 0 – 2
არაგველები ლოკომოტ დუშეთი 0 – 4
  05/05/2019    
ვიტ ჯორჯ-2 საბურთალო მცხეთა 1 – 3
დიდუბ-2014 ვიტ ჯორჯ-3 დუშეთი 5 – 0
  6/5/2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 0 – 0
VII ტური 11/05/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ვიტ-ჯორჯ-2 დინ-აკად. 8 – 0
35 სკოლა დიდუბე-2014 მარაკანა 3 – 2
  12/05/2019    
ლოკომოტ გორი საგურამო 3 – 0
ვიტ ჯორჯ-3 ვიტ ჯორჯია მცხეთა 1 – 6
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 3 – 1
საბურთალო არაგველები ბენდელა 1 – 0
       
VIII ტური 18/05/2019 შაბათი  
ვიტ ჯორჯ 35 სკოლა მცხეთა 0 – 0
გორი ავაზა პარკი არენა 2 – 1
არაგველები დინამო-აკად. დუშეთი 1 – 2
  19/05/2019    
ლოკომოტ საბურთალო საგურამო 5 – 0
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ-3 მცხეთა 5 – 0
დიდუბე-2014 საბ-სკოლა დუშეთი 2 – 0
       
IX ტური 25/05/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ლოკომოტ. დინ-აკად. 1 – 1
35 სკოლა ვიტ-ჯორჯია-2 მარაკანა 2 – 0
  26/05/2019    
ვიტ ჯორჯ-3 არაგველები მცხეთა 2 – 2
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ ამერი 0 – 1
საბურთალო გორი ბენდელა 0 – 1
  27/05/2019    
ავაზა დიდუბე-2014 ავაზა 1 – 0
       
 X ტური 01/06/2019 შაბათი  
გორი დიდუბე-2014 პარკი არენა 4 – 0
ვიტ ჯორჯ ავაზა მცხეთა 0 – 0
არაგველები 35 სკოლა დუშეთი 2 – 7
  02/06/2019    
ლოკომოტ ვიტ ჯორჯ-3 საგურამო 10 – 1
ვიტ ჯორჯ-2 საბ სკოლა მცხეთა 1 – 3
საბურთალო დინ.აკად. ბენდელა 2 – 1
       
XI ტური 08/06/2019 შაბათი  
დინ.აკად. გორი დინ.აკად. 2 – 0
35 სკოლა ლოკომოტ. მარაკანა 1 – 3
  09/06/2019    
ვიტ ჯორჯ-3 საბურთალო მცხეთა 0 – 0
დიდუბე-2014 ვიტ ჯორჯ დუშეთი 0 – 2
საბ სკოლა არაგველები ამერი 0 – 0 
  10/06/2019    
ავაზა ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა 1 – 2

 

1

Leave a Reply