Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტა 2007 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 დინ-აკად-2 27 21 0 6 73 25 63
2 დინ-აკად. 27 20 2 5 86 20 62
3 ავაზა 27 17 4 6 47 24 55
4 ნ.დინამო 26 14 5 7 48 40 47
5 საბურთალო 25 13 7 5 46 25 46
6 გორი 26 10 8 8 35 37 38
7 ვიკინგები 24 8 1 15 31 56 25
8 საბ.სკოლა 26 6 3 17 32 52 21
9 ლოკომოტივი 27 5 1 21 27 71 16
10 ავაზა-1970 27 1 1 25 8 83 4

 

15 ტური 19.09.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა საბ.სკოლა ავაზა 3 – 2
  21.09.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 დინ-აკად. დინ-აკად. 3 – 2
ვიკინგები ავაზა-1970 ხილიანი  0 – 0
  22.09.2019 კვირა  
ნ.დინამო საბურთალო შრ.რეზერ. 0 – 1
ლოკომოტ გორი საგურამო 0 – 4
       
16 ტური 25.09.2019 ოთხშაბათი  
ავაზა-1970 დინ-აკად-2 ავაზა 0 – 3
  28.09.2019 შაბათი  
დინ-აკად. ავაზა დინ-აკად 1 – 1
საბურთალო ლოკომოტივი ბენდელა 2 – 1
საბ.სკოლა ნ.დინამო ამერი 0 – 1
  29.09.2019 კვირა  
გორი ვიკინგები გორი 2 – 1
       
17 ტური 03.10.2019 ხუთშაბათი  
ვიკინგები საბურთალო ხილიანი 0 – 6
ავაზა დინ-აკად-2 ავაზა 1 – 0
  06.10.2019 კვირა  
ნ.დინამო დინ-აკად. შრ.რეზერ.  0 – 7
ლოკომოტივი საბ.სკოლა საგურამო 4 – 0
გორი ავაზა-1970 გორი 2 – 1
       
18 ტური 09.10.2019 ოთხშაბათი  
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 0 – 1
  12.10.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 ნ.დინამო დინ-აკად 2 – 1
საბურთალო გორი ბენდელა 2 – 2
დინ-აკად. ლოკომოტ დინ-აკად. 4 – 1
საბ-სკოლა ვიკინგები ამერი 1 – 0
       
19 ტური 17.10.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 4 – 0
  19.10.2019 შაბათი  
დინ-აკად.-2. ლოკომოტ დინ-აკად. 4 – 1
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 0
დინ-აკად. ვიკინგები დინ-აკად. 4 – 0
საბ.სკოლა გორი ამერი 1 – 1
       
20 ტური 23.10.2019 ოთხშაბათი  
ავაზა-1970 ნ.დინამო ავაზა 1 – 4
  26.10.2019 შაბათი  
საბურთალო საბ.სკოლა ბენდელა 2 – 2
ვიკინგები დინ-აკად-2 ხილიანი 1 – 5
  27.10.2019 კვირა  
გორი დინ-აკად. გორი 0 – 1
ლოკომოტ ავაზა საგურამო 1 – 4
       
21 ტური 31.10.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა ვიკინგები ავაზა 4 – 0
  02.11.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 გორი დინ.აკად. 3 – 0
დინ-აკად. საბურთალო დინ.აკად. 2 – 1
საბ.სკოლა ავაზა-1970 ამერი 5 – 0
  03.11.2019 კვირა  
ნ.დინამო ლოკომოტივი შრ.რეზერ. 4 – 1
       
22 ტური 09.11.2019 შაბათი  
ვიკინგები ნ.დინამო ხილიანი 11*00
საბ.სკოლა დინ-აკად. ამერი 1 – 4
  10.11.2019 კვირა  
საბურთალო დინ-აკად-2 ბენდელა 2 – 3
გორი ავაზა გორი 3 – 0
  11.11.2019 ორშაბათი  
ავაზა-1970 ლოკომოტივი ავაზა 1 – 0
       
23ტური 14.11.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა საბურთალო ავაზა 2 – 1
  16.11.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 საბ.სკოლა დინ-აკად 3 – 0
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად. 1 – 0
  17.11.2019 კვირა  
ნ.დინამო გორი შრ.რეზერ. 1 – 0
ლოკომოტ ვიკინგები საგურამო 2 – 4
       
24 ტური 20.11.2019 ოთხშაბათი  
ავაზა-1970 ვიკინგები ავაზა 1 – 2
დინ-აკად. დინ-აკად-2 დინ-აკად. 0 – 2
  21.11.2019 ხუთშაბათი  
საბურთალო ნ.დინამო ბენდელა 1 – 1
საბ.სკოლა ავაზა ამერი 0 – 2
  24.11.2019 კვირა  
გორი ლოკომოტივი გორი 1 – 1
       
       
25 ტური 28.11.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა დინ.აკადემია ავაზა 0 – 2
  30.11.2019 შაბათი  
დინ-აკად.-2. ავაზა-1970 დინ-აკად. 3 – 0
ვიკინგები გორი ხილიანი 6 – 2
  01.12.2019 კვირა  
ნ.დინამო საბ.სკოლა შრ.რეზერ. 1 – 0
ლოკომოტივი საბურთალო საგურამო 1 – 3
       
26 ტური 04.12.2019 ოთხშაბათი  
ავაზა-1970 გორი ავაზა 0 – 2
  07.12.2019 შაბათი  
დინ-აკად.-2. ავაზა დინ-აკად. 1 – 0
საბურთალო ვიკინგები ბენდელა 11*00
დინ.აკადემია ნ.დინამო დინ-აკად. 2 – 0
საბ.სკოლა ლოკომოტივი ამერი 0 – 1
       
27 ტური 11.12.2019 ოთხშაბათი  
გორი საბურთალი გორი 15*00
ვიკინგები საბ.სკოლა ხილიანი 16*00
ლოკომოტივი დინ.აკადემია საგურამო 0 – 7
  12.12.2019 ხუთშაბათი  
ნ.დინამო დინ-აკად.-2. შრ.რეზერ. 2 – 0
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 3 – 1
       
       

                                                                                             II წრე

 

1 ,,საბურთალო” – გიორგი კვანტალიანი 574545000 სტ ,,ბენდელა”
2 ,,საბ-სკოლა” – ზურა ჯიბუტი 555424425 სტ ,,ამერი”
3 ,,დინ.აკადემია2″ – კახა გოგოლაძე 577671114 სტ ,,დ. აკადემია”
4 ,,დინ.აკადემია” – ზურა ელიავა 577671141 სტ ,,დ. აკადემია”
5 ,,გორი” გორი – ლაშა ბალიაშვილი 558613361 სტ ,, პარკი არენა “
6 ,,ნ. დინამო” – მერაბ მდივნიშვილი 593321013 სტ. ,,შრ.რეზერ”
7 ,,ავაზა” – დათო დათვაძე 568888850 სტ. ,,ავაზა”
8 ,, ავაზა – 1970 ” – ბონდო კაკუბავა 599905136 სტ. ,,ავაზა”
9 ,,ლოკომოტივი” – გიორგი რუსიძე 599603003 სტ. ,,საგურამო”
10 ,,ვიკინგები” – ანზორ კიღურაძე 577951119 სტ. ,,ხილიანი”
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   

 

 

  I წრე    
1 ტური 21/03/2019    
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 0 – 2
  23/03/2019    
დინ-აკად.-2 ლოკომოტ დინ-აკად. 3 – 1
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 6 – 0
დინ-აკად. ვიკინგები დინ-აკად. 2 – 1
საბ-სკოლა გორი ამერი 0 – 1
       
2 ტური 27/03/2019    
ავაზა-1970 ნ.დინამო ავაზა 1 – 4
  30/03/2019    
ვიკინგები დინ-აკად-2 ხილიანი 2 – 1
საბურთალო საბ.სკოლა ბენდელა 1 – 0
  31/03/2019    
გორი დინ-აკად. გორი 2 – 2
ლოკომოტ ავაზა საგურამო 2 – 4
       
3 ტური 4/4/2019    
ავაზა ვიკინგები ავაზა 2 – 1
  6/4/2019    
დინ-აკად-2 გორი დინ-აკად 4 – 2
დინ-აკად. საბურთალო დინ-აკად. 0 – 1
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 4 – 1
  7/4/2019    
ნ.დინამო ლოკომოტ შრ.რეზერვ. 6 – 0
       
4 ტური 10/4/2019    
ავაზა-1970 ლოკომოტ ავაზა 0 – 3
  13/04/2019    
ვიკინგები ნ.დინამო ხილიანი 2 – 1
საბურთალო დინ-აკად-2 ბენდელა 0 – 3
საბ.სკოლა დინ-აკად. ამერი 2 – 4
  14/04/2019    
გორი ავაზა გორი 0 – 0
       
5 ტური 17/04/2019    
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად. 6 – 0
ლოკომოტ ვიკინგები საგურამო 0 – 3
დინ-აკად-2 საბ.სკოლა დინ-აკად. 5 – 2
  18/04/2019    
ავაზა საბურთალო ავაზა 0 – 0
ნ.დინამო გორი შრ.რეზერვ. 0 – 0
       
6 ტური 1/5/2019    
ავაზა-1970 ვიკინგები ავაზა 0 – 4
  4/5/2019    
საბურთალო ნ.დინამო ბენდელა 2 – 2
დინ-აკად. დინ-აკად-2 დინ-აკად. 1 – 0
საბ.სკოლა ავაზა ამერი 2 – 0
  5/5/2019    
გორი ლოკომოტ გორი 2 – 0
       
7 ტური 9/5/2019    
ავაზა დინ-აკად. ავაზა 1 – 0
  11/5/2019    
დინ-აკად-2 ავაზა-1970 დინ-აკად. 8 – 0
ვიკინგები გორი ხილიანი 0 – 1
  12/5/2019    
ნ.დინამო საბ.სკოლა შრ.რეზერ.
ლოკომოტ საბურთალო საგურამო 2 – 2
       
8 ტური 15/05/2019    
ავაზა-1970 გორი ავაზა 0 – 3
  18/25/2019    
დინ-აკად-2 ავაზა დინ-აკად 1 – 2
საბურთალო ვიკინგები ბენდელა 3 – 1
დინ-აკად. ნ.დინამო დინ-აკად. 10 – 1
საბ.სკოლა ლოკომოტ ამერი 1 – 0
       
9 ტური 23/05/2019    
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 2 – 0
  25/05/2019    
ნ.დინამო დინ-აკად-2 შრ.რეზერ. 3 – 1
ვიკინგები საბ-სკოლა ხილიანი 2 – 1
  26/05/2019    
გორი საბურთალო გორი 1 – 1
ლოკომოტ დინ-აკად. საგურამო 0 – 4
       
  I I წრე    
10 ტური 5/6/2019    
ავაზა-1970 საბურთალო ავაზა 0 – 2
  8/6/2019    
ნ.დინამო ავაზა შრ.რეზერ. 3 – 2
ვიკინგები დინ-აკად. ხილიანი 1 – 6
  9/6/2019    
გორი საბ.სკოლა გორი 1 – 0
ლოკომოტ დინ-აკად.-2. საგურამო 1 – 4
       
11 ტური 13/06/2019    
ავაზა ლოკომოტ ავაზა 4 – 0
  15/06/2019    
დინ-აკად-2 ვიკინგები დინ-აკად. 2 – 0
დინ-აკად. გორი დინ-აკად. 6 – 1
საბ.სკოლა საბურთალო ამერი 2 – 4
  16/06/2019    
ნ.დინამო ავაზა-1970 შრ.რეზერვ. 3 – 0
       
12 ტური 19/06/2019    
ავაზა-1970 საბ.სკოლა ავაზა 1 – 3
საბურთალო დინ-აკად. ბენდელა 1 – 0
გორი დინ-აკად-2 გორი 0 – 4
ლოკომოტ ნ.დინამო საგურამო 0 – 1
  20/06/2019    
ვიკინგები ავაზა ხილიანი 0 – 3
       
13 ტური  22/06/2019    
დინ-აკად-2 საბურთალო დინ-აკად 2 – 0
დინ-აკად. საბ.სკოლა დინ-აკად. 5 – 0
  23/06/2019    
ნ.დინამო ვიკინგები შრ.რეზერ. 4 – 0
ლოკომოტ ავაზა-1970 საგურამო 3 – 0
  25/06/2019    
ავაზა გორი ავაზა 2 – 1
       
14 ტური 26/06/2019    
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 0 – 3
  27/06/2019    
საბ.სკოლა დინ-აკად-2 ამერი 1 – 3
ვიკინგები ლოკომოტ ხილიანი 0 – 3
  29/06/2019    
საბურთალო ავაზა ბენდელა 0 – 0
  30/06/2019    
გორი ნ.დინამო გორი 1 – 1

 

 

Leave a Reply