Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა – 2005 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 ლოკომოტივი 11 10 1 0 40 4 31
3 დინამო-აკად. 11 8 2 1 29 7 26
2 35 სკოლა 11 7 3 1 27 9 24
4 გორი 11 7 1 3 17 8 22
5 ვიტ ჯორჯია 11 6 3 2 18 6 21
6 დიდუბე-2014 11 5 0 6 24 22 15
7 საბურთალო 11 4 0 6 11 17 12
8 ავაზა 11 3 2 6 9 17 11
9 საბ-სკოლა 11 3 1 7 9 19 10
10 ვიტ ჯორჯია-2 11 2 1 8 11 28 7
11 არაგველები 11 1 3 7 10 32 6
12 ვიტ ჯორჯია-3 11 0 2 9 7 43 2

 

 I  წრე    
 I ტური  23/03/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ვიტ ჯორჯია-3 დინ-აკად. 2 – 0
ვიტ-ჯორჯ. გორი მცხეთა 0 – 0
არაგველები ავაზა დუშეთი 3 – 0 
  24/03/2019    
ლოკომოტ. საბ-სკოლა საგურამო 2 – 0
ვიტ-ჯორჯ-2 დიდუბე-2014 მცხეთა 0 – 4
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 0 – 1
 II  ტური  30/03/2019 შაბათი  
გორი ვიტ ჯორჯ-3 პარკი არენა 4 – 0
ვიტ ჯორჯ ვიტ ჯორჯ-2 მცხეთა 1 – 0
35 სკოლა დინ-აკად. მარაკანა 2 – 2
  31.03.2019    
დიდუბე-2014 არაგველები დუშეთი 7 – 1
საბ-სკოლა საბურთალო ამერი 1 – 3
  01/04/2019    
ავაზა ლოკომოტ. ავაზა 0 – 2
 III ტური  06/04/2019 შაბათი  
დინ-აკად. საბ-სკოლა დინ-აკად. 1 – 0
არაგველები ვიტ ჯორჯ დუშეთი 0 – 5
  07/04/2019    
ვიტ ჯორჯ-2 გორი  მცხეთა  1 – 2
ლოკომოტ დიდუბე-2014 საგურამო 4 – 1
ვიტ ჯორჯ-3 35 სკოლა მცხეთა  0 – 4 
საბურთალო ავაზა ბენდელა 1 – 2
IV ტური 13/04/2019 შაბათი  
გორი 35 სკოლა პარკი არენა 0 – 1
ვიტ ჯორჯ ლოკომოტ მცხეთა 0 – 3
  14/04/2019    
ვიტ ჯორჯ – 2 არაგველები მცხეთა 1 – 1
დიდუბე-2014 საბურთალო დუშეთი 2 – 1
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ-3 ამერი 2 – 1
  13/04/2019    
ავაზა დინ.აკად. ავაზა 0 – 2
       
V ტური 20/04/2019 შაბათი  
დინ.აკად დიდუბე-2014 დინ-აკად. 6 – 1
არაგველები გორი დუშეთი 0 – 3
35 სკოლა საბ-სკოლა მარაკანა 6 – 0
  21/04/2019    
ლოკომოტ ვიტ ჯორჯ-2 საგურამო 3 – 0
ვიტ-ჯორჯ-3 ავაზა მცხეთა 2 – 3
საბურთალო ვიტ ჯორჯ ბენდელა 0 – 3
   
VI ტური 4/05/2019 შაბათი  
გორი საბ-სკოლა პარკი არენა 1 – 0
ვიტ ჯორჯ დინ.აკად. მცხეთა 0 – 2
არაგველები ლოკომოტ დუშეთი 0 – 4
  05/05/2019    
ვიტ ჯორჯ-2 საბურთალო მცხეთა 1 – 3
დიდუბ-2014 ვიტ ჯორჯ-3 დუშეთი 5 – 0
  6/5/2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 0 – 0
VII ტური 11/05/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ვიტ-ჯორჯ-2 დინ-აკად. 8 – 0
35 სკოლა დიდუბე-2014 მარაკანა 3 – 2
  12/05/2019    
ლოკომოტ გორი საგურამო 3 – 0
ვიტ ჯორჯ-3 ვიტ ჯორჯია მცხეთა 1 – 6
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 3 – 1
საბურთალო არაგველები ბენდელა 1 – 0
       
VIII ტური 18/05/2019 შაბათი  
ვიტ ჯორჯ 35 სკოლა მცხეთა 0 – 0
გორი ავაზა პარკი არენა 2 – 1
არაგველები დინამო-აკად. დუშეთი 1 – 2
  19/05/2019    
ლოკომოტ საბურთალო საგურამო 5 – 0
ვიტ ჯორჯ-2 ვიტ ჯორჯ-3 მცხეთა 5 – 0
დიდუბე-2014 საბ-სკოლა დუშეთი 2 – 0
       
IX ტური 25/05/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ლოკომოტ. დინ-აკად. 1 – 1
35 სკოლა ვიტ-ჯორჯია-2 მარაკანა 2 – 0
  26/05/2019    
ვიტ ჯორჯ-3 არაგველები მცხეთა 2 – 2
საბ-სკოლა ვიტ ჯორჯ ამერი 0 – 1
საბურთალო გორი ბენდელა 0 – 1
  27/05/2019    
ავაზა დიდუბე-2014 ავაზა 1 – 0
       
 X ტური 01/06/2019 შაბათი  
გორი დიდუბე-2014 პარკი არენა 4 – 0
ვიტ ჯორჯ ავაზა მცხეთა 0 – 0
არაგველები 35 სკოლა დუშეთი 2 – 7
  02/06/2019    
ლოკომოტ ვიტ ჯორჯ-3 საგურამო 10 – 1
ვიტ ჯორჯ-2 საბ სკოლა მცხეთა 1 – 3
საბურთალო დინ.აკად. ბენდელა 2 – 1
       
XI ტური 08/06/2019 შაბათი  
დინ.აკად. გორი დინ.აკად. 2 – 0
35 სკოლა ლოკომოტ. მარაკანა 1 – 3
  09/06/2019    
ვიტ ჯორჯ-3 საბურთალო მცხეთა 0 – 0
დიდუბე-2014 ვიტ ჯორჯ დუშეთი 0 – 2
საბ სკოლა არაგველები ამერი 0 – 0 
  10/06/2019    
ავაზა ვიტ ჯორჯ-2 ავაზა 1 – 2

 

1 ,,საბურთალო” – მიხეილ მოსიაშვილი 593669366 სტ. ,,ბენდელა”
2 ,,საბ-სკოლა” – ნიკა შაველაშვილი 599340165 სტ. ,,ამერი”
3 ,,დინამოს აკადემია” – რეზო გვარაკიძე 577670847 სტ. ,,დინ აკადემია”
4 ,,გორი” გორი – პაატა ფეზუაშვილი 599459296 სტ. ,,პარკი არენა” 
5 ,,ავაზა” – სოსო ჭიკაძე 598117323 სტ. ,,ავაზა”
6 ,,ვიტ-ჯორჯია” – რევაზ ლობჟანიძე 598991104 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
7 ,,ვიტ-ჯორჯია-2″ – გიორგი ბუაძე 577962949 სტ. ,,მცხეთა პარკი”
8 ,,ვიტ ჯორჯია-3″ – გურამ პავლიაშვილი 577332453 ,,მცხეთა პარკი”
9 ,,ლოკომოტივი” – ლუკა ხომასურიძე 593432120 სტ. ,,საგურამო”
10 ,,არაგველები” – სოსო ჭიკაიძე 555020203  სტ დუშეთი
11 ,,35 სკოლა” – ნიკა ფოცხვერია 598987710 სტ. ,,მარაკანა” 
12 ,,დიდუბე 2014″ – რეზო მიმინოშვილი 555112288 სტ. დუშეთი
   
   
   სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   
 
   

Leave a Reply