Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ – ლიგა 2008 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ გაშ 
1 დინ-აკად.-2 21 19 2 0 93 17 59
2 თ.ს.აკად. 19 12 3 4 51 27 39
3 35 სკოლა 20 12 1 7 38 33 37
4 საბურთალო 20 10 7 3 55 29 37
5 დინ-აკად. 19 9 5 5 33 28 32
6 საბ-ბენდელა 20 9 4 7 38 37 31
7 ავაზა 20 7 7 6 22 31 28
8 საბ-სკოლა 19 6 3 10 30 35 21
9 ნ.დინამო-2 20 5 5 10 21 36 20
10 ნ.დინამო 20 6 1 13 25 50 19
11 ლომები 20 5 4 11 41 57 19
12 ლოკომოტივი 19 2 6 11 34 55 12
13 ავაზა-1970 21 2 2 17 11 57 8

 

II წრე    
14 ტური 20.09.2019 პარასკევი  
ნ.დინამო ავაზა-1970 შატილი 2 – 1
  21.09.2019 შაბათი  
ნ.დინამო-2 საბ-სკოლა შრ.რეზერ. 1 – 1
  21.09.2019 შაბათი  
საბ-ბენდელა დინ-აკად. ბენდელა 0 – 2
საბურთალო დინ-აკად-2 ბენდელა 0 – 2
  22.09.2019 კვირა  
35 სკოლა ლომები 35 სკოლა 3 – 1
ლოკომოტივი ავაზა საგურამო 2 – 2
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
15 ტური 26.09.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა ლომები ავაზა 0 – 0
  27.09.2019 პარასკევი  
ავაზა-1970 ნ.დინამო-2 ავაზა 0 – 2
თ.ს.აკად. 35 სკოლა თ.ს.აკად. 5 – 0
  28.09.2019 შაბათი  
დინ-აკად. ნ.დინამო დინ-აკად. 2 – 1
დინ-აკად-2 საბ-ბენდელა დინ-აკად 5 – 1
  29.09.2019 კვირა  
საბ-სკოლა ლოკომოტ ამერი 2 – 3
საბურთალო ისვენებს    
       
16 ტური 04.10.2019 პარასკევი  
ნ.დინამო დინ-აკად-2 შატილი 0 – 3
  05.10.2019 შაბათი  
ნ.დინამო-2 დინ-აკად. შრ.რეზერ. 2 – 3
საბურთალო თ.ს.აკად. ბენდელა 2 – 3
  06.10.2019 კვირა  
ლომები საბ-სკოლა ედელვაისი 0 – 4
35 სკოლა ავაზა 35 სკოლა 1 – 0
ლოკომოტ ავაზა-1970 საგურამო 1 – 1
საბ-ბენდელა ისვენებს    
       
17 ტური 10.10.2019 ხუთშაბათი  
თ.ს.აკად. საბ-ბენდელა თ.ს.აკად. 3 – 0
  11.10.2019 პარასკევი  
ავაზა-1970 ლომები ავაზა 1 – 0
  12.10.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 ნ.დინამო-2 დინ-აკად. 3 – 0
დინ-აკად. ლოკომოტ დინ-აკად. 3 – 2
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 2 – 2
  13.10.2019 კვირა  
საბ-სკოლა ავაზა ამერი 0 – 0
ნ.დინამო ისვენებს    
       
18 ტური 17.10.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა ავაზა-1970 ავაზა 2 – 1
  18.10.2019 პარასკევი  
ნ.დინამო თ.ს.აკად. შატილი
  19.10.2019 შაბათი  
საბ-ბენდელა საბურთ. ბენდელა 4 – 2
35 სკოლა საბ-სკოლა 35 სკოლა 2 – 1
ლომები დინ-აკად. ედელვაისი 1 – 2
  20.10.2019 კვირა  
ლოკომოტ დინ.აკად-2 საგურამო 2 – 3
ნ.დინამო-2 ისვენებს    
       
19 ტური 25.10.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკადემია ნ.დინამო-2 თ.ს.აკად. 1 – 0
ავაზა-1970 საბ-სკოლა ავაზა 1 – 0
  26.10.2019 შაბათი  
დინ-აკად. ავაზა დინ-აკად 0 – 1
დინ-აკად-2 ლომები დინ-აკად 5 – 0
საბ-ბენდ. 35 სკოლა ბენდელა 1 – 2
საბურთ. ნ.დინამო ბენდელა 5 – 0
ლოკომოტ ისვენებს    
       
20 ტური 29.10.2019 სამშაბათი  
ნ.დინამო-2 საბურთალო შრ.რეზერ. 1 – 1
  30.10.2019 ოთხშაბათი  
საბ-სკოლა დინ-აკად ამერი 16*00
35 სკოლა ავაზა-1970 35 სკოლა 4 – 1
ლოკომოტივი თ.ს.აკადემია საგურამო 16*30
ავაზა დინ-აკად-2 ავაზა 0 – 7
ნ.დინამო საბ-ბენდელა შატილი 1 – 3
ლომები ისვენებს    
       
21 ტური 01.11.2019 პარასკევი  
ნ.დინამო 35 სკოლა შატილი 1 – 4
  02.11.2019 შაბათი  
საბ-ბენდელა ნ.დინამო-2 ბენდელა 2 – 1
დინ-აკად-2 საბ-სკოლა დინ-აკად. 5 – 2
დინ-აკად. ავაზა-1970 დინ-აკად. 4 – 0
საბურთალო ლოკომოტივი ბენდელა 5 – 1
  03.11.2019 კვირა  
თ.ს.აკადემია ლომები თ.ს.აკად. 2 – 1
ავაზა ისვენებს    
       
22  ტური 07.11.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა თ.ს.აკადემია ავაზა 2 – 3
  08.11.2019 პარასკევი  
ავაზა-1970 დინ-აკად-2 ავაზა 1 – 5
  09.11.2019 შაბათი  
ლომები საბურთალო ედელვაისი 3 – 3
  10.11.2019 კვირა  
ნ.დინამო-2 ნ.დინამო  შრ.რეზერ. 1 – 0
35 სკოლა დინ-აკად. 35 სკოლა 14*00
ლოკომოტივი საბ-ბენდელა საგურამო 2 – 2
საბ-სკოლა ისვენებს    
       
       
23 ტური 15.11.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. საბ-სკოლა თ.ს.აკად. 16*00
ნ.დინამო ლოკომოტივი შატილი 17*00
  16.11.2019 შაბათი  
საბ-ბენდელა ლომები ბენდელა 10*00
დინ-აკად-2 დინ-აკად დინ-აკად. 11*00
საბურთალო ავაზა ბენდელა 13*00
  17.11.2019 კვირა  
ნ.დინამო-2 35 სკოლა შრ.რეზერ. 11*30
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
24 ტური 21.11.2019 ხუთშაბათი  
საბ-სკოლა საბურთალო ამერი 16*30
ავაზა საბ-ბენდ. ავაზა 17*00
  22.11.2019 პარასკევი  
ავაზა-1970 თ.ს.აკად. ავაზა 20*30
  24.11.2019 კვირა  
ლომები ნ.დინამო ედელვაისი 10*00
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 14*00
ლოკომოტივი ნ.დინამო-2 საგურამო 16*00
დინ-აკად. ისვენებს    
       
25 ტური 28.11.2019 ხუთშაბათი  
თ.ს.აკად. დინ-აკად. თ.ს.აკად. 16*00
  29.11.2019 პარასკევი  
ნ.დინამო ავაზა შატილი 18*00
  30.11.2019 შაბათი  
საბ-ბენდელა საბ-სკოლა ბენდელა 10*00
საბურთალო ავაზა-1970 ბენდელა 13*00
  01.12.2019 კვირა  
ნ.დინამო-2 ლომები შრ.რეზერ. 11*30
ლოკომოტივი 35 სკოლა საგურამო 16*00
დინ-აკად-2 ისვენებს    
       
26 ტური 05.12.2019 ხუთშაბათი  
ავაზა ნ.დინამო-2 ავაზა 17*00
  06.12.2019 პარასკევი  
ავაზა-1970 საბ-ბენდელა ავაზა 20*30
  07.12.2019 შაბათი  
დინ-აკად. საბურთალო დინ-აკად. 11*00
დინ-აკად-2 თ.ს.აკადემია დინ-აკად. 12*00
  08.12.2019 კვირა  
ლომები ლოკომოტივი ედელვაისი 12*00
საბ-სკოლა ნ.დინამო ამერი 14*00
35 სკოლა ისვენებს    
       
       

 

1 ,,საბურთალო” – ირაკლი აბრამიშვილი 599688989 სტ. ,,ბენდელა”
2 ,,საბურთალო ბენდელა” – ლაშა გიორგობიანი 555232447 სტ ,,ბენდელა”
3 ,,საბ-სკოლა” – პაატა ჯინჭარაძე 557158595 სტ ,,ამერი”
4 ,,დინ.აკადემია 2″ – ზურა ელიავა 577671141 სტ ,,დ. აკადემია”
5 ,,დინ.აკადემია” – შალვა კვარაცხელია 577670842 სტ ,,დ. აკადემია”
6 ,,ნ. დინამო” – დათო შენგელია 568420042 სტ. ,,შატილი”
7 ,,ნ.დინამო 2″ – მერაბ მდივნიშვილი 593321013 სტ. ,,შრ. რეზერვები” 
8 ,,ავაზა” – თამაზ იაშვილი 579083071 სტ. ,,ავაზა”
9 ,,ავაზა-1970″ – დათო კაციტაძე 599632263 სტ. ,,ავაზა”
10 ,,თ.ს. აკადემია” – ილია ხუჭუა 577964076 სტ. ,,თ.ს. აკადემია” 
11 ,,ლოკომოტივი” – ნიკა გუშარაშვილი 574307000 სტ. ,,საგურამო”
12 ,,35 სკოლა” – გიორგი მანწკავა 597083580 სტ. ,,35 სკოლა”
13 ,,ლომები” – რომანოზ ორდინიძე 571494939 სტ. ,,ედელვაისი”
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
რამინ რობაქიძე 577 95 28 81

 

  I წრე    
1 ტური 21/03/2019    
ავაზა ლოკომოტივი ავაზა 1 – 1
  22/03/2019    
ავაზა-1970 ნ.დინამო ავაზა 0 – 3 ტ.შ.
  23/03/2019    
დინ-აკად-2 საბურთალო დინ-აკად. 2 – 2
დინ-აკად. საბ-ბენდელა დინ-აკად. 0 – 2
ლომები 35 სკოლა ედელვ. 4 – 1
  24/03/2019    
საბ-სკოლა ნ.დინამო-2 ამერი 4 – 0
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
2 ტური 29/03/2019    
ნ.დინამო დინ-აკად. შატილი 3 – 1
  30/03/2019    
საბ-ბენდელა დინ-აკად-2 ბენდელა 0 – 5
ლომები ავაზა ედელვაისი 1 – 4
  31/03/2019    
ნ.დინამო-2 ავაზა-1970 შრ.რეზერ. 1 – 0
35 სკოლა თ.ს.აკად. 35 სკოლა 3 – 0
ლოკომოტ საბ-სკოლა საგურამო 1 – 2
საბურთალო ისვენებს    
       
3 ტური 04/04/2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 2 – 0
  05/04/2019    
თ.ს.აკად. საბურთალო თ.ს.აკად. 2 – 4
ავაზა-1970 ლოკომოტ ავაზა 0 – 3
  06/04/2019    
დინ-აკად-2 ნ.დინამო დინ-აკად. 6 – 1
დინ-აკად. ნ.დინამო-2 დინ-აკად 0 – 0
  07/04/2019    
საბ-სკოლა ლომები ამერი 1 – 3
საბ-ბენდელა ისვენებს    
       
4 ტური 11/04/2019    
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 2 – 1
  13/04/2019    
საბ-ბენდელა თ.ს.აკად. ბენდელა 3 – 3
ნ.დინამო-2 დინ-აკად-2 შრ.რეზერ. 1 – 3
  14/04/2019    
ლომები ავაზა-1970 ედელვაისი 8 – 3
35 სკოლა საბურთალო 35სკოლა 0 – 3
ლოკომოტ დინ-აკად. საგურამო 3 – 6
ნ.დინამო ისვენებს    
       
       
5 ტური 17/04/2019    
დინ-აკად. ლომები დინ-აკად. 2 – 2
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 2 – 0
დინ.აკად-2 ლოკომოტ დინ-აკად. 4 – 0
  18/04/2019    
თ.ს.აკად. ნ.დინამო თ.ს.აკად. 2 – 3
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 0 – 0
  20/04/2019    
საბურთ. საბ-ბენდელა ბენდელა 2 – 0
ნ.დინამო-2 ისვენებს    
       
6 ტური 02/05/2019    
ავაზა დინ-აკად. ავაზა 0 – 0
  03/05/2019    
ნ.დინამო საბურთ. შატილი 1 – 3
  04/05/2019    
ნ.დინამო-2 თ.ს.აკად. შრ.რეზერ. 0 – 2
ლომები დინ-აკად-2 ედელვაისი 2 – 8
  05/05/2019    
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 0 – 4
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 1 – 0
ლოკომოტ ისვენებს    
       
7 ტური 10/05/2019    
თ.ს.აკად. ლოკომოტივი თ.ს.აკად. 4 – 1
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 0 – 2
  11/05/2019    
საბ-ბენდელა ნ.დინამო ბენდელა 4 – 1
დინ-აკად-2 ავაზა დინ-აკად 7 – 0
დინ-აკად საბ-სკოლა დინ-აკად. 4 – 2
საბურთალო ნ.დინამო-2 ბენდელა 1 – 1
ლომები ისვენებს    
       
       
8 ტური 17/05/2019    
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 0 – 1
  18/05/2019    
ნ.დინამო-2 საბ-ბენდელა შრ.რეზერ. 1 – 1
ლომები თ.ს.აკად. ედელვაისი 1 – 5
  19/05/2019    
35 სკოლა ნ.დინამო 35 სკოლა 2 – 0
ლოკომოტივი საბურთალო საგურამო 1 – 3
საბ-სკოლა დინ-აკად-2 ამერი 0 – 2
ავაზა ისვენებს    
       
9 ტური 24/05/2019    
თ.ს.აკად. ავაზა თ.ს.აკად. 3 – 0
ნ.დინამო ნ.დინამო-2 შატილი 0 – 2
  25/05/2019    
საბ-ბენდელა ლოკომოტივი ბენდელა 2 – 2
დინ-აკად-2 ავაზა-1970 დინ-აკად 5 – 0
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად. 0 – 3
საბურთალო ლომები ბენდელა 5 – 3
საბ-სკოლა ისვენებს    
       
10 ტური 06/06/2019    
ავაზა საბურთალო ავაზა 1 – 1
  08/06/2019    
დინ-აკად დინ-აკად-2 დინ-აკად. 2 – 5
ლომები საბ-ბენდელა ედელვაისი 4 – 2
  09/06/2019    
35 სკოლა ნ.დინამო-2 35 სკოლა 4 – 0
ლოკომოტივი ნ.დინამო-2 საგურამო 2 – 3
საბ-სკოლა თ.ს.აკად. ამერი 4 – 2
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
11 ტური 14/06/2019    
თ.ს.აკად. ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 5 – 0
ნ.დინამო ლომები შატილი 2 – 0
  15/06/2019    
საბ-ბენდ. ავაზა ბენდელა 2 – 0
დინ-აკად-2 35 სკოლა დინ-აკად. 5 – 0
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 5 – 0
  16/06/2019    
ნ.დინამო-2 ლოკომოტივი შრ.რეზერ. 5 – 4
დინ-აკად. ისვენებს    
       
12 ტური 20/06/2019    
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 4 – 1
  21/06/2019    
ავაზა-1970 საბურთალო ავაზა 1 – 5
  22/06/2019    
დინ-აკად. თ.ს.აკად. დინ-აკად. 0 – 0
  23/06/2019    
ლომები ნ.დინამო-2 ედელვაისი 5 – 2
35 სკოლა ლოკომოტივი 35 სკოლა 5 – 1
საბ-სკოლა საბ-ბენდელა ამერი 1 – 2
დინ-აკად-2 ისვენებს    
       
13 ტური 28/06/2019    
თ.ს.აკად. დინ-აკად-2 თ.ს.აკად. 3 – 3
ნ.დინამო საბ-სკოლა შატილი 2 – 2
  29/06/2019    
საბ-ბენდელა ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 0
საბურთალო დინ-აკად. ბენდელა 1 – 1
  30/06/2019    
ნ.დინამო-2 ავაზა შრ.რეზერ. 0 – 1
ლოკომოტივი ლომები საგურამო 2 – 2
35 სკოლა ისვენებს    
       

 

 

Leave a Reply