Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა – 2006 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 საბურთალო 24 20 1 3 89 18 61
2 რუსთავი 24 19 0 5 67 14 57
3 დინ.აკადემია 23 16 2 5 72 31 50
4 ავაზა 23 16 2 5 57 29 50
5 ლოკომოტივი 24 15 3 6 51 28 48
6 დინ-აკად-2 24 13 4 7 42 38 43
7 საბ-ბენდელა 24 10 4 10 39 34 34
8 საბურთ-2007 24 9 3 12 31 40 30
9 საბ-იოსებ. 24 8 4 12 29 48 28
10 რანი 24 6 4 14 27 53 22
11 35 სკოლა 24 11 2 18 30 74 35
12 ჩემპიონი 23 2 2 19 7 60 8
13 ავაზა-1970 23 0 1 22 3 77 1


შენიშვნა : საფეხბურთო გუნდები: ,,ავაზა1970″ და ,, ჩემპიონი ” მოიხსნა გათამაშებიდან.

II წრე    
14 ტური 21.09.2019 შაბათი  
ლოკომოტივი რუსთავი საგურამო 1 – 2
ავაზა-1970 საბურთალო ავაზა 0 – 3 ტ.შ.
საბ-იოსებ. ავაზა ბენდელა 0 – 3
ჩემპიონი დინ-აკად-2 35 სკოლა 0 – 3 ტ.შ.
  22.09.2019  კვირა  
რანი 35 სკოლა ლაგოდეხი 3 – 1
  24.09.2019 სამშაბათი  
საბურთ-2007 საბ-ბენდელა ბენდელა 1 – 1
დინ-აკად ისვენებს    
       
15 ტური 28.09.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2. დინ-აკად. დინ-აკად. 1 – 3
35 სკოლა საბ-იოსებ. 35 სკოლა 1 – 3
საბ-ბენდელა ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 0
საბურთ ჩემპიონი ბენდელა 3 – 0
რუსთავი რანი ფოლადი 6 – 0
  29.09.2019  კვირა  
ავაზა საბურთ-2007 ავაზა 2 – 1
ლოკომოტ ისვენებს    
       
16 ტური 05.10.2019 შაბათი  
დინ-აკად. საბურთ. დინ-აკად. 2 – 5
საბ-იოსებ. რუსთავი ბენდელა 1 – 4
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 0 – 3
ჩემპიონი საბ-ბენდელა 35 სკოლა 0 – 3
საბურთ-2007 35 სკოლა ბენდელა 2 – 0
  06.10.2019  კვირა  
რანი ლოკომოტ ლაგოდეხი 1 – 1
დინ-აკად-2 ისვენებს    
       
17 ტური 12.10.2019 შაბათი  
ლოკომოტ. საბ-იოსებ. საგურამო 4 – 0
35 სკოლა ავაზა-1970 35 სკოლა 3 – 0
რუსთავი საბურთ-2007 ფოლადი 1 – 0
  13.10.2019 კვირა  
ავაზა ჩემპიონი ავაზა 3 – 0
საბ-ბენდ. დინ-აკად. ბენდელა 0 – 3
საბურთ დინ-აკად-2 ბენდელა 2 – 2
რანი ისვენებს    
       
18 ტური 19.10.2019 შაბათი  
დინ-აკად. ავაზა დინ-აკად. 13*00
ავაზა-1970 რუსთავი ავაზა 0 – 3
საბ-იოსებ. რანი ბენდელა 2 – 1
დინ-აკად-2 საბ-ბენდელა დინ-აკად. 0 – 0
ჩემპიონი 35 სკოლა 35 სკოლა 0 – 3
საბურთ-2007 ლოკომოტ ბენდელა 1 – 3
საბურთალო ისვენებს    
       
19 ტური 26.10.2019 შაბათი  
ლოკომოტ. ავაზა-1970 საგურამო 3 – 0
35 სკოლა დინ-აკად. 35 სკოლა 3 – 6
ავაზა დინ-აკად-2 ავაზა 3 – 0
  27.10.2019  კვირა  
საბ-ბენდ. საბურთ ბენდელა 3 – 4
რუსთავი ჩემპიონი ფოლადი 3 – 0
რანი საბურთ-2007 ლაგოდეხი 3 – 0
საბ-იოსებ. ისვენებს    
       
20 ტური 02.11.2019 შაბათი  
დინ-აკად. რუსთავი დინ-აკად. 2 – 1
ავაზა-1970 რანი ავაზა 0 – 3
დინ-აკად-2 35 სკოლა დინ-აკად. 6 – 1
ჩემპიონი ლოკომოტ 35 სკოლა 0 – 3
საბურთ-2007 საბ-იოსებ. ბენდელა 2 – 0
  03.11.2019  კვირა  
საბურთ ავაზა ბენდელა 3 – 0
საბ-ბენდ. ისვენებს    
       
21 ტური 09.11.2019 შაბათი  
ლოკომოტ. დინ-აკად. საგურამო 5 – 1
35 სკოლა საბურთალო 35 სკოლა 0 – 8
საბ-იოსებ. ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 0
რუსთავი დინ-აკად-2 ფოლადი 3 – 1
  10.11.2019 კვირა  
ავაზა საბ-ბენდელა ავაზა 3 – 0
რანი ჩემპიონი ლაგოდეხი 3 – 0
საბურთ-2007 ისვენებს    
       
22 ტური 16.11.2019 შაბათი  
დინ-აკად რანი დინ-აკად. 9 – 1
დინ-აკად-2 ლოკომოტ დინ-აკად. 1 – 1
ჩემპიონი საბ-იოსებ. 35 სკოლა 0 – 3
  17.11.2019 კვირა  
ავაზა-1970 საბურთ-2007 ავაზა 0 – 3
საბ-ბენდ. 35 სკოლა ბენდელა 3 – 0
საბურთ რუსთავი ბენდელა 2 – 0
ავაზა ისვენებს    
       
23 ტური 21.11.2019 ხუთშაბათი  
საბ-იოსებ. დინ-აკად. ბენდელა 0 – 0
საბურთ-2007 ჩემპიონი ბენდელა 3 – 0
  22.11.2019 პარასკევი  
რუსთავი საბ-ბენდ. ფოლადი 1 – 0
35 სკოლა ავაზა 35 სკოლა 2 – 2
  24.11.2019 კვირა  
რანი დინ-აკად-2 ლაგოდეხი 2 – 3
ლოკომოტივი საბურთალო  საგურამო  0 – 4
 ავაზა-1970  ისვენებს    
24 ტური 30.11.2019 შაბათი  
დინ-აკად საბურთ-2007 დინ-აკად. 3 – 0
ჩემპიონი ავაზა-1970 35 სკოლა ———– 
დინ-აკად-2 საბ-იოსებ. დინ-აკად. 1 – 1
  01.12.2019 კვირა  
ავაზა რუსთავი ავაზა 2 – 0
საბ-ბენდ. ლოკომოტ ბენდელა 1 – 0
საბურთ რანი ბენდელა 3 – 0
35 სკოლა ისვენებს    
       
25 ტური 04.12.2019 ოთხშაბათი  
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 0 – 3
საბურთ-2007 დინ-აკად-2 ბენდელა 1 – 2
რანი საბ-ბენდელა ლაგოდეხი 1 – 1
ლოკომოტ ავაზა საგურამო 1 – 3
  05.12.2019 ხუთშაბათი  
რუსთავი 35 სკოლა ფოლადი 4 – 0
საბ-იოსებ. საბურთალო ბენდელა 0 – 3
ჩემპიონი ისვენებს    
       
26 ტური 08.12.2019 კვირა  
ავაზა რანი ავაზა 0 – 0
საბურთ-2007 საბურთალო ბენდელა 0 – 6
  10.12.2019 სამშაბათი  
35 სკოლა ლოკომოტ 35 სკოლა 2 – 4
საბ-ბენდ. საბ-იოსებ. ბენდელა 0 – 1
  11.12.2019 ოთხშაბათი  
დინ-აკად. ჩემპიონი დინ-აკად. 3 – 0
დინ-აკად-2 ავაზა-1970 დინ-აკად. 3 – 0
რუსთავი ისვენებს    
       
       

 

 

1 ,,საბურთალო” – ვოვა მუსერიძე 555 42 43 06 სტ. ,,ბენდელა”
2 ,,საბ ბენდელა” –  ირაკლი აბრამიშვილი 599688989 სტ. ,,ბენდელა”
3 ,,საბურთალო 2007″  – გიორგი კვანტალიანი 574545000 სტ. ,,ბენდელა”
4 ,,დინ აკადემია-2″ – რეზო გვარაკიძე 577670847 სტ. ,,დინ აკად”
5 ,, დინ.აკადემია” – კახა გოგოლაძე 577671114 სტ. ,,დ.აკადემია”
6 ,, ავაზა” – სოსო ჭიკაძე 598117323 სტ ,,ავაზა”
7 ,,ავაზა1970″ – გიორგი სილაგავა 599949844 სტ. ,,ავაზა”  
8 ,,ლოკომოტივი” – ლევან ჯობავა 597934402 სტ. ,,საგურამო”
9 ,,საბურთალო იოსებიძე” – მამუკა მინაშვილი 597299200 სტ. ,,ბენდელა”
10 ,, 35 სკოლა” – გოჩა ავსაჯანიშვილი 599399499 სტ. ,,35 სკოლა”
11 ,,რანი” ლაგოდეხი – ლაშა ჯიოევი 577225923 სტ. ცენტრალური
12 ,,რუსთავი” რუსთავი – ირაკლი ბუაჩიძე 595526509 სტ. ,,ფოლადი”
13 ,,ჩემპიონი” – ირაკლი ჯამასპიშვილი 555585804 სტ. ,,35 სკოლა”
   
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   

 

 

 

 

 

 

I წრე    
1 ტური 30/03/2019 შაბათი  
35 სკოლა რანი 35 სკოლა 3 – 0
დინ-აკად-2 ჩემპიონი დინ-აკად 2 – 0
რუსთავი ლოკომოტივი ფოლადი 1 – 2
  31/03/2019    
ავაზა საბ-იოსებ. ავაზა 4 – 3
საბ-ბენდელა საბურთ-2007 ბენდელა 1 – 1
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 7 – 0
დინ-აკად ისვენებს
2 ტური 06/04/2019 ხუთშაბათი  
დინ-აკად. დინ-აკად-2. დინ-აკად. 2 – 3
ავაზა-1970 საბ-ბენდელა ავაზა 0 – 2
საბ-იოსებ. 35 სკოლა ბენდელა 1 – 2
ჩემპიონი საბურთ 35 სკოლა 1 – 2
საბურთ-2007 ავაზა ბენდელა 1 – 2
  07/04/2019    
რანი რუსთავი ლაგოდეხი 0 – 2
ლოკომოტ ისვენებს    
3 ტური 13/04/2019 შაბათი  
ლოკომოტ რანი საგურამო 1 – 0
35 სკოლა საბურთ-2007 35 სკოლა 1 – 2
რუსთავი საბ-იოსებ. ფოლადი 6 – 0
  14/04/2019    
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 3 – 1
საბ-ბენდელა ჩემპიონი ბენდელა 3 – 0
საბურთ. დინ-აკად. ბენდელა 2 – 3
დინ-აკად-2 ისვენებს    
       
4 ტური 20/04/2019 შაბათი  
დინ-აკად. საბ-ბენდ. დინ-აკად. 4 – 1
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 1 – 1
საბ-იოსებ. ლოკომოტ. ბენდელა 1 – 4
დინ-აკად-2 საბურთ დინ-აკად. 2 – 0
ჩემპიონი ავაზა 35 სკოლა 1 – 8
საბურთ-2007 რუსთავი ბენდელა 1 – 4
რანი ისვენებს    
       
5 ტური 04/05/2019 შაბათი  
ლოკომოტ საბურთ-2007 საგურამო 2 – 0
35 სკოლა ჩემპიონი 35 სკოლა 0 – 1
რუსთავი ავაზა-1970 ფოლადი 5 – 0
  05/05/2019    
ავაზა დინ-აკად. ავაზა 0 – 5
რანი საბ-იოსებ. ლაგოდეხი 2 – 3
საბ-ბენდელა დინ-აკად-2 ბენდელა. 3 – 0
საბურთალო ისვენებს    
       
6 ტური 11/05/2019 შაბათი  
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად. 3 – 1
ავაზა-1970 ლოკომოტ. ავაზა 0 – 3
დინ-აკად-2 ავაზა დინ-აკად. 1 – 4
ჩემპიონი რუსთავი 35 სკოლა 0 – 3
საბურთ-2007 რანი ბენდელა 1 – 0
  12/05/2019    
საბურთ საბ-ბენდ. ბენდელა 5 – 2
საბ-იოსებ. ისვენებს    
       
7 ტური 18/05/2019 შაბათი  
ლოკომოტ ჩემპიონ საგურამო 3 – 0
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 2 – 3
საბ-იოსებ. საბურთ-2007 ბენდელა 1 – 1
რუსთავი დინ-აკად. ფოლადი 2 – 0
  19/05/2019    
ავაზა საბურთ ავაზა 2 – 1
რანი ავაზა-1970 ლაგოდეხი 2 – 0
საბ-ბენდ. ისვენებს    
       
8 ტური 25/05/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ლოკომოტ. დინ-აკად. 1 – 1
ავაზა-1970 საბ-იოსებ. ავაზა 0 – 3
დინ-აკად-2 რუსთავი დინ-აკად. 0 – 8
ჩემპიონი რანი 35 სკოლა 1 – 1
  26/05/2019    
საბ-ბენდელა ავაზა ბენდელა 4 – 1
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 7 – 0
საბურთ-2007 ისვენებს    
       
9 ტური 01/06/2019 შაბათი  
ლოკომოტ დინ-აკად-2 საგურამო 0 – 1
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 2 – 4
რანი დინ-აკად ლაგოდეხი 2 – 6
საბ-იოსებ. ჩემპიონი ბენდელა 0 – 0
საბურთ-2007 ავაზა-1970 ბენდელა 6 – 1
  02/06/2019    
რუსთავი საბურთ ფოლადი 0 – 1
ავაზა ისვენებს    
       
10 ტური 08/06/2019 შაბათი  
დინ-აკად. საბ-იოსებ. დინ-აკად. 4 – 1
დინ-აკად-2 რანი დინ-აკად. 1 – 0
ჩემპიონი საბურთ-2007 35 სკოლა 0 – 2
  09/06/2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 4 – 1
საბ-ბენდ. რუსთავი ბენდელა 0 – 2
საბურთალო ლოკომოტივი    6 – 1
 ავაზა-1970  ისვენებს    
11 ტური 15/06/2019 შაბათი  
ლოკომოტ საბ-ბენდ. საგურამო 3 – 1
საბ-იოსებ. დინ-აკად-2 ბენდელა 2 – 1
ავაზა-1970 ჩემპიონი ავაზა 0 – 3
საბურთ-2007 დინ-აკად ბენდელა 2 – 0
  16/06/2019    
რანი საბურთ ლაგოდეხი 0 – 4
რუსთავი ავაზა ფოლადი 2 – 1
35 სკოლა ისვენებს    
       
12 ტური 22/06/2019 შაბათი  
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად. 6 – 0
35 სკოლა რუსთავი 35 სკოლა 0 – 4
დინ-აკად-2 საბურთ-2007 დინ-აკად. 2 – 0
  23/06/2019    
ავაზა ლოკომოტ ავაზა 0 – 2
საბ-ბენდელა რანი ბენდელა 1 – 2
საბურთალო საბ-იოსებ. ბენდელა 3 – 0
ჩემპიონი ისვენებს    
       
13 ტური 29/06/2019 შაბათი  
ლოკომოტ 35 სკოლა საგურამო 3 – 1
საბ-იოსებ. საბ-ბენდ. ბენდელა 0 – 3
ჩემპიონი დინ-აკად. 35 სკოლა 0 – 3
საბურთ-2007 საბურთალო ბენდელა 0 – 5
  30/06/2019    
რანი ავაზა ლაგოდეხი 0 – 4
რუსთავი ისვენებს    

 

 

 

Leave a Reply