Single Blog Title

This is a single blog caption

ელიტ ლიგა – 2009 ( 2019 წ )

გუნდები  გატ  გაშ
1 საბურთალო 13 13 0 0 68 6 39
2 35 სკოლა 13 11 1 1 68 13 34
3 ავაზა 13 9 2 2 47 18 29
4 დინ-აკად. 13 9 1 3 38 22 28
5 საბურთ-2010 13 5 4 4 27 25 19
6 საბ-სკოლა 13 5 2 6 26 48 17
7 თ.ს.აკად 12 5 2 5 23 30 17
8 დინ-აკად-2 13 4 3 6 21 30 15
9 ნ.დინამო 12 4 2 6 16 17 14
10 რუსთავი 13 4 2 7 11 15 14
11 საბ-ბენდ. 13 4 1 8 19 32 13
12 მერანი 13 2 4 7 16 27 10
13 ლოკომოტივი 13 2 0 11 9 43 6
14 რუსთავი-2 13 0 0 12 9 72 0

 

  I წრე    
1 ტური 30.03.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 ნ.დინამო დინ-აკად. 0 – 3
საბ-ბენდ. თ.ს.აკად. ბენდელა 0 – 3
საბურთალო მერანი ბენდელა 2 – 0
დინ-აკად. 35 სკოლა დინ-აკად. 1 – 4
რუსთავი ავაზა ფოლადი 0 – 0
რუსთავი-2 საბურთ-2010 ფოლადი 0 – 1
ლოკომოტ საბ-სკოლა საგურამო 1 – 4
2 ტური 05.04.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. დინ-აკად თ.ს.აკად. 2 – 4
  06.04.2019    
საბურთ-2010 ლოკომოტ ბენდელა 6 – 1
საბურთ. საბ-ბენდ. ბენდელა 10 – 2
მერანი საბ-სკოლა მერანი 2 – 2
ავაზა რუსთავი-2 ავაზა 8 – 0
  07.04.2019    
ნ.დინამო რუსთავი შრ.რეზერ. 0 – 0
35 სკოლა დინ-აკად-2 35 სკოლა 8 – 1
3 ტური 13.04.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 თ.ს.აკად. დინ-აკად. 0 – 1
საბ-ბენდ. მერანი ბენდელა 0 – 1
დინ-აკად. საბურთალო დინ-აკად. 0 – 2
რუსთავი 35 სკოლა ფოლადი 0 – 2
რუსთავი-2 ნ.დინამო ფოლადი 0 – 2
ლოკომოტ. ავაზა საგურამო 0 – 5
  14.04.2019    
საბ-სკოლა საბურთ-2010 ამერი 3 – 2
4 ტური 19.04.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. რუსთავი თ.ს.აკად. 2 – 0
  20.04.2019    
საბ-ბენდ. დინ-აკად. დინ-აკად. 1 – 3
საბურთ დინ-აკად-2 ბენდელა 5 – 0
მერანი საბურთ-2010 მერანი 2 – 2
ავაზა საბ-სკოლა ავაზა 6 – 2
  21.04.2019    
ნ.დინამო ლოკომოტ შრ.რეზერ. 3 – 0
35 სკოლა რუსთავი-2 35 სკოლა 14 – 0
5 ტური 04.05.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 საბ-ბენდ. დინ-აკად. 2 – 2
საბურთ-2010 ავაზა ბენდელა 4 – 5
დინ-აკად. მერანი დინ-აკად. 3 -1
რუსთავი საბურთალო ფოლადი 0 – 3
რუსთავი-2 თ.ს.აკად. ფოლადი 2 – 6
ლოკომოტ 35 სკოლა საგურამო 0 – 5
  05.05.2019    
საბ-სკოლა ნ.დინამო ამერი
6 ტური 10.05.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. ლოკომოტ. თ.ს.აკად. 2 – 1
  11.05.2019    
საბ-ბენდ. რუსთავი ბენდელა 2 – 1
საბურთ რუსთავი-2 ბენდელა 9 – 0
დინ-აკად. დინ-აკად-2 დინ-აკად. 4 – 0
მერანი ავაზა მერანი 1 – 4
  12.05.2019    
ნ.დინამო საბურთ-2010 შრ.რეზერ. 1 – 3
35 სკოლა საბ-სკოლა 35 სკოლა 10 – 0
7 ტური 18.05.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 მერანი დინ-აკად 1 – 0
საბურთ-2010 35 სკოლა ბენდელა 1 – 1
რუსთავი დინ-აკად. ფოლადი 0 – 2
რუსთავი-2 საბ-ბენდ. ფოლადი 1 – 5
ავაზა ნ.დინამო ავაზა 3 – 0
ლოკომოტ საბურთ. საგურამო 1 – 6
  19.05.2019    
საბ-სკოლა თ.ს.აკად. ამერი 3 – 1
8 ტური 24.05.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. საბურთ-2010 თ.ს.აკად. 2 – 2
  25.05.2019    
დინ-აკად-2 რუსთავი დინ-აკად 1 – 0
საბ-ბენდ. ლოკომოტ. ბენდელა 4 – 1
საბურთ. საბ-სკოლა ბენდელა 14 – 0
დინ-აკად. რუსთავი-2 დინ-აკად. 11 – 2
მერანი ნ.დინამო მერანი 1 – 1
  26.05.2019    
35 სკოლა ავაზა 35 სკოლა 5 – 3
9 ტური 02.06.2019 კვირა  
ნ.დინამო 35 სკოლა შრ.რეზერ. 1 – 2
  03.06.2019    
ავაზა თ.ს.აკად. ავაზა 6 – 2
საბ-სკოლა საბ-ბენდ. ამერი 3 – 0
საბურთ-2010 საბურთ ბენდელა 0 – 4
  04.06.2019    
ლოკომოტ დინ-აკად. საგურამო 1 – 2
  05.06.2019    
რუსთავი-2 დინ-აკად-2 ფოლადი 0 – 7
რუსთავი მერანი ფოლადი 2 – 1
       
10 ტური 07.06.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. ნ.დინამო თ.ს.აკად. 15*30
  08.06.2019    
დინ-აკად-2 ლოკომოტ დინ-აკად. 3 – 0
საბ-ბენდ. საბურთ-2010 ბენდელა 1 – 2
საბურთალო ავაზა ბენდელა 2 – 1
დინ-აკად საბ-სკოლა დინ-აკად. 3 – 2
მერანი 35 სკოლა მერანი 2 – 6
რუსთავი რუსთავი-2 ფოლადი 3 – 1
11 ტური 15.06.2019 შაბათი  
საბურთ-2010 დინ-აკად. ბენდელა 1 – 1
რუსთავი-2 მერანი ფოლადი 0 – 3
ავაზა საბ-ბენდ. ავაზა 1 – 0
ლოკომოტ რუსთავი საგურამო 1 – 0
  16.06.2019    
საბ-სკოლა დინ-აკად-2 ამერი 3 – 3
ნ.დინამო საბურთალო შრ.რეზერ. 0 – 3
35 სკოლა თ.ს.აკად. 35 სკოლა 5 – 0
12 ტური 22.06.2019 შაბათი  
დინ-აკად-2 საბურთ-2010 დინ-აკად. 2 – 3
საბ-ბენდ. ნ.დინამო ბენდელა 1 – 0
საბურთალო 35 სკოლა ბენდელა 3 – 2
დინ-აკად ავაზა დინ-აკად. 1 – 4
მერანი თ.ს.აკად. მერანი 2 – 2
რუსთავი საბ-სკოლა ფოლადი 3 – 0
რუსთავი-2 ლოკომოტ ფოლადი 3 – 0
13 ტური 30.06.2019 პარასკევი  
თ.ს.აკად. საბურთ თ.ს.აკად. 0 – 5
  29.06.2019    
საბურთ-2010 რუსთავი ბენდელა 0 – 2
ავაზა დინ-აკად-2 ავაზა 1 – 1
ლოკომოტ მერანი საგურამო 2 – 0
  30.06.2019    
საბ-სკოლა რუსთავი-2 ამერი 3 – 0
ნ.დინამო დინ-აკად. შრ.რეზერ. 2 – 3
35 სკოლა საბ-ბენდ. 35 სკოლა 4 – 1

 

1 ,,საბურთალო” – ვოვა მუსერიძე 555424306 სტ. ,,ბენდელა”
2 ,,საბ-ბენდელა” – გივი ხაზალია 555233555 სტ. ,,ბენდელა”
3 ,,საბურთალო-2010″ – შალვა ფირცხალავა 555780000 სტ. ,,ბენდელა”
4 ,,საბ-სკოლა” – ირაკლი აბრამიშვილი 599688989 სტ. ,,ამერი”
5 ,,დინ-აკად2″ – შალვა კვარაცხელია 577670842 სტ. ,,დინ.აკადემია”
6 ,,დინ-აკად” – მიშა ოქიტაშვილი 599233352 სტ. ,,დინ.აკადემია”
7 ,,ნ.დინამო” – ბაკურ ბარბაქაძე 593715005 სტ. ,,შრ.რეზერ
8 ,,ავაზა” – გია ანდღულაძე 591413989 სტ. ,,ავაზა”
9 ,, თ.ს.აკადემია” – ლევან ნებიერიძე 551233991 სტ ,,თ.ს. აკადემია”
10 ,,ლოკომოტივი” – ჯანო კენჭიაშვილი 597101648 სტ. ,,საგურამო”
11 ,, მერანი” – გიორგი მჭედლიშვილი 555458905 სტ. ,,მერანი”
12 ,,35 სკოლა” – გელა კაკულია 599304098 სტ. ,,35 სკოლა”
13 ,, რუსთავი” რუსთავი – თეიმურაზ კორძაია 597824245 სტ. ,,ფოლადი”
14 ,, რუსთავი – 2″ რუსთავი – გურამ ჯაფარიძე სტ. ,,ფოლადი”
   
   
   
   
   
  სამსაჯო განყოფილების ხელმძღვანელი 
  ლევან ვარამიშვილი 577 03 17 17
   
  საშეჯიბრო განყოფილების უფროსი
  რამინ რობაქიძე 577 95 28 81