Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ – ლიგა 2008 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 დინ-აკად.-2 12 10 2 0 55 11 32
2 საბურთალო 12 8 4 0 35 13 28
3 საბ-ბენდელა 12 6 3 3 25 19 21
4 ავაზა 12 5 4 3 15 17 19
5 35 სკოლა 12 6 0 6 20 21 18
6 თ.ს.აკად. 12 5 3 4 31 22 18
7 ლომები 12 5 2 5 35 37 17
8 ნ.დინამო 12 5 1 6 20 28 16
9 საბ-სკოლა 12 5 1 6 20 23 16
10 დინ-აკად. 12 3 5 4 17 21 14
11 ნ.დინამო-2 12 3 3 6 13 25 12
12 ლოკომოტივი 12 1 3 8 21 37 6
13 ავაზა-1970 12 0 1 11 4 37 1

 

  I წრე    
1 ტური 21/03/2019    
ავაზა ლოკომოტივი ავაზა 1 – 1
  22/03/2019    
ავაზა-1970 ნ.დინამო ავაზა 0 – 3 ტ.შ.
  23/03/2019    
დინ-აკად-2 საბურთალო დინ-აკად. 2 – 2
დინ-აკად. საბ-ბენდელა დინ-აკად. 0 – 2
ლომები 35 სკოლა ედელვ. 4 – 1
  24/03/2019    
საბ-სკოლა ნ.დინამო-2 ამერი 4 – 0
თ.ს.აკად. ისვენებს    
       
2 ტური 29/03/2019    
ნ.დინამო დინ-აკად. შატილი 3 – 1
  30/03/2019    
საბ-ბენდელა დინ-აკად-2 ბენდელა 0 – 5
ლომები ავაზა ედელვაისი 1 – 4
  31/03/2019    
ნ.დინამო-2 ავაზა-1970 შრ.რეზერ. 1 – 0
35 სკოლა თ.ს.აკად. 35 სკოლა 3 – 0
ლოკომოტ საბ-სკოლა საგურამო 1 – 2
საბურთალო ისვენებს    
       
3 ტური 04/04/2019    
ავაზა 35 სკოლა ავაზა 2 – 0
  05/04/2019    
თ.ს.აკად. საბურთალო თ.ს.აკად. 2 – 4
ავაზა-1970 ლოკომოტ ავაზა 0 – 3
  06/04/2019    
დინ-აკად-2 ნ.დინამო დინ-აკად. 6 – 1
დინ-აკად. ნ.დინამო-2 დინ-აკად 0 – 0
  07/04/2019    
საბ-სკოლა ლომები ამერი 1 – 3
საბ-ბენდელა ისვენებს    
       
4 ტური 11/04/2019    
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 2 – 1
  13/04/2019    
საბ-ბენდელა თ.ს.აკად. ბენდელა 3 – 3
ნ.დინამო-2 დინ-აკად-2 შრ.რეზერ. 1 – 3
  14/04/2019    
ლომები ავაზა-1970 ედელვაისი 8 – 3
35 სკოლა საბურთალო 35სკოლა 0 – 3
ლოკომოტ დინ-აკად. საგურამო 3 – 6
ნ.დინამო ისვენებს    
       
       
5 ტური 17/04/2019    
დინ-აკად. ლომები დინ-აკად. 2 – 2
საბ-სკოლა 35 სკოლა ამერი 2 – 0
დინ.აკად-2 ლოკომოტ დინ-აკად. 4 – 0
  18/04/2019    
თ.ს.აკად. ნ.დინამო თ.ს.აკად. 2 – 3
ავაზა-1970 ავაზა ავაზა 0 – 0
  20/04/2019    
საბურთ. საბ-ბენდელა ბენდელა 2 – 0
ნ.დინამო-2 ისვენებს    
       
6 ტური 02/05/2019    
ავაზა დინ-აკად. ავაზა 0 – 0
  03/05/2019    
ნ.დინამო საბურთ. შატილი 1 – 3
  04/05/2019    
ნ.დინამო-2 თ.ს.აკად. შრ.რეზერ. 0 – 2
ლომები დინ-აკად-2 ედელვაისი 2 – 8
  05/05/2019    
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 0 – 4
საბ-სკოლა ავაზა-1970 ამერი 1 – 0
ლოკომოტ ისვენებს    
       
7 ტური 10/05/2019    
თ.ს.აკად. ლოკომოტივი თ.ს.აკად. 4 – 1
ავაზა-1970 35 სკოლა ავაზა 0 – 2
  11/05/2019    
საბ-ბენდელა ნ.დინამო ბენდელა 4 – 1
დინ-აკად-2 ავაზა დინ-აკად 7 – 0
დინ-აკად საბ-სკოლა დინ-აკად. 4 – 2
საბურთალო ნ.დინამო-2 ბენდელა 1 – 1
ლომები ისვენებს    
       
       
8 ტური 17/05/2019    
ავაზა-1970 დინ-აკად. ავაზა 0 – 1
  18/05/2019    
ნ.დინამო-2 საბ-ბენდელა შრ.რეზერ. 1 – 1
ლომები თ.ს.აკად. ედელვაისი 1 – 5
  19/05/2019    
35 სკოლა ნ.დინამო 35 სკოლა 2 – 0
ლოკომოტივი საბურთალო საგურამო 1 – 3
საბ-სკოლა დინ-აკად-2 ამერი 0 – 2
ავაზა ისვენებს    
       
9 ტური 24/05/2019    
თ.ს.აკად. ავაზა თ.ს.აკად. 3 – 0
ნ.დინამო ნ.დინამო-2 შატილი 0 – 2
  25/05/2019    
საბ-ბენდელა ლოკომოტივი ბენდელა 2 – 2
დინ-აკად-2 ავაზა-1970 დინ-აკად 5 – 0
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად. 0 – 3
საბურთალო ლომები ბენდელა 5 – 3
საბ-სკოლა ისვენებს    
       
10 ტური 06/06/2019    
ავაზა საბურთალო ავაზა 1 – 1
  08/06/2019    
დინ-აკად დინ-აკად-2 დინ-აკად. 2 – 5
ლომები საბ-ბენდელა ედელვაისი 4 – 2
  09/06/2019    
35 სკოლა ნ.დინამო-2 35 სკოლა 4 – 0
ლოკომოტივი ნ.დინამო-2 საგურამო 2 – 3
საბ-სკოლა თ.ს.აკად. ამერი 4 – 2
ავაზა-1970 ისვენებს    
       
11 ტური 14/06/2019    
თ.ს.აკად. ავაზა-1970 თ.ს.აკად. 5 – 0
ნ.დინამო ლომები შატილი 2 – 0
  15/06/2019    
საბ-ბენდ. ავაზა ბენდელა 2 – 0
დინ-აკად-2 35 სკოლა დინ-აკად. 5 – 0
საბურთალო საბ-სკოლა ბენდელა 5 – 0
  16/06/2019    
ნ.დინამო-2 ლოკომოტივი შრ.რეზერ. 5 – 4
დინ-აკად. ისვენებს    
       
12 ტური 20/06/2019    
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 4 – 1
  21/06/2019    
ავაზა-1970 საბურთალო ავაზა 1 – 5
  22/06/2019    
დინ-აკად. თ.ს.აკად. დინ-აკად. 0 – 0
  23/06/2019    
ლომები ნ.დინამო-2 ედელვაისი 5 – 2
35 სკოლა ლოკომოტივი 35 სკოლა 5 – 1
საბ-სკოლა საბ-ბენდელა ამერი 1 – 2
დინ-აკად-2 ისვენებს    
       
13 ტური 28/06/2019    
თ.ს.აკად. დინ-აკად-2 თ.ს.აკად. 3 – 3
ნ.დინამო საბ-სკოლა შატილი 2 – 2
  29/06/2019    
საბ-ბენდელა ავაზა-1970 ბენდელა 3 – 0
საბურთალო დინ-აკად. ბენდელა 1 – 1
  30/06/2019    
ნ.დინამო-2 ავაზა შრ.რეზერ. 0 – 1
ლოკომოტივი ლომები საგურამო 2 – 2
35 სკოლა ისვენებს    
       

 

1 ,,საბურთალო” – ვოვა მუსერიძე 555424306 სტ. ,,ბენდელა”
2 ,,საბურთალო ბენდელა” – ლაშა გიორგობიანი 555232447 სტ ,,ბენდელა”
3 ,,საბ-სკოლა” – პაატა ჯინჭარაძე 557158595 სტ ,,ამერი”
4 ,,დინ.აკადემია 2″ – ზურა ელიავა 577671141 სტ ,,დ. აკადემია”
5 ,,დინ.აკადემია” – შალვა კვარაცხელია 577670842 სტ ,,დ. აკადემია”
6 ,,ნ. დინამო” – დათო შენგელია 568420042 სტ. ,,შატილი”
7 ,,ნ.დინამო 2″ – მერაბ მდივნიშვილი 593321013 სტ. ,,შრ. რეზერვები” 
8 ,,ავაზა” – თამაზ იაშვილი 579083071 სტ. ,,ავაზა”
9 ,,ავაზა-1970″ – დათო კაციტაძე 599632263 სტ. ,,ავაზა”
10 ,,თ.ს. აკადემია” – ილია ხუჭუა 577964076 სტ. ,,თ.ს. აკადემია” 
11 ,,ლოკომოტივი” – ნიკა გუშარაშვილი 574307000 სტ. ,,საგურამო”
12 ,,35 სკოლა” – გელა კაკულია 599304098 სტ. ,,35 სკოლა”
13 ,,ლომები” – რომანოზ ორდინიძე 571494939 სტ. ,,ედელვაისი”
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81
   

Leave a Reply